Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimsanas dienas atrakcijas

 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Sveikas! :-)

Vau jus varetu ieteikt kadas speles vai atrakcijas dzimsanas dienas ballitei? Labakajai draudzenei pec nedelas paliek 20 gadi un svinibas notiks pirts telpas, ka ari viesi bus no dazadiem Latvijas nosturiem, tadel vajadzetu tadas atrakcijas, kuras saliedetu visus. Butu loti pateiciga, ja jus varetu kaut ko ieteikt. Paldies!(l)
11.08.2015 13:48 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Es zinu ļoti labu spēli, kur var iepazīties, ja nu gadās kāds jauniņais. Spēle ar segu:
Vajadzīga sega. Sadalās divās komandās. Vajag divus cilvēkus kas turēs segu starp komandām. Komanda katrā segas pusē notupjas, lai viens otru neredz. Katras komandas viens dalībnieks klusi pielien pie segas. Tie, kas tur segu kādā brīdī to nomet un tiem diviem dalībniekiem jānosauc viens otra vārdu.
Pēc apraksta šķiet ne tik interesanta, bet spēlējot var apjukt un sanāk smieklu deva. :))

Ja ir liela telpa var kādu stafeti interesantu izdomāt.

Protams, ir tās tradicionālās spēles - vāveres kokos, dejas uz avīzēm, mēmais šovs utt.

Kad man vajadzēja, tad daudz spēles atradu šeit: http://www.precos.lv/kazas/kazu_speles/for_fun/article.php?article_id=1955875

Viņas domātas kāzām, bet pārsvarā visas ir pārveidojamas ikdienas ballītēm.

Veiksmi :)
11.08.2015 13:57 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Aizmirsu piebilst, ka ieejot tajā mājaslapā divus soļus atpakaļ var atrast spēles arī priekš iepazīšanās un pie galda. ;)
11.08.2015 13:58 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Liels paldies!(l)
11.08.2015 14:01 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Par to iepazīšanos spēli piekrītu, ka laba, bet mēs mazliet citādāk spēlējām. Sākums tāds pats, bet Sacentāmies, kurš pirmais nosauks pretī stāvošā vārdu, kad nokrīt sega, tas arī savāc to otru, kurš zaudēja minēšanā, un tā sacenšas, kamēr vienas komandas dalībnieku skaits manāmi sarūk. Mērķis - dabūt vairāk dalībniekus savā komandā, ātrāk uzminot pretinieku vārdus.
11.08.2015 14:08 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Ameliya tev taisnība :-) es biju piemirsusi par šo daļu :-D paldies, arī es atcerēšos.
11.08.2015 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits