Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašana par otru cilvēku

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Varbūt Jūs man sniegsiet kādu gudru domu, jo pati jau vairs neko nesaprotu. Tiekos ar puisi 3 mēnešus, pirmais puisis ar ko tiekos kurš pēc horoskopa ir Mežāzis....teikšu tā, vai nu viņš pēc dabas tāds ir, vai vnk ir cita vaina, bet šajā laikā neesmu no viņa redzējusi nekādas emociju izpausmes, neesmu dzirdējusi nevienu mīļu vārdu....kopā esot, jā viņš mani samīļo, sabučo un tā, bet nekas vairāk.....parasti no vīrieša puses esmu piedzīvojusi savādāku attieksmi, tādu kas izrāda patiku, j;utas, to ka esmu vajadzīga, šeit ir tā, ka brīžiem nesaprotu ko es vsp viņam nozīmēju un kas mēs viens otram esam. Es negribu viņam uzbāzties ar 100 jautājumiem par jūtām, sajūtām u.t.t. - baidos ko teikt, jo pagātnē ar visu šo esmu smagi apdedzinājusies....vai Jums kādai mājās arī ir tāds vīrietis vai arī ko man no sava gaidīt!?
30.06.2015 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
varbuut tev tomeer vajag pajautaat uz ko vinjsh no tevis sagaida naakotnee? ja veel par to neesat ruaaajushi. 3 meeneshi ir pietiekoshi ilgs laiks, lai saprastu, ko grib.

es arii satikos ar vienu puisi kaadus 3-4 meeneshus, beigaas izraadiijaas, ka attieciibaas nemaz ar mani negrib.. :-/
30.06.2015 09:19 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Man atkal šķiet, ka 3 mēneši nav nekas. Lūk, 4 gadi arī ir tikai sākums :D
Bet jā, piekritīšu Dream cream, ka jānoskaidro viņa nākotnes plāni.
30.06.2015 09:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits