Prakse pēc pārrunām neatzvanīt.

 
Reitings 57
Reģ: 23.05.2013
Sveikas,

Nesaprotu kas uzņēmumiem par dīvainu praksi. Šobrīd aktīvi meklēju darbu. Ir man bijušas dažas intervijas, kuru beigās, uzņēmuma pārstāvis apgalvo, Piektdien noteikti zvanīsim, divu nedēļu laikā atzvanīsim, es Jums noteikti došu ziņu.
Paiet noteiktais laiks - klusums. Pašai zvanīt un jautāt, jeb turpināt gaidīt. Kā rīkojies Tu?
14.07.2015 13:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, par to cv iekļaušanu datu bāzē, vienu reizi mūžā ir gadījies, kad vairākus mēnešus vēlāk man zvana un jautā vai vēl arvien vēlētos tajā kompānijā strādāt :) līdz tam arī šķita bs
14.07.2015 16:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.07.2015
Manā iepriekšējā darbā tiešā vadītāja teica, ka meklējusi cilvēku ar iniciatīvu, tādēļ arī nav atzvanījusi, bet gaidījusi, kad piezvanīs viņai, jo tas parāda, ka cilvēkam tas darbs tiešām interesē, nevis viņš piesakās visām vakancēm, ko atrod interneta ārēs.

Saprotu, ka neatbild uz visiem 100 saņemtajiem CV (tiesa, labāk jau, ja sludinājumā norādīts termiņš, kurā sazināsies ar tiem kandidātiem, kuru CV bija gana labi pārrunām), taču tad, kad cilvēki uzaicināti uz pārrunām, nav viņu tik daudz, lai pēc īstā kandidāta atrašanas pārējiem nepiezvanītu/neuzrakstītu to paldies par interviju, bla, bla, bla. Katrā ziņā, labs uzņēmums tā darītu.
14.07.2015 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 09.07.2011
Man arī ir bijusi līdzīga situācija, tiesa gan ne Latvijā. Pirms pāris gadiem meklēju darbu un biju gājusi arī uz interviju, pēc kuras konkrētā datumā solīja dot ziņu. Gaidītā diena pienāca, un ziņas, protams, nebija, bet, tā kā darbu ļoti gribēju dabūt, aizrakstīju viņiem e-pastu pirmā ar tiešu jautājumu, vai tieku pieņemta. Drīz vien man atnāca atbilde - jā, esmu pieņemta, tad un tad varu sākt strādāt :-D Nezinu, vai viņi bija par mani aizmirsuši vai arī varbūt tieši gaidīja ziņu no manis, lai pārliecinātos, cik ļoti to darbu gribu, tā ka gadās visādi :-)
14.07.2015 17:45 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Depo, Lāči- tur, man liekas, diezgan liela kadru mainība. Iespējams, esi paturēta kā rezerves variants, ja kādu iemeslu pēc nestrādās pieņemtais darbinieks, varbūt zvanīs Tev.
14.07.2015 18:59 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Par Baltic Polymers - pirms vairākiem gadiem bija saskarsme - ne vien neatzvanīja, bet atļāvās arī intervijā pajautāt par ģimeni, bērniem u.c. neatļautas lietas.
Lielās kompānijas arī ne vienmēr atzvana.
Man šķiet, ja apsola,ka sazināsies, tad tas var būt arī auksts e-pasts, bet vismaz uzņēmums tur vārdu. Ja nesazinās, es tādus uzņēmumus rakstu sev melnajā sarakstā :D
14.07.2015 19:13 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ko lai dara, Latvijā ir ļoti zema kultūra darba devēja-ņēmēja attiecībās;-) Es jau sen vairs nebrīnos, ka neatzvana, neatsūta e-pastu, vai atsūta pēc vairākiem mēnešiem, kad ir vienalga..Personāla atlases speciālisti, kuriem nav sajēgas par amatu, uz kuru vervē darbiniekus, vispār ir ovāciju vērti.
14.07.2015 19:16 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Latvijā? Pilnīgi iespējams ir viss...

Ārzemēs šāsu slikto toni neredzēt...
14.07.2015 21:18 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Man ir arī vairākas reizes tomēr bijis, ka bremzēšana ar atbildi nozīmē, ka īsti vēl nav nevienam pateikts jā vai nē, vienkārši pašiem nav bijis laika izvērtēt utt. Pēc tam paši ir zvanījuši. Vai arī ka tu teiksim esi pirmais rezerves variants un diezgan reāli vēl tikt.

Ja šaubies, tad domāju, nebūs nekas nepieklājīgs piezvanīt (ja ir pagājusi jau kāda nedēļa pēc teiktā termiņa). Ja saka, ka konkurss jau beidzās, tas nekas.
14.07.2015 23:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits