Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc viens attiecībām izvēlas krāpšanu ? Riskē zaudēt attiecības, ģimeni un visu kas ir kopīgs ? Kāpēc ?


Jo ir gļēvs/-a un nevar ar godu un cieņu pārtraukt iepriekšējās attiecības, pirms līst citā gultā! Ja cilvēks ir runājis ar otru, stāstījis par problēmu un otrs to laiž gar ausīm un nav gatavs neko darīt attiecību labā - tas tik un tā nedod tiesības krāpt. Tu jebkurā brīdī vari pārtraukt nelaimīgas attiecības un stāties citās.

Ja mans vīrs man kādreiz paziņotu, ka vairs nejūtas laimīgs un vairs nav nekādu cerību attiecības glābt, ka vēlas tās pārtraukt/uzsākt attiecības ar citu - es spētu pret viņu saglabāt cieņu, jo viņš būtu bijis godīgs. Ja mums būtu bērni, es ļautu bērniem tikties ar tēvu utt. Bet, ja vīrs mani krāptu, tad būtu zaudējis jebkādu cieņu manās acīs uz visiem laikiem un nekas to nespētu vērst par labu.

Zigfrīd, izklausās, ka Tu uzskati, ka tikai vīrietim interesē sekss. Arī sievietēm interesē. Nez kāpēc daži vīrieši domā, ka paši var gulēt ar citām, jo redz tāda vienkārši ir vīriešu daba, bet ja viņu sievas/draudzenes gulētu ar citiem, tad būtu lielā traģēdija.
28.08.2015 22:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jo ir gļēvs/-a un nevar ar godu un cieņu pārtraukt iepriekšējās attiecības, pirms līst citā gultā! Ja cilvēks ir runājis ar otru, stāstījis par problēmu un otrs to laiž gar ausīm un nav gatavs neko darīt attiecību labā - tas tik un tā nedod tiesības krāpt. Tu jebkurā brīdī vari pārtraukt nelaimīgas attiecības un stāties citās.


Viss ir tik vienkārši .....
Vīrietis protams grib tikai iekļūt kāda caurumā un sieviete dara visu lai attiecības un sekss būtu labs.
Kārtējais bērnudārzs...

Ja mans vīrs man kādreiz paziņotu, ka vairs nejūtas laimīgs un vairs nav nekādu cerību attiecības glābt, ka vēlas tās pārtraukt/uzsākt attiecības ar citu - es spētu pret viņu saglabāt cieņu, jo viņš būtu bijis godīgs. Ja mums būtu bērni, es ļautu bērniem tikties ar tēvu utt. Bet, ja vīrs mani krāptu, tad būtu zaudējis jebkādu cieņu manās acīs uz visiem laikiem un nekas to nespētu vērst par labu.


Vīrs vienu dienu saka - es iekāroju citu sievieti - šķiramies.
Sieva - labi nav problēmu.
Bernudarzs Nr 2
28.08.2015 22:17 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
visvieglāk ir visā vainot otru un to viss ir cauri
Nav runa par to, kā ir vieglāk vai grūtāk. Runa ir, kā ir atbilstošāk.

Mani lēmumi ir mana atbildība.
Tad kā Tu vari vienlaikus teikt, ka ne tikai Tu par krāpšanu atbildīgs esi?
Tu šajos 2 savos izteikumos tiešām nekādu loģisku pretrunu nesaskati?
Tas taču bija Tavs lēmums, ietun gulētar to kolēģi.

nesaprotu ko tu ar putām uz lūpam centies pierādīt man
Tev? Tu pats par sevi kā persona man esi diezgan neinteresants. Bet šo sarunu lasa arī citi cilvēki, ne Tu vienīgais. Un, kā jau rakstīju augstāk, vienkārši norādu uz pretrunām, jo dažas Tevis teiktās lietas ir neloģiskas un pretrunā ar realitāti. Un man patīk reālā pasaule ar tās loģiskajām sakarībām.
28.08.2015 22:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kārtējais bērnudārzs...
Jā, it kā melot otram un nespēt godīgi atzīties situācijā būtu īsti pieauguša cilvēka rīcība :D
28.08.2015 22:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nav runa par to, kā ir vieglāk vai grūtāk. Runa ir, kā ir atbilstošāk.


Atbilstošāk ir atrisnāt problēmu .

Tad kā Tu vari vienlaikus teikt, ka ne tikai Tu par krāpšanu atbildīgs esi?
Tu šajos 2 savos izteikumos tiešām nekādu loģisku pretrunu nesaskati?
Tas taču bija Tavs lēmums, ietun gulētar to kolēģi.


Jā es apgalvoju ka attiecībās nevar kā ar cirvi - vainīgs/nav vainīgs.

Daudzi attiecību problēmas risina meklējot vainīgo nevis risinot problēmu.
Protams vienkāršāk ir "atrast" vainīgo un visiem var teikt cik pati ir laba un otrs vainīgs

Tev? Tu pats par sevi kā persona man esi diezgan neinteresants. Bet šo sarunu lasa arī citi cilvēki, ne Tu vienīgais. Un, kā jau rakstīju augstāk, vienkārši norādu uz pretrunām, jo dažas Tevis teiktās lietas ir neloģiskas un pretrunā ar realitāti. Un man patīk reālā pasaule ar tās loģiskajām sakarībām.


Attiecības ir kaut kas daudz vairāk nekā tikai vainīgs/ nav vainīgs. Attiecības nav juridisks līgums kur visu var izvērtēt pēc līguma punktiem - to tu drīkstēji, to nedrīkstēji. Tas ir atļauts un tas ir aizliegts. Attiecības ir daudz kas vairāk.

Laikam jau daudzi to nevar saprast.
28.08.2015 22:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
P.S. - diez vai daudz sieviešu uzskatītu, ka ikviens vīrietis to vien grib, kā "iekļūt kāda caurumā", (vispār nav skaidrs, kā Tu šo izlasīji freya komentārā), bet Tu gan ar saviem komentāriem atstāj tādu iespaidu, ka Tev tā ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē, gandrīz tikpat svarīga kā gaiss un ūdens, ka bez tā nevarētu iztikt.
Tāpat arī - ne jau tikai sievietēm ir jāuzmin vīrieša vēlmes jārūpējas par to, lai attiecības būtu labas. Un tieši tāpēc (parasti) arī tā nav, ka sievietes par katru cenu censtos apmierināt vīriešu vēlmes, pat, jatas būtu pilnīgi vienpusēji. (Joprojām - neviens gan to šeit neapgalvo, Tu atkal to pats izfantazēji, nevis kāds cits rakstīja). Abiem pie attiecībām ir jāstrādā un vienam otram jāpalīdz.
Un, ja tas nav īsti skaidrs, strādāšana pie attiecībām ir izrunāšanās un atvērtības, atklātības, uzticēšanās veicināšana abu vidū. Nevis otra uzticības nodošana un melošana viņam.
28.08.2015 22:34 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es tik parskreju pāri dažiem komentāriem, un negribu atkārtoties vai plusot, bet tas, par ko man nāk smiekli- kā dionysus katrā otrajā komentārā, brīžos, kad nespēj loģiski atbildēt vai vnk aplauzas un nav, ko atbildēt, izsplauj savu- ak, sievietes un emocijas. :D
28.08.2015 22:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Atbilstošāk ir atrisnāt problēmu
Tu jau atkal izlocies un novirzies no tēmas. Jā, atbilstoši ir risināt problēmu. Viens no soļiem, kas svarīgs, lai to darītu, ir noskaidrot situāciju. Ja šeit runa ir par problēmu "viens partneris melo otram un krāpj viņu", tad savas atbildības apzināšanās (nevis attaisnošanās ar aizbildinājumiem no sērijas "viena pagale nedeg").

attiecībās nevar kā ar cirvi - vainīgs/nav vainīgs.
Ja Tu būtu gana drosmīgs, lai uzņemtos atbildību pats par saviem lēmumiem un rīcību, tad varētu. Citi to var. Un - nē, tas nenozīmē, ka viņi uzņemas vainu par pilnīgi visu, kas attiecībās nogājis greizi. Tikai par to, ko paši darījuši.

Attiecības nav juridisks līgums kur visu var izvērtēt pēc līguma punktiem - to tu drīkstēji, to nedrīkstēji
Visu nevar. Dažas lietas var. Un nekrāpt otru un nemelot viņam tik svarīgās lietās, nenodot uzticību ir šāda lieta.
Bet šķiet, ka Tev attiecības ir tik daudz kas vēl, ka zaudē savu jēgu. Viss ir maldīšanās pa relatīvisma un nenoteiktības miglu.

daudzi to nevar saprast
Kas Tev liek iedomāties, ka tiešu Tu esi tas, kas saprot, bet citi nē? Ka nevarētu būt otrādi? Varbūt tieši Tu nesaproti, kas ir attiecības (uzticēšanās, rūpes par otru), tas Tev nav ienācis prātā? Vai Tu tiešām iedomājies, ka Tavas attiecības ar krāpšanu, meliem un pazemojumiem būtu vērtīgākas un nez kādu īpašu gudrību pierādošākas par citu attiecībām, kas tā vietā, lai krāptu partnerus, ir meklējuši citus risinājumus (vai nu centušies paši tikt galā, vai vienojušies par brīvām attiecībām, vai šķīrušies ar abpusēju cieņu)?
28.08.2015 22:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
P.S. - diez vai daudz sieviešu uzskatītu, ka ikviens vīrietis to vien grib, kā "iekļūt kāda caurumā",


Tas bija domāts pārnestā nozīme :-D
Vīrietim arī ir svarīgas arī jūtas, mīlestība, ģimene un labas attiecības.

Tāpat arī - ne jau tikai sievietēm ir jāuzmin vīrieša vēlmes jārūpējas par to, lai attiecības būtu labas. Un tieši tāpēc (parasti) arī tā nav, ka sievietes par katru cenu censtos apmierināt vīriešu vēlmes, pat, jatas būtu pilnīgi vienpusēji.


Jā abiem ir jāpiedomā pie tā lai būtu labs sekss un otrs būtu apmierināts.
Es jau cik ilgu cenšos par to rakstīt, bet visas tekstā ierauga tikai divus vārdus "sekss" un "krāpšana"

Un, ja tas nav īsti skaidrs, strādāšana pie attiecībām ir izrunāšanās un atvērtības, atklātības, uzticēšanās veicināšana abu vidū. Nevis otra uzticības nodošana un melošana viņam.


Krāpšana ir sekas attiecību problēmām ilgstošā laikā. Nevar jau tieši pateikt kas pie kad ir bijis vainīgs, bet problēmas ir bijušas un nav risinātas
28.08.2015 22:51 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tas bija domāts pārnestā nozīme
Tas nav jāpaskaidro. Tas tāpat skaidrs. Nav skaidrs tas, kāpēc to uzskatīji par baigo sarkasmu, ja reāli neviens to neapgalvoja, vismaz ne freya, uz kuras komentāru Tu to atbildēji.

abiem ir jāpiedomā pie tā lai būtu labs sekss un otrs būtu apmierināts.
Es jau cik ilgu cenšos par to rakstīt, bet visas tekstā ierauga tikai divus vārdus "sekss"
Jā. Zini, kāpēc tā notiek? Jo Tu visu laiku uzsver seksa nozīmi. Ja citi pat šajā pašā diskusijā runā arī par citiem krāpšanas aspektiem (emocionālu kontaktu, sapratni, atbalstu utt), tad Tu nemitīgi atkārto par seksu, seksu, seksu.
Protams, ka sekss nav vienīgais, kas ir attiecībās. Tikai tas ir vienīgais, par ko Tu šeit runā, kad izsakies par attiecību problēmām.

Krāpšana ir sekas attiecību problēmām ilgstošā laikā. Nevar jau tieši pateikt kas pie kad ir bijis vainīgs
Pirmkārt, ne vienmēr krāpšana ir sekas attiecību problēmām (ir, kas krāpj vienkārši "sporta pēc"). Otrkārt, tās nav obligātas sekas (būs cilvēki, kas nekrāps, bet meklēs citus risinājumus un būs gatavi ieguldīt vairāk pūļu, lai atrastu abiem partneriem pieņemamus risinājumus, kas nenodotu otra uzticēšanos). Treškārt, var ittin labi pateikt, kas vainīgs pie krāpšanas. Tas, kas krāpj.

Kā jau rakstīju iepriekš, ja Tavai sievai ir kādi trūkumi un sliktās īpašības, tad viņu var vainot pie tiem. Bet ne pie tā, ka Tu izvēlies viņu krāpt. Tā ir tikai Tava izvēle un tikai Tava atbildība.
Un, jā, tas ir pavisam vienkārši.
28.08.2015 23:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā. Zini, kāpēc tā notiek? Jo Tu visu laiku uzsver seksa nozīmi. Ja citi pat šajā pašā diskusijā runā arī par citiem krāpšanas aspektiem (emocionālu kontaktu, sapratni, atbalstu utt), tad Tu nemitīgi atkārto par seksu, seksu, seksu.
Protams, ka sekss nav vienīgais, kas ir attiecībās. Tikai tas ir vienīgais, par ko Tu šeit runā, kad izsakies par attiecību problēmām.


Sekss ir svarīgs un pārejais attiecībās arī ir svarīgs. Nerakstīšu tieši, jo daudz reižu jau par to esmu rakstījis.

Pirmkārt, ne vienmēr krāpšana ir sekas attiecību problēmām (ir, kas krāpj vienkārši "sporta pēc"). Otrkārt, tās nav obligātas sekas (būs cilvēki, kas nekrāps, bet meklēs citus risinājumus un būs gatavi ieguldīt vairāk pūļu, lai atrastu abiem partneriem pieņemamus risinājumus, kas nenodotu otra uzticēšanos). Treškārt, var ittin labi pateikt, kas vainīgs pie krāpšanas. Tas, kas krāpj.


protams ir arī vīrieši kas ir pataloģiski mednieki. Vienīgi jautājums - kāpēc ar šādu vīrieti jāveido attiecības. Un nesaprast ka viņš ir mednieks, var tikai ļoti naiva meitene.

Kā jau rakstīju iepriekš, ja Tavai sievai ir kādi trūkumi un sliktās īpašības, tad viņu var vainot pie tiem.


Kārtējā vainīgo meklēšana. Es nemeklēju vainīgo, bet mēģinu saprast iemeslu.

Spriežot pēc komentāriem daudzas uzskata ka vīrietis kurš krāpj ir mūzīgi nogribējies ērzelis kurš meklē kārtējo caurumu. Lielākoties tā nemaz nav.

Kāpēc vīrieši mēdz tā darīt, es saprotu. Bet man tikai negribas te izklāstīt to, jo atkal man gāzīs visu virsū
28.08.2015 23:30 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Never ending story (t)|-):-/
28.08.2015 23:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kārtējā vainīgo meklēšana. Es nemeklēju vainīgo, bet mēģinu saprast iemeslu.
Nē, protams, Tu nemeklē vainīgo, baigi neizdevīgi priekš Tevis paša tas būtu. Tieši otrādi, ar visām četrām spurojies pretī, cik vien spēj, lai tikai varētu vainu izdalīt uz abiem pat tad, kad vainīgs acīmredzami ir tikai viens.

Spriežot pēc komentāriem daudzas uzskata ka vīrietis kurš krāpj ir mūzīgi nogribējies ērzelis kurš meklē kārtējo caurumu
Tāds iespaids paliek tieši, spriežot pēc Taviem komentāriem, jo visu laiku izcel tieši seksuālā apmierinājuma nozīmi.
Kas attiecas uz mani, es nebūt tā nedomāju par visiem vīriešiem, un arī iepriekš šajā diskusijā minēju citas lietas, kas pāriem var pietrūkt savstarpējās attiecībās (un ko tad viens varētu meklēt ārpus laulības), ne tikai seksu.
28.08.2015 23:43 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nē, protams, Tu nemeklē vainīgo, baigi neizdevīgi priekš Tevis paša tas būtu. Tieši otrādi, ar visām četrām spurojies pretī, cik vien spēj, lai tikai varētu vainu izdalīt uz abiem pat tad, kad vainīgs acīmredzami ir tikai viens.


Protams, labāk ir "pierādīt" otra vainu un pašai justies kā enģelim.
Cik vienkārši.
Vieglāk ir saskatīt skaidiņu otra acī, nekā baļķi savējā. Cilvēka augstāka egoisma izpausme.

Tāds iespaids paliek tieši, spriežot pēc Taviem komentāriem, jo visu laiku izcel tieši seksuālā apmierinājuma nozīmi.


Seksuālajam apmierinājumam attiecībās ir ļoti liela nozīme. Vari man neticēt, pajautā seksapatalogiem. Seksualitātei cilvēka dzīvē ir ļoti svarīga. Arī īpaši sievietēm. Izskats, imidžs, meikaps, stils, mode, izturēšanās u.t.t Tam visam pamatā ir seksuālā pievilcība.
Protams var to apstrīdēt, noliegt un teikt ka tā galīgi nav, bet tā ir un jau Darvins to ir pierādījis.
29.08.2015 00:01 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ja šādi turpināsies, tad pēc pāris stundām atklāsies, ka nevis Dionysus gulēja ar savu kolēģi, bet gan zaptesburka īstenībā gulēja ar Dionysus kolēģi! :D
29.08.2015 00:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Pat piereģistrējos, lai varētu kaut ko pateikt! Jo diskusija tiešām diezgan interesanta.

Pirmkārt, es īsti tomēr nesaprotu, kāpēc ir nepieciešams sānsolis, lai taptu vieds, ka attiecību problēmas tiešām ir jārisina, nevis jāizliekas, ka viss kārtībā.
Varbūt nostāja, kas tiek klāstīta portāla lasītājām, ir tieši tā, kas iestāstīta arī sievai, un tikai tāpēc laulību izdevies saglabāt. Varbūt, ja atzītu, ka jā, ir vainīgs, viņa būtu ļāvusies pamatotam lepnumam un aizvainojumam un aizgājusi no vīra. Bet ja vīrs mīlošai sievai, kas varbūt jūtās zaudējusi savu spožumu vai ne gana laba, ieskaidro, ka viena pagale nedeg, ir vieglāk sagaidīt atlaides?

Nezin kādēļ man šķiet, ka sieva nebija pirmā, kas "krita grēkā", jo bija minēts, ka abi ir grēkojuši.

Un vēl man šķiet, ka kaut kur sarunas sākumā Dionīss minēja, ka tiekot apmelots, jo krāpis nav, un tikai tad kad atradās konkrēti citāti, nācās vien atzīties.
29.08.2015 00:25 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
"pierādīt" otra vainu un pašai justies kā enģelim
Pirmkārt, Tava situācija nekādi uz mani neattiecas, jo ne es savu partneri būtu krāpusi, ne viņš mani.
Otrkārt, nevienā brīdī neizliekos par enģeli. Es vispār personīgi par sevi šeit nerunāju. Kas attiecas uz Tavām attiecībām, tad nav ne jausmas, kurš no jums lielāks jaukumiņš vai lielāks maitas gabals, un man arī ir vienalga. Bet fakts ir tāds, ka, ja Tu savu sievu krāpi, viņai meloji un nodevi viņas uzticēšanos, tad tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība.

saskatīt skaidiņu otra acī, nekā baļķi savējā
Nu to nu droši varu teikt, ka sakarā ar krāpšanām manās acīs nav ne skaidu, ne baļķu. Bet, ja būtu, tad, visticamāk, uzvestos vīrišķīgāk par Tevi, un atzītu savu atbildību.

Seksuālajam apmierinājumam attiecībās ir ļoti liela nozīme. Vari man neticēt, pajautā seksapatalogiem.
Vai es kaut kur būtu rakstījusi, ka sekss nebūtu svarīgs? Kādēļ Tu atkal argumentē pret lietām, ko es nevienā brīdī neesmu apgalvojusi?
OK, centīšos Tev paskaidrot, cik nepārprotami iespējams.
1. Sekss ir ļoti svarīga pāra attiecību sastāvdaļa.
2. Sekss nav vienīgā svarīgā attiecību sastāvdaļa, un tā nav vienīgā lieta, kas var pietrūkt vai neapmierināt kopdzīvē ar kādu cilvēku.
3. Tas, ka Tu katru reizi, izsakoties par attiecību problēmām un krāpšanu, uzsver tieši seksa nozīmi, liek domāt, ka Tev tā ir neveselīgi svarīga tēma.

tā ir un jau Darvins to ir pierādījis.
Darvins? Tiešām? Darvins??? Darvins pierādīja seksa nozīmi un neapzinātās seksuālo dziņu ietekmes uz tādām lietām kā (citēju Tevi) "izskats, imidžs, meikaps, stils, mode, izturēšanās u.t.t"?
29.08.2015 00:26 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Varbūt nostāja, kas tiek klāstīta portāla lasītājām, ir tieši tā, kas iestāstīta arī sievai, un tikai tāpēc laulību izdevies saglabāt.
(..)
Un vēl man šķiet, ka kaut kur sarunas sākumā Dionīss minēja, ka tiekot apmelots, jo krāpis nav, un tikai tad kad atradās konkrēti citāti, nācās vien atzīties.
+++
29.08.2015 00:27 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Labs ir, mans vairs neveltīt laiku šim un iet gulēt. :-P
29.08.2015 00:30 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Atliek vien nopriecāties, ka manā dzīvē ceļi nav krustojušies ar tādu cilvēks kā Dionysus, kurš uzskatītu, ka krāpšana ir loģisks un attaisnojams solis attiecībās, kurās valda problēmas.

Šķiršanās būtu loģisks un attaisnojams solis, ja tiešām vairs nekas nav glābjams, bet krāpšana ir gulēšana ar citu, jau esot vienās attiecībās un nekādas problēmas tam nav un nevar būt par attaisnojumu!
29.08.2015 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits