Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas pēc vidusskolas.

 
Reitings 1
Reģ: 05.08.2015
Sveikas!
Man ir viens jautājums, es septembrī uzsākšu pēdējo (12) klasi. Pēc vidusskolas, eksāmenu laika, izlaiduma vēlos studēt Maskavā. Vai nu psiholoģiju, vai jurisprudenci. Vidējā atzīme ir 8,4. Kas jāņem vērā, lai sekmīgi iestātos kādā no Maskavas universitātēm? Vai varbūt, pirms stāšanās Maskavā prātīgāk būtu pabeigt LU?
Pēc tam plānoju turpat arī dzīvot un strādāt.
05.08.2015 13:47 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ja Tevi interesē jurisprudence un pēc tam plāno palikt turpat Maskavā, tad ur arī studē, jo visdrīzāk Latvijā iegūtais diploms Tev noderēs diezgan vispārīgi. Tomēr ir atšķirības tiesību sistēmā, nianses, ko Tev Latvijā par Krieviju (vai jebkuru citu valsti) neiemācīs.
Ar psiholoģiju gan es teiktu, ka tā ir Tava izvēle - palikt studēt šeit un pēc tam izvēlēties valsti, kurā strādāt, vai uzraiz studēt tur, kur vēlēsies turpināt savu karjeru, jo psiholoģija jau tāda universālāka zinātne, tā teikt. Visur vairāk vai mazāk viena. :)
05.08.2015 13:58 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Juristam māca tās valsts likumdošanu, kur viņš mācās. Domāju, ka pēc tam varēsi strādāt tikai Krievijā.
05.08.2015 14:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits