Lēmumu laiks

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2015
Sveikas, meitenes :)

Man ir 23 gadi un es jau vairāk kā divus gadus tiekos ar savu puisi.

Kādu laiku atpakaļ es biju draudzenes dzimšanas dienā Vecrīgā un ar mani iepazinās kāds cits puisis. Es viņam teicu, ka man ir attiecības, uz ko viņš mierīgi reaģēja, pārliecināja mani, ka vēlās vienkārši forši pavadīt laiku. Tā nu sanāca, ka esmu satikusies ar viņu trīs reizes, viņš mani noskūpstīja un saprotu, ka ja vēl satikšos ar viņu, tad tas labi nebeigsies... (l)

Lieta tāda, ka šis otrs puisis ir superīgs, ar labu izglītību, labu darbu, labu mašīnu, dzīvo viens pats labā vietā, sportisks, skaists, labā formā, jautrs un reizē gudrs, un man ir super labi ar viņu. :-)

Es īsti nezinu, ko darīt, neesmu pārliecināta vai ar šo otro puisi sanāktu nopietnas attiecības, un es negribu riskēt ar savām esošajām attiecībām... (t) vai jums ir kas tāds kādreiz bijis un kā jūs rīkotos? es gribētu dzirdēt jūsu pieredzi :)
09.08.2015 11:36 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Dzīvē var gadīties visādi.. Iemīlēties citā cilvēkā, bet šeit jau izskatās ka viņa ir gatava aiziet pie cita, kuram ir vairāk piķis un kruts auto un dzīvoklis.

+++
10.08.2015 23:38 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.06.2013
Padomā kārtīgi vai ir vērts pārtrauk to kas tev tagad ir. Arī muļķības pēc pametu savu puisi, likās, ka cits būs labāks, viss tik dzīvē ies uz augšu, bet nekā. Jau gadu esmu kopā ar sākotnējo puisi un vairs savas muļķības pēc neko tādu nepieļautu.
10.08.2015 23:39 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Es viņam teicu, ka man ir attiecības, uz ko viņš mierīgi reaģēja, pārliecināja mani, ka vēlās vienkārši forši pavadīt laiku.

Nuu pēc šitā es saprotu, ka tu tam otram puisim esi vajadzīga tikai un vienīgi sexam, ne jau nu nopietnām attiecībām. Tā ka nemaz neceri uz nopietnām attiecibām ar viņu un uz to viņa mašīnu, labo dzīves vietu un lielo algu :-D
10.08.2015 23:39 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Eem, tu saproti, ko nozīmē "vienkārši forši pavadīt laiku" šādā kontekstā? Ne jau attiecības tev piedāvā, tāpēc arī ne aci nepamirkšķina uz to, ka tev ir draugs.

Nu re Elizabete vismaz ari saprata, ka tas otrs puisis tikai vēlas "forši pavadīt laiku" = sexu:-D
10.08.2015 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits