Būt tajai, kura pamet

 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Padalieties ar situācijām, kad esat pametušas savus puišus - cik ātri/lēni pieņēmāt lēmumu, kādas ir bijušas reakcijas no viņu puses, kādas sekas utt. ;-)
20.05.2015 16:06 |
 
Reitings 39
Reģ: 11.02.2015
Pirmais nopietnais puisis. Bijām kopā, apmēram, 5 gadus! Un viņš kārtējo reizi izdomāja braukt uz UK strādāt. Divas reizes mūsu attiecības piedzīvoja long distance statusu. Pēdējo reizi, viņš aizbrauca dienu pirms manas dzimšanas dienas. Neko pat neuzdāvināja :D :D bet kādu laiku pirms tam jau domāju, kā lai saņemas pamest. Dzīvojām kopā, bet ne atsevišķi no vecākiem. Kādu laiciņu pirms Ziemassvētkiem piedāvāju pašķirties. Viņš mierīgi piekrita. Nesazinājāmies pa to laiku. Tieši pirms Ziemassvētkiem es pateicu, ka viss.. man patīk, ka esam šķirti. Un viņš mierīgi piekrita. Man akmens no sirds novēlās :) pagāja mēnesis un es joprojām biju kā pa gaisu :D bet saņēmu vēstuli no viņa, ka viņš brauc atpakaļ, viss būs savādāk, viņš mainīsies.. blā blā blā :D es pateicu stingru Nē! :D ka es negribu! Labākais lēmums, jo viņš mani smacēja un nebiju ar viņu laimīga. Un tagad pat šķiet, ka pat nemīlēju! Viņš kādu laiku turpināja vēl rakstīt kādu laiku, līdz viņu nenobloķēju soc. tīklos, jo sūtīja visādas dziesmas par to kā viņš jūtas, un šēroja kkādus žēlabainus tekstus draugos un fb!
21.05.2015 08:10 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Protams, ka tika pāri un tagad laimīgi precēsies Bet solījās nomirt

sasmējos :D

Un par sanzen "motivāciju" - :-O

Bet vispār lasot šos vajāšanas šausmu stāstus, atceros, ka tad, kad mans draugs izlēma iepauzēt attiecības un pēc tam lūdzās, lai turpinām un mēģinām vēl kaut ko bīdīt un es atteicu (prāts ar sirdi traki kāvās), tad arī bija visādas žēlabas, pašnāvības draudi, dežūras pie mājas, puķu dāvināšanas un lūgšanās aprunāties un satikties... tagad pat atceroties, slikti paliek.
21.05.2015 08:59 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man gan šķiet, ka būt tam, kuru pamet tāpēc, ka beigusies mīlestība vai vienkārši nākusi apjausma par to, ka nebūs īstais, ir vienkārši drausmīgi un vēl briesmīgāk, nekā būt tam, kas šādu iemeslu dēļ pamet. Jo otrs varbūt mīl un mirklis, kad paziņo ko tādu, vienkārši sagrauj visu dzīvi pie kājām, jo no zila gaisa viss apgriežas par 180, bet tas, kurš iet prom.. Viņam ir skumji, bet tomēr tas ir apdomāts lēmumus, kas galu galā ir savas laimes vārdā.

Esmu bijusi gājēja vienu reizi. Toreiz jau, manuprāt, mums abiem jau kādu laiku bija skaidrs, ka ilgi tas viss nebūs.. Attiecības bija samocītas, bet neviens no mums neko tā arī nesaņēmās pateikt tobrīd. Tad nu vienu vakaru es izdarīju cūcību attiecībā pret puisi un piekrāpu savu tā brīža draugu, lai gan, ja godīgi, jau aptuveni divus mēnešus biju jutusies kā brīva meitene jūtu un prāta ziņā.. Tomēr tāpat tas bija nesmuki. Tajā vakarā draugs laikam ļoti sailgojās, vai kas viņam notika, un viņš atbrauca pakaļ, lai aizvestu mājās. Biju dzērusi un ceļa galā saņēmos viņam beidzot pateikt, ka viss ir cauri. Ka es viņu nemīlu un man ir grūti, kad viņš man pieskaras, mīļo un ir gatavs atdot visu, jo tas mani smacē: ka nevaru to dot pretī. Raudāju es, viņš mierīgi klausījās. Izkāpu no mašīnas, ievilku gaisu un pirmo reizi tas gaiss bija tik svaigs, pilnīgi atceros to ieelpu, jo biju skumja, bet tik atvieglota un brīva!
.. Un tad sākās. Labu laiku viņš vienkārši nedeva nekādu ziņu, es tāpat, jo visam vajadzēja norimties. Bet tad sākās viņa trakošanas ar mašīnu, tur daudz gadījumu bija, taču kronis visam bija gadījums, kad viņš bija novērojis, ka satikos ar vienu citu puisi tajā vakarā, bija sekojis vai kāds viņu bija informējis. Un tad, nakts vidū, kad puisis mani veda mājās, piebraucamajā ceļā jau gaidīja viņš.. Ar rūcošu mašīnu. Tikko kā ieraudzījis mūs, viņš vienkārši sāka triekties virsū! Es laikam vienkārši instinktīvi izmetos ārā no mašīnas, tieši priekšā bijušā drauga mašīnai, lai viņš apstājas, viņš arī apstājās. Galu galā, mēģinot viņu pašu apturēt nesasist puiša mašīnu un puisi pašu, tiku spēcīgi nogāzta zemē.
Visvairāk mani nobiedēja tas, ka bijušais draugs nebija dzēris, bet vienkārši kaut kādā, nezinu, afekta stāvoklī, pilnīgi kosmosā un citā pasaulē, tādu es viņu nekad nebiju redzējusi. Tas beidzās ar to, ka iebraucām manā pagalmā, es viņu pažēloju, aicināju pat palikt pie sevis, jo tāds viņš nekur nevarēja braukt, turklāt bija ziema un abi ļoti salām. Tomēr viņš nomierinājās pēc pāris stundām un devās mājās.. Tā arī bija mūsu pēdējā komunikācija, kas bija vairāk par "Čau, kā iet?"..
21.05.2015 13:16 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
sanzen- wow, kā tas ir palika?
Viņi aizgāja mīlināties un ko Tu?
Es esmu uz mutes.
Tāda cūcība!
21.05.2015 14:22 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Fionna, tā lūk.
Tur abas puses bija ļoti iereibušas. puisis apgalvoja, ka tā bija draudzīga izpalīdzēšana ar naktsvietu, ka nekas nebija.
es vienkārši devos uz citu istabu.
cūcība, jā, bet toties aiziet bija ļooooti viegli :-D
jāteic, ka skaidrošanās un nožēlas paušana notika vēl pāris gadus.
21.05.2015 15:31 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Drausmas, sanzen Tev pieredze, bet nu, labi ka pagātne :)
21.05.2015 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
naktsvieta tika dota jūsu gultā? :-O
21.05.2015 16:12 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
začeits- vovo, es nevaru, tā ir tāda cūcība :-O
21.05.2015 17:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Esmu pametusi savu laik katru treso, bet nekad nopietnaas attieciibaas. Tikai randinu periodaa, bet to ari dariju kad patika kaads puisis. Vnk pametu jo likaas ka labaak taa nekaa mani pamet. Tolaik bija paaraakie kompleksi!
21.05.2015 17:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijuai taa, kura pamet. Nav viegli, jo tu nezini, kaa to cilvekam pateikt. Un pec tam biezi sekojusi lugsanas, terorizeshana ar zvaniem, sms..
21.05.2015 20:07 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Bijām kopā gandrīz 6 gadus. Sapratu, ka pēdējā kopdzīves gada laikā dzīvoju kā kopmītnēs, ar istabasbiedru, ne mīļoto vīrieti. Nejutu nekādas rūpes par sevi, kā arī jutos, kā mājsaimniece, kurai netiek maksāts. Atradu mīļāko, kurš arī principā atvēra man acis. Pēc dažiem mēnešiem, pēc lūzuma punkta vienu konkrētu dienu, pārstāju ar viņu runāt un sāku meklēt sev dzīvokli. Pēc pus otras nedēļas biju prom. Šis, izskatījās, vairāk sēroja par dīvānu,kurš bija manis pirkts un kuru ņēmu līdzi.
21.05.2015 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits