Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedoklis par attiecību noformēšanu.

 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ir jauki lasīt diskusijas par jaunajām māmiņām, patiess prieks par to cik daudz informācijas esmu jau uzzinājusi.
Bet man ir interesants jautājums ikvienai no jums, vai jūsu mazulis pieteicās kad bijāt laulībās ar savu otru pusīti, vai pirms laulības.
Kāds ir jūsu viedoklis, vai precēties tāpēc ka bērns ir jūsu attiecībās, vai darīt to kad patiešām sirds saka? Vai nosodat ārlaulības bērnus?
Varizveidosies asa diskusija, tādēļ ieteiktu būt tolerantām vienai pret otru. :-)
14.07.2015 15:59 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Meitenes, tikai mieru! :)
Jūs tagad bāžat visu vienā maisā.

uz to brīdi, kad precas cilvēki visdrīzāk ir laimīgi un vēlas būt kopā visu mūžu! neviens jau neprecas ar domu, ka pēc gada vai diviem izšķiršies!visi cer uz to labāko, un ka ir izvilkusi laimīgo lozi!

Jūs tagad bāžat visu vienā maisā!

tas nozīmē, ka nevajag precēties, jo iespējams vīrs pēc kāzām sitis vai kļūs neadekvāts? :D

Ja cilvēks netic laulībai jau sākotnēji, tad visdrīzāk problēma ir viņā pašā - šķirta ģimene, iepriekš piekrāpts utt.
21.07.2015 10:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
es vienā rakstā lasīju tieši par to, ka, ja nav tā bildīnājuma, kāzas esot daudzus gadus attiecībās, tad nav arī īsti līdz galam tā "akceptēšana".


Un kā ar tiem, kas nāk no šķirtas laulības un vienkārši netic laulībai. Viņiem laulība nesaistās vispār ar jebkādu "akceptēšanu".

Kā arī vīrs, kurš sit sievu viņu ciena, jo ir viņu apprecējis? Bieži vien cilvēki pēc laulībām izmainās.
20.07.2015 17:49 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
JĀ, mēs esam kopā un vēlamies būt kopā līdz mūža galam.


Un cik pēc statistikas ir kopā līdz mūža galam? Tā gribēšana neko nenozīmē, ja attiecībās iet sūdīgi, tad bieži vien šo solījumu nevar turēt. Gribēt ar kādu būt līdz mūža galam ir tikai ilūzija, tā liekas, kad cilvēki ir ļoti iemīlējusies, atknāk sadzīve un notestē attiecības. Un kas ja vīrietis grib ar sievieti būt līdz muuza galam un pēc laika vairs tā nedomā? Un kāpēc kaut kādiem visiem kaut kas jāparāda? Aj, es laikam nesaprotu visu šo.
20.07.2015 17:47 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
šī tēma ir vienkārši malta, malta un vēlreiz malta, esmu par to aizdomājusies vairākas reizes. Protams, dzīvē ir dažādas situācijas, bet man šķiet, ka ja pāris ir stabils, mīl viens otru pēc kāda laika gribas kaut kādu nākamo soli attiecībās - un kāzas ir tas solis, ka pāris visiem apkārtejiem parāda (!!!un vīrietis uzņemas atbildību) - JĀ, mēs esam kopā un vēlamies būt kopā līdz mūža galam. es vienā rakstā lasīju tieši par to, ka, ja nav tā bildīnājuma, kāzas esot daudzus gadus attiecībās, tad nav arī īsti līdz galam tā "akceptēšana".
20.07.2015 16:12 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man draugs attiecību sākumā pateica, ka noteikti vispirms precības, tad bērni - kas ir ļoti dīvani, jo paša vecāki tā arī nav apprecējušies, neviens no vecākajiem brāļiem neprecas, bet ir pa 1-2 bērniem katram. Nezinu, kur to ideju par apprecēšanos izvilcis, ja savā ģimenē, kur audzis, tas nav bijis aktuāli.
Bet mani apmierina, es arī tā gribētu. Ja nu kaut kas noies greizi ar kontracepciju pirms tam - nekāda lielā bēda nebūs, apprecēsimies pēc bērna piedzimšanas. Grūtniecības laikā gan nevēlētos precēties.
Bet dzīve vienmēr ievieš savas korekcijas - kā būs, tā būs.
20.07.2015 12:34 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nesaprot kada kuram dala kads kaa dzivo ? Piekritu, the one, ka viriesi par tadam lietam pat neaizdomajas , ka tikai babas var iedomaties vins jau mani neciena vai mani mil stiprak, jo appreceja.
Par to gadijumu, kur virietis gaisa labaku , nu kaa jus to ziniet ? Vel to cik x nedela sekss ir - nu apbrinojami.
Katrs dzivo kaa velas un ari sievietes var negribet preceties un tur nav nekada sakara, ka virietis negrib taapat kaa tie , kuri ir preceti nav garants, ka virietis to sievieti ciena. Nu visadi dzive ir un mes nevaram spriest,nosodit citus.
20.07.2015 11:51 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Skumji, ka diskusija pārvērtusies par kara lauku ar apvainojumiem un kategorisku viedokli.
Vai jums viss tas dživē ir, kā esat izsapņojušas un uzskatat par perfektu? Jautājums tām kuras uzskata, ka bez laulības attiecības ir nekādas, bezjēdzīgas un vīrietis ies pa kreisi, nav atbildīgs utt.
20.07.2015 10:12 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
cormeum, cosmolandijaa vienmer ir 2 galejibas :D vienalga, kaadaa teemaa :D

Briesmigaak, laikam, mana uztvere ir nevis but nepreceetai, bet just to viriesha veelmi ar tevi nodzivot kopaa muzhiigi, bet pa visaam variiteem meginaat to virieti dabut sev pie saniem un piespiest appreceeties.
19.07.2015 18:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tur jau tā lieta..daudzi pārdzīvo, ka neprecētās sievietes netiek cienītas utt. Bet tāds Story rakstītais stāsts ir labs piemērs, ka nav viss melns vai balts. Un tādu līdzīgu vai maķenīt savādāku situāciju ir daudz. Reizēm der paraudzīties uz pasauli plašāk.. :)
19.07.2015 18:31 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012

šajā diskusijā tiek akcentēta tikai vīriešu vēlme neprecēties, es zinu arī vairākas sievietes, kuras tam tik lielu nozīmi nepiešķir


Es nepieshkjiru laulibaam nekadu nozimi, virs apkart katru dienu danco, precamies, precamies, bet es nevaru! ne jau ka negribu, ne jau ka gribu aiziet pie cita, bet tas, ka vinja mamma dzivo citaa valstii, ir ljoti slima, sobriid nevar atlidot uz kaazaam, es nevaretu taa vienkarshi appreceeties. Un kazas - sarakstiities 2vata zaksa es negribu! Es gribu savas kaazas tadas kadas es vinjas gribu. Jaa, ja es nejustu no viira to veelmi preceties un but ar mani muuzhiigi kopaa, es arii vinju piespiestu appreceeties, atrodot iemeslus, ka mums tachu berns! Es atkal esmu stavoklii! Vai nu tagad vai nu nekad!

Arii no finansialas puses, esmu nodroshinaata no vira puses, ne jau tadelj, ka vins vai es pametisim viens otru, bet taa notika un viss. Arii vira darba ligumaa esmu ierakstiita pirmaa persona, kura naves gadijumaa sanjem vira 3 gadu algas. Varbut tadelj, ka man viss ir tik sakartots, es nejutu vajadzibu peec tiem papiriem. Katrs dara kaa grib, bet ko var muldeet, ka ja neprec, tad nemiil!


Domājams, ka sieva piedos krapšanu, lai tikai laulība neizjuktu - būs tāds kauns citu acīs!


Manaa uztveree piekrapshana ir viss! Beigas visam! Un tur nav nekadas atrunas, alkohols, kaaja sapeja, vinja pati uzleca man virsuu...
19.07.2015 18:19 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
labaak buut piekraptai draudzenei, nevis piekraptai sievai


Domājams, ka sieva piedos krapšanu, lai tikai laulība neizjuktu - būs tāds kauns citu acīs!:-D:-D
19.07.2015 18:03 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
labaak buut piekraptai draudzenei, nevis piekraptai sievai


Nez kur tas labums...
19.07.2015 17:59 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Mana pazinju lokaa taa neesmu dzirdejusi, bet tad jau labaak buut piekraptai draudzenei, nevis piekraptai sievai Te cosmo vienmer ir tikai vai nu melns vai nu balts. Nav tads pa vidu.

Nu ne gluži krāpj, bet kā tiek no mājas ārā kaut kur patusēt, tā skatās apkārt un mēģina ar citām paflirtēt, vai pieņemsim, nesen manas māsas bijušais, sen jau precēts -aizbrauca kopā ar kolēģiem uz citu valsti un uzreiz ķērās pie telefona rakstīt ziņas citām, it kā būtu cietumā pabijis. Katrā ziņā, bezjēdzīgi vikt laulībai pararēles ar mīlestību un uzticību.
19.07.2015 17:58 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Raven, nu kā... Vienkārši ''ir kopā''. Mājās vakariņas siltas, apčubināts, sekss arī mājās uz vietas - konkrētajā brīdi nav izdevīgi aiziet. Tad, kad parādās tā, kas ir labāka un vīrieti aizrauj,iemīlas, tad arī saņemas un aiziet no tās iepriekšējās.



Shausmas, kaada domaashana :D Nopietni!! Nav nekada sakara ar precets vai nepreceets, ja cilveks gribes aizies. un tam nav sakara ar to, ka tikai virietis var aiziet, sievietes arii ljoti biezi aiziet pie labaakiem. Un arii i preceetas, i gan nepreceetas...

Man ir zināmi daudzi vīrieši, kas apprecējušies, pie katras izdevības cenšas izrauties no mājām un palūrēt uz kādu citu dibentiņu. Nevajag domāt, ka vīrieti vajag piesiet - precēts vai ne, tāpāt skatīsies apkārt.


Mana pazinju lokaa taa neesmu dzirdejusi, bet tad jau labaak buut piekraptai draudzenei, nevis piekraptai sievai :D Te cosmo vienmer ir tikai vai nu melns vai nu balts. Nav tads pa vidu.
19.07.2015 17:37 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Raven, nu kā... Vienkārši ''ir kopā''. Mājās vakariņas siltas, apčubināts, sekss arī mājās uz vietas - konkrētajā brīdi nav izdevīgi aiziet. Tad, kad parādās tā, kas ir labāka un vīrieti aizrauj,iemīlas, tad arī saņemas un aiziet no tās iepriekšējās.

Precētās ģimenēs tā nenotiek? Man ir zināmi daudzi vīrieši, kas apprecējušies, pie katras izdevības cenšas izrauties no mājām un palūrēt uz kādu citu dibentiņu. Nevajag domāt, ka vīrieti vajag piesiet - precēts vai ne, tāpāt skatīsies apkārt.
Nezinu, man kaut kā tā visa precēto pāru padarīšana vairāk saistās ar cenšanos iegūt otru savā īpašumā. Nesaku, ka nevajag precēties - tieši otrādi - bet nevaag to saistīt ar kaut kādu nelaužamu solījumu un nolikt tās sievietes, kuras neprec- ka viņas vīrietis nemīl un gaida labāku. Nav tikai melns un balts. Ja ir kopīgi nākotnes plāni - īpašumi un bērni, tad laulības ir gudrs solis, bet negarantē uzticību vai vairāk mīlestības kā citām, vienīgi labākus scenrārijus šķiršanās gadījumos.
19.07.2015 17:20 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī nesaprotu kā tas viss viņiem tur solās notikties. Piemēram, satiks viņš vienu sievieti kaut kur rimi un teiks "O, tu esi tāda kādu es tieši meklēju. Sūtu savējo bekās, nāc - precamies!"
Ne tak, arī nākamo princesi neprecēs.. sēdēs un gaidīs labāku! ;-)
19.07.2015 14:25 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Viņi nerēķinās ar viņām, dzīvo kopā, bet faktiski dzīvo kā egoisti un diemžēl krāpj uz vella paraušanu. Es tās sievietes pazīstu un man tiešām žēl viņas + grūti izlikties, ka neko nezinu. Nezinu, iespējams tā ir, ka mīlestība ir tik spēcīga un sieviete nemaz nevēlas aiziet, lai arī redz, kas notiek.

Raven, nu kā... Vienkārši ''ir kopā''. Mājās vakariņas siltas, apčubināts, sekss arī mājās uz vietas - konkrētajā brīdi nav izdevīgi aiziet. Tad, kad parādās tā, kas ir labāka un vīrieti aizrauj,iemīlas, tad arī saņemas un aiziet no tās iepriekšējās.
19.07.2015 14:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Spriežot pēc attiecībām, ko redzu paziņu vidū - ir pāris, sieviete mīl, ceļ sapņu pilis, bet vīrietis vienkārši IR KOPĀ. Ne precēt taisās,neko. Jo gaida, kad atnāks īstā, vēl labāka.


Kas tas par vīrieti, kas gaida, kad labāka parādīsies, apmēram kā princese stikla kalnā.. bet tajā pat laikā ir ar sievieti, ko nemīl? :-D
19.07.2015 14:15 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
smaiids, viņi visi tev stāsta ko viņi taisās vai netaisās darīt?
19.07.2015 14:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.08.2010
Spriežot pēc attiecībām, ko redzu paziņu vidū - ir pāris, sieviete mīl, ceļ sapņu pilis, bet vīrietis vienkārši IR KOPĀ. Ne precēt taisās,neko. Jo gaida, kad atnāks īstā, vēl labāka.
Tā kā vienkārši būt kopā- tas neko no vīrieša puses neparāda. Respektīvi, tā nav lielās izvēles izdarīšana.
19.07.2015 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits