Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rutina? Apnikums?

 
Reitings 13
Reģ: 19.05.2015
Cau meitenes. Meginasu isi aprakstit savu problemu. Lieta tada, ka mes ar draugu esam kopa gandriz 5 gadus. Lidz sim viss ir bijis loti labi, protams mazas sakasisanas, bet nekas traks. Pirms diviem menesiem bijam dzimsanas diena. Protams tika lietots alkohols bet ne ta, ka kads no mums krita gar zemi. Vakars bija jautrs, lenam tuvojas izskanai, kad draugam mierigi paludzu vai nebutu laiks doties majas, ka man paliek auksti un ka jutos nedaudz slikti. Uz to sanemu bez maz vai brecienu preti, ka es vislaik cikstu. Teicu ka ja vins nevelas iet majas, tad es iesu viena, uz ko vins sausmigi apvainojas un visu celu uz majam mani gruzija, ka es gan jau telojot ka man ir slikti, ara nav nemaz tik auksts un vispar ka es gandriz vai visu vakaru izbojaju. Ta ari dusmigi aizgajam gulet, nakamaja rita protams atvainojas, isti ari neatcerejas ko teicis, lai gan nebija dzeris daudz jo ar alko neaizraujos ne es, ne vins, viss vienmer ir normas robezas. Labi, saligam mieru. Pirms nedelas atkal tas pats... Bijam draugu kompanija, atkal pasakums ara, visu nakti, protams, iedzersana utt, bet uz rita pusi draugam saku, ka varetu lenam taisities majas. Draugi kur kurais aizklidis, nekas isti vairs nenotiek. Un atkal sanemu parmetumus. Ka es nelauju vinam atpusties, ka esmu cikstule utt. Uzsveru lai vins paliek, es tacu neesmu 5gadigs berns un varu iet majas ari viena. Ne, ta nedrikst, ko citi padomas utt. Man apnika to visu klausities, pagriezos un aizgaju. Protams atkal skandals, ka es ta, ka visi draugi tagad nez ko padomas utt. Nakamaja rita dusmiga biju gan es, gan vins, bet nu kaut ka saligam.

Bet man tas viss neliek mieru, jo nekad ieprieks ta nav bijis. Skaidra prasu, kapec tu ar mani ta runa, kapec jaapskaukajas, var tacu mierigi visu izrunat, vins tikai pasaka, ka varbut iedzeris par daudz, lai gan es zinu, ka ta nebija, abi dzeram vienlidzigi un neviens no mums nebija piedzeries vai pardzeris jegu. Sitie visi notikumi man pilnigi atsit velmi ar vinu vel kaut kur doties, jo vienmer tieku pataisita par vainigu - te cikstule, te teloju, te vel nez ko. Es vairs nezinu ka man ar vinu runat... Vins saprot, ka mani tas sapina, nakosaja diena redzu ka ari vins pardzivo, bet nesaprotu kapec ta notiek tiesi tad kad kopa apmeklejam kadu pasakumu. Ta jau klust bez maz vai norma, jo tie bija pedejie pasakumi, kurus apmeklejam kopa. Esmu jautajusi, runajusi, vins visu saprot, bet es ar tricosam rokam gaidu nakoso pasakumu, kur gan jau sekos tas pats. Varbut esmu apnikusi, kaut kas vinam nepatik, bet nav drosme pateikt? Es vairs nezinu ko domat:-/
19.05.2015 16:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Divi varianti nāk prātā - vai nu viņam tajā kompānijā ir kāda simpātija uzradusies. Nē, viņš jau nekrāpj, bet tā persona piesaista un viņš grib vnk ilgāk uztureties blakus un būt kopā, nevis iet mājās. Tāpēc sprauslo katrreiz, kad saki, ka laiks doties mājās...
Otrs variants, varbūt tev būtu vērts saģērbties siltāk, ērtāk un noskaņoties, ka paliksiet līdz beigām, nevis katrreiz nakts vidū ierosināt doties mājās, jo TEV apnika?...
19.05.2015 16:17 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Nju nez..man jau liekas,ka Tev nav par ko dizi satraukties..paskaties,draugs pat ar Tevi kopa iet majas,nevis paliek viens,tas jau labi,manuprat :)
19.05.2015 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
Tagad un pirms diviem mēnešiem āra pasākums? :-O jūs lv dzīvojat?

par tēmu- es tavā vietā nākamreiz nemaz neietu vai aizietu un tad, kad pašai sagribētos dotos mājās bez jebkādas teikšanas puisim, lai nav pārmetumu. psc, maija naktīs salt ārā dēļ viena bikšaiņa, kurš vēl grib pasēdēt...
19.05.2015 16:19 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kompromiss, kompromiss - tas nozīmē, ka jums jāiet mājās mazliet vēlāk, kad tu gribi, un pirms tā laika, kad viņš grib. Vai arī atsevišķi.
19.05.2015 16:19 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.05.2015
Neons, taja kompanija esmu vieniga meitene. Ok, dazreiz ir vina draugiem lidzi meitenes, bet nu nedomaju gan...
Es jau esmu ierosinajusi ari to, ka vins var palikt. Pietam es pedeja laika noveroju ari to, ka vins man vispar uzmanibu nepievers tajos pasakumos. Cik skatos, ja vina draugiem ir panemtas lidzi meitenes, tie tapat pacubina, parunajas, man uz runasanos ir jauzprasas pasai(t) Un nav ta ka vins draugus satiek reti, jo tad es saprastu ka velas plapat utt. Tapat esmu teikusi, ka neiesu lidzi, jo tapat man nebus ko darit. Ne, man ir jaiet lidzi. Visu esmu jautajusi lidz nelabumam - vai nu vins to noliedz un es to izdomaju, vai ari vins nesaprot kapec ta rikojas. Logiski ka saprot, tikai teikt negrib, bet man vairs nav variantu ka no vina kaut ko izdabut ara
19.05.2015 16:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tad vnk paliec līdz ballītes beigām! Kur problēma?...
19.05.2015 16:22 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.05.2015
jūs lv dzīvojat?

ne, LV neesam. Bet nav jau ari te tik nenormali karsti. Tapat eju rudeniga meteliti
19.05.2015 16:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neons, kāpēc jāpaliek, ja negrib? Tu laikam neesi bijusi tusiņā, kur ir garlaicīgi un viss apnicis - tās ir mokas nosist to laiku, līdz otrs cilvēks sagribēs mājās kaut kad no rīta.
19.05.2015 16:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons, kāpēc jāpaliek, ja negrib?

Tu te pati runāji par kompromisiem... Nu tad kādēļ katrreiz būtu jāiet prom? Vai tad nevar kādu reizi tomēr palikt?
19.05.2015 16:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu man ar tracina draudzenes kuram peksni ballites karstuma gribas doties majas. Ipasisikumu del, auksti, nabagam(t) Ballite vajag balleties, tad nebus auksts. tacu ir jau tadas kuras sez uz kresla un gaida kad vinjas izklaides.
19.05.2015 16:26 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.05.2015
Labi, ka vina draugi ar mani vismaz paruna, vini ir loti draudzigi, parasti kads piesez blakus un tad runajamies ka nu kuram iet. Bet cik tad ilgi ta? Man liekas ka vieniga komunikacija man ar draugu ir - padot to, ejam uzpipet un viss. Un galvenais, ka ikdiena ta nav. Ikdiena mums sadzive viss ir kartiba, ka ballite ta viss mainas par 180 gradiem
19.05.2015 16:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Hm, nezinu.. ja jau pats velk līdzi un iet mājās kopā ar tevi, tad apnikums īsti nav. Ja būtu apnikums, tad ar lielāko prieku ietu viens un paliktu ilgāk viens pats draugu bariņā.
19.05.2015 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
nu a ko- šis tevi spiedīs iet, ja nākamreiz atteiksies? reāli, cik tev gadu, ka tev var likt sēdēt visu nakti kaut kur ārā, cīsiņu kompānijā??
tā i vecim noskaldi- pēdējās reizēs neņēmi vērā mani, pēc tam bija kašķi utt- ej uz pasēdēšanu viens. un joptvaj ja viņš tos tekstus par čīkstuli bīda draugu klātbūtnē, tad (e)
19.05.2015 16:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neons, kompromiss tieši arī ir nepalikšana līdz beigām, bet kaut kad pa vidu tiem laikiem, kad abi gribētu iet prom.
19.05.2015 16:27 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.05.2015
začeits, nespiedis protams. Visdrizak jutisies aizvainots , jo brivdienas vinam patik pavadit kopa . Un ne, sarunas mums iet divata, aizejam klusaka sturiti un runajamies. Draugu klatbutne nekas netiek skaidrots:-|
19.05.2015 16:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Neons, taja kompanija esmu vieniga meitene.

Cik skatos, ja vina draugiem ir panemtas lidzi meitenes,

Ej tad, kad ir meitenes un tusējies ar viņām. Varbūt viņam nepatīk, ka tu sēdi malā vai pielipusi klāt tikai viņam un ne arvienu nekomunicē (neiesaisties sarunās/tusiņā)?
19.05.2015 16:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu re, kas nu kuram kompromiss... Man jau šķiet būtu tikai godīgi, ja jau vairākas reizes meitenes dēļ nācās iet mājās, tad kādu reizi puiša dēļ meitene varētu arī paciesties un palikt līdz beigām... un pēc tam jau varētu sarunāt arī konkrētākus laikus, lai abi būtu apmierināti. Savādāk, ja pēc tava kompromisa, tad sanāk, ka mājās jāiet tā vai tā tāpēc, ka to grib tikai meitene - vai tad tas ir kompromiss?

Un tagad man sāk izklausīties, ka autore tik tiešām visu ballīti tikai sēž un neko nedara... Tāpēc arī ir tik garlaicīgi. :-/
19.05.2015 16:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Labi, ka vina draugi ar mani vismaz paruna, vini ir loti draudzigi, parasti kads piesez blakus un tad runajamies ka nu kuram iet.

Kāpēc jūs nerunājat visi kopā?
Nē, nu jā, šādā gadījumā man arī besis nāktu virsū.
19.05.2015 16:32 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es bieži eju mājās, ja otra puse garlaikojas, jo neuzskatu, ka ir godīgi viņu mocīt.
19.05.2015 16:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labi, ka vina draugi ar mani vismaz paruna, vini ir loti draudzigi, parasti kads piesez blakus un tad runajamies ka nu kuram iet. Bet cik tad ilgi ta? Man liekas ka vieniga komunikacija man ar draugu ir - padot to, ejam uzpipet un viss. Un galvenais, ka ikdiena ta nav. Ikdiena mums sadzive viss ir kartiba, ka ballite ta viss mainas par 180 gradiem
kas tur ko nesaprast? Vinjs grib atpusties, tatad ari mazliet no tevis un tas nekas slikts un nosodams. Ja ikdiena viss kartiba, vel jo vairak sasutumu neizprotu. Ja es ar savu virieti esam draugu tusinjaa, vispar gandriz visu vakaru esam atseviski. Viriesi pie viriesiem, meichas ar meichaam. Abiem jautri, labi, visi atpusas. Varbut njem to visu vieglak?
19.05.2015 16:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits