Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dz.d un vārda diena

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Sveikas!
Sākām diskutēt ar draudzeni, cik svarīgi mums ir dz.d un v.d apsveikumi. Draudzenei nesen bija dz.d. un ir apvainojusies uz tiem draugiem, kas viņu nav apsveikuši. Man atkal ir otrādāk, neuzskatu to par tik svarīgu lietu. Nereti pat nesvinu. Labākā draudzene pastāvīgi aizmirst mani apsveikt, sākumā biju mazliet vīlusies, bet tad sapratu, ka viņa vnk ir tāds cilvēks. :D Ļoti jauka meitene, bet svētku dienas viņai nestāv prātā.
Kā ir ar jums? Cik svarīgi lai jūs apsveiktu?
14.06.2015 15:47 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ļoti jauka meitene, bet svētku dienas viņai nestāv prātā.


Man ir tieši tas pats!!! Labi, ka mums ģimenē visiem trim dzimšanas dienas ir vienā datumā un mēneši atšķiras, bet ar mammu vārda diena ir vienā dienā. Ziniet, pagāja ĻOTI ilgs laiks, kamēr es iemācījos, kad tētim ir vārda diena. (s) Ja godīgi, man ir kārtīgi jāpiedomā, lai atcerētos, kad draugam ir dzimšanas diena un vārda diena (ja vien atbilde "emmm... kaut kur vasarā" neskaitās) :D

Protams, ir patīkami, ja tuvākie svētkos apsveic. Ģimene jau vienmēr atsūta kādu sms, piezvana vai nāk ciemos, ja taisām svinības. Uz draugu virtuālajiem vai sms apsveikumiem arī neiespringstu. Ja apsveic, mīļi, ja neapsveic, asaras neleju :)

Draugus pati cenšos vienmēr apsveikt, kad izlec facebook vai draugiem.lv ziņojumi. Tuvākajām draudzenēm arī +/- zinu, kad ir svētki.

Par radiniekiem runājot, mums mājās ir tāds liels kalendārs, kur mamma katru gadu apvelk un pieraksta visas sveicamās dienas, pēc tām arī vados :) Viņa ir pilnīgs pretstats mans - atceras visiem dzimšanas un vārda dienas. (t)(s)
14.06.2015 15:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man tas ir svarīgi, par saviem svētkiem parasti runāju laicīgi
14.06.2015 15:54 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man ir svarīgi, lai tuvākie cilvēki apsveic. Ja, piemēram, draugs mani neapsveiktu - es tiešām dusmotos. Tāpat nevaru iedomāties, ja mana ģimene neapsveiktu mani.. kaut gan brālis man ir tāds aizmārša, bet kā jau minēts viņš vienkārši tāds cilvēks :D
Par draudzenēm, mēs parasti cenšamies 1x mēnesī visas kopā satikties un pasēdēt, tad arī apsveicam svētkos, kas nu kurai tuvākajā laikā bija. Tāpēc arī nav tik svarīgi vai konkrētajā dienā apsveic mani, jo tāpat vēlāk mēs atzīmēsim :)
14.06.2015 15:55 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Es esmu no tiem, kuri perfekti atceras dzimšanas un vārda dienas. Vēl tagad zinu kuros datumos pamatskolas klasesbiedri dzimuši un kad kādai skolotājai bija svētki. Tas man tāpat, kā ar telefona numuriem- kaut kā automātiski iegaumēju.

Baigi nekad neesmu sekojusi līdzi tam, kurš mani apsveic un kurš ne- man tas nav tik nozīmīgi.
14.06.2015 15:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Protams, ka man tas ir svarīgi! Tāpēc jau ģimene un draugi ir tie visvisvissvarīgākie un tuvākie. Tiesa, tikai par dzimšanas dienām u.c. nozīmīgiem svētkiem.. Vārda dienas nesvinu un mani nesveic, tos par svētkiem vispār neuzskatu, nesveicu arī citus.
14.06.2015 15:59 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man ir svarīgi, lai apsveic ģimene, draugs un labākās draudzenes. Un ne par dāvanām tagad es domāju, mani iepriecina arī zvans vai sms, galvenais, lai nav aizmirsts. Par pārējiem galvu nelauzu. Ja kāds no maniem mīļajiem aizmirstu, būtu apvainojusies. Pati neaizmirstu nekad apsveikt, man ir lieliska atmiņa, zinu katram gan dzimšanas dienu datumus, gan vārda dienu.
14.06.2015 16:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man nav svarīgas dāvanas, bet apsveikšana un atcerēšanās gan ir svarīga no pašiem tuvākajiem. :)
14.06.2015 16:01 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Galīgi nesvarīgi, man vienalga sveic vai nē. Ja man ir noskaņojums svinēt, tad uztaisu draugiem pasēdēšanu, bet tas nav katru gadu. To 10x lasīto pantiņu pārsūtīšanai draugos vai sms neredzu jēgu, tad labāk nekā, nekā tā.
14.06.2015 16:13 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nee, nav svariigi. Diemzheel mani vienmeer visi atceras. Nebuutu gjimenes, neko nesvineetu, nedomaaju, ka ir veerts svineet to, ka novecoju. Vaarda dienas veel mazsvariigaakas.
14.06.2015 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Forši, ja tuvākie atceras un apsveic. Vēl lielāks prieks, ja apsveikums ir forša novēlējuma veidā, paša domāts :) tāpēc es vienmēr, kad sveicu kādu, izdomāju foršu, tam cilvēkam piemērotu, oriģinālu novēlējunu. Bet ja kāds piemirst, nav liela bēda, man tak pašai ar' var gadīties
14.06.2015 16:28 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Nav svarīgi. Pati parasti kādu apsveicu svētkos tikai tad, ja facebook parāda, ka kādam šodien dzimšanas diena vai arī laicīgi tieku ielūgta uz svinībām. Arī esmu no tiem, kam datumi galvā nestāv. Savu 20+ gadu laikā vienīgais dzimšanas dienas datums, kuru atceros, ir mans. :D Dotajā brīdī es pat nevaru pateikt, kad svētki ir mammai vai tētim, lai gan katru gadu visa ģimene tos svinam.
14.06.2015 16:59 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka ir pašsaprotami, ja ģimene un tuvākie draugi atceras dzimšanas dienu un apsveic. Ja kādreiz tā nenotiktu, būtu ļoti nepatīkami pārsteigta. Ģimenes locekļu un tuvāko draugu dzimšanas dienas atceros vienmēr.

Vārda dienas, tās, kas parastajā kalendārā, nesvinam, nezinu arī, kad ir un vai vispār ir tajā kalendārā.
Vārda dienās vadamies pēc pareizticīgo baznīcas kalendāra, nekādas svinēšanas gan nenotiek, bet mamma mūs trīs bērnus tajās dienās tomēr kaut kā apsveic.
14.06.2015 17:14 |
 
Reitings 47
Reģ: 02.01.2013
Tieši šodien ar mammu spriedām par manu dz.d, kas ir 22.jūnijā. Man tiešām neko negribas svinēt, bet man no visām pusēm piesakās kāds, kas grib atbraukt. Šogad es tiešām priecātos saņemt sms, nekā kādu redzēt klātienē. :-D
14.06.2015 20:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits