Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auklītes darbs

 
Reitings 49
Reģ: 05.10.2013
Sveiki! Tātad esmu atradusi darbiņu, pieskatīt 3 puikas, darba piedāvātājs, man saka, ka man ir jāizdomā cik es gribētu prasīt, kādu algu par to, stundas likmi takā. Man nav ne jausmas cik prasīt par trīs bērnu pieskatīšanu, jo esmu auklējusi tikai vienu bērnu un saņēmusi par to atalgojumu! Kāds ir jūsu viedoklis?:-)
20.06.2015 00:25 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Sareizini ar 3 :D
20.06.2015 11:28 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vai, man nepatīk šitie - nu, kādu algu gribētu? Es tavā vietā izvairītos saukt kādu summu, drīzāk jautātu, cik piedāvā vai ko tamlīdzīgu :D Es gan reiz joka pēc par privātstundām nosaucu, manuprāt, neadekvātu ciparu, bet nu bija ar mieru, bet nu šaubos, ka tā notiek vienmēr, drīzāk meklē izdevīgāko variantu :D
20.06.2015 11:33 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Manupraat, tev tomeer buutu jaabuut skaidram, kaadu algu tu veeleetos. Protams, ar praatu izveerteejot un nepaarveerteejot. Ja zini, cik tev maksaaja par vienu beernu, vari izsecinaat, cik apmeeram vajadzeetu maksaat par 3. Ja izliksies, ka tev ir vienalga, cik sanjemt, darba deveeji pie taa arii pietureesies un izdariis savus secinaajumus, ka uz taadu aukli var maksimaali ieekonomeet.
20.06.2015 11:49 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Jā, ja esi auklējusi vienu bērniņu, pareizi ar trīs. Es vēl skatītos, vai , piemēram, transportu apmaksā, ēst vari uz vietas (ja pieskati bērnu mājās), cik daudz un vai jādara kādi mājas darbi un ēst gatavošana.
Pati esmu pieskatījusi bērnus 4 ģimenēs. Bet katrā bija pavisam citādāk- vienā apmaksāja man transportu, ēst nebija jāgatavo, varēju ēst pie viņiem bez ierobežojumiem, nebija noteikts darba laiks, visu varēju saplānot pati. Savukārt ir bijis, kad pusdienas jāgatavo bērnam, mājas darbos mammai jāpalīdz, nekāda transporta apmaksāšana un stingri noteikts darba laiks- attiecīgi šajā darba vietā prasīju lielāku algu.
20.06.2015 11:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits