Reali kapec?!

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Kapec esot attiecibas ir jamegina kads izmainit? Vai tad attiecibas nestav no ta ka tu 100% pienem otru kads ir vai ari es vienkarsi vel neesmu pieradis pie musdienu "debilajiem" uzskatiem?
08.06.2015 02:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Agī, kā tad šim problēmu nebūs - cilvēks jūtas nesaprasts, jo ir iedomājies, ka pasaulei ir jābūt tādai, kā viņš grib, nevis tādai, kāda tā ir. :D
08.06.2015 09:50 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Bet, ja padomāsi, izdomāsi kaut kādus sīkumus, kas mainās. Ir lietas, uz ko Tu piekāpies un lietas uz kurām piekāpjas Tava otra puse.


Loģiski ka kaut kas mainās. Ja Tu sāc dzīvi ar otru pusi. Ir dažas lietas, kas noteikti mainās.
Bet, nav tā, ka kāda mēģina Tevi pārvērst līdz nepazīšanai.
Starpcitu, dažkārt tā izmainīšana ir tikai uz labu..
Kā minēju, tad ar to īsti neesmu sastapies..
08.06.2015 09:55 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Rays, vari pateikt tā sava drauga vārda pirmo burtu?
08.06.2015 09:58 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Alexxa - nu autora vecumā tomēr jau būtu jāsaprot, ka pasaule nav pakārtota viņam :D bet nu...protams, ir dažādi cilvēki ;-)
08.06.2015 09:59 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Alexxa- Par to es ari runaju. Jamekle ir sev lidzigs, nevis jamegina izmainit speciali savam iegribam kadu. Un neticu ka iedzersana 1x nedela var ko launu veselibai nodarit. Tie atturibnieki parasti ir ar loti lielam divainibam un samaita sev veselibu daudzreiz vairak citos veidos,paldies dievam tadus nepazistu.


Un par skusanos nepiekritu. Sievietei tas butu jadara obligati, bet virietis ir virietis, vinam nav sevi jakopj ka sievietei.
08.06.2015 10:00 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Agī, daži to nekad nesaprot, un visa pasaule vienmēr ir nepareiza, slikta, tikai viņš (viņa) pareizs un nesaprot, kāpēc nekas neizdodas :D
08.06.2015 10:01 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
neveiklā- R
08.06.2015 10:01 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Man ar privato viss ir kartiba meitenes, par to varat neuztraukties, man vienkarsi ir savs viedoklis par konkretam lietam, kuru medzu paust varbut diezgan asa veida, radot iespaidu ka esmu ar kaut ko neapmierinats, bet ta nav. Protams ari man ir savas problemas, bet tas nav saistitas ar privato dzivi.
08.06.2015 10:03 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Manuprat, katrs cilveks ko mes sava dzive satiekam kaut kada mera izmaina - mes saskaramies ar jauniem viedokliem, uzskatiem, principiem. Vel jo vairak, ja tas ir milotais cilveks, ar kuru dzivojam kopa - kaut kadi ieradumi pielip, no kaut ka mes atsakamies. Tas ir normali, ja tas nesalauz cilveku kaa tadu.
08.06.2015 10:04 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Par aliņiem....hmm man ar nepatīk ja bieži dzer....man nepatīk alus smaka vakarā sev blakus un no rīta pregars blakus guļ....:D alkoholu dzeru ,bet samērā reti.
Nu ja kādreiz satiec meiteni iemīlies .....bet ieraugi ka viņa neskuj savu p*žu tad nebrīnieties....viņa jau ar varbūt tā patīk un tad sagremo un pieņem :D
08.06.2015 10:07 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Tie atturibnieki parasti ir ar loti lielam divainibam un samaita sev veselibu daudzreiz vairak citos veidos,paldies dievam tadus nepazistu.


Nu nezinu, lielākā daļa cilvēku, kuri lieto maz alkohola, ir daudz savā dzīvē sasnieguši, viņiem nav problēmu ne ar darbu, ne naudu, ne dzīvi kopumā, ne sievietēm, ne skūšanos. Tieši tie, kuriem patīk iedzert, parasti ir ar dīvainībām. Ne visi, protams, bet nu, ja alkohols ir izklaides veids, tas tomēr par kaut ko liecina, un katrā ziņā ne par ko pārāk pozitīvu. Tas, ka no alkohola nemirst tā, kā no spaisa, jau nenozīmē, ka tas nav kaitīgs, turklāt daudzi attūrībnieki, kā tu saki, nodarbojas ar sportu 4x nedēļā, kas ir daudzreiz veselīgāk, nekā 4x nedēļā dzert alu.

Un par skusanos nepiekritu. Sievietei tas butu jadara obligati, bet virietis ir virietis, vinam nav sevi jakopj ka sievietei.


Nezinu, no kuras alas Tu nāc, bet nav jau brīnums, ka Tev nav draudzenes un neviena Tevi nesaprot. Meiteni, kas ballējas, lieto alkoholu kopā ar tevi, ir skaista, kopta un saprotoša.. Nu nezinu, ir jau tādas, bet katrā ziņā ne daudzas. Un nez kāpēc iedomājies, ka vīrietis var būt mērkaķis, kamēr apkārt tekalē skaista, saprotoša sieviete, nu nē, tā nenotiek. Pats uzvedies kā primāts, un dabū blakus tādu pašu gorillu, jo pretpoli pievelkas tikai fizikā, dzīvē parasti līdzīgs atrod un piesaista līdzīgu. Ja gribi normālu sievieti blakus, esi normāls vīrietis. Kura skaista sieviete ies pie tāda, kuram ir nez kādas prasības pret viņu, kamēr pret sevi nekādu? Smaržīgie ar smirdīgiem nebiedrojas.
08.06.2015 10:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
TRY - nu ja, ir jau divu veidu cilvēki - tie, kas problēmas meklē apkārtējā vidē u.c. un tie, kas problēmu meklē sevī ;-)
08.06.2015 10:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu nezinu, lielākā daļa cilvēku, kuri lieto maz alkohola, ir daudz savā dzīvē sasnieguši, viņiem nav problēmu ne ar darbu, ne naudu, ne dzīvi kopumā, ne sievietēm, ne skūšanos. Tieši tie, kuriem patīk iedzert, parasti ir ar dīvainībām.


Starp citu, zinātnieki tev nepiekrīt - vislielakie sasniegumi dzīvē (karjera, utml.) vidēji pēc statistikas esot tiem, kas nav absolūti atturībnieki, bet gan mēdz regulāri endaudz iedzert (2x nedēļā pieliet mūli ar Optima līnija aliņu nenozīmē "regulāri nedaudz iedzert")
08.06.2015 10:19 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
TRY- viedoklu atskiriba, tas ari viss, man atturbnieki uzreiz saistas ar pareizajiem un divainiem cilvekiem un ka jau teicu, nevienu tadu nepazistu, visiem patik lietot alko, ko pazistu. Ari tie kas lieto alkoholu medz nodarboties ar sprotu un citam lietam, vienkarsi viniem tas bus ka viens no izklaides un atputas veidiem kopa ar draugiem nedelas nogales vai vasara mazliet biezak.

Un neviena mani nesaprot varbut seit, reala dzive esmu runajis par so temu ar dazam pazistamajam un gandriz visam meitenem ari uzskats ir tads ka ists virietis zemak par seju neko neskus. Ja dusa tiek regulari apmeklete, tad cilveks jebkura gadijuma bus kopts un smarzos. Tas ir pats galvenais.
08.06.2015 10:19 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
57days-+++
08.06.2015 10:22 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
57days, es šoreiz no savā draugu lokā redzētā, neesmu īsti par to interesējusies. Bet interesanta informācija :)
Ar to es gribēju pateikt nevis to, ka nevajag dzert vispār, bet gan to, ka dzert bieži nav normāli, arī ballēties katru nedēļu (vai biežāk) nav normāli, un liela daļa cilvēku tā tiešām domā, es personīgi tāda esmu un ļoti daudz tādu cilvēku ir manā draugu un paziņu lokā. Ir arī tādi, kas nelieto alkoholu vispār, ir tādi, kas šad tad mēdz kaut ko iedzert, un tā ir viņu pašu izvēle, neviens nav viņiem licis atturēties, viņi (arī viņas) ir normāli, ar normālām otrām pusītēm, nav ne dīvaino, ne bojā veselību citos veidos. Un, kā esmu novērojusi, kad cilvēks satiek to savu īsto, arī uzskati par ballītēm, alkoholu u.tml. lietām mainās, un tas nav tāpēc, ka viens vai otrs liek mainīties un ierobežot sevi. Normālās attiecībās cilvēki paši saprot, kas ir un nav svarīgi, un nereti iedzeršana netiek atzīta par svarīgu (un tas nenozīmē to nedarīt vispār vai piespiest otru to nedarīt), tādas izklaides vienkārši atmirst dabiski.
08.06.2015 10:52 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
TRY -
precīzi teikts, ja blakus ir īstais cilvēks, tad tās ballītes vairs neliekas tik ļoti svarīgas - svarīgāks ir šis cilvēks blakus :) + var iet izklaidēties kopā ar savu puisi/meiteni , ja šī iedzeršana ir tik ļoti nepieciešama :)
08.06.2015 10:54 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
TRY- Nu tad mums vienkarsi ir atskirigi pazinjas. Es pazistu vienu pariti (gan puisis, gan meitene) kuri neparspilejot dzer un ballejas KATRU weekendu no 4dienas lidz svetdienai.(Abi kopa) Turklat abi strada un nopelna diezgan nesudigi, vienkarsi patik izbaudit dzivi, patik balleties. Kas tur slikts? Pazistu ari cilvekus kas dzer gandriz katru dienu, bet es nesaku ka to atbalstu un ka ta ir jadara. Bet tadi atturibnieki kuri ja dzers, tad paris glazites vai nelietos vispar, godigi sakot par laimi mana pazinu loka nav vispar neviena! Ari meiteni pasarg dievs, atturibnieci neveletos, mums vienkarsi nebutu pacelam.

Un mana pazinu loka gan viriesi, gan meitenes atkal doma savadak, ka ta paballesanas paris reizes nedela nav nekas slikts un ar alkoholismu tur nav nekada sakara, tas nozime ka cilvekiem patik baudit dzivi un nav kaut kadi garlaicigie miermiligie tipazi. Un ka atturibnieki parasti ir ar lielam divainibam.

Un biezi vien, viriesi klust par alkoholikiem tiesi del sievietem, kuras cenas vinus izmainit (to es tiesam esmu pieredzejis) Ja dzera nedelas nogales, tad del,ta ka pat tas likaas pa daudz,sak dzert katru dienu....tadel nekad nevajag meginat otru izmainit, vai nu pienem kads ir vai nu neko.

Un nepazistu nevienu pariti, kuriem butu atkirtusas ballites del attiecibam, tad jau tas nav veseligas attiecibas, visi ko pazistu, vai nu iet kopa izklaideties, vai katrs ar saviem draugiem. Neviens nav sacis balleties mazak del attiecibam, ko es pazistu.
08.06.2015 11:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
agnesiitee- Nu mana redzejuma ir savadak, ballejas tiesi vairak, tikai atskiriba ta ka parasti dosies kpa izklaideties, bet protams katram bus ari savi puisu/meitenu vakari. ;)
08.06.2015 11:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man draugu lokā ir arī tādi, kas nedzer nemaz. Un neko. Arī ar karjeru viss OK :)
08.06.2015 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits