Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidojums kopaa ar mazu beernu!

 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
Sveikas!
Nesen kljuvu par maaminju burviigai pekai un taa nu pamazaam saakam plaanot atvaljinaajumu uz LV! Un te nu aizdomaajos,par cik beernam liidz pusotra gada vai divu gadu vecumam naw savas seedvietas,respektiivi iisti naw biljetes, kaa ir ar vinjas mantu chemodaanu/somu vai kur nu likshu vinjas mantas,taa vienalga skaitaas taa pat kaa man-pieaugushajam-rokas bagaazha? Un kaa ir ar ratiem? Dzirdeeju ka par tiem neesot jaamaksaa kaa par bagaazhu!
Paldies jau ieprieksh! ;)
07.09.2015 19:03 |
 
Reitings 101
Reģ: 03.09.2011
Lai jau tie bērni brēc, visvairāk gan besī (arī šai diskusijā manītā) attieksme "Esmu māte varone, tev līdz manam statusam vēl jātiek, nemaz nemēģini paust nepatiku pret mana bērna darbībām, jo esmu paveikusi ko neiedomājamu un man pienākas privilēģijas" :D Tā, protams, nav ar visām, bet nereti gadās gan.
Būtu patīkami, ja man blakus sēdošā māmiņa vismaz izrādītu cieņu un atvainotos par sagādātajām neērtībām, kā to daru es. ;)
08.09.2015 18:06 |
 
Reitings 146
Reģ: 02.07.2014
Nu personīgi man ir pieredze ne īpaši jauka ar bērniem. Ir bijis kad spārda sēdekli aiz muguras visu laiku vai arī dziedātas dziesmas blakus un arī spàrdīts, ir bijis kad guļ uz pleca bez maz vai, nu lai arī bērns un ko tur baigi padarīs, bet nu tiešām nesaprotu vai ir tik grūti pateikt savam bērnam lai savalda kàjas vai beidz dziedāt vai arī negul virsū. Nepatīkami un viss.
08.09.2015 15:50 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Arī es padsmit gados domāju,kādēļ jāņem bērni līdzi kkur,ja lido. Bet nu kopš pašai ir bērns mans viedoklis līdz ar to ir ļoti mainījies. Ja ģimene vēlas doties atvaļinājumā kkur,tad ģimene arī dodas. Raud arī lielāki bērni,ne tikai zīdaiņi,bet vai tādēļ bērni ir jāizolē no apkārtējās pasaules un ģimenei jāsēž mājās,jo kādam no apkārtējiem var būt migrēna no tā,ka bērns sāk raudāt? Tak nē. Arī tā migrēnas mocītā sieviete gan jau,ka bērnībā kādu ir novedusi līdz galvassāpēm ar savu bļaušanu.
08.09.2015 14:13 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Lidmašina tomēr ir sabiedriskais tranports un katram jau neizdabāsi :-D
08.09.2015 12:50 |
 
Reitings 28887
Reģ: 11.02.2015
Shis citaats, ljooti paskaidro visu!

Ok, dļa osobo... paskaidrošu sīkāk :D pameklē kaut vai cosmo forumā, cik daudz diskusiju ir bijis par iedzērušiem pasažieriem un ka tās situācijas tiek uztvertas/tiek aizrādīts tieši tāpat!

Tu reaali vienam teikumam piesienies, bet domu taa arii nenokjeeri

Nu tad formulē savu viedokli sakarīgāk, lai tas viens teikums nebūtu pretrunā visai tavai spārnotajai domai :D
08.09.2015 12:47 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jēziņ, cik esmu lidojusi, tad neviens bērns nav nobļāvis pilnīgi visu ceļojuma laiku. Protams, noteikti gadās arī tā, bet ja nu kādai ir migrēna, tad varbūt ir vērts laicīgāk padomāt par ausu aizbāžņiem vai austiņām?! Vismaz es esmu tāds cilvēks, kurš pats par sevi vispirms padomās, nevis gaidīšu kamēr visi uzminēs manas problēmas.
08.09.2015 10:55 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
man kā pašazierei nekas nav pret berniem un mamiņām, lai tak ceļo. Vienreiz ar draugu novembrī sedējam blakus mamiņai ar pāris mēn. vecu bērnu. Protams, ka brēca, bet man patīk zīdaiņi un tas berniņs tik skaiisti uz mani skatijās(kā jau visi), nu pilnīgi aizmirsas brēkšana.
08.09.2015 10:24 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Vecāki daudz vieglāk panes SAVU bērnu brēkšanu kā apkārtējie. Kādēļ tad visiem jābūt iecietīgiem, bet bērna vecākiem nē (pret apkārtējiem)? Kā jau minēju - vienmēr cenšos sēdēt talāk no bērniem, bet, ja vairākiem vecākiem vienā lidmašīnā šķiet normāli izraibināties pa salonu, nedomājot par apkārtējiem, kāda vēl runa par iecietību?
08.09.2015 10:23 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
man uzreiz sākas migrēna, no kuras man reibst galva, līdz ar to esmu ārprātīgi nejauka un arī nekautrējos aizrādīt.

..unnn atslēgas vārds šeit?
Tev tiešām šķiet, ka vecāki kaifo, ja viņu bērni brēc un nav nomierināmi?
Kā tos bērnus pārvadāt? Bagāžas nodalījumā? Man šķiet, ka te vainojams iecietības trūkums.. Visiem mums kaut kas nepatīk, neapmierina, traucē vai kaitina, bet ir jāsaprot, ka ir situācijas, kuras diemžēl nav iespējams kontrolēt!
08.09.2015 10:12 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es nevienam cilvēkam lidmašīnā ar savu migrēnu netraucēju, sēžu klusi

Atslēgas vārds ir boldā!
08.09.2015 10:06 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nelidot, ja nevar savu sīko savaldīt.

Uz šo varētu atbildēt ar tikpat spārnotu frāzi - nelidot, ja nevar savu migrēnu "savākt"!
08.09.2015 09:52 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
bet padomat par parejiem pasazieriem ari vajag - riebjas klausities bernu breksana, it ipasi, ja ir gars lidojums. Teiksim, 7 stundas. Maksaju tacu daudz naudas, lai man butu zinams komforts un ceru, ka to ari respekte parejie pasazieri.

Nu, tā, it kā bērns būtu uzvelkamā rotaļlieta - ja mamma negribēs, tad nebrēks :D kā to bērnu pārvietot? Ar nododamo bagāžu?
08.09.2015 09:48 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Varētu atkārtot tieši to pašu, ko iepriekš, bet, redzu, ka nav nekādas jēgas :D
08.09.2015 09:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu, re - tādu "māmiņu" kā tu dēļ arī nevienam nav cieņas pret māmiņām ar bērniem lidmašīnās!


es esmu tikusi lidz tam godam buut maaminjai, kad tiksi, ja tiksi, arii tu, varesi spriest par lietaam "no pieredzes", nevis vavulot kaut ko :D



speciali tev atkartoshu, ka mans berns neraud lidmashina! :-D un ja raudaatu, butu vienalga, jo redziet daama uzskata, ka berniem jasezh majas.
08.09.2015 09:35 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es, atšķirībā no pārējām, vispār uzskatu, ka maziem bērniem nav jābrauc ārpus valsts. Un mazi bērni nav jāvazā pa sabiedrisko transportu. Tā, ka cerams, ka mans saprāts uzvarēs.

Nu, re - tādu "māmiņu" kā tu dēļ arī nevienam nav cieņas pret māmiņām ar bērniem lidmašīnās! :)
08.09.2015 09:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Varbūt tev vajag lidot ar privāto lidmašīnu, ja tev citi pasažieri traucē!



man netraucee tadas "daamas" kaa tu, ja tu man aizraditu pateiktu - aiztaisi muti :) Man jau nav migreena no raudoshiem berniem, bet tev, daargaa :-D:-D:-D


nekas, dzivee viss notiek interesanti, tici man, gan jau tev vel pasai bus raudosh siikais un tad varesiet ar autobusu braukt, ne lidot :-) :-D:-D:-D
08.09.2015 09:20 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ne jau lidošana izraisa migrēnu, bet aurojoši bērni.
Es nevienam cilvēkam lidmašīnā ar savu migrēnu netraucēju, sēžu klusi un aizrādu tikai tad, ja kāds kliedz. Pārsvarā ir tā, ka bērns traucē visiem pasažieriem, bet pārējie pasažieri bērnam nē. Varbūt tev vajag lidot ar privāto lidmašīnu, ja tev citi pasažieri traucē!
08.09.2015 09:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nelidot, ja nevar savu sīko savaldīt.


tieshi taa - nav neviens iemesls kadelj maminjaam ar berniem nelidot, delj taa, ka kadam ir pasham problemas? ka pashai kaut kas kaitina? Bet taa tak tava problema ne mana. Man jau nav jacinaas ar tavu migreenu, varbut tev nelidot?


Man ir mierigs berns - engelitis, neblauj, nogulj visu lidojumu, ja negulj pardomaaju, kaa noverst uzmaniibu, bet taam maaminjaam, kuraam nav jalido, jo kadam ir kaut kadas problemas? Nu tak smiekliigi :D


man uzreiz sākas migrēna, no kuras man reibst galva, līdz ar to esmu ārprātīgi nejauka un arī nekautrējos aizrādīt


varbut tieshi tev nelidot? ja jau lidoshana ir tadas galvas sapes?:-/;-)
08.09.2015 09:04 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
bet ko tai maaminjai ar to bernu izdariit, lai padomaatu par citiem pasazieriem? Aizbast bernam muti?

Nelidot, ja nevar savu sīko savaldīt.

Mani arī kaitina aurojoši sīkie lidmašīnās un jebkur citur. Pirmkārt jau tāpēc, ka es fiziski to skaņu nevaru paciest, man uzreiz sākas migrēna, no kuras man reibst galva, līdz ar to esmu ārprātīgi nejauka un arī nekautrējos aizrādīt. Tāpat arī neredzu problēmu aizrādīt iereibušiem cilvēkiem un tādiem, kuri pārāk skaļi uzvedas. Vienmēr mēģinu sēdēt pēc iespējas tālāk no bērniem, bet, nu, ne vienmēr tas izdodas, jo vecāki ar bērniem arī mēdz sēdēt kur grib, nevis koncentrējas lidmašīnas priekšgalā, kas, manuprāt, būtu solīdi pret parējiem pasažieriem.
08.09.2015 08:57 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
bet padomat par parejiem pasazieriem ari vajag



bet ko tai maaminjai ar to bernu izdariit, lai padomaatu par citiem pasazieriem? Aizbast bernam muti?
08.09.2015 08:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits