Vai jūs uzdrīkstētos?

 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man laikam dzīvē pietrūks dzirkstelīte :D un bieži vien aizdomājos, ka varētu vnk sakravāt mantas, atstāt darbu, skolu un aizbraukt kur acis rāda, atstāt visu pagātni šeit, sākt visu no baltas lapas! Jo... kāpēc gan ne? Un tad es aizdomājos, kas ir tas, kas cilvēkus no tā attur? Ja ir vēlēšanās sākt jaunu dzīvi tad kāpēc to nedarīt? Ok, ir ģimenes un bērni un draugi utt., bet ja šīs saistības nav, tad kas mūs attur? Esmu sev vairākas reizes uzdevusi šo jautājumu , bet nevaru atbildēt... Varbūt neesmu tik spontāna un bezbailīga?

Kādas ir jūsu domas? Vai jūs būtu gatavas mesties pavisam jaunā dzīvē, ja nebūtu kas attur?
11.08.2015 14:06 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Ir cilvēki, kam darbs un skola ir ar kādu (pozitīvu) pievienoto vērtību. Domāju, ka tiem šāds solis nāktos grūtāk nekā ļaudīm, kas strādā un studē ko ķeksīša pēc. Kad man šķita, ka nekas tā īsti nesaista, pacēlu asti un prom biju.
Vai laimīgāka - nezinu, bet pieredze neatsverama. Arī patīk adrenalīns, ko iegūsti ārpus komforta zonas, bet .. vairsne uz savu tuvāko rēķina (ko jo vairak saprotu svešumā). Tā dēļ arī palieku +/- regulāri aizsniedzamos attālumos, ne otrpus okeānam.. Viņi, protams, smaida un vēl veiksmi smaidot, bet mūsu sapņi bieži vien ir viņu asaras. Sekojoši - ja prasās kas ārpus ikdienas, pirms doties pavisam prom ietiektu padzīvot nedēļu mežā un izlekt ar gumiju; gribēsies vēl - aidā - pasaulē laimi meklēt :D
12.08.2015 00:56 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.03.2014
Ouuu jāaaa, par šo es domāju katru reizi.

es gandrīz vai katru dienu domāju, par to ka es visu varētu pamest un vienkārši aizbraukt.

1. ja ir darbs, kas vēl nepatīk, kāpēc to nedrīt, kāpēc vienkārši neaiziet.
Dzīve ir tik īsa, lai darītu lietas, kas mums nepatīk.
12.08.2015 01:46 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es šobrīd tieši cenšos uz ko tādu saņemties. Pašreizējais darbs jau ilgu laiku dzen izmisumā, gribu mainīt dzīvesvietu, nav nekas, kas atturētu to darīt - ne draugs, ne bērni, ne draugi, jo laika gaitā esmu atsvešinājusies no cilvēkiem, saprotot, ka tā vieglāk pašai. Ģimene. Jā. Iespējams, ģimene ir vienīgā lieta, ko būtu grūti pamest. Mīļas vietas, atmiņas. Esmu diezgan sentimentāls cilvēks, ļoti ātri pieķeros vietām, notikumiem, atmiņām, tas ir iemesls kāpēc neesmu vēl saņēmusies visu sākt no nulles. Baidos, ka tā sāpināšu sevi divreiz vairāk.
12.08.2015 01:59 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tātad tu savu veco dzīvi uzskati par kaut kādā ziņā sliktu vai nepilnvērtīgu. Ja cilvēks ir gribošs un spējīgs sākt jaunu dzīvi, tad viņš to arī uzreiz izdara. Bet šādi gari prātojumi un samāksloti mēģinājumi parasti beidzas ar neko.
12.08.2015 07:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits