.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
E
16.06.2015 13:08 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Sneigpulkstenīt, neviens nesaka, ka viņa jūtas izpildījusi misiju. Viņa katru dienu ir nogurusi un mīļumu grib, bet seksu nē. Tur skaidrs, ka vajag atbalstu un ārstu, nevis pie visa, ar ko viņai jau jātiek galā, vēl spiest uz seksu. Tāda uzstāšanās pazemo. Ja man pateiktu - krīti gultā vai es iešu pie citas, es vēl pati durvis atvērtu. Kam man cilvēks, kas mani neciena? Brīnos, ka vēl izvarot nav mēģinājis ar šādu attieksmi.
Tev vispār pašai bērni ir? Ja tā sieviete mājās netiek ar visu galā un pašai sāk šķist, ka ir slikta māte, jo netiek galā tā, kā filmās rāda, tad viņai vēl tikai vīrišķis, kas draud ar mīļāko ir vajadzīgs, lai nonāktu tiešām trakonamā.

Viņam seksu vajag, viņai vajag, lai saprot, ka viņa tam šobrīd nav gatava. Kāpēc viņa fiziskās vajadzības ir svarīgākas par viņas emocionālajām? Svarīgi ir, lai bērnam būtu laimīga mamma un vīram laba sieva. Ar draudiem un piespiešanu to nepanāksi.
16.06.2015 13:09 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es priecājos:D Es 8 mēnešus nedzīvotu bez seksa:D Neesmu jau tāda ,kurai sexu vajag katru dienu, vai arī otro,bet 8 mēneši man būtu krietni par daudz atturības posma.
Autor, varbūt Tev vnk jāizsaka katru dienu komplimenti, cik skaista viņa utt.
Ja sieviete ir nogurusi,tad jāaizsūta bērni pie omītēm ,vai arī jāsarunā kāda auklīte un jāaizlaiž ned.nog.kādā ceļojumā
16.06.2015 13:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
AngelBaby +
16.06.2015 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 2500
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka viņai sekss ir bijis vajadzīgs tikai tāpēc, lai uztaisītu sīko un viss, vairs viņu tas nekad neinteresēs. Tādas sievietes ir. Viss tas, ka nogurums, jāatkopjas pēc dzemdībām utt. ir tikai atrunas. Nu neko, pati vainīga, šajā gadījumā es pat nenosodītu vīrieti, ja viņš sāktu krāpt. Vai šķirties. Citu iespēju es te neredzu.
16.06.2015 13:12 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Kas Tu esi, sniegpulksteniite, lai šo sievieti nosodītu? Dievs? Vai Tu zini, kam viņa varbūt iet cauri? Nez vai! Jo, redz, pat viņas vīrs to nezin!
Katram jau galvenais padomāt par sevi, vai ne, bet to, ka varbūt šai sievieti iekšēji kaut kas ļoti sāp un viņa viena nespēj ar to tikt galā, un tāpēc cieš viņas un vīra intīmā dzīve, tas jau nekas? Ir lietas, ar ko cilvēki nespēj tikt galā paši saviem spēkiem, un arī nespēj izstāstīt paši saviem spēkiem. Vai, piemēram, slimu cilvēku nosodīsi par to, ka viņš ir slims, tāpēc, ka viņš nevar slimības dēļ dot sabiedrībai to, ko sabiedrība no viņa prasa? Nu lūk, tas pats arī ģimenē. Es neesmu ārsts, lai uzstādītu diagnozes, tomēr šādas lietas nenotiek tāpat vien, un tas, ka cilvēks nespēj ar to tikt galā paša spēkiem, ir normāli.
Autoram iesaku to, ko jau iepriekš meitenes minēja: šajā visā iesaistīt cilvēku no malas, profesionāli. Tas uzreiz nesola, ka aiziesi mājās un būs Tev rītā vakarā, bet labāk būs vismaz zināt, kas ir noticis.
16.06.2015 13:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Šajā situācijā ir koks ar diviem galiem: sievai vajag emocionālo, bet vīrietim fizisko sapratni. Un ar ko viens par otru ir sliktāks?
16.06.2015 13:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
kur problēma, kādēļ negrib utt.... viņai tas šķietot normāli un vienk;ārši nevēlas+ pagurusi.

Iemesls ir citur, tikai vai nu viņa pati to nesaprot, tāpēc sauc par nogurumu, vai arī kaunās pateikt.

Izlasi šo - redzēsi, ka ne Tavai sievai vienai, bet veseliem 20% sieviešu ir tāda problēma, kas jāārstē pie ārsta.
16.06.2015 13:14 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Izskatās, ka viņai sekss ir bijis vajadzīgs tikai tāpēc, lai uztaisītu sīko un viss, vairs viņu tas nekad neinteresēs. Tādas sievietes ir. Viss tas, ka nogurums, jāatkopjas pēc dzemdībām utt. ir tikai atrunas. Nu neko, pati vainīga, šajā gadījumā es pat nenosodītu vīrieti, ja viņš sāktu krāpt. Vai šķirties. Citu iespēju es te neredzu.


Sliecos piekrist šim komentāram!
16.06.2015 13:15 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
AngelBaby
Mini ka vajadzīgs vīrietis kas Tevi ciena un tavas vēlmes arī.. bet kā ir ar abpusējo cieņu pret otra vēlmēm? ... vai sievitei nav jāciena arī vīra vēlmes ? Kādēļ vot vīram jāgaida - jācenšas- jāturas.. beyt sieva kad vien iegribēsies jābūt uzreiz? kādē;kl sieva arī nevar nākt pretī un šur tur abpusēji piekāpties lai abiem max labi?
16.06.2015 13:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Hormoni.
16.06.2015 13:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Katram jau galvenais padomāt par sevi, vai ne, bet to, ka varbūt šai sievieti iekšēji kaut kas ļoti sāp un viņa viena nespēj ar to tikt galā, un tāpēc cieš viņas un vīra intīmā dzīve, tas jau nekas?

ja problēma ieilgusi 8mēnešus,tad varbūt laiks aizdomāties par ārsta apmeklējumu? ja šī problēma turpināsies vēl ilgi,jo sieviete nevarēs saņemties atsākt,kaut kādu iemeslu dēļ seksuālo dzīvi?Viņa sapratīs,kad ir labi bez seksa?kad nemaz nevajag? vīrietis arī pacietīgi gaida,gaida.
Kā tu justos,ja jau 8mēnešus gaidītu, katru reizi,kad tuvotos otram saņemtu atraidījumu? ne jau visiem pieaugušajiem pietiek ar tīnīšu attiecībām,kad patura rociņas , apskauj, pabučojās un viss.
16.06.2015 13:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
pēc dzemdībām bērns-vīrs -pati..... bet reāli jābūt otrādāk...
Nee pareizi ir berns, pati, viirs. ja runaa videji par pirmo mazula gadu.
16.06.2015 13:18 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
MoonLady
Apmēram tas ko vēlējos pateikt.... ar ko gan vīrietim visā jāpiekāpjas .. ar ko tad vīriets sliktāks ja tā varētu teikt.... vīram jāciešs bet sieva var darīt kā vēlas
16.06.2015 13:19 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Gardions,ja jau esi runajis ar vinu un nekas nemainas,tad nu atliek vien,vai nu abiem kopa iet pie kada psihologa (ja vienai ieteiksi iet,vina var apvainoties un pasu Tev kkur pasutit),ciesties vel un gaidit,kad kkas mainisies,skirties vai nu krapt ar citu,bet so es nekadigi neatbalstu. Un nesaki vinai,ka iesi citas meklet vai nemegini vinu pataisit greizsirdigu,viss var palikt vel sliktak,vina var sakt se i vel vairak nemilet.. Redzu,ka Tu mili sievieti,tad rikojies kka..es noteikti ietu pie kada kopa izrunat problemu..
Veiksmi Tev! :)
16.06.2015 13:21 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
bet kā ir ar abpusējo cieņu pret otra vēlmēm?

Es Tev savādāk pajautāšu. Vai Tu jutīsies laimīgs un apmierināts, zinot, ka viņa nevis arī grib seksu, bet sakostiem zobiem gaida, kad tas beigsies? Tevi tiešām uzbudina doma izvarot sievu?

Ja Tu viņu mīli, ved pie ārsta. Vienkārši ved, mājās Tu neko nepanāksi.
Ja nemīli, tad beidz terorizēt viņu un spīdzināt sevi - izbeidziet tās attiecības.
16.06.2015 13:21 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Beibe.Marta
Par to bērns-vīrs - pati... apskati pēdējo "mans mazais" numuru.... tur ir raksts par tieši šo.... un to rakstu veidoja nejua parasts cilvēlks
16.06.2015 13:22 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Bet saproti, Gardion, viņa nespēj šobrīd Tev to sniegt! Tas nav vienkārši tā, ka viņa Tevi negrib tāpēc, ka neciena Tavas vēlmes, viņa vienkārši šobrīd nespēj tās piepildīt. Tas, ka Tu uz viņu dusmosies un apvainosies, neko nemainīs, kļūs tikai vēl sliktāk. Tu ieliec sevi viņas situācijā: ja Tev būtu kādi pamatoti iemesli kaut ko negribēt, bet otrs nemitīgi Tev prasītu tieši to, ko Tu nespēj sniegt, vai Tu atvērtos, vai, tieši pretēji, vēl vairāk ierautos sevī?
Es domāju, mēs visi šeit atzīstam, ka šāda situācija nav normāla, bet acīmredzami viņa pati nespēj to risināt, un šis upuris ir jāiznes Tev, ja viņu mīli. Un vai nu jāciešas, vai jāmeklē palīdzība. Vai jāiet prom. Citu variantu jau īsti vairāk nav.
16.06.2015 13:22 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Beibe.Marta
Bet tavuprāt vīrs arī negaida ar sakostiem zobiem kad tas beigsies (nedabūšana) ?
16.06.2015 13:24 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Gardions, es tev ieteiktu konsultēties ar speciālistu.
16.06.2015 13:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits