Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērna tēvs nevēlas satikt bērnu

 
Reitings 3
Reģ: 21.08.2015
Sveikas, meitenes! Vēlos pastāstīt savu dzīves situāciju un uzklausīt jūsu redzējumu par to. Pirms pāris gadiem biju kopā ar kādu vīrieti, satikāmies aptuveni gadu. Es jau no paša sākuma zināju, ka viņš nevēlas bērnus, pats man to skaidri pateica un jautāja, vai man tas ir pieņemams. Tajā laikā man tas nebija īpaši svarīgi, jo biju pārliecināta, ka pati arī negribu bērnus. Ar visu izsargāšanos tomēr paliku stāvoklī. Viņš pret to attiecās mierīgi, nespieda mani uz abortu, teica, ka respektēšot jebkuru manu izvēli. Visu savu dzīvi biju droša, ka negribu bērnus, bet tikko kā uzzināju, ka esmu stāvoklī, sapratu, ka mīlu šo bērnu un izvēlējos grūtniecību saglabāt. Viņš tad man pateica, ka līdz pilngadībai finansiāli atbalstīšot bērnu, bet tēvs nebūs.

Neilgi pēc tam viņš pārcēlās uz ārzemēm strādāt un dzīvot. Par mani neaizmirsa, pateicoties viņam grūtniecības laikā varēju apmeklēt labus speciālistus, iziet visas nepieciešamās pārbaudes, izvēlēties labu vietu dzemdībām, būtībā visu, kas man vajadzīgs. Tagad jau esmu atgriezusies darbā, bet no viņa katru mēnesi saņemu noteiktu naudas summu bērna vajadzībām. Par to nekādi nevaru sūdzēties, materiālajā ziņā bērnam patiešām nekā netrūkst. Man nekad nav vajadzējis dīkt no viņa naudu, viņš to uzskata par pašsaprotamu.

Pēdējā laikā es daudz par viņu domāju, par viņa attiecībām ar dēlu. Esmu viņam sūtījusi bērna foto, bet nekādu īpašu interesi viņš nav izrādījis. Visu laiku es nez kāpēc ceru, ka viņš varbūt mainīs savas domas, ka apciemos mūs. Uz Latviju viņš atbrauc pāris reizes gadā. Esmu piedāvājusi viņam atbraukt uz dēla dzimšanas dienām vai vienkārši ciemos, viņš tā arī saka – nē, nevēlos. Puikam tagad ir 4 gadi, bieži man jautā, kāpēc visiem bērniem ir tētis un viņam nav. Un es nezinu, ko viņam atbildēt.

Es vairs neceru, ka starp mums varētu atjaunoties kādas attiecības, zinu, ka viņam jūtu pret mani vairs nav, domāju vienkārši no cilvēcīgā viedokļa – cilvēks nekad nav saticis savu bērnu. Protams, ka nevaru piespiest viņu uz kaut ko, bet man tas šķiet pavisam dīvaini – zināt, ka kaut kur pasaulē ir tavs bērns un nevēlēties viņu pat redzēt.
21.08.2015 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka nevaru piespiest


Nu tā arī ir, tu nevari viņu piespiest. Ja nav vēlmes tad nav, turklāt viņš tevis brīdināja jau pašā sākumā tapēc nevelti šeit liekas cerības.
Tādu vīriešu nav maz, viņi vienkārši nav ģimeniski un nebūs un viņam ap to nekas neinteresēs, priecājies par to finansiālo pusi, vismaz ir galva uz pleciem.
21.08.2015 22:12 |
 
Reitings 249
Reģ: 17.07.2014
varbūt nevēlas lai veidotos emocionālā saikne. domā ka satiekot baernu vēlēsies visu laiku pavadīt kopā, vēlēsies lai bērnam būtu abi vecāki un izjutīs pienākumu, kas ir pretrunā ar viņa jūtām. Grūti paskaisrot, bet saprotu varbūt kādēļ viņš nevēlas.
Nevajag viņam uzspiest, sūtot bērna bildes.
bērnam paskaidro ka dzīvē notiek visādi, un vecāki mēdz šķirties un viņa tēvs dzīvo ārzemēs tādēļ nevar satikt, vai kaut kā tā
21.08.2015 22:26 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Bet, kāpēc visam ir jābūt pēc Tava prāta? Spēles noteikumus zināji tās sākumā, par bērnu viņš materiāli rūpējas. Izskatās, ka Tu pati gribi atpakaļ to vīrieti un centies izmantot bērnu, lai to panāktu.
21.08.2015 22:30 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.08.2015
Izskatās, ka Tu pati gribi atpakaļ to vīrieti un centies izmantot bērnu, lai to panāktu.


Tā nav, starp mums viss ir beidzies. Man tas vienkārši šķiet savādi, ka cilvēku neinteresē viņa paša bērns.
21.08.2015 22:32 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Tā nav, starp mums viss ir beidzies. Man tas vienkārši šķiet savādi, ka cilvēku neinteresē viņa paša bērns.


Tad tā ir Tava problēma, ne viņa. Kādēļ neveido attiecības ar kādu citu, lai bērnam būtu vīrietis dzīvē un pašai silts, mīlošs plecs?
21.08.2015 22:34 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Jau no sākta gala viņš teica, ka negrib. Tas tev ir jāsaprot un jāpieņem. Priecājies, ka atbalsta finansiāli. Ne visām tā veicas ar vīrieti, kurš negribot uztaisījis bērnu. Ne visi ir uzauguši, pazīstot savus bioloģiskos vecākus, bet tā dēļ neviens nav cietis. Kādēļ turi sevi uz pauzes? Liekas, ka bērns ir tikai iegansts, lai uzturētu saikni ar šo vīrieti.
21.08.2015 22:39 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nu iespejams, ka tas bija tads dzives periods, kad nevēlējās. Kad satiks sievieti, kuras dēļ būs kā bez prāta, no viņas bèrnus geibēs un pat būs labs tēvs.
Zinu vīrieti kam arī ir bērns. ( īsti pārliecibas gan par to nav, jo kā izradas, viņai bija paralèli attiecibas ar vēl kàdu). Tad nu alimenti tiek maksāti, bet satikt bernu viņš nevēlas. Ne ar bernu, ne ar sievieti kontakti nav vispar nekàdi.
Tagadējās attiecībàs bernus grib.
21.08.2015 22:40 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
Ir ļoti daudz savādu lietu, vietu un cilvēku uz pasaules. Nemežģī sev smadzenes un necenties saprast. Bet - tev nav arī tiesību uzspiest viņam savu domāšanu. Savu pienākumu - materiāli nodrošināt - viņš pilda. Count your blessings.
21.08.2015 22:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.08.2015
Kādēļ neveido attiecības ar kādu citu, lai bērnam būtu vīrietis dzīvē un pašai silts, mīlošs plecs?


Pagaidām neesmu gatava ielaist savā dzīvē kādu svešu vīrieti un stādīt priekšā bērnam.
21.08.2015 22:42 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Vīrietis jau sākumā pateica, ka bērnus negrib, tāpēc neko nosodošu viņa rīcībā neredzu. Tieši pretēji - viņš finansiāli atbalsta bērnu, kamēr citi to varētu arī nedarīt pasakot, ka sieviete pati vainīga, ka palika stāvoklī.
Gluži vienkārši ir cilvēki (gan vīrieši, gan sievietes), kuri bērnus negrib un tas ir viņu lēmums, kurš jārespektē. Velti cerēt, ka ar bērna parādīšanos cilvēki mainīs savas domas.
21.08.2015 22:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Uztver to tā, priecājies ka viņš tev deva to bērnu, ka atbalsta jūs kā var, bet nevajag viņam prasīt lai bērnu apciemu jo acīmredzot tādas saistības viņš negrib un arī bērnam būs grūtāk ka satiks to tēvu 1 reizi gadā vai pat vienu reizi mūžā un tad tēvs pazudīs.

Atrodi labāk kādu citu vīrieti ar kuru veidot attiecības un ko stabilu, tad būs bērnam "tēvs" tev financiāla drošība par bērnu līdiz 18 gadiem. :)

Es arī cienītu vīrieša velmi ka viņš nevēlas tās saistības, it īpaši ja atbalsta tomēr tevi un to ka to vēlējies paturēt bērnu.
21.08.2015 22:44 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Pagaidām neesmu gatava ielaist savā dzīvē kādu svešu vīrieti un stādīt priekšā bērnam.


Šis tikai apstiprina manu sākotnēju teoriju.

Izskatās, ka Tu pati gribi atpakaļ to vīrieti un centies izmantot bērnu, lai to panāktu.
21.08.2015 22:44 |
 
Reitings 249
Reģ: 17.07.2014
4 gadu laikā vēl neesi gatava attiecībām ar citu? tev tak neviens neliek to bērnu vilkt līdzi uz visiem randiņiem! iepazīsties ar kādu foršu vīrieri, un kad šķiet ka šis varēru būt īstais, tikai tad iepazīstini ar baernu
21.08.2015 22:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik pat labi varbūt tam tēvam ārzemēs ir ģimene ar bērniem un tāpēc ar negrib neko vairāk saistībā ar tavu bērnu.
Nu laid to vīrieti vaļā un tiešām pasaki paldies ka viņš tevi atbalsta un palīdz kā var.
21.08.2015 22:51 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es lasu un brīnos par komentāriem. Jārespektē pieauguša cilvēka vēlmi ignorēt SAVU bērnu? Es vēl kaut kā saprastu, ja meitene ar viltu paliktu stāvoklī, bet gadījās tācu nejauši. Pie kā ir vainīgs bērns? Kāpēc sivietei bija jābojā sava veselība un jāriskē ar neauglību? Kā mani kaitina tā mūsdienu domāšana - jārespektē viss sliktais, bet nedod dievs izdarīsi kaut ko naivāku un uzķersies uz kādiem meliem, tad gan uzreiz esi pats vainīgs, muļķis un neviens Tavu labo sirdi "nerespektēs".
21.08.2015 22:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alondra Ja vīrietis nebūtu no sākta gala teicis ka negrib ērnu tad attieksme būtu cita, bet tā kā no sākta gala vīrietis pateica savu lēmumu tad ko tur brīnītos, jo ar tādu pavērsienu bija jāreiķinās.

Pie kā ir vainīgs bērns?


Pērns nav ne pie kā vainīgs, bet viņam arī būs labāk ja mātes dzīvē parādītos patstāvīgs vīrietis kurš arī veiktu tēva funkcijas, nevis vīrietis kuru satiktu pāris reizes gadā labākajā gadījumā.

Kāpēc sivietei bija jābojā sava veselība un jāriskē ar neauglību?

Par ko iet runa konkrēti?

uzķersies uz kādiem meliem,


Šeit pat nebija meli, viss tika pateikts jau sākumā, vienīgais kas varētu būt muļķīgi ir naivi cerēt ka tās tik tādas runas bija ka negrib būt tēvs.
21.08.2015 22:59 |
 
Reitings 190
Reģ: 14.09.2013
Es lasu un brīnos par komentāriem. Jārespektē pieauguša cilvēka vēlmi ignorēt SAVU bērnu?


Un kas cits atliek? Ar varu spiest satikties? Kā? Un kam no tā būs labāk?
Tieši tas arī ir jādara- jārespektē. Un jādzīvo tālāk.
21.08.2015 23:01 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Protams, ka nepatīkami, ka viņam neinteresē bērns, viņa dzīve. Tomēr jāpiekrīt vairumam, ka jau no sākta gala vīrietis ir paudis savu nostāju un tur neko nevar lieki pārmest. Vismaz šajā gadījumā jāpriecājas, ka vīrietis tur solījumu un finansiāli jūs atbalsta.
21.08.2015 23:06 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Bērna tēvs nevēlas satikt bērnu

Priekškam viņam satikt tavu bernu? Bērnam vēzis, taisās kedu nolikt? Vis taču kārtība! Daži vīrieši tādi ir. Par savu māti apciemot neuzskata par svarīgu.
21.08.2015 23:07 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Cik liela daļa te gudras izrādās(būtu saviem vīriem un draugiem tik labas)
Viss ticamāk raksta tās kurām pašām nav bērnu,jo tādus savārstījums nevarētu uzrakstīt sieviete kurai ir bērni!


Anita11-noteikti es arī nevarētu saprast ,kā var neintresēt savs bērns.Bet diemžēl tev ar to ir jāsamierinās( noteikti sirds lūzt kad bērns prasa par tēvu)jābūt gan mammai gan tētim un tas ir ļoti grūti.
Piekritīšu"fūriju" rakstītajam par to,ka tev jāpriecajās,ka viņš tev palīdz finansiāli.
Bērns nāks lielāks tad varēsi viņam izstāstīt(labāk skarba patiesība, neviss saldi meli) Varbūt vīrietis savas domas ar laiku mainīs.Izturību tev!
21.08.2015 23:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits