Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūtas un draudzība...

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Eh atkal es un manas mūžīgas problēmas :-D
Lieta tāda kad atnācu uz Rīgu mācīties, man jau no pirmās dienas izveidojās ļoti labs kontakts ar vienu meiteni no cita kursa. Mēs kļuvām par tādiem kā ļoti labiem draugiem, gājām kopā pastaigāties un parunāties, ja abiem bija garlaicīgi un nebija nekā cita labāka ko darīt, arī ar sms sarakstījāmies, citreiz sazvanījamies un runājāmies pa telefonu padalījāmies viens otram ar bēdām.
Tikai man patika viena cita meitene no mana kursa, bet viņai bija draugs un beigās tik un tā mums nekas nesanāca. Pēc tam bija vēl viena cita meitene, taču tur viss bija savādāk, jo viņa bija saistīta ar sektām unn arī nekas nesanāca, bet tā jau ir pavisam cita opera...Nu vienkāršiem vārdiem sakot negāja man ar tām meitenēm kā gribētos.
Bet lieta ir tāda ka pēdējā laikā tā meitene sākusi sūtīt tādas pavisam mīlīgas sms, nu piemēram tādas ar mīļvārdiņiem, arī uzvedības ir mainījusies, jo tagad kad mēs satiekamies un runājam viņa skatās cieši acīs, vai kad satiekamies un atvadāmies apskauj reizēm arī pastaigājamies viņa iet tik tuvu ka mūsu rokas saskaras, bet neko tādu viņa iepriekš nekad nedarīja. Es īsti nezinu, bet man liekas ka viņa mani ir sākusi uzskatīt par kaut ko vairāk kā tikai par draugu kaut gan varbūt arī pats kaut ko pārprotu vai netā saprotu.
Itkā viss jau būt ok man patīk ar viņu parunāties un raksturs viņai ļoti jauks, bet man viņa īpaši nesimpatizē, figūra arī tīri okey, gara auguma, skaistas lielas gaiši zilas acis, gari blondi mati, tikai vienīgais tā sejas āda tāda problemātiska, viņa man stāstija ka tas esot kaut kādas slimības rezultātā, bet es vairs neatceros kā saucās un nemaz jau tik traki neizskatās.
Uz viņas īsziņām cenšos atbildēt tā neitrāli, bet tomēr tik un tā viņa turpina rakstīt izmantotjot visādus mīlinājumus. Negribas arī metieni sapināt, jo viņa ir ļoti emocionāla un patiešām ir vien no jaukākajām meitenēm kādu pazīstu un tā vispār mūsu starpā ir izveidojusies ļoti laba draudzība.
Zinu arī to ka viņai iepriekš vēl puisis nav bijis, kaut jau arī 21 gads.
Vienvārdsakot nezinu ko lai dara...:-/
13.06.2015 23:31 |
 
Reitings 89
Reģ: 08.04.2014
Kāpēc īsti tev nesanāca attiecības ar tām divām iepriekšējām meitenēm?
14.06.2015 00:30 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Apskaušana, mīļākas sms var nozīmēt to, ka jūtas tev tuvāka, bet ne kā pret pretējo dzimumu, vienkārši tagad jūtas ar tevi atbrīvotāk. Ieteiktu pagaidām neko nemainīt, ja nu tiešām esi viņas izturēšanos nepareizi iztulkojis :)
14.06.2015 01:00 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet drošības pēc jau vari šad tad sajūsmināties par kādu meiteni, kura tev ļoti patīk, lai viņai ir zināms, ka citas tevi neinteresē, t.sk. viņa.
14.06.2015 01:07 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Es draugus ari saucu mīļvārdiņos, pastaigājamies ar viens otru aiz rokas turot un dodam viens otram bučas :)
Bet man bišķiņ cita stila un uzvediibas draugi, taadel mans viedoklis iisti neskaitiisies.
Pieļauju, ka parastaa situācijaa vareetu arii buut taa, ka meitene saak tevii saskatiit ko vairaak par draugu.
14.06.2015 01:10 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Un where is the problem? Es arī tā izturos ar saviem vīriešu kārtas draugiem.
14.06.2015 01:15 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Nu jā, atkarīgs, kāda tipa meitene.
14.06.2015 01:18 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Hmm nezinu :-/
Viņa tā sākusi darīt jau pāris nedēļas, apmēram kopš Jūnija sākuma, arī šodien jau raksta ka lai braucu uz centru, jo garlaicīgi un laiks tāds labs.
14.06.2015 12:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un ja nu tiešām meitenei garlaicīgi?
14.06.2015 12:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka labāk ir ieturēt distanci.. Neticu tik nevainīgām draudzībām (reti tādas sastopamas), sevišķi, ja pats sajūti fluīdus no meitenes puses :)
14.06.2015 12:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Neticu tik nevainīgām draudzībām (reti tādas sastopamas)

Nez kāpēc diezgan bieži novērots, ka studentu vecumā meitenēm ir draugu zonas puiši.
14.06.2015 13:04 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Kungs, vienmēr šī mūžīgā problēma... Tiklīdz kaut ko vairāk atļaujās vai brīvāk sāk uzvesties tā uzreiz, vai čalim acis sāk mirdzēt, vai sākas panika- viņa taču manī ir samīlējusies. Muļķības...

Bet nu, beidz lauzīt galvu, apsēdies un pajautā.. Paskaidro, ka nezini kā justies un rīkoties..
14.06.2015 13:04 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Man jau arī šķiet, ka tur kaut kas briest un ja galīgi tev tā meitene neinteresē kā potenciālā sieva, tad labāk maksimāli skaidri norādīt, kas un kā. Liec saprast, ka viņa tev patīk TIKAI kā draugs un tur nekad nekas nebūs un nesanāks. Jo ļausi tam aiziet pašplūsmā un meitene tiešām nez ko sacerēsies, bet tu vilcināsies, jo negribēsi viņu sāpināt/aizskart, būs tikai sāpīgāk. Saku to no savas pieredzes.
14.06.2015 13:06 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Uzjautā, jo tam varbūt dažādi iemesli. Varbūt viņa jūtas vientuļa un vēlas sajust, ka viņai ir kāds Tuvs draugs.
Varbūt arī viņai ir tāda romantiska interese. Nekad neko neizzīlēsi, ja nepajautāsi. :) Varbūt pamēģini viņai aplinkus pajautāt, vai viņai nav vientuļi or something. Varbūt dēļ kādas pieredzes ar kādu citu puisi viņa vēlas uzmanību. Arī tā var būt.
14.06.2015 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)