Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnu un vecāku astroloģijas saderība..

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kādas ir jūsu un jūsu vecāku/bērnu zodiaka zīmes? Kādas attiecības ir jūsu starpā?

Iespējams, ka būs daži vienādi zīmju pāri, varēs salīdzināt, vai zodiaka zīmei ir kāda ietekme uz bērnu/ vecāku attiecībām :)
14.07.2015 19:41 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un kas nu ir mūsu ģimenē, tad ļoti jūtams tāds vēsums, nezinu vai tas ir tipiski ūdens zīmēm, bet nu nekad nespētu nosaukt savu ģimeni par sirsnīgu.
15.07.2015 01:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Daudz ko nosaka arī dzimumu/horoskopu attiecības šķiet un nevar pielīdzināt saderību ģimeniskā līmenī, ar teiksim - seksuālo un tā tālāk, tur ļoti jāiedziļinās, lai varētu spriest. Vēl var gadus pielikt, utt.
Esmu auns.
Tētis un ome ir vēži. Ar tēti ir perfektas attiecības, bet ar omi - patiešām kā uguns pret ūdeni. Nekd dzīvē nespētu ar viņu dzīvot kopā.
Mamma zivs - arī pilnīgi nesaderīgi raksturi, ja abām labs garastāvoklis viss ok, ja kaut vienai slikts, tad tāds drīz būs arī otrai.
Brālis vērsis, šķiet, ka varētu satikt labi, bet viņam nav tipisks vērša raksturs un daudz kas man viņā šķiet nepieņemams, bet tā ir vairāk izlaišanas vaina vai arī žurkulēna gada vaina.. :D
Meita mežāzis, tur vēl laiks rādīs, bet tagad jau ir rags pret ragu. Ar vectēvu skorpionu gan ir labas attiecības, lai gan viņš ne cik neatbilst savam horoskopam.
15.07.2015 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es -auns, mamma ir ūdensvīrs, tētis ir mežāzis, divi brāļi ir arī auni un jaunākais ir svari. Kad sāku dzīvot atsevišķi no mammas, tad attiecības uzlabojās, bet tur nav vainīgs horoskops, bet gan tas, ka esmu līdzīga mammai raksturā Un abām ir grūti pat strīdēties. Drīzāk horoskops dod kādas īpašības vēl klāt pie iedzimtā rakstura. Ar tēti neitrālas, jo nu es nezinu. Mīlam vien otru, bet nu nesanāk mums tā parunāties no sirds. Abi varam vienkārši sēdēt viens otram esam blakām un būs tā pat labi. :) Ar abiem aunu brāļiem ir grūti, nu nesanāk mums saprasties normāli. Nu nepatīk man viņu uzvedība ikdienā un viss. Tas vairāk arī saistīts ar to, ka vinit dara vienkārši muļķības kas nav man pa prātam. Ar jaunāko brāli vēl oj attiecības, bet vēlos viņu ievilkt pareizā dzīves gultnē, bet mamma un tētis iespītējušies, ka brālim un ir jādara to kas viņiem patīk nevis pašam brālim. Un vēloš lai brālis pamaina savu vidi. Bet tas cits stāsts.
14.07.2015 23:27 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es esmu Udensviirs, mamma Mezhaazis - kopsh dzivojam atseviski, attieciibas super. Bet te gan laikam jaapiekriit viedoklim, ka 2vas sievietes nevar ilgstoshi dziivot zem viena jumta.
14.07.2015 23:15 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Māte pēc horoskopa strēlnieks, es arī, attiecības labas, nav problēmu komunikācijā vai jebkādu sarežģiijumum
Māsa Lauva, viss kàrtiibaa, taču ir tāda vienaldziiga attieksme vienai pret otru, nav taa nežeeliigaa pieķeršanas, nekad ari neapskaujamies, bet mieriigi varam izrunaaties un staastam viena otrai visu.
Brāļi ir zivis, attieciibas neitrālas, runaajam tikai par konkreetaam tēmām, nekad nerunaajam par savaam lietaam, savu dziivi, tiek ik pa laikam apspriestas vien konkreetas teemas - politika, sports, u.tml.
Tēvs ir ūdensvīrs, es nemāku un negribu ar šo cilveeku neko kopiigu, uzskatu, ka viņam nav briivs domu gaajiens, ka viņš ir aprobežots, izvairos vispār satikt, neciešu viņu, nejuutu nekādu saikni, liekas, ka viņš man ir svešs.
14.07.2015 23:06 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es esmu jaunava, mamma- svari un tētis ir mežāzis. Attiecības ir labas. Vecākā māsa ir jaunava, ar viņu gan kādreiz ļoti kašķējāmies, bet nu tad jau es biju sīka, māsa- kā jau vecākā māsa, tagad gan ļoti labi saprotamies. Otra māsa ir auns starp vērsi, dz.d. ir 20.aprīlī, citur rakstīts, ka auns, citur- vērsis, pēc rakstura atbilst vairāk vērsim. Attiecības man ar viņu vienmēr ir bijušas ļoti labas! Viņa man vienmēr ir bijusi kā labākā draudzene.
14.07.2015 22:53 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Es tādām lietām neticu. Ja attiecības ir d*rsā, ta tas točna nav tāpēc, ka es vēzis pēc horoskopa

Gluži manas domas. Kāda tur horoskopu ietekme, viss no rakstura un pašiem cilvēkiem atkarīgs.
14.07.2015 22:47 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
es zivs, mamma vēzis, tētis auns, ar mammu viss ļoti forši, ar tēti ar ok, bet kā jau auns ietiepīgs :-) bet nu es īsti neticu ka attiecības ietekmē horoskops
14.07.2015 22:25 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es skorpions, mamma - auns, tētis - zivs. Pēc horoskopu saderības, gan dzīvē novērojot, ar auniem man ir grūti. Tagad ar mammu ir lieliskas attiecības, bija posms, kad tās nebija tādas, kādas vēlētos. Ar tēti - nez, grūti teikt. Mums ir līdzīgāki raksturi, man patīk, ka viņš ir tāds pielaidīgāks, nedaudz bohēmists, čilotājs, dzīvo baigi neiespringstot. Nekad arī neesam baigi kašķējušies vai kašķējušies tā, lai to nosauktu par strīdu. Bet tā īsti nevaru spriest, jo neesam dzīvojuši ikdienā kopā, varbūt, ja vecāki neizšķirtos, tad būtu gan strīdi, gan dusmas, bet tā - ar tēti ir vieglāk.
14.07.2015 22:07 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Es zivs, mamma auns. Attiecības neizturamas, lai gan dažreiz ir diezgan ok.

O, jā. Mana māsa ir zivs, reizēm galīgi nevar sadzīvot ar tēti aunu, raksturi krasi atšķiras un abi nespēj saprast viens otru. Es arī mēdzu konfliktēt ar zivīm. :D
14.07.2015 21:54 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es tādām lietām neticu. Ja attiecības ir d*rsā, ta tas točna nav tāpēc, ka es vēzis pēc horoskopa
Īstenībā es uzskatu tāpat. Attiecības veido citi lietas,nevis horoskops.
14.07.2015 21:51 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
Es zivs, mamma auns. Attiecības neizturamas, lai gan dažreiz ir diezgan ok.
14.07.2015 21:47 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Esmu skorpions, māte zivs, tēvs vērsis. Ar mammu attiecības ir normālas kopš dzīvojam atsevišķi, pirms tam nebija viegli sadzīvot, jo mums pārāk atšķiras raksturi, personības, dzīves uztvere un uzskati. Tagad, kad sazvanāmies dažas reizes nedēļā un tiekamies reizi mēnesī, attiecības ir stipri uzlabojušās, jo vairs nav iespējas strīdēties par visām tēmām. :D Ar tēti ir daudz vieglāk saprasties, attiecības mums labas, lielu problēmu nekad nav bijis, visu vienmēr var mierīgi izrunāt un labi satiekam savā starpā.
Taču zivis (kā horoskopa zīmi) dzīvē vispār nevaru ilgstoši izturēt. Nu nekādīgi. :D
14.07.2015 21:44 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Es tādām lietām neticu. Ja attiecības ir d*rsā, ta tas točna nav tāpēc, ka es vēzis pēc horoskopa :D :D
14.07.2015 21:42 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Esmu strēlnieks, mamma svari - attiecības labas, ar tēti dvīņiem, gan ne pārāk. Dvīņi man šķiet pārāk āri maina viedokli.
14.07.2015 21:25 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Es esmu skorpions un mamma arī. Raksturi mums ļoti atbilst šij zīmei, tāpēc arī ir grūti sadzīvot, kad dzīvoju pie viņas, daudz plēsāmies, strīdi ļoti bieži pārgāja uz augstiem toņiem - abas ātri aizsvilstamies taču ātri arī nomierināmies. Tētis ir auns, arī diezgan lielā mērā atbilst zodiaka zīmei, ar viņu man sadzīvot ir vieglāk, taču strīdi ir pavisam citādāki - es ātri aizsvilstos, taču drīz vien esmu gatava izlīgt, bet viņš savukārt ietiepjas, ir spējīgs ilgu laiku nerunāt, kā arī nekādā gadījumā nespers pirmo soli uz izlīgšanu, kur nu vēl lūgs piedošanu, jo viņam, gluži kā aunam, vienmēr ir taisnība un pat ja nav - viņš neatzīs pretējo. :D
14.07.2015 21:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīramāte - ūdensvīrs. Saprotamies ļoti labi. Vīram arī ļoti labas attiecības ar māti. Vīratēvs - jaunava. Mēs mēdzam pakašķēties. Vīrs ar tēvu arī mēdz pakašķēties, bet kopumā attiecības labas.

Manam vīram ar manu māti arī neiet īsti, bet ar manu tēvu bija labas attiecības.
14.07.2015 21:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es - ūdensvīrs, mamma - vēzis. Attiecības dirsā... :D Kaut gan, jo vecāka kļūstu, jo tālāk atrodos, jo labāk saprotamies. Tēvs - auns. Labi sparatāmies, bet vecāki nedzīvoja kopā, tad nu nav diez cik objektīvi.

Vīrs - dvīnis. Ideāli saderam. Meita - strēlnieks. Saprotamies labi, bet viņa vēl maza, lai objektīvi varētu novērtēt. Dēls - dvīnis. Pavisam mazs, bet esmu pārliecināta, ka labi sapratīsimies.
14.07.2015 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Es esmu vērsis. Mamma zivs, tētis vēzis. Ar abiem attiecības ļoti labas! Tiesa, ar mammu reizēm sanāk sakasīties, jo ar viņu arī apspriežu visvisādas tēmas, par kurām ar tēti savukārt nerunāju. Kad dzīvoju kopā ar vecākiem, tad kasījāmies biežāk. Bet nu kuram gan reizēm nerodas asāka vārdu apmaiņa? Tas jau ir tikai normāli, un manu attieksmi pret vecākiem un attiecībām ar viņiem nemaina.
14.07.2015 21:00 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Es - svari, mamma - zivs, patēvs - jaunava, māsa - auns. Visi no atšķirīgām stihijām/zīmēm. :D bet attiecības normālas. ;)
14.07.2015 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits