Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rakstura, uzvedības maiņa

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sveikas, skaistās un foršās! :)
Es pēdējā laikā aizdomājos, cik ļoti ir iespējams mainīties cilvēkam... vai Jums ir bijis tā, ka pašām nemanot vienā brīdī saprotat, ka esat kļuvušas par pavisam savādāku cilvēku, ka viss kas ir bijis iepriekš, tagad liekas svešs un pašai par pārsteigumu, neierasts? Vai arī ar lielu gribasspēku un piepūli esat pašas mainījušas savus raksturus, izturēšanos? Attiecībās un vispārīgi.
Es skatos uz sevi vēl gadu, divus atpakaļ un saprotu, cik ļoti esmu no klusas, nerunīgas malā sēdētājas pārvērtusies par draudzīgu un atraktīvu cilvēku. Arī draugi to ir ievērojuši un ir maigi sakot pārsteigti. Agrāk man bija ļoti sarežģīti iepazīties ar jauniem cilvēkiem, kompānijas, kur ir man nepazīstami cilvēki vispār biedēja kā pats nelabais. Es pat nezinu, kas ir mainījies, bet tās sajūtas ir pazudušas uz visiem 100%. Pašai prieks. Bet kad meklēju tam iemeslu, vienkārši neredzu, nesaprotu.
09.07.2015 01:19 |
 
Reitings 81
Reģ: 15.05.2014
Vai Tava rakstura pārmaiņās nav vainojams kāds notikums ? - vilšanās kādā cilvēkā, iemīlēšanās, jauna vide, situācijas, kas piespiedušas būt komunikablākai ? Iemsls ir vienmēr.

Mani mainīja tas, ka es sapratu, ka vēlos būt Personība, nevis vienkārši Persona šajā pasaulē, ļoti vīlos cilvēkos, īpaši vīlos tuvā draugā (labākajā draugā, kuru definēju kā brāli).
09.07.2015 01:28 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sākās tas ar iepazīšanos ar jauniem cilvēkiem, bet nesaistītu īsti šis divas lietas. Jo kā jau teicu, līdz tam man bija problēmas iejusties kompānijās, pa lielam, es nemaz arī necentos, bet tad tā dabīgi sanāca un no tā arī viss mainījās.
Tā īstenībā nē, nekas tāds nenāk prātā.
09.07.2015 01:40 |
 
Reitings 252
Reģ: 21.06.2015
Varbūt vienkārši garīgi un emocionāli izaugi? Mainījās dzīves uzskati?:-)
09.07.2015 01:44 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Realitātē ir tā, ka tas ir diezgan neiespējami pateikt sev, vsjo es tagad gribu buut citādāks, mainīšos!
Tas notiek kaut kādu notikumu, pàrdzīvojumu dēļ, agrāk biju histēriķe, gadiem ejot tagad protu savas emocijas neizlikt agresīvā veidà, saturēt savas emocijas un pirms krītu panikā es apdomāju, ko es varu darīt, lai izkļūtu no situācijas, kas ir atkarīgs no manis. Un, jā, pie tā mani noveda smagi emocionālie pārdzīvojumi, tas, protams, nenàca vienā dienā, vienkàrši ar katru reizi es kļuvu arvien apdomīgāka, līdz izmainiijās daļa manis.

Tas pats, agrāk biju klusā čiepiņa, cilvēkos vienkārši likās, ka mēli noriju, jutos paralizēta, ne pakustēties, ne ko pateikt nevarēju, ar laiku, ar sāpiigu pieredzi es sapratu, ka klusējot neko neiegūstu, es burtiski māciijos runāt, komunicēt, es mēģināju, līdz šobrīd man komunikaacija vairs nesagaadā mociibas, bet gan prieku.
:-)
09.07.2015 01:44 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es tā vairāk vispārīgi, meitenes, domāju. Pati par to tik daudz neaizdomājos, šodien tikai tāds nedaudz garlaicīgs vakars, ka ''pavilkās''... man tas iemesls pat nav būtisks, jo šobrīd jūtos daudz labāk kā kādreiz. Liekas, ka tik daudzus gadus nodzīvoju galīgi ne savā ādā, un īstais ES bija tik ļoti paslēpies. Tagad atliek vien priecāties, ka nenodzīvoju tā vēl pāris gadu desmitus... :)
09.07.2015 01:49 |
 
Reitings 81
Reģ: 15.05.2014
Varbūt Tu iekšēji sevī juti šo vēlmi mainīties, jo pieļauju, ka tagad esi laimīgāka, pārlliecinātāka par sevi. Jo nav jau konkrēti mainīšanās jānostāda kā mērķis. Ļoti iespējams, ka ar laiku atradi sevi un patiesībā esi komunikabla būtne, kas kādu, sev nenojaušamu iemeslu dēļ, sevi norobežoja no šīs pārliecības pašai par sevi.
09.07.2015 01:49 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Rosssa, it kā nē. Varbūt pašapziņa kļuvusi spēcīgāka, nedomāju vairs tik ļoti ko citi par mani domās, jo ja tas būs kas slikts, tā vai tā domās ko gribēs.
09.07.2015 01:51 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mani uz pārmaiņām ļoti ir ietekmējis draugs un vides mainīšana, kad uzsāku studijas. Ir dažas rakstura īpašības, ko vēlos nostiprināt, lai varētu teikt - jā, es par visiem 100% no tā un tā atbrīvojos un tagad dzīvoju savādāk.
Un man tas notiek neapzināti, es ļoti iedvesmojos no cilvēkiem apkārt, no jaunas vides, pieredzes. Nesen biju uz darba interviju un mani ļoti iedvesmoja mana topošā kolēģe. Es no viņas varētu ļoti daudz ko iemācīties, tieši nostiprināt tās savas vājās vietas, tāpēc ļoti gaidu laiku, kad sākšu strādāt. Tā būs gan jauna vide, gan pārcelšanās uz citu pilsētu, gan jauns darbs. Viss jaunais tiešām iedvesmo un pēc laika var manīt, kā tas mani ir mainījis uz labo pusi.
09.07.2015 01:53 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
mistalee, nu lūk, super! :)
09.07.2015 01:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits