Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
es agrāk arī biju dikti kategoriska, bet paskatoties kā citi dzīvo un laikam ejot uz priekšu, esmu mainījusi savu nostāju, viena pagale nedeg, katrs gadījums ir individuāls.
der padomāt kāpēc vienai sievietei jau kurais vīrs iet pa kreisi un, kāpēc vienai jau 20 gadi ir viens un tas pats vīrs. :-)
24.08.2015 22:08 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
der padomāt kāpēc vienai sievietei jau kurais vīrs iet pa kreisi un, kāpēc vienai jau 20 gadi ir viens un tas pats vīrs
Hmmm, zinu, ka tas varētu izklausīties crazy, bet - varbūt viena no iespējām varētu būt tāda, ka tai, kura 20 gadus labi nodzīvoja, paveicās godprātīgāku un uzticīgāku vīru dabūt? Ne?
24.08.2015 22:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu tas, ka Tev bija romāns ar citu sievieti, bet šeit - kad besame uz to norādīja, ka esi sievu krāpis, tad Tu to loliedzi. Tas tad arī aizdomīgi.


Man patīk sieviešu emocijas un dedzība atrast īsto vainīgo :'-(

Jā, šis Tavs viedoklis skaidrs, laikam jau arvien vairāk sāk noskaidroties, kādēļ Tev šāds viedoklis.
Tad reāli Tu krāpi gan savu sievu, tikai, Tavuprāt, tas neskaitās, jo uzskati, ka viņa pati daļēji pie tā vainīga? Tā?.


Pārlasi vēlreiz manus tekstu - kur es vainoju vienu pusi ? Neesmu bez sava grēka, atzīstu. Vai es varētu būt labāks vīrs savai sievai - droši vien. Arī uzmanības par maz esmu veltījis un palīdzējis kur varēja. Piekrītu. Bet es cenšos to darīt un centīšos.
Bet es esmu tāds kāds es esmu un es mīlu savu sievu un viņa mīl mani.
24.08.2015 22:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
varbūt viena no iespējām varētu būt tāda, ka tai, kura 20 gadus labi nodzīvoja, paveicās godprātīgāku un uzticīgāku vīru dabūt?
+++
24.08.2015 22:18 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Sievietes un emocijas

Tu tik bieži to piemini, ka varu derēt, ka tas tev arī ir viens no ieganstiem krāpt sievu! :D
Spēju pat iztēloties "nožēlas pilno atvainošanos" sievai - "Dārgā, ar savu emocionalitāti tu liki man uzgulties kolēģei! Kā tu tā varēji?" :D
24.08.2015 22:19 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
viena pagale nedeg
Un šo parasti saka par strīdiem (jo patiešām ir maz cilvēku, kas turpinātu psihot un šūmēties pat tad, ja otra puse viņus ignorētu vai atbildētu tikai piekrītoši), ne par to, ka kāds otram melo un aizmuguriski krāpj. Ir atšķirība. P'dējā gadījumā var pietikt arī ar vienu.
24.08.2015 22:19 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
der padomāt kāpēc vienai sievietei jau kurais vīrs iet pa kreisi un, kāpēc vienai jau 20 gadi ir viens un tas pats vīrs.


Piekrītu
Kurš bez grēka lai pirmais met ar akmeni
24.08.2015 22:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tu tik bieži to piemini, ka varu derēt, ka tas tev arī ir viens no ieganstiem krāpt sievu!
Spēju pat iztēloties "nožēlas pilno atvainošanos" sievai - "Dārgā, ar savu emocionalitāti tu liki man uzgulties kolēģei! Kā tu tā varēji?"


Man vienkārši patīk, kā savādāk domājošam var piešūt visus attiecību grēkus ;-)

Vēsāku prātu un mazāk emociju - tad jau var saprast būtību
24.08.2015 22:23 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Man patīk sieviešu emocijas un dedzība atrast īsto vainīgo
??? Tu nu gan proti izlocīties tā, lai nevienu reizi skaidri neatbildētu uz jautājumiem, bet, kad esi konfrontēts, sāktu filozofēt par ko pilnīgi citu, ne reālajiem notikumiem?
Gandrīzvai apbrīnas vērts.

Pārlasi vēlreiz manus tekstu - kur es vainoju vienu pusi ?
Pirms māci man lasīt, labāk pats kārtīgāk palasi - es rakstīju "uzskati, ka viņa pati daļēji pie tā vainīga", kas, protams, nozīmē, ka Tu nevainoji vienu pusi, bet gan abas - konkrētāk, daļēji vainu par savu rīcību pierakstot savai sievai.
24.08.2015 22:24 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Hmmm, zinu, ka tas varētu izklausīties crazy, bet - varbūt viena no iespējām varētu būt tāda, ka tai, kura 20 gadus labi nodzīvoja, paveicās godprātīgāku un uzticīgāku vīru dabūt? Ne?


Varbūt, bet varbūt vecis tā iebiedēts, ka baidās no sievas. :-D
Vai attieksme vienam pret otru nerada pozitīvu vai negatīvu gaisotni ģimenē? nevajag būvēt attiecības dēļ izdevīguma, iedomām un sapņu pilīm.
Es zinu pāris sievietes, kuras skatās uz glītiem vīriešiem un tikai un visu laiku krīt uz vieniem tiem pašiem grābekļiem, 5 gadi un attiecības beigušās, bet tajās ir bijis viss, tāpat zinu attiecības tuvu draugu lokā, kur viens pret otru ir godīgi.

attieksme rada attieksmi, ja pārāk labi izturas ir slikti, ja pārāk labi arī slikti. Dzīvē vajag būt dzelta vidus ceļam, nevis no viena grāvja nesties otrā.

ja gribēsiet par mani privāti zināt, nekad neesmu krāpusi, nav bijusi vajadzība, ja kas neapmierina, to paziņoju, šī ir laba iezīme mūsu ģimenē. (l)

agrāk biju ļoti kategoriska, bet vērojot citus no malas esmu sapratusi, ka nekas nenotiek tāpat vien un es nerunāju par morāli, tas ir pareizi vai nepareizi, vienkārši, izsaku savu viedokli.
24.08.2015 22:29 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
kā savādāk domājošam var piešūt visus attiecību grēkus
Nē, vēlreiz - ne VISUS, bet tikai viņējos - šajā gadījumā Tu krāpi, Tu par to esi atbildīgs. Tas bija Tavs lēmums (pieņemu, ka ne jau pret Tavu gribu kāds Tev narkotikas iebaroja un izd***a, ne?). Ne Tavas sievas, ne mīļākās, ne vēl kāda cita, bet gan Tavs.
Un, ja Tava sieva nebija pilnīgi perfekta un viņai bija savas vainas, tad viņa ir atbildīga par tām. Bet ne par to, kā Tu izvēlējies viņu krāpt.
24.08.2015 22:30 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
zaptesburka , man drīzāk šķiet, ka gan jau pa šo laiku sieva atkodusi, ka tas te sēž vai arī pats baidās "spaļitsja", tāpēc tagad izvairās no atbildes kā sieviete, ne kā vīrietis |-)
24.08.2015 22:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
var piešūt visus attiecību grēkus

Tev pašam neapnīk visu laiku tēlot stulbenīti, kurš konkrētus jautājumus nesaprot?
24.08.2015 22:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Lex, man tieši tas pats ienāca prāta, ka gan jau sieva arī te sēž un tāpēc cenšas radīt iespaidu, ka visi visus krāpj un ka tā ir normāla attiecību sastāvdaļa! :D
Jo ja viņš šādi arī ar sievu runā un viņa viņu vēl nav pametusi, tad vai nu viņa ir atkarīga no viņa, izmanto viņu vai arī vienkārši nav pārāk gudra!
24.08.2015 22:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aizdomājos par tēmu..

nu pieņemsim, ka sieva uzvedas briesmīgi.. zāģē utt. Vīrietis nokrāpj. Bet kāda jēga?

Vai krāpj tāpēc, ka uzskata, ka šis solis nesīs viņu attiecībās uzlabojumus?
Vai.. tomēr vienkārši sarieba? Atriebās savam cilvēkam? Nolēma tādējādi sodīt?
Kaut kā pārāk nežēlīgi viss tas šķiet.. :-/
24.08.2015 22:39 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Varbūt, bet varbūt vecis tā iebiedēts, ka baidās no sievas.
Vai attieksme vienam pret otru nerada pozitīvu vai negatīvu gaisotni ģimenē?
Jā, piekrītu, ka var būt ļoti dažādi stāsti aiz katra no šiem gadījumiem, un tie nav pilnīgi vienlīdzīgi vērtējami.
Tomēr nevar teikt, ka visos gadījumos jāmeklē vaina attiecībās. Jo ir cilvēki, kam tikai ar vienu partneri nav gana - vienalga, kāds tas partneris ir. Un būs tādi, kas kļūst vāji, saskaroties ar problēmām, un tādēļ ļaujas kaut kam citam - ārpus šīm attiecībām. Un vēl būs tādi, kas vienkārši nekrāps.
24.08.2015 22:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un, ja Tava sieva nebija pilnīgi perfekta un viņai bija savas vainas, tad viņa ir atbildīga par tām. Bet ne par to, kā Tu izvēlējies viņu krāpt.


+ Šim es ļoti piekrītu.
24.08.2015 22:41 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
cormeum, it kā īstermiņa risinājums, kas patiesībā nav nekāds risinājums. problēmas ir jārisina, nevis jācenšas tās aizmirst, neredzēt.
24.08.2015 22:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai krāpj tāpēc, ka uzskata, ka šis solis nesīs viņu attiecībās uzlabojumus?
Vai.. tomēr vienkārši sarieba? Atriebās savam cilvēkam? Nolēma tādējādi sodīt?


Varbūt viņš krāpa jo gribēja tikt pie kādas sievietes kas viņam zāģēšanas vietā paglausta galviņu un pateiktu cik viņš labiņš.
24.08.2015 22:43 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
nu pieņemsim, ka sieva uzvedas briesmīgi.. zāģē utt. Vīrietis nokrāpj. Bet kāda jēga?

Vai krāpj tāpēc, ka uzskata, ka šis solis nesīs viņu attiecībās uzlabojumus?


Vīrietim vienkārši kaitina tā zāģēšana vai kas cits mājās, tāpēc viņš labāku attieksmi saņem no savas mīļākās, kas, piemēram, nezāģē. Par kādiem uzlabojumiem (kā krāpšanas motīviem) attiecībās var būt runa? Viņš to meklē sava ego, savu vēlmju apmierināšanai. Tur arī visa jēga.
24.08.2015 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits