Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kojas

 
Reitings 3
Reģ: 24.08.2015
Sveikas meitenes, mekleju info par to koju dzīvi , kas un kā īsti tur notiek, nu īsāk sakot, man nav ne mazakās nojausmas ko isti ņemt līdzi un ko nē. lasīju šeit iepriekš vienas meitenes tēmu arī par kojām, bet saprotu ka tomēr katras kojas tomēr ir atšķirīgas. kamēr citās tev viss varbūt ir uz vietas, tad citur tev nav nekas. Saprotu ka nemu līdzi drebes,higiēnas lietas un tādus sīkumus. bet kā ir ar gultas veļu,spilveni/segas,virtuvei katliņi,tējkanas,utt?
ps:vairak interesētu par Turības kojām:) paldies jau iepriekš ;-)
24.08.2015 13:48 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Uz kojām ņem līdzi visu, ko uzskati par nepieciešamu, lai justos kā mājās. Man bija ļoti daudz mantu un pilnīgi viss noderēja. Iesaku nopirkt zāles, piemēram, ibumetīnu, analgīnu un lai pa rokai ir arī termometrs, ja kas. Milzīgs spilvens arī ir must have kur atlaisties. :D Gultas veļu man piedāvāja, bet izvēlējos savējo, kā visi. Virtuves piederumi ir savi jāņem higēnas apsvērumu dēļ.
24.08.2015 13:52 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Turības kojas ir ļoti labas, domāju, ka gultas veļa ir tīri ok :)
Par tiem virtuves piederumiem - man ar istabas biedreni bija kopīgas tejkanna un panna, katrai atsevišķi nevajadzēja. Ņēmu 2 krūzes, galda piederumus arī pa 2 (naži, karotes, utml.), 2 šķīvjus.
Vēl ņēmu galda lampu, taču istabā bija, bet atstāju tik un tā, ja nu gadījumā kas.
Vēl ņēmu mīkstu plediņu,(l) jo tie palagi uz gultām bija uz tausti bija nepatīkami:-/
24.08.2015 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits