Grūtniecība/ bērns/ vīrs/ ģimene

 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Labrīt! Tātad diskusijas tēma aizgūta no vakardienas aktīvākās diskusijas par vīra un sievas attiecībām pēc mazuļa piedzimšanas.
Jautājums vairāk sievietēm ar bērniem, stabilu ģimeni.
Kā Jūs apvienojat sievas un mātes lomu ģimenē? Vai pilnībā nododaties bērnam, vīru un viņa vēlmes neņemot vērā? Vai spējat sadalīt pienākumus - māte un sieva? Vai spējat pildīt abas šīs lomas reizē, vai arī varat nodoties tikai vienai no lomām?
Kādas bija attiecības ģimenē tikko piedzimstot bērnam - pirmajā tā gadā? Eksistēja tikai bērns, vai arī vīrs netika nobīdīts malā?
Vai vīrs palīdzēja? Vai atradāt laiku pabūt divatā?
17.06.2015 09:06 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs cenšas palīdzēt, bet nu maza man tā laime, jo daudz strādā, nu garas stundas :(
Bet mums vienmēr ir omes (l)
Bieži gan viņām netiek prieks auklēties, man kauns uzbāzties (s)
17.06.2015 16:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mums ar vīru ir 5 un 3,5 gadus veci dēli un 3 dienas veca meitiņa. Ja grib, tad var ļoti labi savienot gan sievas, gan mammas lomas. Ar manu bērnu bariņu ir tā - labāk neiztīrīšu māju tik bieži, bet veltīšu laiku vīram. Kad bērni guļ, tad ar vīru varam gan aprunāties, gan intīmām attiecībām laiku atrast. Ok sekss nebūs 2x dienā kā kādreiz, bet vismaz 2-3 reizes nedēļā nevaram neuzlekt viens otram virsū par spīti nogurumam Un ar katra bērna piedzimšanu attiecības paliek tikai labākas un harmoniskākas - mīlam viens otru arvien vairāk un vairāk. Pateicoties mūsu mammām varam dažas stundas arī šad tad dabūt divatā, kas arī palīdz. Esam iemācījušies brīvo laiku izmantot kvalitatīvāk. Kā arī - vīrs ģimeni liek augstāk par darbu un nesēž virsstundas un nenes darbu uz mājām. Datori vakaros, kad esam visi kopā arī netiek lietoti un neatņem laiku.

Es nenoliegšu, ka ir grūti un dzīve tiešām pēc bērniem apgriežas kājām gaisā un pirmajā bērna gadā ir vīrietim jābūt saprotošākam, bet tas nenozīmē, ka par viņu tiek aizmirsts. Un man vīrs vienmēr ir palīdzējis - gan ar bērniem spēlējoties, gan māju piekārtojot, gan mani palaižot pie friziera utt.

Tev ir loti paveicies apprecet tadu virieti! Apsveicu ar meitas dzimsanu!
16.08.2015 19:48 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Man gāja diezgan traki, kad piedzima meita.Dažus gadus nomocijos līdz sapratu, ka jānomaina vīrietis-tagad dzīve super. Tagadējais mīl un rūpējas par manu meitu kā savējo, ir visos uzdevumu augstumos,gan kā mīļotais, gan ideāls tēvs, atšķirībā no mana bijušā-meitas īstā tēva... Un līdz ar to man ir laiks pietiekami ko veltīt savam vīrietim, meitiņai un sev pašai (l)
16.08.2015 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits