Runāta un izrunāta tēma, bet tomēr - samsung vs apple

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Šodien pavisam piebeidzu savu galaxy S4 mini :-/ un tā nu esmu jauna telefona meklējumos. Telefons man ir nepieciešams zvaniem, sms, dažādām interneta vietnēm (facebook, draugiem.lv, tam pašam cosmo.lv) dažādām aplikācijām, mūzikai, kā arī, lai šad tad varētu kaut ko pabildēt :) Uzreiz gan teikšu, ka lielas naudas summas izdot nevēlos, nu tā līdz 300 eiro, un tad skatos uz šiem:

1) Samsung galaxy S5 mini

2) Apple iphone 4S

3) Apple iphone 5c

Un tad man ir daži jautājumi, iespējams, absolūti stulbi, tomēr atļaušos pajautāt:

1) Kāda/as ir galvenā/ās android un iOS atškīrība/as? Kura ērtāka?
2) Pa ausu galam esmu dzirdējusi, ka ar iphone probēmas mūzikas ielādē un aplikāciju piekļuvei, tā tiešām ir?
3) Kā ar kameru? Visiem 8 mpix, bet dzirdēts, ka iphone kameru kvalitāte ir krietni labāka.
4) Kā atšķiras tie iphone 4S, 5C utt.? 5S maksā divreiz dārgāk kā iepriekš nosauktie, divos vārdos - kādēļ?
5) Lai apmierinātu manas vajadzības, vispār ir nepieciešamība pirkt ko dārgāku un labāku? Piemēram, to pašu iphone 5S? Vai var labi iztikt arī ar kādu agrāku iphone versiju?

6) Varbūt ir kas cits šajā cenu kategorijā (līdz 300), ko būtu vērts izskatīt? Vienmēr esmu bijusi pret iphone, bet tagad sāku izskatīt kā variantu, tādēļ arī šim niansēm uzmanību nekad pievērsusi neesmu un jautājumi ir tādi, kādi tie ir (s)

Paldies, ja padalīsieties un ko ieteiksiet :) (l)(l)
16.06.2015 00:39 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Man kā brīvprogrammatūras piekritējai, nekad nav bijis saprotams, kādēļ jāizvēlas maksāt par to, ko var dabūt par brīvu. Un jā, Samsung pēdējā laikā ir diez gan pievīlis, bet tas nav vienīgais, kas ražo telefonus ar Android operētājsistēmām. Pati šobrīd arī vēlos pirkt jaunu mobilo un man visu laiku bija dilemma starp HTC One M8 un LG G3. Izlasīju vienu garu review un nu esmu par LG G3.
Šobrīd 1a.lv EUR 333.00.
16.06.2015 11:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Persephon Galaxy A5 man patīk. Jauka maza mantiņa un saviem parametriem viņam ir ļoti atbilstoša cena.
Displejs būs lielāks, nekā tam HTC, ko minēju, taču HTC joprojām vinnē ar baterijas laiku. Lielaāks displejs = lielāks baterijas patēriņš.
16.06.2015 11:52 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
man ir 5C ar 8GB atmiņu. Pirku ar mērķi - labs telefons, kuram nevajadzētu ''uzkārties'', pāris aplikācijām, labai kamaerai, un protams - saziņai. Telefonā izmantoju Facebook, Instagram, Twitter, WhatApp, SS.lv, radioLV. Prasti vajadzīgās bildes ielādēju datorā, pārejās izdzēšu. Ja man būtu aktuāli telefonā klausīties ielādetās dziesmas, ne radio, ka arī uzglabāt daudz fotogrāfijas, tad man ar šiem 8 GB nepietiktu, jo tie 8 jau nav tīrā atmina, kura ir saviem failiem. tur jau ietilpst arī operētājsistēma, ja nemaldos (ap 3GB)
16.06.2015 12:10 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.03.2015
Man ir Iphone 4s ceturto gadu :-D Izklausās daudz priekš apple, bet laikam tehnika mani nedaudz mīl :-D:-D:-D

Nu es no absolūta Samsung fana kādreiz, šobrīd esmu pārvērtusies par absolūtu Apple produkcijas fanu.


Jāatzīst ar mani ir tas pats, bet es neapgalvoju, ka apple ir labāks vai sliktāks, būšu godīga un atzīšos, ka īstenība praktiski neko daudz nesaprotu no telefoniem ... :-D
Esmu jau noskatījusies ņemt Iphone 6, iphone 6 plus ir par traku, planšete man jau ir :-D:-D
Bet lasot Alexxa komentārus sāku šaubīties un varbūt ņemt HTC :-D Bet ļoti patīk Iphone kamera un dizains.. :-D
16.06.2015 15:55 |
 
Reitings 18
Reģ: 16.06.2015
Manejais mīļums man paņēma iphone 6 esmu ļoti apmierināta, nez ja pašai būtu jāpērk varbūt izvēlētos kadu no samsungiem, bet mēsli jau viņi ir, manai draudzenei samsungs ātri vien sāka gļukot
16.06.2015 15:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
No pieredzes varu teikt, ka šitās problēmas lielākoties ir nevis nekvalitatīvas tehnikas, bet lietošanas rezultāts. Lielākoties (Tas ir gan āboliem, gan androidiem), runājot ar cilvēkiem par to, kas ar telefonu ticis darīts pirms parādījās gļuki, ir liktas kaut kādas nepiemērotas spēles, nav tīrīta atmiņa, telefons ir kritis. Vēl kāds ir licis kādas "drošības" vai "battery saver" tipa aplikācijas vai ne visai veiksmīgi spēlējies ar settingiem. Tās ir populārākās darbības, kuras cilvēkiem liek somāt, ka vainīgs ražotājs nevis paši.

Ja pēc kritiena paceļot telefonu, pirmajā brīdī šķiet, ka viss ir kārtībā, tā var arī nebūt un gļuki var izlīst pēc mēneša, cēlonis tik un tā būs kritiens. . No šī nav pasargāts neviens telefons un neviens maciņš to nevar. Maciņi spēj pasargāt tikai korpusu un ekrānu.

Protams taisnība jau ir teorētiksi, ja vien nebūtu runa par vienu un to pašu lietotāju. Šis arguments nederēs, jo, ja es nemācētu apieties pienācīgi ar tehniku, tad gļukotu visa tehnika, neatkarīgi no brenda. Tāpeč pieņemu, ja reiz vienā gadījumā man nākas nepārtraukti vilties, bet otrā gadījumā nekās tāds nenotiek - tad tomēr tā nav lietošanas vaina. Pieļauju drīzāk iespējamību, ka man vnk sakritības pēc trāpījās daudz brāķi tieši viena brenda ietvaros... (t)
16.06.2015 16:12 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es piekrītu par to, ka ir cilvēki, kuriem visi telefoni, neatkarīgi no ražotāja, pēc neilga lietošanas laika sāk nestrādāt kā nākas. Pati tāda esmu.:-P Nevarētu teikt, ka neizturos rūpīgi, bet kaut kā vienkārši neveicas. :-D Pēdējo 4 gadu laikā man ir bijuši 2 HTC un tagad ir iPhone 4s. Ar galīgi sasistu stikliņu, protams. (s) Viens HTC sāka slēgties ārā, sāka zust skaņa sarunas laikā, otrs nokrita. Ābolītis, savukārt, neizturēja bērna ķepiņas... tāpēc es tagad skatos uz vienkāršu telefonu, kurā būtu normāla ātruma internets un smuks dizains. Ieteikumi? :)
16.06.2015 23:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tāpēc es tagad skatos uz vienkāršu telefonu, kurā būtu normāla ātruma internets un smuks dizains. Ieteikumi?

Kādā cenu kategorijā gribi iekļauties?
16.06.2015 23:40 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, varbūt kādai ir pieredze ar tiem it kā neplīstošajiem telefoniem? Zinu, ka Sony Xperia daži tādi ir.

Alexxa, pēc manas pieredzes - man telefons normāli kalpo ap gadu labākajā gadījumā, tāpēc adekvāta cena šķiet ap 200. Ja kalpotu ilgāk, tad, protams, var atļauties dārgāku, bet es uz to vairs nelieku lielas cerības. Man pat vecās Nokia juka un bruka. :-/
16.06.2015 23:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tāpeč pieņemu, ja reiz vienā gadījumā man nākas nepārtraukti vilties, bet otrā gadījumā nekās tāds nenotiek - tad tomēr tā nav lietošanas vaina.

Man šajā sakarā ir cita pieredze un varu pateikt, ka Tev tiešām ir īpatnējs gadījums, jo parasti vai nu pamanās karināt kā vienus, tā otrus, vai arī klusē par iPhone gļukiem, lai nebūtu jāatzīst, ka viss, kas nonāk viņa rokās, kļūst nelietojams. Tepat jau vēl meitenes minēja, ka iPhone pēc updeita kļūst par nenormālu bremzi. Varbūt Tu savu neesi updeitojusi un tas Tevi ir paglābis.
16.06.2015 23:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tepat jau vēl meitenes minēja, ka iPhone pēc updeita kļūst par nenormālu bremzi. Varbūt Tu savu neesi updeitojusi un tas Tevi ir paglābis.

Regulāri updeitoju, reizi divās nedēļās izslēdzu pilnībā ierīci, lietoju visai maz aplikācijas, bildes regulāri pārrakstu uz datoru, nelietoju dropbox, neklausos mp3, daudz lietoju internetu, bet neko nekačāju telefonā, atslēdzu visādas liekas funkcijas, novācu nevajadzīgos appus, izmantoju aizsargstiklu, labu čeholu, sagaidu, kad baterija pilnībā izlādēsies un pilnībā to uzlādēju u.t.t. ... Regulāri tīru telefonu no visa liekā. Tā esmu darījusi ar visiem telefoniem, visu veidu un brendu, dažas niances mainās, protams, atkarībā no modeļa un tehniskiem parametriem.

parasti vai nu pamanās karināt kā vienus, tā otrus, vai arī klusē par iPhone gļukiem, lai nebūtu jāatzīst, ka viss, kas nonāk viņa rokās, kļūst nelietojams.

Jēga noklusēt par gļukiem? Ja rastos gļuki, tad noteikti atvadītos no esošās ierīces, kā esmu to darījusi vairākkārt ar visu, kas nedarbojas kā nākas.

Tev tiešām ir īpatnējs gadījums

Acīmredzot! :D
17.06.2015 00:11 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
No personīgās pieredzes.
Esmu lietojis divus HTC modeļus, nekādu problēmu, abi nogaja 2gadi.
Tālāk pārsēdot uz Sony, kurš bija gaužām slikts. Jaunie modeļi, varbūt, ir labāki, ebt man trauma forever.
Tagad jau kādu laiku sēžu uz LG, neko sliktu nevaru pateikt.
Samsungi arī simpatizē, HTC pēdējā laikā gan švakāki paliek, vienīgais ir M9 uz ko skatīties.
Vēēēēl ir Huawei, kuri tikko izlaidi P8 modeļus..
P8 un P8lite, domāju, ka tiem kam fotokamera svarīga, vajadzētu izvēlēties P8, tam ir tiešām laba, pats patestēju, pat izliek mana G3 kameru :(
17.06.2015 00:12 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.06.2015
Arī laikam esmu oldschool pārstāve, ka neizvēlos maksāt nenormālo ciparu par ābolu (labu mārketingu), kaut arī Galaxy 6 jau maksā gandrīz tikpat cik apple, bet nu par iPhone 6 Plus 128GB mobilais telefons zelta krāsā (gold-white) maksāt 1000EUR liekas nepieklājīgi daudz, nedod Dievs nokritīs zemē, kamdēļ man nerviem tādu kreņķi vajag?!
Pašlaik man ir Galaxy 3mini, vienīgais mīnuss man par maz atmiņa ir (8gb), visādi citādi, neskrienu modei pakaļ.
Iespējams tagad es ņemtu LG G3mini - laba cena, labas funkcijas.
17.06.2015 11:50 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Taču kopumā - ir vesels kvantums dažādu firmu telefonu un izvēles iespēju ir ļoti daudz


Pārstāvu acīmredzot nepopulāru viedokli, bet man visi jaunie mobilie šķiet par lielu, tāpēc, meklējot jaunu telefonu sava 4,5 gadus vecās Sony Experia mini (50x80x10,5mm biezākajā vietā) vietā, esmu teju izmisumā.
Esmu izaugusi līdz 4 Iphone izmēram, lai gan savulaik arī tas man šķita milzīgs.

Šobrīd telefoniem visi papildinājumi nosaukumos - Mini, Compact - vispār šķiet izsmiekls.

Internetu parasti izmantoju datorā, jo tas gandrīz vienmēr pa rokai. Mobilajā internets vajadzīgs tik vien kā skriešanas aplikācijām un epasta čekošanai, kad datora pie rokas nav. Nu, nav man vajadzīgi telefoni ar gigantiskiem ekrāniem. Sestais Iphone un tā sauklis "lielāks it visā" man šķiet liels feils.

Redzot HTC One Mini 2 attēlu inetā, nodomāju - šis izskatās labs, apskatoties izmērus - pilnīga vilšanās. :-P
17.06.2015 12:23 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Jēga noklusēt par gļukiem? Ja rastos gļuki, tad noteikti atvadītos no esošās ierīces, kā esmu to darījusi vairākkārt ar visu, kas nedarbojas kā nākas.


Nu daudziem Iphone ir vairāk statusa apliecināšanas veids, tas ir tas, ko esmu ievērojusi, kā arī brainwash rietumu valstīs uz iphoniem arī diezgan labs.


Pārstāvu acīmredzot nepopulāru viedokli, bet man visi jaunie mobilie šķiet par lielu


Internetu parasti izmantoju datorā, jo tas gandrīz vienmēr pa rokai. Mobilajā internets vajadzīgs tik vien kā skriešanas aplikācijām un epasta čekošanai, kad datora pie rokas nav. Nu, nav man vajadzīgi telefoni ar gigantiskiem ekrāniem. Sestais Iphone un tā sauklis "lielāks it visā" man šķiet liels feils.

piekrītu šim. kad es pirku sev telefonu, man bija svarīgi, lai viņš nav milzīgs, lai var izmantot tās dažas aplikācijas ko es lietoju, lai var izmantot skriešanas appus (t.i. lai ir GPS) un, kas bija pat vēl svarīgāk, lai telefons ir izturīgs. Pēc ilgas čekošanas internetā, uzgāju Motorola Defy + (nezināju, ka motorola vēl vispār ir apritē) un pēc gandrīz divu lietošanas esmu apmierināta. Internets nebremzē, nekas nekaras, nepieciešamās aplikācijas iet bez problēmām. Ir kritis neskaitāmas reizes un dažādiem segumiem, nekas nav noskrāpēts, ir izpeldējies, ir pacietis manu pelēnu mēģinājumus viņu sagrauzt - iet tāpat kā gāja kad nopirku.

Draugs tagad skatās uz CAT telefoniem, tie laikam arī skaitās neiznīcināmi. Ir arī touchscreen versijas un nav nemaz tik neglīti.

bet nu jā, es jūtu, ka pārstāvu ļoti nepopulāru viedokli.
17.06.2015 15:35 |
 
Reitings 42
Reģ: 14.02.2015
man patīk mazais iphons. Vienkārš, stilīgs un prakstisks.
18.06.2015 16:06 |
 
Reitings 366
Reģ: 15.04.2015
Tev tiešām ir īpatnējs gadījums


Neonam nav vienīgajai tāds īpatnējs gadījums, man ir tieši tas pats. Bijuši vairāki samsungi pēc kārtas, visi kā viens kārās. Iphone mani nav pievīlis, cerams arī nepievils (l)
18.06.2015 16:29 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tad nu tā .. pēc mēnesi ilgām pārdomām, telefonu izčekošanas plazas bitē, 1.a.lv pasūtīju LG G3 S un esmu vairāk nekā apmierināta :)

Samsung tomēr negribēju, iphoni šķita ļooti nesaprotami (pieradums dara savu) un noskatītais htc one mini 2 tomēr arī nepārliecināja .. :-|

ideāls dizains, vismaz man ļoti patīk, kamera arī ok ( nopietnākiem nolūkiem man ir spogulene), pašas iekšas - ticu, ka daudz neatšķiras no daudz dārgākiem variantiem, un parastam lietotājam tās mazās atšķirības nav manāmas :)

Tā kā ja kāda vēl ir šādas izvēles priekšā, šo iespēju var apsvērt, 1a.lv šobrīd ideāla cena, es arī gaidu jau vāciņus no ebay'a, lai varu sākt aktīvi lietot :D :)
23.07.2015 20:06 |
 
Reitings 96
Reģ: 27.10.2013
Paziņai bija sis lg g 3 telefons ātri vien saka gļukot :-(
23.07.2015 20:25 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu nezinu .. man darudzenei ir, viņa jau irms vairāk kā pusgada pirka, viss ideāli, tieši tādēļ, pēc viņas ieteikuma, sāk uz šo skatīties! :) Bet, protams, var būt visādi :)

Būtu ņēmusi G3 parasto, bet nu tomēr es to atšķirību nemanīju, lai pārmaksātu rwizes divas, un ja nu gadījumā kas - nebūs tik ļoti žēl :)
23.07.2015 20:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits