Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpa, bet ne mani

 
Reitings 51
Reģ: 10.04.2015
Tiekos ar kādu puisi, ļoti jauku, sirsnīgu, man viņš ļoti ir iepaticies, taču reiz atklāti runājot, viņš man atzinās, ka ir krāpis savu iepriekšējo draudzeni. Sajutos jokaini, jo ja reiz spēj vienreiz- spēs arī otrreiz.
Taču, viņš man teica, ka esot vienam ilgu laiku viņš ir sācis novērtēt attiecību nozīmīgumu, un sapratis daudzas lietas, tostarp viņš ir pārliecināts, ka mani nekrāps.
Jūsu domas? Es vienkārši neciešu krāpniekus, gribu būt labākā un vienīgā, jo viņš man taču tāds ir, nezinu, kā justies, šī doma mani ir pamatīgi sarūgtinājusi..
06.06.2015 03:59 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
iemesli krāpšanai var būt daudz un dažādi.. ne visi metami vienā grozā. tā ka skaties individuāli.. varbūt, ja sanāk, pajautā, kā tad viņam tā gadījās, ka jākrāpj mīļotā sieviete… no atbildes varēsi secināt, vai mēģina ko samurgot no sērijas "zuda dzirkstelīte", kas noteikti nav nekāds attaisnojums, vai arī tiešām ir kāds valid skaidrojums tam visam :-)
06.06.2015 07:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
vai arī tiešām ir kāds valid skaidrojums tam visam

Un kāds tad, piemēram, būtu tas skaidrojums?
Kāds ir attaisnojums tādai uzvedībai? Nu, kāds der Tev?
06.06.2015 08:00 |
 
Reitings 297
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, man, piemēram, derošs skaidrojums būtu, ja kādu iemeslu dēļ meitene nepiekrīt sķirties, lai gan ir bijusi saruna par to.. citos vādos - nelaiž vaļā. draud, ka padarīs sev galu vai ko citu neadekvātu. un cilvēks, aiz tā, ka tiešām bail, ka kas slikts ar otru galu galā varētu notikt, paliek ilgāk nekā gribētos.. lai gan stāsts jau sen galā.
un saku to tāpēc, ka zinu šādus gadījumus no dzīves. tāpēc arī krāpšanu nevērtēju kā viennozīmīgu rīcību.
06.06.2015 08:13 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
sinless, Tev tādi dīvaini piemēri.

"meitene nepiekrīt sķirties"

Kā meitenes nepiekrišana te var būt kā piemērs? Ja viens no pāra ir informēts, ka otrs turpmākas attiecības nevēlas, tad tur nekāda krāpšana vairs nepastāv.

"draud, ka padarīs sev galu vai ko citu neadekvātu."

Tad kā reiz ir pēc iespējas ātrāk jāsavāc mantas. Neveseli cilvēki ir potenciāli bīstami.
06.06.2015 09:23 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Runājot par krāpšanu, katrs cilvēks ir unikāls, katram ir savs domu gājiens, katrs redz seksu un attiecības citādāk un pateikt, ka krāps vienu meiteni, jo ir krāpis otru - tas ir pilnīgs bullšits.
06.06.2015 09:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es vispār nesaprotu to atmiņu pārcilāšanu par bijušajām sievietēm un vīriešiem.. Neredzu, kādu labumu tas var dot esošajās attiecībās. Vajag paļauties uz acīmredzamajiem darbiem un vārdiem..ne stumdīt domas pagātnes noputējušās atvilknēs :)
06.06.2015 10:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gribēju rakstīt "darbiem un sajūtām"...uzrakstījās "vārdiem" :-D
06.06.2015 10:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits