Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kucēns + vecāks suns

 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Dāmas ar vairāk kā vienu sunīti - lūdzu, dalieties savā pieredzē!

Mums ir apmēram gadu vecs vidēja auguma suņu puika un ļoti gribam ieviest vēl vienu kucēnu - kas būtu jāņem vērā? Dzimums, izmērs, būri vajag/nevajag? Vai nav grūti vest pastaigās vairākus suņus vienlaikus?
25.06.2015 17:02 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man bija liela izmera sunju meitene, jau pieaugusi, kad panjeemaam veel vienu suni, arii meiteni. lielais kucenu loti labi pienjeema. bet taa jau saka, ka tieshi kuces pienjemot kuceenus bez probleemaa, kaa ar sunju puikaam nezinu.
25.06.2015 17:05 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Dāmas, vēl kādai ir pieredze?
25.06.2015 20:31 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Jārēķinās, ka vecākais suns var būt greizsirdīgs- kad būs iegādāts kucēns, jāatceras arī otram sunim pievērst pietiekami daudz uzmanību, lai nerodas agresija pret jauno. Lai nav tā, ka ar kucēnu spēlējas un dod kārumus, bet otru atstāj novārtā. Kamēr būs kucēns, tikmēr gan jau ka abi sadzīvos labi, bet, ja abi būs puikas, kad jaunākais suns pieaugs, abi var sākt plēsties un dalīt teritoriju. Jāskatās arī kas par šķirnēm, daļa sadzīvos labāk kopā kā citi. Es ņemtu līdzīga auguma un rakstura suni, lai nav tā, ka viens ir izteikti fiziski spēcīgāks vai izteikti agresīvāks.
25.06.2015 20:59 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man gan ir līdzīga vecuma suņi (apmēram 3 mēnešu starpība)tāpēc neko neieteikšu, bet ar tām pastaigām no manas pieredzes ir tā- nav grūti vest ārā vairākus (vismaz, ja runa ir par diviem) suņus vienlaicīgi, sākumā liekas piņķerīgi tikt galā ar divām pavadām brīdī, kad katrs iet uz savu pusi vai sadomā pēkšņi un neplānoti mainīt virzienus, bet ātri pierod un nekādu problēmu nav.Ir pat laikam speciālas pavadas, kur ir viens "rokturis" ar divām siksnām- precīzi nezinu, man nav un nav arī vajadzība. Bez pavadas vispār nav problēmu, pat vēl labāk, jo viens otru pieskata- nav tā, ka viens aizskrien uz vienu pusi, otrs uz otru un būtu jādomā, ka abus atkal sasaukt atpakaļ.
25.06.2015 21:12 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ir bijis liela auguma suns ņufis un mazais čihuahua. Sadzivoja labi. Domaju, ka tas tapat ka ar cilvekiem. Cilveki arī ir dažādi, var viens otram nepatikt. Tāpat ari dzivnieki - būs miera mikas, un būs kašķu kules, kas gribes viens otram rīkli parkost un uzkundzeties.
25.06.2015 21:16 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man ir 4 kuces.Problēmu nav,kad divām māsām pievienojās 3. pusotru gadu vēlāk,lielās kucēnu kādu mēnesi ignorēja,tad pieņēma,ka savējo.Kā puika satiek ar citiem suņiem,puikām?Jebkurā gadījumā,ja tas vēl nav darīts,puika jākastrē,jo ja paņemsiet vēl vienu puiku pastāv risks par mērīšanos ar krāniņiem,ja meitenimtad risks tikt pie nevēlamiem kucēniem ik 6 mēnešus.Ja pats suns neizrāda nekādu nepatiku pret citiem suņiem,problēmām nebūtu jābūt.
25.06.2015 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits