.... viedoklis!

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Rakstu te lai uzklaisītu sieviešu viedokli...

Lieta sekojoša;
Man kā vīrieti smagi uztrauc seks pēc dzemdībām.... vēlētos uzzināt cik ātri citi pāri atsāk dzimumdzīvi pēc dzemdībām?

Ar sievu esam kopā jau vairākus gadus un pieteicās mazulis... viss ļoti forši bet līdz ar grūtniecības pēdējo mēnesi sākās seksa jomā smags periods.... sieviete seksu vairs sāka nevēlēties - savā ziņā saprotami jo tuvojās dzemdības un lielie gabarīti un neizjūt seksu vairs kā agrāk... ar lielu piespiešanos ko sieviete gan mēģināja slēpt bet es to jutu ši mēneša laikā sniedza man 1 minetu.... tad pienāca dzemdības..... jau biju izglītojies ka 4-6 nedēļas pēc dzemdībām seksu neiesaka.. saprotami.. nogaidīju šīs 5-6 nedēļas un tākā sāku vedināt partneres domas ka varētu atsākt dzimumdzīvi... saprotami ka sāktu maigi un lēni jo sievietei var sāpēt .. bet sieviņa nevēlējās iun nepadevās nekādiem valdzinājumiem .... vienkārši nevēloties.... ok.. pagāja vēl 3 nedēļas .. bet viss pa vecam..... laiks iet un nu jau pagājuši 8 mēneši... bet seksa kā nav tā nav.... visi mani mēģinājumi radīt intīmu gaisotni cietuši neveiksmi... un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta bet man kā vīrietim kas tik ilgi nav dabūjis katreiz ļoti uzbudinos tiklīdz tuvojos sievai.... man tas kļūst tajā brīdī vēl daudz grūtāk.....
Ir entās reizes run;ats par šo - bet sieva tā arī pasaka ka nejūtas gatava atsākt un nevēlas.... un uz maniem priekslikumiem ja teiksim vagināli nevēlas kas varbūt var ardīt diskonfortu - varbūt tad vismaz orāli .... arī bez rezultāta.. vienmēr saka ka man jābūt saprotošam un ka tas pēc dzemdībām reizēm ir normāli.... bet vai tas ir godīgi un tiešām normāli? ... jau tik ilgi gaidīts (nekrapu un citur nemekleju) un tagad vel gaidit nezinot cik ilgi....
16.06.2015 12:03 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jā, alkohola lietošana nudien ir lielisks ieteikums. (t)
16.06.2015 23:16 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
wee, es esmu asa sieviet, ípashi, kad biju stávoklí, man dzert nevajag,viss top zináms, tagad mazliet rámáka palieku. :)

wee, bútu vien véléshanás 8 méneshu laiká vismaz vienu reizi vecim pamasét arí varétu. :D
16.06.2015 23:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man ārste mierīgi atļāva vīnu krūts barošanas laikā. Tā arī teica, ka droši to var darīt, tikai jārēķinās ar piena palielinājumu.
16.06.2015 23:19 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Salomē
ipasi veseligi ari nav ja dzive ir tikai berns, berns un velreiz berns!
protams sievietei ir tiesibas dzivot bez sexa bet par vinas izveli butu jainforme ari otra puse un ja viedokli atskiras jaskiras nevis jamoca vienam otru!
16.06.2015 23:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
kikii691
Kas tieši tur būtu tik neveselīgs? Protams, ne jau visas dzīves garumā ir "bērns, bērns, bērns", bet pirmajā dzīves gadā tā ir ļoti dabīga vēlme.
16.06.2015 23:27 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
manuprat ir jaredz ari apkarteja pasaule, savadak (personigi es) tiesam var sviesta saiet!
16.06.2015 23:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es esmu asa ((?) Labojiet mani droši ) gandrīz vienmēr, man besī kad kāds nesaprot kāpēc daru tā vai šitā , vīns dod man pacietību kaut stundām skaidrot :D

Vispār , ja godīgi ( tik neparprotiet , es dievinu savu dūdu ) man vīrietis ir svarīgāks ,vispirms taču bijām mēs un tad viņa, savukārt vīram esam svarīgas abas , katra savādāk , bet arī viņš apzinās ,ka vislabāk bērns jutīsies, ja vecāki būs laimīgi un apmierināti -viss līdzsvarā
16.06.2015 23:34 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.03.2009
tam ir laiks kamer bebis gul....un darbi jadara pa dienu kamer mazais aiznemts ar dzives iepazisanu!
16.06.2015 23:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Protams, ne jau visas dzīves garumā ir "bērns, bērns, bērns", bet pirmajā dzīves gadā tā ir ļoti dabīga vēlme.



Tagad es sāku saprast cilvēkus kuriem normālā dzīve apstājas uz gadiem 3 no brīža ,kad palika stāvoklī :D :D
16.06.2015 23:41 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
neons, tak ir runāts un vina nesapot. Turklāt laiks pec dzemdībām nav nekas tik traģisks, lai PSR to nevarētu pateikt vīram. Kas tir tāds ir, norādīt uz savam problēmam? Un pat ja tādas ir, sniedz baudu mīļotajam citādi!vina jau te uztaisīta par mirēju kurai dzīve beigusies. Nezinu vai ir vel skaidrāk paradums, ka sieva seksu negrib un par veci vienalga. Un jā, astoņi menesi nav maz no vira puses gaidīt, es negaidīti, ja man nesniegtu mīlestību un rūpes tik ilgi laiku, nerespektējot kā jutos. Ja sievai ir problēmas, lai oet un viņas rosina, nevis sēž un movs vīru. Pilnigi dusmas parauj sitas sievietes, kuras domā ka ir īstas varones un super sievietes pie dzemdējot bērnu- ar to pienākumi pret sevi un mīļoto apstājas.
17.06.2015 00:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja sievai ir problēmas, lai oet un viņas rosina, nevis sēž un movs vīru.

Nu paklau, tev tiešām liekas, ka ir normāli pieļaut krāpšanu, kad ir kādas problēmas kādam no ģimenes locekļiem? Nu, ja ar sexu ir "beigta balle", kāpēc nevar šķirties un izveidot attiecības ar citu, kura dos rītā un vakarā?... Kāpēc jākrāpj, bet tomēr jāpaliek attiecībās???
17.06.2015 00:14 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nevienā bridi neteicu, lai krāpj, tieši atzīmēju, ka to neatbalstu, taču saku, lai tad labāk virs sievai pasaka, ka nāksies šķirties, ja vina nenāks pretī vina vajadzībām, kas tiesām ir dabiskas vajadzības nevis plika vēlme. Ja sievietei ie problēmas, lai vina ari tas risina vira labā, bet te neizskatas, ka ir problēmas, ir skaidrs, ka bērns ir attaisnojums klajai ne vēlmei intīmajai dzīvei, ja jau ari iepriekš bija neaktīva.
17.06.2015 00:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par šķiršanos te runas nebija kaut kā, ja man atmiņa neviļ, no autora puses... (t)
17.06.2015 00:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja sievai ir problēmas, lai oet un viņas rosina, nevis sēž un movs vīru


es biezhi aizstaavu viirieshus, ja attiecibas kaut kas nav kaa vajag, jo tomeer sievietes lielaakaa loma ir rupeties par to, lai attiecibas ir jaukas un patikamas, BET es domaju, ka shajas attiecibas sieviete negust nekadu seksualo un moraalo baudu no shii viiriesha, tadelj vinja ir tada kaada ir un es vinju loti labi saprotu.

Kaa vins jau mineeja

un pat vēl smagāk - sieviete vēlas lai būtu mīļums, laai apskauj , skūpsta


vins tikai grib iebaazt, pakratiit un iznjemt? Nu kas tas par seksu?
17.06.2015 00:25 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
neon,
Labs komentārs.. bet lieta tāda ka nevēlos vēl apildus šim problēmām radīt problēmas attiecībās vispārēji.... Es viņu milu - ja pajuktu attiecības dēļ mana ultimāta domāju pats Sevi ilgi vēl šaustītu .. pat ņemot vērā situāciju....


story, labi, ka tu zini labák ká visi citi káds sekss ir ar sho vírieti. :D
17.06.2015 08:55 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
BET es domaju, ka shajas attiecibas sieviete negust nekadu seksualo un moraalo baudu no shii viiriesha, tadelj vinja ir tada kaada ir un es vinju loti labi saprotu.

Cik skumji, ka tev ir tāda pieredze, bet nevar visus mērīt pēc vienas skalas.
17.06.2015 08:59 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu kā var zināt, ka nav bauda? Bet lai tad arī runā un saka vīram to! Viņai mute nav? Te tak jūs viņu pataisat par baļķi un invalīdu, kas nevar neko pateikt par savām problēmām vai nepatiku. Un ziniet, es nebrīnos, ka vīrietim astoņus mēnešus nav bijis un viņš vēlas kaut vai to pašu minimālo apmierināšanos. Tak iedod savam vīram to prieciņu un tad var gaidīt visas ziedus un romantiku. Pie tam, varbūt viņan av no tām sievietēm? Vinā tak neko nesaka, tikai to, ka "ja sekss nav tas ir normāli", neviena runa par kkādu nepatiku vai ko citu. Ja man ar draugu nav ilgāku laiku bijusi ntīma tuvība, viņš tak arī ātri beidz, un nu ko? Man nedot tapēc viņam? Sūtīt ratā un teikt, ka ir nelietis pēdējais? Es tak zinu, ka nākamreiz turēs ilgāk un sekss būs lielisks!
Panākt pretī jau sieviete nemaz nevar, kur nu. Ja bērns ir- tu vairs neesi sieviete, bet objekts, kas domāts tikai bērna audzināšanai.
Un vīrietis malacis, ka turās un nevēlas sāpināt sievu. Es tik pacietīga nebūtu citā situācijā.
17.06.2015 09:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Mans viedoklis šāds. Neticu, ka šis ir stāsts no dzīves, jo autors klaji ignorē gan jautājumus, gan ieteikumus no citu meiteņu puses. Tomēr, ja tā nav, tad tiešām rodas iespaids, ka atnāca te saņemt zaļo gaismu un atbalstu krāpšanai.
Tomēr arī ja tā nav, tad piekrītu jau te paustajai idejai par to, ka vīrietis nav darījis pietiekami, lai noskaidrotu kas sievai vainas.
Katrā ziņā man apnika drukāt.. gribēju tikai pateikt, ka tavi komentāri man liek domāt, ka tu vispār neko nejēdz. Ne naudu pelnīt, ne ar bērnu palīdzēt, ne ar seksu nodarboties.
Domāju, ka droši vari izmantot mīļākās pakalpojumus, jo tava sieva neko daudz nezaudēs, ja šo atstāsi vienu. Viena viņa tāpat noteikti jūtas ikdienas, tikai varbūt kāda naudiņa noder no tavas puses. :)
17.06.2015 10:04 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
TĀ SIEVIETE SAVU VĪRU NEMĪL! un visticamāk nekad nav mīlējusi, vai arī krāpj viņu.
17.06.2015 10:58 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Mani fascinē, kā visi brūk virsū vīram - Tu strādā un nepaliek laika pārāk bērnam?! NELIETIS! Sievietei gan - audzini mājās bērnu, kas vairs nav zīdainis un nevari kaut vīram ar roku palīdzēt? Malacīte, pareiza rīcība! Šī ir necieņa pret vīrieti augstākajā mērā. Jā, varbūt vīram būtu vairāk jāpiedalās bērna audzināšanā, bet nu varbūt viņam ir tāds darbs un tā dzīve iegrozījusies. Ja jau bērns ir, tad jau sieviete rēķinājās, ka viņai tas sīkais arī būs jāaudzina, bet vīrs pelna naudu. Te tiešām skaidrs, ka sievai no veča vien piķis vajadzīgs, ja jau pat minimālu intimitāti nevar nodrošināt mīļotajam.
Un šis te
Ne naudu pelnīt, ne ar bērnu palīdzēt, ne ar seksu nodarboties.

šķiet zemiski. Vīrietis pelna naudu un strādā garas stundas, lai nodrošinātu savai ģimenei visu to labāko (domājiet, viņš negrib pie ģimenes laiku pavadīt?), un ar seksu nodarboties? Kā tad viņš var nodarboties, ja sieva viņu atraida? ASTOŅUS MĒNEŠUS!!!! tas tak ir slimi. tad jau uzreiz, ja sieviete negrib seksu, vainīgs vīrietis, maita tāds, kurš nevar apmierināt. Vnk sievai sen vairs vai jūtu nav vai iekāre pēc vīra, pasaules centrā bērns. Man žēl ir tā vīra, nopietni!
(Lai gan es tiešām ticu, ka šī diskusija ir troļļošana, taču ja reāli tā dzīvē būtu... Nu smagi!)
17.06.2015 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!