Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā?

 
Reitings 82
Reģ: 10.03.2015
Ko lai dara ja mazulis gandrīz katru dienu raud pilnā balsī bez apstājas.... paēdis viņš ir, pamperi arī apmainīti, čubināts - mierināts, auksti karsti nav.... dakteris saak ka tā gadās - bērni ir dažādi un pa retam ir tādi kas tikpatkā neguļ un daudz raudot....

Bet ko reāli man darīt - diennaktī guļu labi ja 2-3h kuras vēl ir saraustītas .... 1x jau mani aizveda ar ātrajiem jo noģību.... vēl 2x bija melns gar acīm un nogāja aukstie sviedri bet paspēju atgulties un pārgāja.... ko iesakat...
26.07.2015 09:26 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Varbuut tiesam mazajam ir kolikas?
Maneejais arii bija loti nemieriigs, baroju pati un diezgan intensiivi, tapeec zinu kas ir nogurums un kad jaacelas naktii entaas reizes.
Ja tomer mazais ir nemieriigs, ved pie cita aarsta, varbuut probleeema mekleejama ir citaa veselibas lietaa. Viens aarsts neko nedos,kas pasaka,ka visi mazie taa dara. Nu nevar buut taa,ka vins vienmeer izdomaajis ir raudat, vins par mazu veel tam.
Padzer pati nomierinosas tejas, ejat svaigaa gaisaa ara, pastaigaas.Zinu ka gruui, bet esi stipra,tiesam noveelu!:-)
26.07.2015 23:44 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
denise, man bija līdzīgi ar puiku, pēc pirmajiem trim mēnešiem kļuva mazliet vieglāk.
Baroju ar krūti, maisījumu nedevu, jo svars laba nāca klāt un atgrūšana drīzāk bija no tā, ka bija pārēdis par daudz. Ar ēšanu mazais sevi mierina, tāpēc tik bieži prasās pie krūts.Neteiktu, ka atradu risinājumu, drīzāk pieņēmu situāciju, lai gan izturības tas prasīja daudz...
Atzīstu, ka man šis laiks arī bija grūts, jo gulēts bija ļoti maz - arī palīgu uz to brīdi nebija. Tomēr izturēt var, protams, vieglāk, ja kāds palīdz. Ja ir kāda draudzene, palūdz kaut vai iziet pastaigā ar mazo, kamēr tu mazliet atpūties. Jo vairāk nogurusi pati, jo grūtāk visam saņemties un mazais paliek arvien nemierīgāks.
Varbūt tev mazais pirms laika dzimis - šie bērni arī ir nemierīgāki (manējais ir pierādījums)

Galvenais -esi stipra! Dzivo ar apziņu, ka tas viss pāries. Lai cik grūti tagad ir - būs vieglāk un to jaatceras. Beigu beigās - tas ir to vērts (l)
26.07.2015 22:56 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Es ari savu berninu pirmo dzives menesi baroju tikai ar kruti. Berns bija loooti nemierigs,maz guleja,daudz raudaja. Ik pec pus h pie kruts. Pec 1.menesa saku dot klat ari piena maisijumu,berns uzreiz noguleja 2 h pa dienu. Ari biju tikai un vienigi par kruts barosanu. Meginaju tikt gala tikai ar kurts pienu,bet neka. Atslaucu krutis,iedevu bernam 180ml savu pienu un vins vel izsalcis, 60 ml piena maisijumu un berns laimigs. Ta nu turpinaju vel 3 menesus,lidz krutsbarosanu pa visam partraucu.
Taja bridi sapratu,ka nav ko mocit bernu,es labak iedodu savu pienu un vel pats tam to maisijumu,lai tikai berns ir laimigs un paedis.
26.07.2015 22:40 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Jaundzimušus :-D
26.07.2015 15:58 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
P.s. Tikko jau dzimušus.

Vēl variants, ja ar finansem nav tik labi, tad ieliec sludinajumu, ka piedava dzivesvietu kadai studentei.. Kā samaksu vińa var pieskatit mazo.. Tev ir vajadzigs paligs blakus!
26.07.2015 15:57 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Slingā var likt arī jau dzimušu, bērns tiešam labak jutas mammai klat un fiziski vieglak neka uz rokam...
26.07.2015 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 267
Reģ: 29.01.2009
Mana situācija sakarā ar bērna 'bļaušanu bija tāda - kad bijām slimnīcā, tad divas dienas no vietas histērijā kliedza, beigās māsiņas un ārsti izsecināja, ka bērnam ir laktozes nepanesība, kolīdz no ēdienkartes izslēdzu visus piena produktus un cukuru - pilnīgi cits bērns - mierīgs un pat prātā nav raudāšana.
Varbūt mammai jāpadomā ko ēd?
26.07.2015 14:14 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.07.2015
Man meita līdz 4 mēnešiem bija caurām dienām bļaujošs bērns,katru vakaru bija histērijas, trijatā mierinājām..4 mēn vecumā atklājām ka mans piens par liesu.sāku dot maisījumu,palika nedaudz vieglāk bet vienalga līdz gadam bija ļoti nemierīgs bērns..tagad saprotu ka toreiz darīju visu iespējamo..tas vienkārši ir jāizcieš..tāds mūsu mammu liktenis..
26.07.2015 14:01 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Oi, nu gluži kā par manu puiku turpat 4 gadus atpakaļ :) Mums pie vainas bija kolikas. Kā sākās otrajā dienā pēc piedzimšanas, tā pārgāja kaut kur ap 4 mēnešu vecumu. Zāles palīdzēja minimāli, ar laiku jau izstrādājās īpaša procedūru kā visu to pasākumu atvieglot, bet ija gluži tāpat - gulējusi biju max 3-4h diennaktī. Man puika labi gulēja ratos. Ja mājās max pa dienu pagulēja 3x15-20min, tad laukā varēja izvilkt 2-2,5h. Nav neviens, kas varētu iziet ar mazo pastaigāt, kamēr tu guli? Kurā Latvijas pusē dzīvo?
26.07.2015 13:59 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Par piena treknumu pilnibaa piekritu. Piens tiesham medz buut parak vaajsh, turklat, ja maate taa pargurusi - piena kvalitate tikai kriitas.
ir japamegina maisijums.
26.07.2015 13:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Interneta veikali ar piegādi mājās ir lielisks risinajums negulējušām mammām :)

Ja ar finansem ir draņķīgi, palūdz radiem! Negulēt un ģībt NAN normāli! Vai arī pameklē feisbukā vai cālī kaut kādās grupiņās, varbūt kāda pārdod lietotu.
26.07.2015 13:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.babystore.lv/?dir=view&id=71558&page=2&s=tiny-love-cozy-bernu-supulkreslins-gultina-tris-viena

Tiny Love Cozy bērnu šūpuļkrēsliņš-gultiņa trīs vienā
Muzikālai karuselis strādā izklaides un nomierināšanās režīmā, 7 melodijas.
Iespējams izslēgt/ieslēgt vibrāciju.

Es par sādu eksistenci uzzināju parak vēlu, citādi būtu nopirkusi :)

Ja gultiņa vibrē, tad iegūstam "braucošo ratiņu" efektu.
26.07.2015 13:43 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
man bija tāds pats variants ar mazuli. Gulējusi/atpūtusies nebiju. Ģībt gluži, es gan neģību, bet vienalga biju jau uz depresijas robežas :D Vīrietis nepalīdzēja gandrīz nemaz utt... Nu manā variantā tas vnk ar laiku pārgāja.

Ar gulēšanu man vsp bija tā, ka viņš it kā pa nakti gulēja, bet nu ļoti bieži modās un bija jāšūpo, miegs nekāds. Pa dienu viņu gultā, mājās aizmidzināt nebija iespējams, vienīgais, kur viņš ulēja, bija ratos laukā UN tikai un vienīgi braucošos :D Es nekādi nevarēju "pa dienu pagulēt" kā man ieteica visi padomdevēji :D

Tā vnk ir ar citiem bērniem, citi raud vairāk, citi mazāk.
26.07.2015 13:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Te, manuprāt, jārisina problēma NR1 - vajag izgulēties.



tieshi taa!!! Vajag miegu! Vajag aukli!! Un ja ari ieds tam bernam to maisijumu, nekas vinjam nenotiks. Galvenais ap 3 meneshiem nedot, jo tad berns var saprats, ka pudele ir vieglaak nekaa kruuts un eest tikai no pudeles. Kas notika manaa gadijumaa, delj maacibam. Un atslaukt? Tik daudz, lai nodroshinaatu edienreizi nevareeju, jo piens vairs neuzkraajas kruutiis. Un tada pumpisha tieshaam nav. Bijaam gatavi maksaat jebko, lai bernam dotu maates pienu, bet visi kaa viens teica, ka nav tada pumpisha. Protams tam visam bija izeja, bet es nevareju noskatities, kaa mans beerns raud, jo grib eest, bet kruuti negrib :(
26.07.2015 12:14 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu kkas tam mazinajam nepatik, ja raud.
Maisijumu uz nakti nav nemaz tik slikta ideja, bet vai vins tev nems. Meza uz rokam,tiri sev blakus. Mans bebis vsp pirmos menesus pie manis pielipis bij.
Izturibu :)
26.07.2015 12:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mans bērns badā nebija (bija dikti resns bēbis bez jebkādas piebarošanas), bet normali gulēt tapat nebija ar mieru.

Te, manuprāt, jārisina problēma NR1 - vajag izgulēties. Sliktākaja gadījuma, ja nu tiesām nevienas draudzenes nav, meklē auklīti. calis.lv, ss.lv, vienalga, kur - lai atnak pa dienu (vai vakarpusē) uz kādām 5-6 stundām! Taja brīdī būtu labi, ja tas maisījums būtu, lai tu vari tās stundas nogulēt neceļoties.

Man, satrp citu, arī viena brīdī bija uznakusi doma, ka bērnam piena nepietiek. Bet nu, visi mani meģinājumi iebarot viņam maisījumu beidzās ar izgāšanos. Bet pameginat VAJAG. Te meitene no pārguruma ģībst, tas var būt priekš bērna sliktak, neka pudelīte maisījuma dienā!
26.07.2015 12:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Salomee, es arii taa domaaju, vispaar mana nostaaja pret mammaam ar maisijumiem bija nosodosha, bet taa jau ir nenosodi citu, tomer pats vari buut tajaa lomaa un es nokljuvu.

kad iedevu bernam to maisijuma pudeli, vinja izeeda visu raudaaja, ka grib veel, iedevu atkal un tad aizmiga, tad nopirkaam pumpiiti, atslaucu savu, jo man piens bija daudz. Varbut berns nemaaceeja no kruuts eest. Varbut kaut kas trauceeja, bet taa ir taa mana pieredze, ko man neviens nevareja pateikt - pamegini maisijumu. Nu ta ar to atslaukshanu izcinijaam, ka eeda manu pienu. tad arii iemaacijos atskirt kaa ir kad berns raud, kad grib eest...
26.07.2015 11:57 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Es arī lasīju, ka treknums ir visām vienāds, gan labi barotām kundzēm asv, gan nabadzīgām Āfrikā, kur teorētiski būtu kaut kam jātrūkst.
Piena trūkumu parāda bērna svars un autiņi.

Par white noise pavisam aizmirsu, tas bija labs paņēmiens :)
26.07.2015 11:38 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Story, es tik tiešām neticu tam, ka ir netreknie pieni. Visām sievietēm pienam ir +/- līdzīgs treknums (3-5%) un tas ir ideāli piemērots konkrētajam bērnam.
Starp citu, man ilgi šķita, ka man ir par maz piena (arī muļķības), jo ne ar pumpi, ne ar rokām nevarēju dabūt ārā vairāk par 15ml... visādi izmēģinājos, nu nekā. Bet meita ēda, ņēmās svarā... mani tarakāni, nekas vairāk. :)
Protams, var būt 100 iemeslu, kāpēc ir tā, kā ir, un mums nav ne jausmas, kas ir pie vainas. Ja viss ir izmēģināts un pašai mammai šķiet, ka tā ir piena vaina, tad, var jau būt, ka ir arī...
26.07.2015 11:31 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
No maisījuma bērni guļ labāk, jo tas ir smagāks ēdiens (un krietni nepiemērotāks bērnam kā mātes piens!). Nevajag, lūdzu, tā slavināt maisījumu. Autore taču raksta, ka ēd daudz, čurā un kakā daudz, svarā pieņemas... kas tā par maisījuma propogandu?



neviens nekad nav teicis, ka maisijums ir labs, bet man taa bija vienigaa atsleega uz to kadelj beerns raud nemitiigi, jo no manis vinja pietiekoshi nepaeda... Mes izmeginajam visu, bet ja berninjsh ir izbadejies, tad tur nekads slings un citas metodes nepalidzes. Tici man! Tada bridi, kad vinjsh kliedz un maatei, teevam nav ne jausmas kaadeelj, arsti saka, viss kartiibaa, tad nekas cits neatliek kaa dot to maisijumu. Es biju 1000% krutsbaroshanas maate, tikai mates piens, nekadi plastmasas pieni, bet mans piens nebija tik trekns, lai mazulite paestu...
26.07.2015 11:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits