Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Interesanti, kur tad Jūs, Zigfrids un Dionysus, tādas sievietes atrodat, kuras ir histēriķes un nemitīgi taisa skandālus, plēš traukus, kaujas utt.? Ja reiz Jums šķiet, ka jebkura ne pārāk patīkama saruna starp vīrieti un sievieti vienmēr beigsies ar skandālu?


Tu vispār izlasīji to tekstu uz kuru es atbildi rakstīju? Tur viena meitene cenšas visiem iestāstīt ka ķipa tas ka sievietes nekontrolē savu uzvedību zināmās situācijās esot norma. :-D:-D:-D Un pie tam vēl zinot to vīrietim esot jāgrib ar tādu "izrunāties" jau iepriekš zinot ar ko tas var beigties vai arī zinot ka tas 100% ar to beigsies. :-D:-D:-D
29.08.2015 16:48 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... un kas attiecas uz mani personīgi tad es tādām kuras nemāk uzvesties parasti momentā pajautāju vai atceras kur atrodas ārdurvis? Tāpēc man parasti nav darīšanas ar visādām histēriķēm un ar dzīvi neapmierinātajām. Citiem vārdiem sakot es dzīvoju tikai tā kā ES gribu.
29.08.2015 16:50 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Zigfrid, es nelasīju visu diskusiju. Vienkārši kaut kā pieņēmu, ka jūs abi te rakstāt komentārus, spriežot pēc savas dzīves attiecību pieredzes, kura nav bijusi pārāk veiksmīga (vismaz Dionysus), bet tagad sanāk, ka jūs spriežat par attiecībām pēc tā, ko raksta cosmo lietotājas. Būtu zinājusi, nebūtu vispār iesaistījusies šajā diskusijā.

Un principā es Tev piekrītu - ja vīrietim nepatīk skandāli, tad nav jāveido attiecības ar emocionālām sievietēm, kuras strīdu karstumā nespēj savaldīties! Tāpat ir emocionāli vīrieši, kuri strīdu karstumos saka, ka, ja sieviete viņus pametīs, tad viņi izdarīs pašnāvību un tas visu mūžu būs uz sievietes sirdsapziņas utt. - es, piemēram, nespētu veidot attiecības ar šādu vīrieti (jo ir neliela pieredze ar tādu pagātnē), savukārt Tu nevarētu veidot attiecības ar sievieti, kura strīdu laikā kliedz, kaujas un plēš traukus.

Bet tajā pat laikā ir vīrieši/sievietes, kas otrus mīlēs tādus, kādi viņi ir, gan jau ir sievietes, kurām nemitīgie pašnācības piesaucēji būs gana labi, tāpat kā vīrieši, kuriem patiks skandāli :)
29.08.2015 17:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un principā es Tev piekrītu - ja vīrietim nepatīk skandāli, tad nav jāveido attiecības ar emocionālām sievietēm, kuras strīdu karstumā nespēj savaldīties!


Cik vienkārši. Protams tāda lieta kā jūtas ir metamas msikastē
Atkal sākās bernudāzs

kura nav bijusi pārāk veiksmīga

Esmu laimīgs savās attiecības kuras ir pietiekami ilgas.
Tev laikam gan nav paveicies, bet nekas gan jau sanāks.
29.08.2015 17:09 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Man jau šķiet ka histēriķes ir Cosmo pa pilnam.
Ir izņēmumi, bet vairums sieviešu no Cosmo patīk meklēt utis otra kažokā un pierādīt kur viņš ir vienīgais vainīgs pie visa...
It kā tas būtu risinājums problēmai


Ne gluži. Te vnk apgrozās pārāk liela daļa tādu kurām tās dzīves pieredzītes ir vēl par maz lai spētu spriest par dzīvi savādāk nekā pēc seriāliem, muļķīgām grāmatām un rakstiem par to kādām jābūt "pareizajām" attiecībām vai pēc filmām ar no realitātes atrautiem sižetiem.
Un kad vēl Dionysus sāk klāstīt savas grāmatās izlasītās gudrības ... Tad vispār ir vakars uz ezera. Atklāti sakot ierēcu par to ka šis tīņu meiteņu bars ir pat tevi ar tavu nemainīgo pareizību un priekšzīmību nolinčojis. :-D:-D:-D
29.08.2015 17:27 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Cik vienkārši. Protams tāda lieta kā jūtas ir metamas msikastē
Atkal sākās bernudāzs
Diemžēl mūsdienās pārsvarā tā notiek,kas ir skumji,jo tiek pamestas veiksmīgas savienības un liegta laime pašiem sev.
29.08.2015 17:49 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Diemžēl mūsdienās pārsvarā tā notiek,kas ir skumji,jo tiek pamestas veiksmīgas savienības un liegta laime pašiem sev.


Daudziem svarīgāk ir pierādīt kurš ir vainīgs
29.08.2015 17:55 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Daudziem svarīgāk ir pierādīt kurš ir vainīgs
Un ne tikai. Visur apkārt ir teksti par to,ka nevajag izrādīt emocijas,jo nedod dievs parādīsi otram,ka nav vienalga. Jebkuras nesakaņas,kas tiek izteiktas draugiem vai pat šeit cosmo,rosina dāmas dot vienu vienīgo padomu-pamet. Ir tikai dažas problēmas,kas attiecībās nav risināmas(reliģija,politiskie uzskati un citas tamlīdzīgas lietas),un pat šīs spēj sadzīvot roku rokā,ja cilvēkiem ir attiecīgā domāšana. Man pašai šī šobrīd ir personīgi sāpīga tēma,tādēļ arī ļoti ņemu pie sirds.
29.08.2015 18:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un ne tikai. Visur apkārt ir teksti par to,ka nevajag izrādīt emocijas,jo nedod dievs parādīsi otram,ka nav vienalga. Jebkuras nesakaņas,kas tiek izteiktas draugiem vai pat šeit cosmo,rosina dāmas dot vienu vienīgo padomu-pamet.


Nu jā, daudzām šķiet ka attiecības veidot ir tik pat viegli kā pankūku uzcept - nesanāca - izmet ārā.
Mēs visi kādreiz sapņojām ka sastapsim to vienīgo, pareizo un ideālo. Bet sastapām cilvēku ar saviem plusiem un mīnusiem, ar kuri var būt attiecībās un būt laimīgam. Tikai jāpiestrādā pie tā jo pats no sevis bieži vien ne pie kā laba nenoved.
29.08.2015 18:11 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Bet sastapām cilvēku ar saviem plusiem un mīnusiem, ar kuri var būt attiecībās un būt laimīgam. Tikai jāpiestrādā pie tā jo pats no sevis bieži vien ne pie kā laba nenoved.
Ja vien vairāk cilvēku to saprastu. Laimīgi ir tie,kuri abi ir gatavi darīt,mēdz gadīties,kad vēlas tikai viens.
29.08.2015 18:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015


neliela atkāpe no temata.


P.S. Turpiniet vien dāmas:)
29.08.2015 18:33 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Neatzistu histeriju rikoshanu un trauku pleshanu, bet, ka jau te dazs labs mineja - virieshi un sievietes nav vienadi. Sievietes ir emocionalakas un atbild par attiecibu emocionalo pusi. Tachu par par pashu emocionalo stabilitati lielaa mera ir atbildigs viirietis, vina speja radit harmoniju attiecibaas.
29.08.2015 18:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja vien vairāk cilvēku to saprastu. Laimīgi ir tie,kuri abi ir gatavi darīt,mēdz gadīties,kad vēlas tikai viens.


Satikāmies, iepazināmies, iemīlējamies un sākām dzīvot kopa, apprecējāmies un būsim kopā ilgi un laimīgi...
Laikam daudzām laimīgs attiecību piemērs ir ņemts no romantiskām filmām, kur finālā ir laimīgas laulības. Un filma beidzas. Patiesībā attiecības tikai tad sākās. Un cik tās būs veiksmīgas ir atkarīgs kā abi spēs tikt pāri attiecību problēmām un krīzēm.
29.08.2015 18:41 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Nu jā, daudzām šķiet ka attiecības veidot ir tik pat viegli kā pankūku uzcept - nesanāca - izmet ārā.


Ja kāda grib šķirties, viņai ir tiesības to darīt un neviens nevar viņu piespiest pa varēm palikt kopā ar cilvēku, kuram viņa vairs nespēj uzticēties un ar kuru vairs nevēlas būt kopā.
Vari uzskatīt ko gribi, bet manuprāt, nav pa varēm jāpaliek kopā ar vīrieti, vienalga kas notiek un lai tikai kāds no malas nedomātu, kāda tā egoiste, šķiras, sliņķe, kas neko nelabo.
Piemēram, ja vīrietis sit un sievietei tas nav pieņemams, tad viņai ir tiesības iet prom pie pirmās reizes, kad viņš paceļ roku. Un pie pakaļas kaut kādas pankūku runas, labošanas utt. Viņai ir tiesības būt attiecībās ar cilvēku, kas viņu nesit. Un man tiešām liekas pretīga tā kaunināšana par to, kā tā var, kā tā var - šķirties, nevis palikt kopā. Negrib viņa būt ar tādu kopā un viss.
Tas pats ar krāpšanu - man tas nav pieņemami un es ar tādu jākli kopā nepaliktu. Vienreiz tādam tipam savā dzīvē, iepriekšējās attiecībās esmu piedevusi - rezultātā, viņš iedomājās, ka es tā darīšu vienmēr, ka vienmēr viņš nokrāps, nolūgsies, atnesīs man kaut kādus kātus un es piedošu. Varbūt tāpat kā šis kretīns - uzskatīja, ka viņš ne pie kā nav vainīgs, pie visa taču esmu vainīga tikai es, ka viņam, nabadziņam un cietējam bija jāiet pie citas.
Bet tā nenotika - es otrreiz nepiedevu, aizgāju, jo man ir tiesības būt laimīgai ar cilvēku, kurš mani ciena.
29.08.2015 18:42 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
cik tās būs veiksmīgas ir atkarīgs kā abi spēs tikt pāri attiecību problēmām un krīzēm.
Gluži manas domas.
29.08.2015 18:44 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
indie +++

Ja jau ir nonacis lidz krapshanai, tad par ko tur vairs diskutet.
29.08.2015 18:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015


eatzistu histeriju rikoshanu un trauku pleshanu, bet, ka jau te dazs labs mineja - virieshi un sievietes nav vienad
+
var pakašķeties, pablaut. Taču plest traukus un citu iedzīvi liecina par smagi nestabilu psihi kas jāārstē.
29.08.2015 18:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tas pats ar krāpšanu - man tas nav pieņemami un es ar tādu jākli kopā nepaliktu. Vienreiz tādam tipam savā dzīvē, iepriekšējās attiecībās esmu piedevusi - rezultātā, viņš iedomājās, ka es tā darīšu vienmēr, ka vienmēr viņš nokrāps, nolūgsies, atnesīs man kaut kādus kātus un es piedošu.


Kāpēc sāki dzīvot kopa ar jākli ???
Vai iepazinies ar godīgu, kārtīgu uzticamu vīrieti kurš negaidot pārvērtās par krāpnieku ?
Ja jau sakumā viņš bija savādāks, tad kāpēc izmainījās ?
29.08.2015 18:53 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ja jau sakumā viņš bija savādāks, tad kāpēc izmainījās ?


Kapec tad uzreiz izmainijas, vienkarshi veiksmigi noslepa, ka ir kretiins + rozaa brilles.
29.08.2015 18:57 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
var pakašķeties, pablaut. Taču plest traukus un citu iedzīvi liecina par smagi nestabilu psihi kas jāārstē.


Varbut, ka problemas ar psihi radaas, jo viirs iipashi noveda un sieva kludijas laicigi neaizejot :D arii variants
29.08.2015 19:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits