Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zoba sāpes. SOS!!!

 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Meitenes, kur Rīgā pieejams dežūrzobārsts? Kādas atsauksmes?

Visu nakti neesmu gulējusi no sāpēm un nekādas zāles nepalīdz...
30.08.2015 15:05 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Diennakts zobārstniecība:
http://denta.lv/

Vienu reizi naktī braucu, bija ok.
30.08.2015 16:29 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
NEKAD NEVIENAM NEIESAKU UZ DENTU BRAUKT. TAS TIKAI TĀ - STARPCITU.
"ZOBĀRSTS" MAN "SALABOJA" VESELU ZOBU!!! ;)
16.09.2015 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
"ZOBĀRSTS" MAN "SALABOJA" VESELU ZOBU!!!


Negribi pastāstīt ko vairāk?
16.09.2015 10:56 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Stomatoloģijas institūtā noteikti ir kāds dežūrārsts, blakus RSU Dzirciema ielā atrodas
16.09.2015 10:59 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Šarlotes zobārstniecībā ir dežūrārsts.
Kad zobs sāpēja, jo bija caurums un nervs ārā, sāpēja līdz asarām, tad par kaut kādiem 10 eur, paurba, ielika zāles, kas noņem sāpes, uzlika pagaidu plombi un varēju mierīgi pierakstīties pie sava doka, kas nu laboja kārtīgi - rentgens, kanālu tīrīšana utt. Bet akūti palīdzēja ļoti. Un summa akūtai problēmai adekvāta. Labāk tā, nekā uz tjap ljap salabo.
16.09.2015 11:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Neiekarota Pilsēta - protams, varu. ;) Tas stāsts vispār apakšā ir diez gan sarežģīts man. Vienu pusi mutei ļoti bieži jutu, likās, ka kaut kas nav kārtībā, tas viss periodiski kādu pus gadu aptuveni bija jau vilcies, apmeklēju 3 dažādus zobārstus - labus, nevis poliklīnikās. Visi kā viens nesaprata, kas par lietu, teica, ka viss kārtībā un nezin, kas par vainu, taisīja arī rentgenus u.t.t. bet darīt neviens neko nedarīja. Pēdējā reizē man vairāk kā nedēļu no vietas sāpēja sejas labā puse, mocījos, naktīs negulēju, gaidīju, kad darbā atgriezīsies mana zobārste, taču vairs nevarēju izturēt un aizgāju uz Dentu, jo biju uz Stradiņiem aizbraukusi, taču tur zobārsta nebija uz vietas.
Sagaidīja salīdzinoši jauns vīrietis, kas manī jau neviesa uzticību, bet sāpes bija tik neciešamas, ka man bija pilnīgi vienalga, ko viņš dara. Visu laiku atkārtoja nezinu, hmm, nesaprotu, neko neredzu u.t.t. un kopumā stundu (!!!) man ar savu māsiņu divatā pa muti urķējās.. es kā atceros to procesu, man tagad smiekli nāk, bet tajā brīdī raudiens nāca, ka atkal "nekas nekaiš", bet sāpes ir neciešamas. Tad it kā taisīja pārbaudes uz karstu/aukstu un paziņoja, ka ir atradis vainīgo zobu. Aizmugurējais zobs. Tur bija maza plombīte, to izrāva ārā, izurķēja visu zobu, ielika zāles. Samaksāju 50 eur, aizbraucu mājās un cerēju, ka viņš nav kļūdījies.
Nākamajā rītā pamodos ar tādām pat sāpēm, kā braucu uz Dentu. Bet man jau bija skaidrs, ka uz turieni savā mūžā nekad vairs nebraukšu, lai arī cik nepanesamas sāpes nebūtu, jo tā izturēšanās, nepārliecinātība par savu darbu, konsultācijas ar māsiņu, tas viss bija ļoti dīvaini!!! Es nemaz nevaru aprakstīt visu kas un kā tur notika. Tas bija ļoti nepatīkami..

Bet šobrīd viss ir atrisināts - lai salabotu zobu, ko man Dentas zobārsts izurba un sabāza pilnu ar zālēm, kas nebija nepieciešamas, jo dēļ tā man bija problēmas pēc tam + BEIDZOT atrada īsto iemeslu sāpēm un lai vēl to novērstu šķīros no 200 EUR.

Kā saka - viss labi, kas labi beidzas, bet DENTU nevienam neiesaku. Es pati tur noteikti NEKAD neatgriezīšos un nekad arī nevienam neieteikšu. Ā un aizmirsu pieminēt, ka čeku, protams, man neviens neiedeva. :-)
16.09.2015 11:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
BEIDZOT atrada īsto iemeslu sāpēm un lai vēl to novērstu šķīros no 200 EUR.


Kāds bija īstais iemesls?

Nu ja jau tev vairāki zobārsti nespēja konstatēt to porblēmu tad nez vai arī Denta zobārstu var tikai vainot it īpaši ja tas bija gados jauns zobārsts ar iespējamu mazāku pieredzi.
16.09.2015 11:39 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Miss Joker:
iekaisuši nervi.

Jā, vairaki nespēja konstatēt problēmu, BET galvenā atšķirība ir tā, ka viņi arī nedemolējās pa manu muti - JĀ, tādas sajūtas man bija, kad viņi tur divatā urķējās!
Tu vispār stādies priekšā, kā sāp, ja 2 cilvēki plēšas pa Tavu muti kā negudri? Ja nē, tad arī nenovēlu.
16.09.2015 11:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Amiii Nu jā viņi pa tavu muti tik ilgi urķējās jo viņi arī centās atrast to īsto vaininieku pie sāpēm. Protams ka tas nav nekāds patīkamais process, bet ko tad viņiem arī darīt? Laist tevi prom ar sāpēm pat necenšoties atrast problēmu. Ja jau būtu atrasts īstais vaininieks un saarstēts tad jau tā neteiktu neko, bet vel bēda par to ka lūk to nepareizo zobu sataisīja.
16.09.2015 11:53 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Miss Joker -
ko tad man Tavuprāt darīt? Priecāties? :D


Runa ir par ATTIEKSMI!
Jau tad, kad pa durvīm izgāju, un vēl nezināju, ka tas nebija īstais zobs, draugam, kurš mani gaidīja, teicu - ka nekad mūžā savu kāju tur vairs nesperšu!

Protams, cilvēku brīva izvēle, kur viņš labo savus zobus u.t.t., es tikai padalos savā pieredzē, lai, iespējams, kādam aiztaupītu to, ko piedzīvoju es. Esmu no tiem cilvēkiem, kas par saviem zobiem ļoti rūpējas, jo, kā jau mēs zinām, par trešo komplektu pašiem jāmaksā, neataug kā mati, tāpēc arī labprāt padalos iespaidos. Kur garantija, ka kādam citam viņi "neatradīs" vainīgo zobu un neiedomāsies, piemēram, izraut? Ielikt zāles veselā zobā - tas arī atstāj savas sekas! ;-)
16.09.2015 12:06 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
amii, vismaz tas murgs ar sapem ir beidzies. :-)
16.09.2015 12:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neviens zobus tā uz līdzenas vitas nerauj ārā, vienmēr pa priekšu tiek mēģināts ārstēt zobu, tā kā pārspīlēt ar nevajag.

Ko var zināt, varbūt tas veselais zobs nemaz nebija tik vesels arī cik domāji. Tu jau arī pati neesi zobārsts lai to varētu konstatēt.

Pašai man tagad ir pagaidu plombe ielikta jo lūk izrādījās ka man zem vienas vecās plombes ir drausmīgi iekaisis, bet es ar to plombi jau gadiem staigāju un vispār neko nejutu, nekādu diskomfortu, a še tu man izrādās ka vajag raut nervu ārā un zāles likt. Nu jā, vecā plombe pasargāja arī zobu no jūtīguma tāpēc ar neko nejutu, a ja nebūtu tagad gājusi pie zobārsta tad netālā nākotnē man būtu nāvīgas sāpes sākušās.
16.09.2015 12:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
amii, vismaz tas murgs ar sapem ir beidzies.


Jā tas gan ir labi ka tā.
16.09.2015 12:15 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu neko daudz jau par zāļu izņemšanu un plombas ielikšanu to vietā nesamaksāji. Protams, ka nepatīkami, ka liekas klapatas ar neīsto zobu.
Mans zobārsts ir Dzirciema 20. Sejas un žokļu ķirurģijas centrs. Tieši blakus Stomatoloģijas institūtam. Tur ir arī dežūrārsts.
16.09.2015 12:21 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Miss Joker - Lūk, tieši tāpēc zobārsts ir regulāri jāapmeklē, nevis tikai tad, kad sāp. Prieks, ka Tev viss veiksmīgi. :-)

Tomēr skumīgi, ka manu domu Tu neesi "uzķērusi", nejau es šeit rakstīju, lai kasītos. ;-) tāpēc diskusiju no savas puses izbeigšu. Jauku atlikušo nedēļu!
16.09.2015 12:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 09.11.2009
Amnile - tieši 45 eur + 50 eur tajā vakarā pie viņiem. Kopā, manuprāt, nav slikta summa.

Es arī domāju, ka ir, bet tur zobārsts nav 24/7!
16.09.2015 12:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tagad jau es zobārstu apmeklēju/šu regulāri, bet ja man nebūtu bijusi velme mainīt pelēko plombi pret balto tad arī nemaz to nevarētu pamanīt ka man tur vis iet čau :D

Es uzķēru to ka tas process bija ļoti nepatīkams un ka nevēlies lai kāds vel kam tādam iet cauri, tas jau skaidrs, bet tik pat labi tas varēja būt vienus no simts gadījumiem kad tā notiek. Jo zobārsts tik var meklēt problēmas ar zobiem, neiedomājoties ka ir vel cita problēma.
Tas ir tā pat ka ja tev sāpētu nežēlīgi galva, dažādu nozaru ārsti katrs atrastu citu problēmu, acu ārsts teiktu ka acīm ir slodze un tāpēc galva sāp, zobārsts teiktu ka zobi/ nervi pie vaines, cits vel teiktu ka smadzenēs vaina un vel kāds vel ka mugurkauls/spranda vainīga.

Lai nu kā, labi ka esi izdzīvojusi un sāpes garām un pārdzīvojumi arī , tas tomēr galvenais.
16.09.2015 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits