Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitness - dārgs?

 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Sveikas
Vēlējos uzzināt cik Jūs tērējat fitnesam? ... nolēmu uzsākt nopietnus treniņus fitnesā un aprunājoties ar treneriem apjaušu ka tas viss ir gaužām dārgs prieks... ja vēlas tā nopietni ar to nodarboties .....

Zāles abonoments 35 eur mēnesī
uztura plāns 25 eur (šad tad jāpamaina)
treniņprogramma 15 eur (jāmaina 2-3x gadā)
privāts treniņš 10 eur pa reizi (vēlams itkā 3-5 treniņus kamēr iemācās tehniku)
brīdināja ka uz uzturu arī var sanākt vairāk tērēt nekā līdz šim.... un ja kādreiz vēlēsies [piedalīties kādās sacensībās tad tas arī nav lēti....

ja pieskaita vēl vismaz 2 sporat tērpa komplektus kuri ik pēc 2-3 gadiem jāmaina jo nonēsājas ..... tas viss lai uzsāktu šo vius salasa lielu ciparu.....

Tikai lūdzu nevajag mācīt ka uztura plānu un treniņprogrammu var dabūt internetā..... par šo labi zinu jo man ir 2 paziņas kas tā čakarējās ar tām programmām un ziniet progress gau''zam mazs kamēr 1 cits paziņa strādāja pēc individuāli tieši viņam izstrādātām programmām šis progress ir nesalīdzināmi lielāks
04.06.2015 11:13 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Nu kautvai taspats ūdens treniņa laikā... protams var vārīt mājās un liet brīvā pudelē - cik no Jums reāli tā dara? .... ja pērk veikalos ūdeni uz tā vien mēnesī salasās gana liels cipars....
04.06.2015 11:14 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
es, iespējams, esmu ļoti vecmodīga, bet man tas fitness tāda naudas kāšana vien liekas. veselīgs uzturs un citas lietas- tas ir labi, to vajag izmantot, bet treniņus , es personīgi, atbalstu mājas variantā :D
man pašai lielāku prieku parasti sniedz vingrošana mājās vai ārā - svaigā gaisā.
04.06.2015 11:21 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ar fitnesu/sportu var nodarboties lēti, bet var arī dārgi. Ir dažādas alternatīvas sporta zālei - ir treneri, kas trenē brīvā dabā, tad atkrīt sporta zāles abonements, ir dažādi bezmaksas brīvdabas treniņi, protams, ka var arī pats sportot, tikai tad ir diezgan daudz jāizglītojas. Es esmu slinka uz trenēšanos pašai uz savu galvu, tādēļ eju uz zāli un trenējos ar PT,kad gribas nopietnākus un ātrākus rezultātus. Zāles abonements ap 50EUR, 15EUR par nodarbību ar treneri. Uztura plāns man nav un nevajag, to pati sakārtoju nesen. Pārējais, kas nāk klāt ir sporta apģērbi (gadā vidēji uz 300eur - jaunas botas, sporta legingi, topi, zeķes), nu un arī proteīna pulveri/batoniņi/gatavie šeiki un uztura bagātinātāji. Periodos, kad sportoju nenopietni, tas izmaksā ļoti maz, bet periodos, kad trenējos nopietni, sit pa kabatai, toties rezutlāti ir loti ātri un labi redzami :)
04.06.2015 11:23 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Jā var arī mājās.. bet tas nemaina faktu kā tādu ka jāvingro ir pareizi ja vēlas labu progresu.... turklāt mājas treniņiem nepieciešams arī vismaz minimālais inventārs ...
04.06.2015 11:23 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
meooooww
Apmēram arī manu domu uztvēri.... labāk izvēlos teiksim 1 gadu trenēties nopietni un gūt kādus reālus rezultātus ... nekā 2-3 gadus muļāties itkā kautko sasniedz itkā nē .... ja izmaksu ziņā kautvai 1. variants uz gadu būs tikpat dārgs cik trs uz 2-3 gadiem.....
04.06.2015 11:26 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
iesākumā varbūt padalies ar mērķi , kādēļ vēlies vingrot - uzturēt figūru ? vai pacelt savu prieka hormonu līmeni?

jo,ja priekam, tad forša lieta ir joga, es pati esmu gājusi un varu teikt, ka vēdera muskulatūra palika tiešām tāda stingrāka un skaistāka, bet slinkums tomēr pielika savu roku un jogai pamāju ardievas :D
04.06.2015 11:28 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Mārķis - izkopt sportiski smuku figūru.. kautko ļoti līdzīgu bikini fitness ....tas nozīmē;
1) nomest liekos kg
2) uzaudzēt kādu muskuļmasu zināmā apjomā
3) ar laiku apgūt šis lietas tik tālu lai teiksim pēc šī minētā gada varu pati visu darīt pastāvīgi..
04.06.2015 11:32 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Mājas treniņi ir fufelis. Nu nevar sasniegt mājas apstākļos tādus pašus rezultātus kā zālē. Kur tu dabūsi, piemēram, leg press vai stieni ar normāla svara ripām? Kā aizvietosi vingrinājumus ar kabeļiem utt? Protams, ka mājās vingrot var, bet ja vēlies uzbūvēt muskuļu reljefu un tam pieiet nopietnāk kā tikai kaloriju dedzināšanai, tad ierīkot mini zāli mājās tev izmaksās diezgan normālu summu, plus tev ir nepieciešama vieta (dzīvoklis visdrīzāk nederēs) mājoklī, kurā visu vari izveitot un arī vari lieku reizi atļauties stieni vai hanteli nomest ar blīkšķi. Man vecajās mājās (pie vecākiem) joprojām ir mini zāle iekārtota - benķis, stienis, svaru ripas, svaru bumbas (kettlebells), paklājiņi un vēl šis tas, ko noteikti pārvietosim uz savu māju, kad tā būs gatava, bet tāpat varu droši teikt, ka tas nav gluži tas, kas zālē. Ja gribas nopietnus un ātrus (relatīvi) rezultātus, bet pašam nav padziļinātu zināšanu vai iespēju nodrošināt nepieciešamo inventāru, tad mājas vingrošana nav labākais variants ko izvēlēties.
04.06.2015 11:34 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
Sākumā būtu labi ja vispār kāds tiešām kompotents cilvēks izvērtētu manu figūru un varētu sniegt kādas rekomendācijas.... teiksim ko vairāk uzlabot ko varbūt tik lielu iuzmanību nepievērst .... piemēram atseviska tēma būtu par krūšu uzlabošanu ja tas iespējams
04.06.2015 11:35 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
meowww , protams, ja gribas kaut ko īpašu un ĀTRĀKU rezultātu , tad jāiet uz zāli.
es,piemēram, vingroju vairāk, lai iepriecinātu sevi, jo tie laimes hormoni izlido pa visu māju :D tikai tādēļ, lai izdabūtu savu prieku laukā no ķermeņa iet uz zāli gan būtu lieka naudas tērēšana, bet nu ok, es neesmu īstais cilvēks, kurš var kko ņaudēt, jo esmu slinka līdz pēdējam :D
04.06.2015 11:37 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Demsija, tā ir. Pēc ilgāka laika, kad būsi izpratusi kas ko un kādēļ, tad treneris jau drīzāk kļūs par "es gribu", nevis "man vajag" jautājumu, kuru risināt. Man, kā jau minēju, treneris ir motivators un patīk tas, ka nekas pašai nav jādomā. Atnāku uz treniņu, viss priekš manis jau saplānots, katru reizi kaut kas cits, aši viss notiek - no viena vingrinājuma uz otru, tā, ka nav pat laiks aizdomāties vai esmu jau nogurusi, vai gribu vēl kaut ko padarīt vai tomēr nē. Psiholoģiski daudz vieglāk arī cilāt lielākus svarus, kad kāds cits iedrošina un stāv blakus. Pašai sevis dažreiz žēl paliek, tad slinkums uznāk, tad kaut kur it kā jāskrien utt, bet ar treneri automātiski dari to, kas jādara un miers.

Katrs ir citādāks un katram vajag savas fīčas.. kādam vajag, lai vaktē tehniku (jo īpaši, ja bijušas traumas), kādam vispār nav pieredzes treniņos un vajag kādu, kas no nulles visu iemāca un parāda, kādam it kā viss pašam zināms un sanāk, bet treneris ir tā pievienotā vērtība, kas palīdz un motivē.
04.06.2015 11:40 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
-Zāles abonements ~15eur (apdrošināšana sedz pārējo )
- proteīns ~30eur uz diviem mēnešiem.
Principā viss, apģērbus un ikdienas veselīgo uzturu nemaz nerēķināšu, tas jau ir pašsaprotami. Es īstenībā fitnesam naudu neskaitu, cik sanāk ,tik sanāk - tā ir daļa no dzīvesveida, tāpēc arī nežēloju tam naudu un šos tēriņus uzskatu par tādiem pašiem kā elektrības vai citu rēķinu apmaksa :)
04.06.2015 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja ar to nodarbojas nopietnā līmenī - tas nav lēti.. pro līmenī vispār šis sporta veids ir viens no dārgākajiem pasaulē
04.06.2015 12:07 |
 
Reitings 69
Reģ: 17.05.2015
Varbūt ar laiku tev tā padarīšana tik ļoti iepatiksies, ka tērēt nebūs žēl - laimei un hobijam reti skopojas.

Vai abonementu nekur nevar lētāk dabūt?
Par ūdeni. Nopērc šāda tipa pudeli:

Piepildi mājās vai zālē. Es uzpildu zālē, mums ir speciāli krāni ūdens dzeršanai - strūklaciņas. Pat ja nebūtu, uzpildītu dajebkur.
04.06.2015 12:22 |
 
Reitings 23
Reģ: 27.03.2015
Ne par tēmu, bet cienījamais kaban, Dieva dēļ, vismaz pamaini saviem visiem profiliem rakstības stilu. Tas jau smieklīgi paliek.
04.06.2015 12:31 |
 
Reitings 83
Reģ: 04.06.2015
35 eur mēnesī man šķiet nav dārgi.. visi modernie un lielie sporta klubi cenās ir līdzīgi... turklāt zāli skatos lai ērti ikdienā līdz tai tikt.... labāk ņemu tuvu mājām pa 35 eur nekā pa 25 eur kautkur Rīgas otrā galā
04.06.2015 12:33 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
var jau arī jebkuru parasto ūdens pudeli aizpildīt vēlreiz, nevis mest ārā. Man sanāk apmēram 2/3 reižu pašai savu pudeli paņemt līdzi vai vēlreiz lietot pudeli, kuru esmu jau izdzērusi, bet šad tad aizmirstās un tad pērku jaunu. Mums zālē lielā ūdens pudele (evian) maksā 1EUR. Mēnesī kopumā kādas 10 nopērku laikam.
04.06.2015 12:35 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Man gan zāle nav pie mājām, bet tagad pamazām atsāku atgriezties darbā (studiju gads gandrīz cauri), un ofiss atrodas Vecrīgā, tādēļ tagad zāle būs pavisam pa ceļam. Bet tā es tur eju gan uz solāriju, gan masāžām, manikīru utt, tādēļ ērti, ka viss vienā vietā.
04.06.2015 12:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits