Izvēlas draugu, nevis mani

 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Situācija apmēram šāda - ar draugu esam kopā kādu laiku, nedzivojam vēl kopā. Līdz šim es vispār neizjutu nekādas īpašas situācijas, ballīšu esamību no viņa draugu puses - viss it kā ir kartība.
Pirms kāda laika minēju, ka ir pasākums, kur ir jābrauc man un man ir loti svarigi, lai viņš arī tur būtu. Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies.
Un tagad, viņa labākais draugs tieši tajā pašā dienā rīko dzimšanas dienu un tagad saka, ka tomer brauks uz to dzimšanas dienu.
Es esmu tik dusmīga un nikna tagad, man nav vārdu vienkarši par to, kurā vietā viņš šo mistisko draugu liek un kurā mani šajā situācijā. Tas mani pārsteidza, jo līdz šim viss tiešām bija ok.

Šovakar uzrakstīju viņam, ka tas ir cūciski, ka viņs tā izlēma par spiti tam, ka es tiešām par savu notikumu teicu agrāk!
Tagad, 100% rit viņs man rakstīs jaukus vārdus-labrīt ar bučiņām utt, bet es nesaprotu, ko man viņam pretī rakstīt!(t) Piekāpties es negribu, jo man tas šoreiz bija svarīgi.
Ko jūs domajat par to? Ko jūs atbildētu rīt pretī uz jaukajiem vārdiem? ( tiksimies gan tikai vakarā).
07.06.2015 23:09 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Vai draugam nebūtu jāizvēlas draudzene pie nosacijuma,ka viņs zina,ka man tas ir svarigi?


Un vai tad būtu kāds pasākums, kas tev nebūtu svarīgs un uz kuru viņam būtu ļauts neierasties? Man ir aizdomas, ka viņam tāpat vajadzētu ierasties vienmēr un visur, jo viņš taču ir attiecībās un viņam jāizvēlas draudzene(jo visi draudzenes pasākumi ir svarīgāki par jebko citu).
Pie tam, ja vēl ir šāda attieksme:

Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies.


Te vien redzams, ka pohuj, ko viņš grib un ko viņš teicis - sak, kur tad liksies, tāpat brauks. Vīrietis pateica, ka negrib braukt. Sieviete uzlika mīksto, pieņēma, ka tāpat brauks, kur tad liksies un pēc tam sapūtās par to, ka viņš tomēr nekur nebrauks(lai gan jau sākumā pateica, ka negrib braukt). Nekur neredzu tekstu, ka viņš lika roku uz sirds, teica, ka viņš grib braukt un, pats galvenais - APSOLĪJA, ka 100% brauks. Redzams tikai tas, ka sieviete pati izdomāja - gan jau šis brauks, tāpat nav kur sprukt. Man izskatās, ka viņš jau no paša sākuma pateica, ka nevēlas nekur doties, bet tu pati izdomāji, ka viņš brauks un tagad pati sapūties par to, ka viņš izvēlējies pasākumu, kas viņu interesē.
07.06.2015 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Teika_spolite - ja man draugs teiktu, ka grib iepazistinat ar vecakiem un radiem, es laikam brauktu uz to pasākumu, jo tas laikam nav tas pats, kas draudzenes ballite.
Nu tādā gadījumā no malas skatoties es parspīlēju :) braukšu viena un izdomāšu kādu stāstiņu vecākiem, kāpec neieradās 8-)8-)
07.06.2015 23:31 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Un, kā jau te minēja, viņš droši vien to draugu pazīst daudz ilgāk kā Tevi. Un skaties, kā gribi, bet draudzene nav svarīgāka par visiem citiem, viņam nav pienākuma visu un visus pamest Tevis dēļ, turklāt viņš jau teica, ka nebrauks un negrib braukt uz to Tavu pasākumu, tas, ka Tu savā galvā izdomāji, ka viņš tik un tā brauks, jau ir tikai Tevis pašas problēma.
07.06.2015 23:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Teika_spolite - ja man draugs teiktu, ka grib iepazistinat ar vecakiem un radiem, es laikam brauktu uz to pasākumu, jo tas laikam nav tas pats, kas draudzenes ballite.
Vispār šādā situācijā es piekrītu Mārdžai!
07.06.2015 23:33 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Nu Tev tas ir kaut kāds viņa mistiskais draugs, bet viņam tas droši vien ir tiešām draugs un viņa dzimšanas diena ir pasākums ir kaut kas, ko viņam gribas pieredzēt, turpretī, cik var noprast, viņam tas Tavs pasākums ir kaut kāds mistiskais, uz kuru ierasties viņš neredz jēgu.


+++

Neredzu par ko apvainoties. Man liekas, ka apvainoties varētu, ja viņš būtu tev devis vārdu un apsolījis būt tavā pasākumā un tagad pēkšņi uzmestu un paziņotu, ka dosies uz citu pasākumu. Tad, manuprāt, viņa rīcība būtu cūcīga. Taču, šeit...
Es ietu uz savu pasākumu viena. Nav nekāda traģēdija.
07.06.2015 23:34 |
 
Reitings 28887
Reģ: 11.02.2015
Ja šobrīd negrib - tātad negrib. Ar piespiešanu vai apvainošanos diez vai, ka būs + rezultāts. Vari vienīgi kārtīgi aprunāties, ka jūties mazliet sāpināta, jo vēlies, lai viņš iepazītos ar taviem draugiem, jo tas tā kā būtu loģisks solis ilgākās attiecībās. Bet saproti, ka šobrīd viņš to vēl nevēlas, bet ceri, ka tomēr atradīs laiku un vēlmi tam. Un tad brauciet katrs uz savu pasākumu, atpūtieties un tad vienojieties par to kompromisu. Varbūt viņš ar taviem draugiem vēlas tikties mazākā kompānijā? Varbūt, lai tā kompānija ir jaukta - daļa viņa, daļa tavi draugi? Izdomājiet pieņemamāko variantu!

Nu no mana skatu punkta, nesmuki, jā, meiteni vienu uz pārīšu pasākumu sūtīt. Ja puisis dikti dārgs, tad norij to krupi un centies viņu saprast, un rīkojies pēc iepriekšējā plāna. Ja problēmu ir vairāk, ne tikai šī, tad gan domā!
07.06.2015 23:34 |
 
Reitings 28887
Reģ: 11.02.2015
.. ā, izlasīju, ka ar vecākiem gribi iepazīstināt. Nu tad gan puisis lohs! :D
07.06.2015 23:35 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Es gan domāju, ka tu nepārspīlē. Ja jau jūs tomēr esat pāris(un gadu, nevis 2 nedēļas), tad otrai pusītei vajadzētu ņemt vērā arī to, kas tev ir svarīgi. Vēl jo vairāk pateikt, ka brauks, un pēc tam pārdomāt. Ne jau vienmēr visos pasākumos jautrība sit augstu vilni, bet otras puses dēļ var taču arī pieciest to, ka nevienu nezina un ka būs garlaicīgi.
07.06.2015 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Nu saka, ka aizbrauksim citreiz.
Un es tagad nesaprotu vairs, vai tas ir normāli vai nav.
Un ko man rīt rakstit pretī.
07.06.2015 23:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un es tagad nesaprotu vairs, vai tas ir normāli vai nav.
Ja pasākuma mērķis ir iepazīstināt puisi ar tuviniekiem... tad viņa rīcība nav normāla. Labākajam draugam varēja tomēr pateikt, ka cits pasākums jau iepriekš bija saplānots... labs draugs saprastu...
Droši vien baidās iepazīties ar vecākiem :-/
07.06.2015 23:39 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Nu ja tas ir pasākums, kur viņš beidzot iepazīstas ar taviem vecākiem, tad gan uzskatu, ka viņma ir jāprauc. Tā tomēr necieņa pret tevi un taviem vecākiem, kas man nozīmētu, ka ar mani nekādus plānus nedomā. Ja tā būtu tikai parasta tavu draugu ballīte, tad gan neredzētu par ko apvainoties, lai tak iet pie sava drauga uz dzimeni, nav jau vinemēŗ jāiet viņam visur līdzi kā šunelim. Bet nu jā šeit ir tas, ka šī ir iepazīšanās ar vecākiem, tur tik tiešām ir iemesls apvainoties.
07.06.2015 23:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Teika_spolite - ja man draugs teiktu, ka grib iepazistinat ar vecakiem un radiem, es laikam brauktu uz to pasākumu, jo tas laikam nav tas pats, kas draudzenes ballite.



Mmm.. nu dīvaini vispār! Parasti tad, kad grib sapazīstināt, prasa arī otrās pusītes piekrišanu. Katram tas posms, kad pienāk vēlme iepazīties ar otrās pusītes vecākiem/radiem, pienāk savā laikā. Tu izlēmi, bet tāda sajūta ka aizmirsi viņu pabrīdināt vai līdz galam pati esi visu izplānojusi, nepajautājot/nerēķinoties ar viņu.

Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies


Nezinu, tiešām neizklausās, ka [uisis vispār ir informēts par pasākuma saturu kā tādu. Diez vai šis ir tas special pasākums kas veltīts par godu puiša iepazīstināšanai.
07.06.2015 23:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu, ja pa to gadu neesi viņu ar saviem vecākiem iepazīstinājusi, tad domāju, var pārciest arī to, ka viņš aizies uz drauga dzimšanas dienu un iepazīstināt ar vecākiem citreiz. Tai iepazīstināšanai laiku var atrast vienmēr, tam draugam dzimšanas diena visticamāk ir tikai vienreiz gadā.

Vispār jau tēmas pieteikumā neizklausījās, ka tas Tavs pasākums paredzēts, lai iepazīstinātu ar vecākiem.
07.06.2015 23:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tā tomēr necieņa pret tevi un taviem vecākiem, kas man nozīmētu, ka ar mani nekādus plānus nedomā.
++++
07.06.2015 23:44 |
 
Reitings 28887
Reģ: 11.02.2015
Ja tas ir kāds liels radu pasākums, ok, pirmajai reizei tas var būt liels apmulsums un lieks pressings visiem iepatikties. Tiktāl varētu piekrist, ka puisis grib citu reizi aizbraukt.

Nav tāda - normāli vai nenormāli. Ir tā, kā jūsu attiecībās ir ok.

Viedokļus palasi, bet izkristalizē pati, kā jārīkojas, jo tās jau ir jūsu attiecības un mēs te tikai pēc nelielas atstāsta kripatas varam kaut ko komentēt.

Es pretī rakstītu patiesi, bet ne histēriski. "Labrīt, zaķīt, kā iet?" "Labi, bet skumstu, ka nedosies man līdzi.Par to tev sodā muguras masāžiņa man, kad tiksimies". Nu piemēram.

Un tad vienotos par piemērotu reizi, kad iepazīties ar vecākiem bez liekiem pasākumiem un stresiem.
07.06.2015 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Nu es viņam jau tajā reizē minēju, ka man ir svarīgi iepazistinat ar tuviniekiem, radiem (ne tikai vecākiem), jo mēs esam liela ģimene un mums vienmēr tas ir svarīgi.
Viņam nav lielas ģimenes jn radu, viņs ari teica, ka nesaprot to utt.
07.06.2015 23:44 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Skaidrs, ka gribēji puisi iepazīstināt ar saviem vecākiem, taču, kā jau pati minēji, puisis jau pašā sākumā teica, ka nevēlas doties uz pasākumu, taču Tu nolēmi, ka viņš tomēr brauks. Ja reiz viņš tomēr atteicās, tad noteikti vēl nav gatavs spert tādu soli. Manuprāt, vislabākais būtu respektēt viņa lēmumu, jo ar varu aizvilkt uz pasākumu un visu vakaru skatīties uz sadrūmušu seju sev blakus, nebūs patīkami ne Tev, ne viņam, ne apkārtējiem. Ieteiktu šoreiz aizbraukt katram uz savu pasākumu un puisim vienkārši pateikt, ka ar vecākiem iepazīstināsi viņu tad, kad viņš būs tam gatavs un pats to gribēs, izrādīdams iniciatīvu. Ne vienmēr pārī abas puses vēlas nākamo soli spert vienlaicīgi. Tas jārespektē.
07.06.2015 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Nu katrā gadījumā, es saprotu, ka viņam varbūt būtu grūti ar tik daudz jauniem nepazīstamiem cilvēkiem utt., bet acimredzot, es sapūtos, jo man nepatika fakts,ka viņš zinaja, ka tas priekš manis ir svarigi, bet tomēr noignoreja to.

Nu interesanti palasīt viedokļus, jo man pašai nav skaidrs, vai tada siruacija ir ok vai nok.
07.06.2015 23:48 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Nu domā pati vai tas priekš tevis ir ok vai nav. Nevar jau zināt kādas jums tās attiecības ir. Man tas principā nebūtu pieņemami, ja tas jau tiktu paziņots iepriekš un man tas būtu svarīgs pasākums, kurā būs visi mani radi un man būtu jāiet vienai. Saprotu, ka otram cilvēkam var būt stress iepazīties ar visu lielo radu saimi, taču ja tev ir svarīgi un jums tāda lielā radu satikšanās nenotiek ļoti bieži, puisim tomēr būtu jaizrāda cieņa un izpratne, ka vēlies, lai radi ierauga tavu otro pusīti, nevis ka tev ir neērti un jāatrunājas, ka tavam draugam par iepazīšanos ar tavu ģimeni ir svarīgāka cita ballīte. Savukārt, ja jūsu radu tikšanās ir biežas, tad varbūt var tiešām šoreiz aiziet viena un nākošreiz draugs atnāks iepazīties.
07.06.2015 23:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņam nav lielas ģimenes jn radu, viņs ari teica, ka nesaprot to utt.

Ģimenes lielumam nav nozīme... nozīme ir cieņai.. Šoreiz puisis ar darbiem parāda savu attieksmi :-/
08.06.2015 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits