Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

37,2

 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Ja man tas nesagādātu diskomfortu,nepievērstu tam nekādu uzmanību,bet diemžēl tā nav...jo jūtu,ka enerģijas nav, spēka rokās/kājās arī nav.

Tāpēc iesakāt tiešām ko efektīvu, kā tikt vaļā no šīs riebīgās temperatūras?

Esmu dzērusi Theraflu, bet tas nelīdz. Temperatūra ir atpakaļ.
Ēdu visādas ogas, dārzeņus, zaļumus (vitamīniem).
Šķidrumu lietoju pietiekami.
Pat lietoju vitamīnu/minerālvielu kompleksu.

Kaut kad agrāk,kad nodevu analīzes, uzrādījās,ka ir bijis Epšteina Barra vīruss. vai atkal tas murgs atgriezies? Ja jā,kas ar to saskārušās,kā stiprinājāt imunitāti?
09.08.2015 16:19 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Esmu pārslimojusi Epšteina Barra vīrusu, un pēc tā ĢĀ arī pateica, ka var būt izmainīta ķermeņa temperatūra - kas man kopš tā laika arī turas 37,1-37,2. Reizēm ir normālie 36,6. Bet nav tā, ka izjustu sliktāku pašsajūtu kā tavā gadījumā.

pirmo reizi par tādu dzirdu, tas vīruss līdzīgs gripai... jeb vienkārši nogurums un temperatūra??
10.08.2015 20:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu es slimoju labi ja reizi 3-4 gados , takā gan jau dzīvošu, man ir vajadzīgs efekts , kā to dabūt man vienalga :)
10.08.2015 20:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Wee
Tava ārstēšanās stratēģija ir nepareiza un tas ir tikai laika jautājums, kad parādīsies nopietnas problēmas. Tu bojā sev aknas un imūnsistēmu.
Pirmkārt, nav pareizi antibiotikas lietot divreiz pēc kārtas vienas un tās pašas (arī vienai un tai pašai kaitei). Labs ārsts nozīmē citas.
Otrkārt, mūsdienās jau sen neizraksta Nimesil, jo tika veikti pētījumi, kas pierādīja Nimesil graujošo ietekmi uz aknām. Kā jau visur, ir protams, palikuši daži ārsti, kas joprojām izraksta Nimesil, bet tas tikai tāpēc, ka viņi neinteresējas par jaunumiem savā jomā.
Treškārt, pie mazām temperatūrām vispār nav jādzer zāles uz savu galvu-ne Nimesil, ne citas. Ja ir virs 39 grādiem vai ja ļoti slikta pašsajūta, var iedzert paracetamolu, bet arī tikai tad, ja ir zināms, ka tā ir saaukstēšanās.
Ceturtkārt, antibiotikas iedarbojas tikai uz bakterijām. Nav absolūti nekādas jēgas tās dzert pie vīrusu saslimšanām. Bezjēdzīgi bojā veselību. Normālā gadījumā (ar normālu imunitāti un dzīvesveidu) :-/cilvēki antibiotikas lieto pāris reizes mūžā nevis pāris reizes gadā/ menesī :)

Un visbeidzot, es zinu, ka wee neņems vērā neko no tā, ko rakstīju, tāpēc komentārs vairāk domāts pārējām lasītājām :D
10.08.2015 17:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Spīdola , nu man prieks , ka esi vesela , kas zin varbūt bez tavām nervu zālēm būtu pats pārgājis, es neesmu ārsts , tikai izsaku savu subjektīvo viedokli
10.08.2015 16:01 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Visām VD un citām ;ietām uz nervu pamata neticu


Var ticēt, var neticēt, bet ja es dzeru vairākas nedēļas pretiekaisuma zāles un man nepalīdz, asinsanalīzes iekaisumu neuzrāda ne mazāko, bet pati esmu uzvilkta kā stīga, tad domāju, ka diezgan droši var teikt, ka dakteres verdikts par nervu pamatu bija patiess, jo nervu zāles un fiziskas aktivitātes palīdzēja gan. Pretstatā visam pārējam.
10.08.2015 15:39 |
 
Reitings 28475
Reģ: 11.02.2015
Esmu pārslimojusi Epšteina Barra vīrusu, un pēc tā ĢĀ arī pateica, ka var būt izmainīta ķermeņa temperatūra - kas man kopš tā laika arī turas 37,1-37,2. Reizēm ir normālie 36,6. Bet nav tā, ka izjustu sliktāku pašsajūtu kā tavā gadījumā.

Tāpēc piekrītu par pilnīgāku izmeklēšanos, jo sūdzības jau tev diezgan nopietnas :/ Arī pirmo iedomājos par ērci - negribu biedēt, manai mammai pietika tikai ar to, ka ērce tikai pārrāpoja pāri un dabūja Laimas slimību... nesabaidies tagad par to (jo sevišķi, ja netiki ievērojusi uz ķermeņa dīvainus apsārtumus) - vienkārši - pārbaudies ;)
10.08.2015 14:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Svaigs gaiss, daudz šķidruma, C un D vitamīni, un labs miegs.
Prorams liepziedu un eihinācijas tējas.
Var taisīt C viit. bumbu - ingvers, citrons, dzervenes aplietas ar karstu ūdeni un nedaudz medus. Es vēl garšai visīti piešauju.
:-)
10.08.2015 14:53 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Respektīvi, katrai diagnozei ir savas antibiotikas. Kā tad tu ieiesi aptiekā un prasīsi vienkārši kaut kādas, pofig kādas antibiotikas?


:D es pa forumiem neārstējos :D +/- zinu kādas zāles , kuras parasti lietoju kam paredzētas ... nu ja man struto zobs un es eju pie ārsta un šis man izraksta AB , loģiski , ka nākamreiz es dzeršu vai nu aptieciņā palikušās vai iešu ar kastīti uz savu aptieku.... Tāpat ja man ir nenozīmīga temperatūra vairāk par 2 dienām , vienmēr, dzeru Nimesil + 2-3 dienas AB , tās pašas kuras zobiem , un viss esmu vesela un nekad neesmu aplauzusies ...
Visām VD un citām ;ietām uz nervu pamata neticu .... , bet nu tā ir mana darīšana un mana izvēle , cilvēks prasa ko darīt es pateicu kā rīkotos es
10.08.2015 14:41 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Man pirms laiciņa bija tāda pati problēma- analīzes uzrādīja, ka bijis Epšteina Barra vīruss un pēc tam temperatūra turējās mēnešiem 37,1- 37,2 (dažreiz gan nokritās līdz "normālai". Staigāju pa ārstiem, neko nepalīdzēja. Vnk, kad sajutos sliktāk, ņēmu brīvdienu un samierinājos. Tas vīruss graujot imūnsistēmu, tāpēc lietoju daudz vitamīnus, arī D papildus lietoju, ēdu daudz augļus, dārzeņus un tagad viss pats no sevis noregulējies.
10.08.2015 13:35 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tepat tēmā atsaucās divas, kam temperatūra no nerviem. Sekojot wee ieteikumam, ne Nimesil, ne antibiotikas nebūtu viņām palīdzējušas (tikai novārdzinātu imūnsistēmu). Arī autores uzsāktā terapija-liepziedu tēja, medus izrādītos neefektīva. Taču es ceru, ka autore būs pietiekami gudra un nelietos nervu zāles
Diagnoze ir jāuzstāda ārstam. Tikai tad, ja ārsts to neizdara vai terapija nepalīdz, var apšaubīt ārsta kompetenci.


++ :D
10.08.2015 12:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Taču es ceru, ka autore būs pietiekami gudra un nelietos nervu zāles

Aizrijos ar kafiju, paldies par humora devu. :-D
10.08.2015 12:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
MačuPikču
Tu jautā tā itkā nezinātu, kā notiek pašārstēšanās :D
Cilvēks forumā uzraksta, ka viņam sāp vēders (vai ir temperatūra, vai jebkāds cits simptoms), lūdz atsaukties, kam vēl tāds bijis. Kāds atsaucas un pasaka, kas pie vainas bijis. Pašdarbniekam diagnoze rokās. Tālākais ir gaumes lieta-citi apjautājas forumā, kā ārstēt, citi- paši pagūglē, citi-prasa radiem/draugiem, citi-aptiekāriem. :-D
Tepat tēmā atsaucās divas, kam temperatūra no nerviem. Sekojot wee ieteikumam, ne Nimesil, ne antibiotikas nebūtu viņām palīdzējušas (tikai novārdzinātu imūnsistēmu). Arī autores uzsāktā terapija-liepziedu tēja, medus izrādītos neefektīva. Taču es ceru, ka autore būs pietiekami gudra un nelietos nervu zāles :D
Diagnoze ir jāuzstāda ārstam. Tikai tad, ja ārsts to neizdara vai terapija nepalīdz, var apšaubīt ārsta kompetenci.
10.08.2015 12:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
nu atkarīgs kāda aptieka , un kā māki sarunāt , bet nu es te neieslīgšu detaļās...

Man arī ir saprotošas aptiekāres, ir gadījies dabūt recepšu zāles, kad pieraksts ir tikai pēc vairākām dienām, bet es konkrēti zinu, kas man vainas un kādas zāles man konkrēti vajag. Bet par antibiotikām gan man pirmā dzirdēšana, jo infekciju ārstēšanai ir vairāk nekā 100 dažādu antibiotiku. Konkrēto antibiotiku efektivitāte ir atkarīga no infekcijas lokalizācijas, no antibiotikas spējas sasniegt infekcijas vietu, kā arī no mikroba pretestības – spējas inaktivizēt vai izvadīt antibiotiku.
Respektīvi, katrai diagnozei ir savas antibiotikas. Kā tad tu ieiesi aptiekā un prasīsi vienkārši kaut kādas, pofig kādas antibiotikas?
10.08.2015 12:16 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Jap, tāda temperatūra ir vai nu iekaisuma dēļ vai arī, kā rakstīja Spīdola, uz nervu pamata.

Man ir otrais variants. Vairākus mēnešus no vietas ir no 37,1-37,3, vispār nekādu citu simptomu kā tikai nogurums un miegainība. Asins un urīna analīzes ļoti labas, nekādu iekaisumu, tātad tikai stress, nervi un veģetatīvā sistēma nekā citādi ar to netiek galā vai arī izrāda neapmierinātību ar temperatūru. :) Mieru, tikai mieru :)
10.08.2015 11:50 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man tā bija, bet izrādījās, ka no nerviem un veģetatīvās distonijas, jo nelīdzēja nekādas pretiekaisuma zāles, kā arī analīzes bija ideālas. Tad dzēru nomierinošās zāles, pārgāja.
10.08.2015 11:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
AB un Nimesilu bez receptes neviens aptiekā nedos.



nu atkarīgs kāda aptieka , un kā māki sarunāt , bet nu es te neieslīgšu detaļās...
10.08.2015 11:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
AB un Nimesilu bez receptes neviens aptiekā nedos. Bet nav ko nodarboties ar pašdarbību, ĢĀ han jau zinās, kā palīdzēt :)
10.08.2015 09:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Pateicoties dažām, kuras lieto a\b pat pie nelielas temperatūras izaug multirezistentas bakterijas.

Vai tad antibiotikas var iegādāties bez receptes? Un, vai tad iekaisumu neārstē ar konkrētām AB? Es neesmu dzirdējusi, ka var ieiet aptiekā un nopirkt AB, lai ārstētu kaut kādu iekaisumu, pirms ĢĀ vizītes.
10.08.2015 08:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
++++julenok
Nevajag nodarboties ar "pašārstēšanos" reizēs, kad nav ne jausmas, kas par problēmu. Ne tikai zāles nevajag lietot, bet arī tautas metodes nē-zāļi tējas nemaz tik nevainīgas nav, tām katrai ir sava iedarbība un kontrindikācijas.
Tavi simptomi var būt ļoti, ļoti daudz kam. Tev jāiet pie ģimenes ārsta (pilna anamnēze dos daudz norādes par to, kur varētu būt problēma). Līdz ārsta apmeklējumam vari izmantot universālo padomu-daudz guli, atpūties, pietiekami daudz dzer tīru ūdeni (pārspīlēt nevajag, bet nu 1.5-2litri var droši dzert).
10.08.2015 06:39 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Ne ne,erce nesen nav bijusi piesukusies. Tas variants atkrit.
Bet kaut kas cits gan nav labi,ja tads nespeks/stivums.
10.08.2015 05:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits