Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atveriet man acis!

 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
Situācija ir sekojoša

Esmu (biju) attiecībās apmēram pusotru gadu. Satikāmies, iemīlējāmies. Pirmais laiks, protams, brīnišķīgs. Tikai mēs abi tādi racionāli, visu apdomājam ar prātu.
Viņš daudz strādāja, bieži tās bija 7 dienas nedēļā, tas, protams, lai dzīvē kaut ko sasniegtu un spētu apgādāt ģimeni, tā teikt.
To izjutu jau attiecību sākumposmā, kad visvairāk šķiet, ka gribi redzēt katru mirkli, būt kopā, izbaudīt kvalitatīvi kopā pavadīto laiku. Es arī strādāju pilnu slodzi, bet tas nemainīja faktu. Tajā laikā man bija tikai darbs.
Kopā nedzīvojām, bet tikāmies, kad vien bija iespējams. Viss sākās ar to, ka pirmā pavadītā vasara kopā īsti nebija nekas īpašs, viņam parasti darbs, pat uz jūru neaizbraucām pasauļoties. Labi, varbūt pārspīlēju, protams, devāmies uz pasākumiem utt, bet priekš tāda sākumposma šķita daudz par maz. Vieglāk bija, ja pēc darba viņš traucās pie manis un mēs pa mājām pavadījām vakaru - skatoties filmas, runājoties, gatavojot...
Viņš vienmēr atgādināja kā viņam ir paveicies, teica komplimentus. Jutu, ka sāk manī patiesi iemīlēties.
Darīja lietas manā (?) vai tomēr attiecību labā, lai vismaz bet kopā pavadītu brīžus. Tā teikt, abi centāmies, bet man kaut kā pietrūka...
Vienmēr bija sajūta, ka viņš bezmaz upurējas, jo hroniskais nogurums, kas viņu bija pārņēmis, mani tracināja ārā. Nu, kāpēc viņš nekad nespēja savākties? Es tomēr pati strādāju ļoti grūtu darbu, bet, kad vakaros satiku viņu - smaidīju, jo biju laimīga. Viņš parasti ienāca pa durvīm - sāka ar kaut ko, kas pa dienu ir noticis slikts un cik ļoti viņam nāk miegs, bet tomēr ir ārkārtīgi priecīgs mani satikt. (Vismaz kaut kas)!!!
Vai tiešām tikai sievietēm ir jāplāno lietas (brīvdienas), ko darīt kopā? Nē, taču. Mēs vienkārši nespējām divatā izlauzties no rutīnas. Ne es, ne viņš. Man tāda sajūta, ka mēs baidījāmies, ka mums divatā kaut kur dodoties nebūs labi. Kad es minēju - braucam uz Tallinu! Viņa atbilde - ko mēs tur darīsi? Beigu beigās - noraidoša ar domu, ka tas ir bezsakars. Te es neskaitu tusiņus ar draugiem, kur tomēr ir vairāki cilvēki, kas visu sadomā.
Tā tas viss gāja gadu, līdz sāku studēt. Un tā kā biju kļuvusi nedaudz rezistenta pret mazo uzmanības deficītu, nodevos darbam un skolai, kas patiesībā sāka šīs attiecības iznīcināt.
Pienāca tas brīdis, kad viņš juta, ka nav man īsti vajadzīgs. Bet es neteiktu, ka mana mīlestība, pieķeršanās, rūpes būtu ļoti zudušas, vienkārši man bija sajūta, ka es vairs nezinu kā rīkoties ar to visu. Ko darīt. Vai tiešām mīlu? Svarīgs - jā, īpašs - jā. Mīl mani? - Jā! Viņa gudrība, prāts, viņš pats kā cilvēks - savākts, kārtīgs, neliels ciniķis ar asu prātu. Mums sakrita gaumes mūzikā, filmās un vispār daudz lietās. Viņš mani apdāvināja, sniedza ziedus, veda mīļākos vīnus, devāmies uz kino, vakariņās...
Es cenšos saprast, kas nogāja greizi? Vai tiešām mani spēja izvest no pacietības tas viņa cinisms? Biežais sarkasms, kas man pašai šķita, ka man baigi piemīt? Nebūt nē, es atklāju, ka tas ir tikai mans āra veidols, patiesībā esmu ļoti trausla, un ar negatīvām lietām mani var ļoti iespaidot. Apvainojos. Bet iekšēji. Viņš to juta. Es vienkārši nemācēju savākties, kad kārtējo reizi kaut kas bija slikti, kāds kaut ko izdarīja ne tā, vai arī mani fakti īsti neatbilda viņa lasītajiem faktiem. Kaut kādi piemēri. Kāpēc es nespēju uz to pievērt acis? Jo ziniet, dažreiz man tas patika. Bet ar mēru.
Mēs par to daudz runājām. Viņš ir runāja tips, līdz ar to, mūsu attiecībās lielākais runātājs bija viņš. Ja sākumā es varēju pateikt, ka man mazliet trūka tās uzmanības, tad tagad - no manis ir klusums. Jo es nezinu, kas par lietu. Un vai tas vispār arī sākumā bija uzmanības trūkums. Vai vienkārši - nebijām viens otram īstie?! Vai arī es esmu stulba un domāju par baigajiem sīkumiem? Kā ir? Jo kad es viņam pateicu, ka ne reizi nav ar mani gājis nekur kokteiļus iedzert, viņš teica - divatā?! :-O Un man bija - hahaha....:)
Ir jāsaprot, ka nebūt vienmēr viss bija slikti, teiksim 70 % viss bija labi, bet 30% bezsakars.
Dāmas, atveriet man acis! Esam uz šķiršanās robežas. Es īsti nezinu. Jautājiet man jautājumus. Jebko. Man vajag saprast, kas notiek!
20.05.2015 11:14 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Kā es no teiktā sapratu- viens aizņemts darbā, otrai gribas pa reizei paķircināt. Man šķiet- ka vajag tā mierīgi "bez braukšanas virsū" parunāties par tālāko attiecību turpinājumu. Noskaidrot šaurās vietas. Un domāt, kā problēmas risināt- kopēji, ar kompromisu, piekāpšanos (abiem).
20.05.2015 11:21 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
Viņš mani apdāvināja, sniedza ziedus, veda mīļākos vīnus, devāmies uz kino, vakariņās..

Mēs vienkārši nespējām divatā izlauzties no rutīnas. Ne es, ne viņš. Man tāda sajūta, ka mēs baidījāmies, ka mums divatā kaut kur dodoties nebūs labi.

Kā šitas līmējās kopā? tad ejat vai neejat divatā? Pati zini, ko tu gribi no tām attiecībām?
izlasies tāda bezsakarīga šobrīd.
20.05.2015 11:23 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man arī liekas, ka kopumā nemaz nav tik slikti.

Bet nav forši, ja viss jādomā tikai tev un no tevis jābūt atdevei, lai attiecības būtu, viņš tikai kaut ko gaida, tāpēc jums tur sāk brukt, jo tu sāc parādīt, ka tad tev arī vienalga vai nav vairs spēka visu laiku kaut ko radīt. Tā arī nevajadzētu būt.

Par to laika pavadīšanu divatā - no vienas puses manās attiecībās līdzīgi, ka jautrāk ar kādu kopā, bet nav tā, ka neesam darījuši neko divatā, jo tas nav normāli, ka divatā neko nevar padarīt ar otru pusi.

Te tiešām vajag aprunāties un pateikt visu kā ir un kā jūties, tad redzēsi, ko viņš pretī teiks.
20.05.2015 11:25 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
sinci,
kino un vakariņas, man tas diemžēl nekas tāds nešķiet. Tas ir principā vienīgais, ko kopā darām.
20.05.2015 11:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
Liliii, jā, tas laikam ir tieši tas par ko es runāju, ko nemācēju noformulēt. Pārāk daudz domu galvā. Viss tik neloģisks šķiet.
Tādi sievišķīgie izgājieni - viņam jāzina, ko es vēlos.
Bet tā nenotiek.
20.05.2015 11:34 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ja godīgi, nesapratu, kur ir problēma. Nav ideālu cilvēku un attiecību. Izrunājies ar viņu, pasaki kā jūties.
20.05.2015 11:37 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man liekas, ka lielākā problēma ir jūtu trūkums no tavas puses. Vīrietis tev kļuvis vienaldzīgs, tāpēc arī meklē problēmas, kuru nav.
20.05.2015 11:40 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Kā viņš var zināt, ko vēlies, nav jau orākuls :D savās pašreizējās attiecībās, es arī esmu galvenā aktivitāšu plānotāja un organizatore, bet mani tas netraucē. Tik vien tās bēdas :D
20.05.2015 11:46 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
iemīlēšanās pisms pagājis. Tagad jāsāk domāt kā mīlēt.
20.05.2015 11:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Radās iespaids, ka Tavas ekspektācijas (pret attiecībām, puisi) neatbilst realitātei..
Turklāt sākoties studijām, parādījās jaunas intereses un iespaidi, puisis vairs nav tik aktuāls..

teiksim 70 % viss bija labi, bet 30% bezsakars.

Attiecībās var būt arī 90%, kas apmierina, bet tie nieka 10% var iespaidīgi graut to kvalitāti un novest pie šķiršanās
20.05.2015 12:03 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Es īsti nesapratu kāds tad ir tas galvenais iemesls kāpēc attiecības ir uz šķiršanās robežas?
Jo viņam nav laika vai vēlmes vairāk laika pavadīt kopā, vai jo Tev jūtas pazudušas?
20.05.2015 12:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kino un vakariņas, man tas diemžēl nekas tāds nešķiet. Tas ir principā vienīgais, ko kopā darām.
Ja kopā ir labi, nav nozīmes, vai tās ir vakariņas, kino, teātris, opera, bārs.. Ja neapmierina.. tad pat ceļojums uz Grieķiju nebūs gana labs :D
20.05.2015 12:05 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
Jā, cormeum, viņš man pats tika minējis par manām ekspektācijām.. un realitāti.
Es studijas atsāku, iepriekš biju studējusi, vienkārši brīvais laiks kļuva mazāk.
20.05.2015 12:06 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
nikki, man sāk šķist, ka jūtas sāka pazust, jo nejutu atdevi savējām. Abi divi.
20.05.2015 12:07 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Man ir arīdzan viedoklis- ģimene jādibina ap 30, bet pirms tam jāpievēršas karjerai. Nu vismaz pirmais līmenis ir jādabū- stabils darbs (ienākumu avots), ir pirmā pieredze visās lietās.
20.05.2015 12:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai tiešām tikai sievietēm ir jāplāno lietas (brīvdienas), ko darīt kopā? Nē, taču. Mēs vienkārši nespējām divatā izlauzties no rutīnas. Ne es, ne viņš. Man tāda sajūta, ka mēs baidījāmies, ka mums divatā kaut kur dodoties nebūs labi. Kad es minēju - braucam uz Tallinu! Viņa atbilde - ko mēs tur darīsi? Beigu beigās - noraidoša ar domu, ka tas ir bezsakars. Te es neskaitu tusiņus ar draugiem, kur tomēr ir vairāki cilvēki, kas visu sadomā.

Vispār izklausās, ka Tev ar puisi nav interesanti :)
20.05.2015 12:13 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
Brīžiem šķita, ka viņš nemaz nav gatavs attiecībām, viņa prioritāte ir darbs šobrīd. Proti, nav laika tām. Varbūt tas, ka es to apzinājos, daudz ko arī ietekmēja..
20.05.2015 12:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Brīžiem šķita, ka viņš nemaz nav gatavs attiecībām, viņa prioritāte ir darbs šobrīd.
Manuprāt, darbs ir svarīgāks par garlaikotas meitenes izklaidēšanu :)
20.05.2015 12:18 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Vispār izklausās, ka Tev ar puisi nav interesanti


Piekrītu šim viedoklim. Man arī izskatās, ka Tev vienkārši paliek garlaicīgi ar viņu.
20.05.2015 12:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 27.02.2015
cormeum, ikdiena ir ikdiena, interesanti ir jau esot kopā vien(cik var būt). Vienkārši, man gribējās ik pa laikam "aizbēgt", darīt "trakas lietas"
Man patīk, ja mani "pavelk" uz lietām. Nostāda fakta priekšā, ka viss - braucam, daram. Viņam pat nebija laika par to aizdomāties.
20.05.2015 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits