Vīrieši ir jāslauc!?

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10508
Reģ: 29.01.2009
Kā jau gandrīz katru vakaru, noskatījos sava seriāla "Viņas melo labāk" kārtējo sēriju :)
No Martas (kura gan cita!!) šodienas izteiciena izrādās, ka attiecībās pienāk tāds posms, kad vīrieti var sākt slaukt.. :D Tā kā mans vīrietis to dzirdēja, nācās pajautāt, vai arī mums ir tāds posms jau iestājies? :D Uz ko viņš gan neapmulstot pajautāja, cik man vajagot :D Cik neinteresanti..
Kāds ir jūsu uzskats šajā jautājumā, proti, vai dāmām savu iegribu apmierināšanai ir jāprasa no vīrieša nauda un, kad ir TAS attiecību posms, kad tā jau drīkst?
13.08.2015 20:00 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Bet kaitina tā zimēšanās - visu pati!!! Dzīvojot kopā ar kādu, manuprāt, tas nav pareizais moto..

Es visās savās attiecībās esmu bijusi iniciatore tam, ka vēlos lai visi maksājumi, rēķini, izdevumi tiktu dalīti uz pusēm, bet tā nav zīmēšanās - gluži vienkārši mana dzīves pārliecība. Nu nepatīk man, ka par visu atbild tikai viens cilvēks, neko sev nevaru padarīt. Taču, kā jau minēju savā iepriekšējā komentārā, ir pieļaujams tas, ka divi mīloši cilvēki viens ar otru dalās arī bez slaukšanas - nekliegšu un neprotestēšu, ja vīrietis tomēr pats vēlēsies nomaksāt visus dzīvokļa rēķinus bez dalīšanas uz pusēm, taču tai pat laikā es būšu tā, kura piedāvās no savas puses sponsorēt, piemēram, ēdiena pirkšanu. To modeli, kad attiecībās par visu maksā tikai viens cilvēks, saprast līdz galam nespēšu un ilgtermiņā tas patiešām atgādinās jau pieminēto slaukšanu.
14.08.2015 01:42 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Bet,kādām pēc jūsu domām vaadzētu but tēta un meitiņas attiecībām?
14.08.2015 01:56 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Bet,kādām pēc jūsu domām vaadzētu but tēta un meitiņas attiecībām?


Kā Tu to domā? Tēva un meitas attiecībām saistībā ar naudu?
14.08.2015 08:26 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man nekas nav jāslauc, viņš pats man dod :-D
14.08.2015 08:34 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es arī vakar par to Martas tekstu nosmējos :D
Bet ja par manām attiecībām, tad nē, es neko neslaucu, man ir sava nauda un viņš nav mans tētis... Ja par vispārējo pieredzi, tad arī neesmu nekad nevienu slaukusi, nemaz nemāku to darīt, jo tur jābūt talantam.
Katrā ziņā mans draugs nav no tiem, kas vedīs mani uz lielveikalu un teiks, lai izvēlos ko gribu...pat varu par to nesapņot (t) laikam vairāk ir lietas, ko es esmu viņam tāpat vien nopirkusi, jo sagribējās palepoties, kad dabūju darbu un varēju pirkt visu pēc kārtas :-D
Un puķes man arī jāprasa un tad tas vairs nav nekāds pārsteigums...
14.08.2015 08:59 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Ja esmu attiecības, cenšos vilkt uz sevi, ko varu! Un puisim piedāvāt , dažādus kompromisus ko viņš varētu. Esmu nauda ziņa godīga , man to tā kā "medu" nevajag!
Protams , ja būtu precējusies , vīrs un cits jau statuss, tad drošvien , ka būtu norunāts, ka esam viens un ja ,kādam ko vajag paprasam un iedodam.
Neesmu lutināta īpaši kā dāma. Varbūt , tāpēc man tādi uzstādījumi !
14.08.2015 09:07 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
laikam manī ir kaut kāds slaucējas instinkts :-D :-D - vēl pirms pāris dienām mīļotajam pajautāju vai viņš man 5dien (šodien) uzdāvinās rozā ziedus, jo 6dien ir meiteņu ballīte un būtu ļoti forši, ja mājās būtu tieši rozā ziedi! :-D
bet viņš man ziedus dāvina arī tāpat, šī bija viena no retajām reizēm (bet ne pirmā:-D), kad tā konkrēti pajautāju, jo vienu reizi, kad pati nopirku ziedus likšanai vāzē, saņēmu komentārus ka varēju jau pajautāt.. :-)


Nav nemaz jāprasa, laimīgs vīrietis dos tāpat

Šim piekrītu pilnībā! Abi baudām attiecības, kur viens otru lutinām.
14.08.2015 09:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nav nemaz jāprasa, laimīgs vīrietis dos tāpat


taisnība , bet reizēm vīriešim ir briesmīga gaume vai viņi vienkārši ir jāievirza pareizajās sliedēs ...
Principā es visu var nopirkt pati un pa lielam man neko nevajag , bet kam tad man vīrietis !?
14.08.2015 12:06 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nav gadījies slaukt vīrieti :D
Pati varu sev nopirkt to, ko vēlos un neko vīrietim neprasu. Ar prieku saņemu to, ko man dāvina pēc paša iniciatīvas, ziedus, dāvaniņas, bet neko nepieprasu. Tas ko pati sev nevaru nopirkt, piemēram briljanti vai Porsche nav izslaukams jebkurā gadījumā :D
14.08.2015 12:16 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
no savas pieredze spriežot, nerunājot par attiecībām, bet tā vispārīgi, ļoti reti, kad kādam prasu naudu, vienmēr pati cenšos ar saviem spēkiem izkulties. Būdama attiecībās, es tmr gribētu, lai draugs pats par to iedomājas un padomā pāris soļus uz priekšu par naudas lietām..
14.08.2015 12:20 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Mums kādu nepilnu gadu pēc attiecību uzsākšanas un kopdzīves ir kaut kā dīvaini izveidojies, ka vīrietis daļu algas noliek burciņā plauktā un tad es varu no turienes ņemt kam gribu, vai pārtikai vai matu krāsai, nav jāatskaitas :-D Sākumā gan viņš apvainojās, kad prasīju vai no tās naudas varu paņemt kaut kam, jo tā esot man domāta :D es jau nezināju, mazums krāj kaut kam :-D Tagad gan visa burciņas nauda aiziet bēbīšlietām gaidāmajam mazulim 8-)
Protams, ka viņš arī šo to man nopērk pēc savas iniacitīvas :)
14.08.2015 12:42 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nav nemaz jāprasa, laimīgs vīrietis dos tāpat.

+++
14.08.2015 12:48 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
kad ir TAS attiecību posms, kad tā jau drīkst?


Tas ir tas pats, kā jautāt - kad drīkst precēties, kad drīkst atzīties mīlestībā, kad drīkst dzemdēt... Kad gribas vai kad jūti - tad drīkst!

Bet vispār gribas uzdot pretjautājumu tai frontei, kas te apgalvo, ka neko nelūdz, negaida, necer un visu var pašas - ja vīrietis uzdotu jautājumu "Ko Tu vēlies saņemt dzimšanas dienā?" un A vīrieša alga ir 500eur, bet B vīrieša alga ir 5000eur, Jūsu atbildes nemainītos? Domāju, mainītos vis. Neuzskatu, ka tā sauktā "slaukšana" ir kas ļoti slikts un neatbalstāms.
14.08.2015 13:42 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
kas te apgalvo, ka neko nelūdz, negaida, necer un visu var pašas - ja vīrietis uzdotu jautājumu "Ko Tu vēlies saņemt dzimšanas dienā?" un A vīrieša alga ir 500eur, bet B vīrieša alga ir 5000eur, Jūsu atbildes nemainītos? Domāju, mainītos vis. Neuzskatu, ka tā sauktā "slaukšana" ir kas ļoti slikts un neatbalstāms.


Nu ir ļoti liela atšķirība starp to, vai tā ir dzimšanas dienas dāvana vai vienkārši nauda, lai ikdienā pirktu sev šmotkas, grabuļus un citus štruntus.

Ja vīrietis dāvina, tas ir ļoti labi, manā uztverē normāli, bet ne jau tā, ka es kaut ko iegribu, bet man pašai nav naudas un man jāprasa vīrietim, lai iedod. Tas man nešķiet forši. Man nav pieņemama tāda situācija.

Man patīk, ka, ja kaut ko vēlos, varu pati to arī nopirkt un nav jāpaļaujas uz vīrieša finansēm. Man personīgi tas ir pašcieņas un neatkarības jautājums.
14.08.2015 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits