Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas neklātienē - pieredze un studiju plāni

 
Reitings 34
Reģ: 12.04.2014
Sveikas, meitenes!

Plānoju uzsākt studijas neklātienē, bet vēl īsti neesmu izvēlējusies, kur būtu labāk un ko īsti vēlos.

Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi - ko studējat, ko plānojat studēt, kāda ir studiju maksas, varbūt zināt, vai ir iespējams studēt budžetā?
02.06.2015 19:28 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Neklātienē, protams, nebūs iespēja studēt budžetā.

Es 3. gadu studēju šo neklātienē http://www.va.lv/lv/lapa/informacijas-tehnologijas. Esmu apmierināta. Reizi mēnesī uz vienu sestdienu jāaizbrauc uz Valmieru un klātienes lekcijām, visi lekciju materiāli ir e-vidē. Protams, jāsaprot, ka neklātiene nozīmē daudz vairāk patstāvīgo darbu un sava laika organizāciju.
Studiju maksa no apmēram 120-150 Eur mēnesī, atkarīgs no kursa.
02.06.2015 19:37 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Ecad, ja plno studēt neklātienē, budžeta vietu nav,tu maksā studijas maksu no saviem personīgajiem līdzekļiem, vai arī studējošaia kredīts,līdz ar to atkrīt arī iespēja izmantot erasmus apmaiņas programmas, vai iegūt stipendijas.

Pati studēju LU VFF Vēsturi BP jau priekšpēdējais kurss. Lekciju un semināru grafiks jau uz semestti saplānots, lekcijas pārsvarā 6dienās no rīta līdz vakaram, man patīk,jo varu plānot savu laiku un studiju grafiku k, kad mācītoes, sesiju grafiks tāpat kā klātienei, atlaides neviens nedod. :D Es izvēlējos nekltieni,jo zināju,ka pa dienu strādāšu un mācīšos, arī materili,vēlējos pati makst par studijm, man mēnesī vidēji sanāk 120 eur. Pēdējā laikā novēroju,ka LU humanitārajām programmām neklātienes nogriež...
Savu izvēli nenožēloju,plānoju jau arī gribētos maģistrus,laiks līdz tam vēl ir, varbūt skatīšos dienas nodaļas virzienā.:-D
02.06.2015 19:52 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Studēju neklātienē. Lekcijas ir katru sestdienu. Tā kā zināju, ka ilgi neizturēšu, studēju pirmā līmeņa augstāko, t.i., 2.5 gadi. Studēju loģistiku. Ja laiku varētu pagriezt atpakaļ, vai nu nestudētu nekur (bet tas diez vai), vai nu citu programmu citā augstskolā, jo šī nepiedāvā to, ko vēlētos. Esmu šobrīt jau tā nomocījusies, ka sāku atteikties no domas, ka varētu pēc absolvēšanas vēl studēt to, ko šobrīd vēlos. Man ir palicis tikai nokārtot šo sesiju sekmīgi un tad pēdējais semestris- kvalifikācijas darbs un pirmsdiploma prakse.
02.06.2015 21:06 |
 
Reitings 34
Reģ: 12.04.2014
Paldies par komentāriem līdz šim! Ahh mans muļķa mierinājums bija uzprasīt šo jautājumu par bezmaksas studijām, jo, ja nu tomēr, kaut gan zinu, ka nekas nav bezmaksas. Negribas savā kontā vēlvienu studiju kredītu, bet studēt gribas. (t)
02.06.2015 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits