Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums.

 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Trešdien jāprezentē ļoti svarīgs projekts, līdz tam vēl jāsagatavo pēdējie materiāli un jāpabeidz noformēšanu, kā arī, protams, jāsagatavojas pašai prezentēšanai, taču jūtos arvien sliktāk un sliktāk miegainuma un noguruma dēļ. :( Neesmu ne noskrējusies, ne bijusi ļoti noslogota, miegs arī ir bijis pietiekams - šodien pat nogulēju vairāk kā 10 stundas, no rīta ķēros pie projekta un viss - acis sāp, koncentrēšanās spējas mazas, vienīgā doma ir aiziet pagulēt, it kā nebūtu gulējusi vispār.

Kā lai pārvar šo drausmīgo miegainības stāvokli? Darāmais apjoms nav mazs un laika nav daudz.
01.06.2015 12:46 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Aizej uz analīzēm.
Man bija līdzīgi, pēc tam atklājās problēmas gremošanas sistēmā, kuru blakusparādība bija konstants nogurums un miegainība.
01.06.2015 12:51 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Protams tas uz sitienu nemainīs Tavu esošo situāciju, bet noteikti pārliecinies vai analīzes ir ok, lai tas ilgtermiņā neturpinātos
01.06.2015 12:53 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2014
Noteikti nopērc kādus vitamīnus enerģijai vai ko tāu
01.06.2015 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Man ari ta ir.pieceljos nogurusi un eju guleet spirgta. nu neko,dzeru milzu kafiju
01.06.2015 13:00 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Varbut Tu lieto kaut kadas zaales paslaik. Man vienreiz arsts izrakstija zales pret vemsanu jo bija problemas ar veederu un no siim zaalem es biju nekaada, viss ko es gribeju biju gulet gulta un nekaada speeka, nekaadu maaciibu. Vairs nelietoju sis zales jo macibas un koncentracija vispar nav iespejamas.
01.06.2015 13:03 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
No riita aiziet paskriet, ieiet aukstaa dussaa....labam dienas saakumam varbut paliidzees.
01.06.2015 13:04 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Par analīzēm un nogurumu ilgtermiņā - esmu pārbaudījusies vairākkārt, lielu problēmu nav, asinsanalīzēs daži rādītāji ir nedaudz zem normas, taču nekas tik nopietns, lai par to sāktu raizēties. Ikdienā es arī neizjūtu tik lielu miegainību kā tagad, nezinu, pilnīgi kak na zlo. Medikamentus nekādus nelietoju.
01.06.2015 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Man acis nesāp, bet nu nogurums šodien ir mēmais. Miegs kā melna nakts nāk virsū, lai arī gulēts ir atliektiem galiem.
Arī sāku domāt, kas par lietu. (t)
01.06.2015 13:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja tas ir steidzams projekts, vitamīni īpaši nelīdzēs, bet ilgtermiņā efekts būs.
No savas pieredzes varu teikt, ka jāapskatās, kādi ir apstākļi, kuros strādā, ja jau izgulējusies, bet, kā sēdies pie projekta, tā viss slikti.
1) Vai tur, kur strādā Tev ir ērti sēdēt? Varbūt Tev ērtāk ir strādāt šādi?

2) Žeņšeņa tēja - lieliska lieta. Koncentrēšanās spējas pieaug jau pēc pāris stundām no pirmās krūzes. Es mēdzu kādas 5 krūzes izdzert pa dienu, ja daudz darba.
3) Kāda mūzika Tev ir fonā? Es pat aizdomājusies nebiju, ka tas kaut ko maina, līdz man kāds gudrs cilvēks pateica, ka mani zāģi ir lieka slodze smadzenēm. Labāk esot klaviermūzika bez tekstiem. Tā nu strādājot esmu pārgājusi uz šo playlisti - populāras dziesmas klavierizpildījumā. Ikdienā to īpaši neklausos, bet darbam der - nav nomācošs klusums, bet smadzenes arī nespiež.
4) Tu par acīm sūdzies. Nav tā, ka dators vecs? Tas varētu būt iemesls. Vēl es teiktu, ka stundām ilga sēdēšana pie Samsung kompjiem nav laba - tās pārspīlēti košās krāsas beidz kopā acis, zinu vienu, kam lēnām velk uz brillēm dēļ tāda. Tad vajag pārregulēt uz zemāku kontrastu un ne tik spožu. Labāk blakām kādu lampu. Vai displejs ir labs, noteikt ir pavisam vienkārši - nofočē to. Ja attēlā uz displeja ir strīpas - lūk arī sāpošo acu iemesls. Zemāks kontrasts un spilgtums palīdzēs jebkurā gadījumā.
5) Neēd un nedzer pie datora. Dari to virtuvē - tā Tev būs vismaz īsas pauzītes atpūtai.
6) Pēc katrām 4 nostrādātām stundām, pusstundu atpūties. Pastaigājies, nomazgā traukus, izslauki grīdu, pasēdi vannā. Jebko, tikai neskaties nekādos displejos, ieteicams arī grāmatas nelasīt. TV skatīšanās un spēlīte telefonā būs atpūta smadzenēm, bet ne acīm. Pažēlo arī tās. Tas diezgan lielā mērā ir iemesls, kāpēc esi nogurusi un miegaina - acis grib atpūsties.

Ja vainīgs ir monitors, Tev var palīdzēt brilles, kas paredzētas darbam ar datoru. Pasaules optikas veikalos tādas ir. Manas gan ir pirktas vēl latu laikos un izmaksāja 26Ls.
01.06.2015 13:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man jau šķiet, ka šī "kaite" ir psiholoģiska, nevis fiziska. Nu tas ir apmēram tāpat kā lasīt garlaicīgu lasāmvielu mācību ietvaros - miegs momentā būs klāt...

Ieteikt neko nevarēšu! Vnk jāsaņemas! ;-)
01.06.2015 14:01 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja tu esi tik daudz gulejusi tad velreiz gulet nepalidzes. Sis stavolis mani medz piemeklet, kad viss ir nobesiijis. Pastaiga svaigaa gaisaa un stresaino domu izmesana no galvas paliidz!
01.06.2015 14:03 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Alexxa paldies par padomiem! Displeja vaina tā noteikti nav, dators jauns, nav arī Samsung, tikko pārbaudīju ar nofočēšanu - viss kārtībā. Bet tas, ka pārāk ilgi bez atpūtas pavadu pie ekrāniem pēdējās dienās gan varētu būt iemesls, jo praktiski nepārtraukti darbojos ar datoru un telefonu, fonā iet tv kuru arī mēdzu palūrēt.
Izmēģināšu žeņšeņa tēju.
01.06.2015 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits