Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

prakses raksturojums , palīgā !

 
Reitings 207
Reģ: 09.11.2013
Sveiki!
Varbūt kāds no jums var palidzēt man . pašlaik rakstu kvalfikācijas darbu, iet jau uz beigām viss, paldies dievam. :D
Tā kā mana prakses vadītāja ir slimnīcā, jo piedzima bērniņš, man vajadzētu no viņas raksturojumu prakses laikā, apmēram 50 vārdos. Kā man gājis, kā tiku galā un tā tālāk.
Tā kā viņa to nevar izdarīt, teica lai pati uzrakstu un viss. :)
Varbūt kāds var labi un kodolīgi uzrakstīt kā skanētu labāk ?
Būšu ļoooooti pateicīga Jums :)

Praksē gāju reklāmas uzņēmumā, saistībā ar mārketingu, projektu izveidi.
11.06.2015 14:31 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Jā, svešs cilvēks tev uzrakstīs. :D Svešs cilvēks vislabāk zina kā tev gāja praksē. :D
11.06.2015 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Ir taču stamdarta teikumi. Izrādīja iniciatīvu, uzdeva jautājumus, labi sapratās ar kolēģiem un intergējās kolektīvā. Uzdotos darbus veica rūpīgi un ar pilnu atdevi. Radoša, labi pielieto teorētiskās zināšanas praktiski.
Prakses vietā ieradās savlaicīgi, darba vietu turēja kārtībā. Prakstikants strādāja ar biroja tehniku, darīja šo vai to ( te nosauc to, ko Tu reāli darīji vai arī to, ko skaisti vari pēc tam izstāstīt, jo prakses prezentācijā bieži prasa tieši konkrētus darbus, kas veikti praksē)..
Praktikants izcēlās ar radošu pieeju darbam, viņa gaumē ir radikāli jauninājumi. Spēj mobilizēties un izšķirīgi rīkoties kritiskās situācijās, bet gribētos vairāk koncentrēšanos uz darbu un lielāku atbildības sajūtu uzdotā darba izpildei. Praktikantam patīk darbs, kas saistīts ar pastāvīgām pārmaiņām, aktivitātēm.

Utt.
11.06.2015 15:07 |
 
Reitings 207
Reģ: 09.11.2013
Paldies liels Tev, deskelete :))
11.06.2015 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits