Kurš lielāks egoists...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Esmu kopā ar savu draugu jau gandrīz 2 gadus. Joprojām nevaram viens otram "pieslīpēties" un sāku domāt - vai vispār vajag? Jūtas un viss pārējais mums ir, trūkst saprašanas, atbalsta, kompromisa... Viņš vēlas apprecēties un bērnus tagad, bet es vēl labprāt dažus gadus strādātu, attīstītos profesionāli, atpūstos, baudītu dzīvi. Viņš nav gatavs pat uz sarunu par to, ko vēlos es. Es tikai dzirdu no viņa puses "es gribu, man vajag" un, kad saku, ko vēlētos, egoiste izrādos es. Protams, esmu laimīga, ka man viņš ir, bet dažreiz šķiet, ka viņš vēlas, lai es pakļaujos viņam visā, ka man nav nekādas izvēles iespējas... Tas ir arī mazākās lietās - viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā, utt. Viņš ir izteikti vīrišķīgs, stingrs, bet tajā pašā laikā ļoti mīl mani. Tad jautājums jums, meitenes, - cik daudz jūs esat pielāgojušās vīrietim? Es baidos pazaudēt sevi attiecībās ar viņu, būt pilnībā atkarīga, kad to saku viņam, tas tiek uzskatīts par neuzticību un nepārliecību savās jūtās pret viņu. No tā mums rodas problēmas, man pat paliek bail viņam ko jautāt, jo zinu, kāda būs reakcija un neapmierinātība par manu vēlmi vai izvēli! Bet varbūt es esmu tā egoiste, jo tomēr man ir manas lietas, kurās arī nevēlos baigi piekāpties vai kuras atstāt... :-/ es tomēr cenšos pārliecināt viņu, ka es varu apvienot savas intereses un vēlmes ar attiecībām, bet viņš pat negrib to dzirdēt...
17.08.2015 14:14 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Viņš tevi uzskata par savu īpašumu. Būs tikai sliktāk. Starp citu, no draugiem viņš arī tevi izolēs.


100%? :-D es vienkārši laikam neesmu attapīga un cenšos attaisnot viņa uzvedību. Diemžēl sava veida izolācija no draugiem man jau ir notikusi, bet varbūt tas ir pieņemami - teiksim, draudzenes satieku tikai dienas gaišajā laikā un maksimums uz pāris stundām. Nekādas meiteņu ballītes vai tml nav pat apspriežamas, bet man pārsvarā visiem vīriešiem tas nav bijis pieņemams, ar ko tiekos. Visi kā viens izteiktu iebildumus, ja ietu ar draugiem uz bāru piektdienas vakarā, pat ja tas ir reizi pusgadā.
19.08.2015 13:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Padomā - cik bieži tu pieņem kaut kādus lēmumus, vispirms iedomājoties, ko par to teiks viņš, nevis, ko gribi tu pati?
19.08.2015 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jacky, un kas notiek, kad tu pārkāp tev uzliktās robežas, ko tad viņš dara? Paņems pār celi un uzdos pa dibenu? Tevi tāda ierobežotība apmierina? Ja mani mēģinātu ielikt rāmjos, no manas puses būtu arrivederci.
19.08.2015 13:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
teiksim, draudzenes satieku tikai dienas gaišajā laikā un maksimums uz pāris stundām.
Manas draudzenes hidžabās pat ilgāk ballējas :D :D
19.08.2015 21:06 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Padomā - cik bieži tu pieņem kaut kādus lēmumus, vispirms iedomājoties, ko par to teiks viņš, nevis, ko gribi tu pati?


Agrāk - reti, bet tagad - bieži. Atkarīgs jau - kādus lēmumus...

un kas notiek, kad tu pārkāp tev uzliktās robežas, ko tad viņš dara? Paņems pār celi un uzdos pa dibenu? Tevi tāda ierobežotība apmierina? Ja mani mēģinātu ielikt rāmjos, no manas puses būtu arrivederci.


Mani ierobežotība neapmierina, bet es sāku domāt - vai manas vēlmes un kaprīzes dažreiz nav par daudz mans egoisms? Esot attiecībās kaut kādos rāmjos jau tomēr mēs sevi ieliekam un nedaram visu to, ko daram, ja esam vieni. Tā pati draugu tēma - ja agrāk es varēju ar draudzenēm katru piektdienu iet ballēties līdz rītam, tad loģiski vairāk es to nedaru.
20.08.2015 14:20 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Labās un veselīgās attiecībās partneri pat iedrošina viens otru iet un satikties ar draugiem, lai tos nepazaudētu, manuprāt. A te tu drīz paliksi pavisam viena un salauzta. Tas nav tavs egoisms domāt arī par sevi. Viņš tevi palicis zem trijām tupelēm, tikai jautājums - kad tu pati to aptversi? Viņš kapitāli cenšas salauzt tavu personību, lai tu beigās domātu, ka tev ir vispār paveicies, ka viņš tāds princis tev vispār ir un pievērš uzmanību. Tāds jāsūta nahren.
20.08.2015 15:05 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Mani ierobežotība neapmierina, bet es sāku domāt - vai manas vēlmes un kaprīzes dažreiz nav par daudz mans egoisms?

Drīzāk šī ir sevis ielikšana būrītī. Viņam dikti labi sanācis tev ieborēt, ka esi sliktā, tiešām, jo tu pat pati sāc tam noticēt.
Protams, kaut kādu ierobežotību attiecības var nest sev līdzi, bet ne tādā apmērā kā tev, Jacky. Viņš tevi burtiski padarījis par cietumnieci, kurai dotas tikai pāri h sev. Nekad neesmu sapratusi, kā sevi šādi var mocīt.
Es tev ,Jacky, jautāju ,ko viņš dara, kad tu nepakļaujies, ko? Kā viņš tad dara?
20.08.2015 16:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tas, kas notiek ar tevi tagad - tu zaudē savu personību. Tu vairs neesi tu - tu esi viņa ēna. Bet izvēle ir tavās rokās, vai būt personībai vai ēnai. Tu neesi egoiste, ja vēlies saglabāt pati sevi! Problēma ir viņā, ja viņam nepatīk tava personība.
20.08.2015 16:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vai manas vēlmes un kaprīzes dažreiz nav par daudz mans egoisms? Esot attiecībās kaut kādos rāmjos jau tomēr mēs sevi ieliekam un nedaram visu to, ko daram, ja esam vieni.


Protams, dzīve attiecībās maķenīt atšķiras no vienatnes.. Tomēr, ja šie ierobežojumi traucē, tad jāsāk domāt par to, vai ir jēga?
20.08.2015 18:30 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Viņš tevi burtiski padarījis par cietumnieci, kurai dotas tikai pāri h sev. Nekad neesmu sapratusi, kā sevi šādi var mocīt.
Es tev ,Jacky, jautāju ,ko viņš dara, kad tu nepakļaujies, ko? Kā viņš tad dara?


Man ir daudz laika - es strādāju, sportoju, eju uz visiem manikīriem, utt., nav tā, ka es esmu ieslēgta dzīvoklī :-D
Ja es nepakļaujos, ir skandāls. Parasti viņš ir dusmīgs, nerunā ar mani, cenšas pārliecināt par sava viedokļa pareizību un tamlīdzīgi. Piemēram, tikko es ar viņu runāju par to drēbju tēmu - viņa viedoklis ir tāds, ka viņš grib, lai izskatos labi, lai man ir tāds stils, kāds patīk viņam, lai es viņam uzticos, utt. Kad saku, ka Tu neesi mani vecāki un man nav 5 gadi, lai mani ģērbtu, viņš sāk dusmoties, ka es nesaprotu, ko viņš no manis grib.

Viena lieta ir, kad vīrietis kādreiz Tev uzdāvina drēbju gabalu, kas viņam patīk, pavisam ir kas cits, kad es vismaz reizi nedēļā saņemu padomus, ko vilkt vai nevilkt vai ko viņš grib pirkt. Un nav tā, ka esam nesaskaņoti, kopā izskatāmies labi, bet nu tā viņa vēlme kontrolēt ir vnk vāks (e)
21.08.2015 17:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits