nepatīkama situācija

 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Labrīt!
Man neliek mieru situācija, kas atgadījās vakar, tādēļ vēlos lūgt padomu, kā visgudrāk un labāk to atrisināt.
Draugam ir kursa biedrene, ar kuru studiju laikā regulāri sarakstījās, sazvanījās, zinu, ka laikā, kad daudz strīdējāmies, viņš viņu aicināja uz kino un gāja vakarā kaut kur iedzert. To visu es piedevu un centos aizmirst. Viņš teica, ka sakari ar viņu ir tīri pa mācīgu jomu. Tagad jau kādu laiku viss šķita ideāli- esam mīļi, izpalīzīgi, atbalstam viens otru, ir daudz jauku emociju. Taču vakar kopā braucot nejaušām pamanīju, ka viņš viņai arī tagad, kad nav studiju zvana, raksta. Brīvdienas jauki pavadījām kopā, ka nebija nemaz laika ņemt telefonu rokā un viņš viņai stāsta, ka aizmirsis bija telefonu Rīgā. Interesanti kāpēc?
Vakar viņi sarunājās un viņa manu draugu aicināja ārā. Kā reaģēt? Kā pateikt kā jūtos un ko teikt?
Lieki piebilst ka viņš man ir dārgākais kas ir, un šāda situācija ļoti ķer sirsniņu :'-(
08.07.2015 10:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ctn, atklaatiiba taadaa zinjaa, ka ja ej ar Anninju uz kino, tad taa arii saki! Nevis, kaa mazinssusuram, pazinjo, ka veelies pabuut viens, un ej uz kino ar Anninju. Detaljas par to, kaadas Anninjai ir finansiaalaas/juridiskaas/attieciibu/darba probleemas nav obligaati prezentaacijas formaa maajaas jaaatstaasta.
08.07.2015 10:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
uijj, tikko atceros, ka pagashgad sastridejos ar viiru, pati biju Latvijaa un vins ar mistisku darba koleegi Paulu bija aizgajusi uz baaru, tad pie vinjas uz vakarinjaam. Es biju sasperusies kaa zibens. Tad atbraucu atpakalj no LV - visur tik Paula, Paula, Paula, mani atveda Paula, mes bijam ar Paulu pusdienaas... Pirmo reizi iemacijos emocijas patureet sevii un domaat ar veesu pratu, jo savadaak ar savu reakciju buutu savarijusi pamatiigas ziepes. Tad nu pienaca taa diena, kad Paulu satiku arii es.... Shausmas :D Labi, ka nebiju uztaisijusi nekaadu draamu, kad satiku vinju un vinjas viiru, sievieshu intuicija uzreiz saka priekshaa, kaa tur iisti ir un tur tieshaam nekaa un nekad nevareeja buut.

Izrunaajaam veelaak ar viiru sho situaciju un norunaajaam, ka turpmaak visus preteja dzimuma drauguus un draudzenes, kuri ienaakusi dzivees tagad, iepazistinaasim uzreiz, lai neviens nejuutaas neerti.

Shaja situacijaa ieteiktu domaat ar veesu praatu, sekot situacijai liidzi, bet netrakot. Mums jauzticaas saviem viirieshiem, bet tajaa pashaa laikaa, jabut uzmanigam. :)
08.07.2015 11:10 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Story Ir viņa darba biedrene, kuru gan ar sieviešu intuīciju, gan ar saprātu saprotu, ka tur nekas nebūs un tajā situācijā mani neuztrauc, ka viņi kopā brauc mājās vai kaut kas tml.
šajā gadījumā ar kursa biedreni pašai ir skaidrs, ka tās nav koleģiālas attiecības..diemžēl:-(
08.07.2015 11:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Story, vakariņas pie sievietes mājās pēc bāra? No vīrieša puses ļoti neētiski pret tevi ielaisties tik divdomīgās situācijās un vēl tev to stāstīt.
08.07.2015 11:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
komentarus nelasiju.
vins ar vinu sazvanas tava klatbutne, runa tev dzirdot? ja taa, no viriesa puses var nebut velme uz ko vairak, vinjam glaimo, ka vel kada sieviete velas pavadit laiku ar vinju, bet tev jasaprot ari tas, ka viriesi nepavada laiku ar sievietem kuri vinjam nepatik, tatad patik satikties, simpatize. Mani vairak tracinatu/baiditu tas sievietes lakstosanaas..zinot sievietes:-)
08.07.2015 11:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Saprotu, ka situācija nav pieņemama, bet vai ar tiešu teikšanu lai izvēlās ko darīt, nesacelšu pamatīgu strīdu? Tagad, kad viss ir tik jauki, strīds ir pēdējais ko gribētos.
Kura paka*a tagad viss ir tik jauki? te viss pasos pamatos jau ir deee
08.07.2015 11:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tagad jau kādu laiku viss šķita ideāli- esam mīļi, izpalīzīgi, atbalstam viens otru, ir daudz jauku emociju
Un ar so uzmanigi, ta var but tikai puisa vainas apzina, tadel rukaa dubultaa:-D:-|
08.07.2015 11:21 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Saprotu, ka ar to kursabiedreni iepazīstināta neesi? Saki, lai iepazīstina! Bet vispār nesmuki no tava drauga puses, es teiktu, ka ir jāsaka, nevis pašai jājūtas diskomfortā visu laiku!
08.07.2015 11:21 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
mazinssusurs, tev noteikti arī ir pazīstami kādi puišu, piem., no skolas laikiem, ar kuriem bijāt labi draugi - atjauno kontaktus ar kādu un skaties, kā puisis reaģēs, ja iet pa gaisu, saki tikai draugi (kā tas arī ir - viņam var būt un tev nē?), ja nereaģē, tad es domātu, ka viņš ir atvieglots un gaida kad šķirsities. Varbūt tas ļauni skan, bet pati biju līdzīgā situācijā, manis teiktais viņam neko nenozīmēja, tik atcirta vai tad draugi nevar būt, tagad, kad mani uzmeklēja vecie draugi un sākam atjaunot kontaktus, tad viņam nepatīk un var redzēt, ka puisis ir izmainījies, palicis mīļāks, gādīgāks. Bet šeit gan ir jāpiebilst, ka es ar saviem vīriešu kārtas draugiem esam tikai draugi, no manas puses tur nekā vairāk nav un ja tiekamies, tad tikai kompānijā, kur ir gan puiši, gan meitenes.
08.07.2015 11:26 |
 
Reitings 28866
Reģ: 11.02.2015
Mācīga joma? Tur jau nav tālu līdz maucīgai.. :D :D

Piedod, pirmais, kas aizķērās no šīs tēmas :)

Pa lielam piekrītu - ja tev intuīcija priekšā teic, ka līdz galam nav viņi tikai draugi, visticamāk, tā arī ir. Vismaz pašas līdzšinējā pieredze par to liecina. Ir ļoti vienkārši saprast/sajust, kad vīrietis ar sievieti tiešām tiekas tikai kā draugi, un kad tur apakšā ir kaut kas vairāk. Protams, kamēr "pie darbiem" nav ķērušies, ar jelkādiem pārmetumiem tikai izskatīsies par histērisko draudzeni. Varbūt kādu reizi jāmēģina sarunāt tikšanās visiem 3 kopā, lai labāk vari pačekot kas un kā. No malas tam būtu jābūt pilnīgi nevainīgam ierosinājumam, jo kāpēc gan tu nevarētu tuvāk iepazīties ar viņa draugiem un draudzenēm?
08.07.2015 11:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Selīna Jūsu attiecību modelis arī ir tas, kā es redzu, kā visam jābūt. Kā arī viņš ir teicis, ka tā ir vislabāk.
Luk izlasot so es satrauktos vairak. ja vins pats ir kategoriski pret sadam draudzenem un draugiem tacu par spiti saviem uzskatiem, sacis ar kadu chupoties, ta vairs var nebut vienkarsi draudzene. Vins lieliski apzinas riskus, apzinas, ka tev tas nav pienemami, apzinas, ka tevi sapina, bet tapat turpina. Tev tas neko neizsaka? Jums steidzami jaizrunajas un nebaisies kasketies, tev ir japarada sava nostaja, bet to nepanaksi klusi snukstot un baidoties izkliegt kadu skalaku vardu. Ja bus gajejs, tapat aizies, tikai velak nevis tagad
08.07.2015 11:28 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Selīnas modelis ir ļoti sapratīgs, bet nu der tikai gadījumā, ja abām pusēm ir vienādi uzskati un viņi piekrīt tādiem noteikumiem :) jo nekas jau neizdotos, ja viena puse pildītu noteikumus, otra tāpat aiz muguras bīdītu draudzības un tēlotu, ka ir atklātuma kalngals :D
08.07.2015 11:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nerea

mes staastam viens tram visu, arii nepatikamas lietas, kuras par laimi nav biezi un man shaads modelis attieciibaas patik, labaak es zinu, neka uzzinu no kaada cita :) Plus, vini jau tur nebija 2vataa, to laikam arii vajadzeja piemineet,jo biezi sievieteem leikaas, ka 2vataa bija, tad tur noteikti kaut kas bija, ja 3jataa, tad tur nekas nevareeja buut. es noverteeju sava viira atklaatiibu, izruanajam, vienojamies, ka jaunu draugu, kolegu ienakshana musu dziivees bus mazliet uzmaniigaaka un viss. :)


mazinssusurs


es meeginaatu izrunaat, pateikt kaa jutos utt., un gatavotos, ka attieciibaam varetu but beigas :)
08.07.2015 11:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet, piemēram, kāpēc būtu jāceļ brēka, ja aiziet viens ar to draudzeni uz kādu filmu, kas mūža mīlai neinteresē, izstādi vai paēst, es gan neredzu. Nenotiek tas taču katru dienu, katram tāpat ir sava dzīve, kas ir pietiekoši aizņemta.
Ja esi tik gudra saja jautajuma tev vajadzetu skaidri apzinaties, ka virietis nekad nesatiksies ar sievieti kura vinjam nesimpatize. Un tatad ja simpatize gan areji, gan ka persona, lidzi tam nak iekare, agrak vai velak, mazak vai vairak. Parasti TAS solis tiek gaidits no sievietes un sadi gaidot var paiet gadi.
08.07.2015 11:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Krāpšana ir tad, ja dara kaut ko, ko nevarētu izdarīt otras pusītes acu priekšā.

+++
šis ir tas pie kā es pieturos un nav nekādu problēmu ;-)
08.07.2015 11:33 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja esi tik gudra saja jautajuma tev vajadzetu skaidri apzinaties, ka virietis nekad nesatiksies ar sievieti kura vinjam nesimpatize. Un tatad ja simpatize gan areji, gan ka persona, lidzi tam nak iekare, agrak vai velak, mazak vai vairak. Parasti TAS solis tiek gaidits no sievietes un sadi gaidot var paiet gadi.


Labi, ka Tev ir doktora grāds vīriešu psihoanalīzē, uzreiz visu zini, kas un ko domā, ko vēlas. Man, kā vienkāršam cilvēkam, ir princips nedomāt otra vietā, neradīt problēmas tur, kur to nav.
08.07.2015 11:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un tatad ja simpatize gan areji, gan ka persona, lidzi tam nak iekare, agrak vai velak, mazak vai vairak. Parasti TAS solis tiek gaidits no sievietes un sadi gaidot var paiet gadi.


Jaaiedvesmojas no Islaama - viirieshiem jaaliek valkaat parandzhu, lai neluur uz muusu zelta gabalinjiem nogribeejushaas baabas, un tikties ar preteejo dzimumu driikst tikai kaadas gjimenes sievietes klaatbuutnee - maates, maasas vai maasiicas, lai ir garantija, ka viss ir tikumiigi.
08.07.2015 11:39 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Beibe.Marta Paldies, tiešām!
Pateici pietiekoši daudz, lai es beidzot sāktu domāt, nevis censtos nedomāt!
08.07.2015 11:41 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nav jau problēma tajā, ka viņam ir draudzene. Problēma ir tā, ka viņš negrib, lai meitene par to zina. Ģeniālākais risinājums ir vienkārši viņam pajautāt, kas viņa ir, un sasāpējušu jautājumu risināšana nenozīmē strīdu. Ja Tu nevari noskaidrot, kas tavam vīrietim ir galvā tagad, tad ko jūs plānojat vēlāk darīt, kad būs daudz lielākas dažādas problēmas par draudzīgām kursabiedrenēm? Vienkārši taču vajag pajautāt.,.
08.07.2015 11:47 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Nu jā, šodie visa diena būs domāt, ko un kā izskaidrot un vakarā runāšu.. :/
08.07.2015 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits