Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilglaicīgi vienas

 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 23.11.2009
Labs vakars!

Gribu padiskutēt par tēmu, kas jau izteikta virsrakstā. Tātad tās, kuras gadiem jau ir vienas, nūū vismaz gadus 3 un uz augšu, kas ir tas, kas jūsuprāt jums neļauj vai traucē izveidot attiecības? Neba jau visas, kuras vienas, ir neglītas un/vai raganas pēc dabas, kas pretējam dzimumam liktu nepatikā degunu saviebt un pāriet ielas pretējā pusē. Un ko apkārtējie par to jums saka? Nereti ir tā, ka meitene viena jūtas tīri labi un pat ikdienā varbūt neaizdomājas par savu vecmeitas statusu, ja vien tā kaimiņu tante vai precētā draudzene mūždien nebakstītu ar pirkstu:" nu kad tad būs, kur tad tavs izredzētais kavējas, tev jau laikam neviens nav gana labs!? "
14.05.2015 23:33 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
pec savam darba kolegem, kuras bij vienas un tagad ir attiecibas es sapratu tikai vienu, istais nak istaja laika! varbut tagad javelta laiks kajerai, sev pasai, gimenei esi vajadziga, un tas virietis vnk tagad 100% nav vajadzigs tava dzivee! kad bus istais laiks, istais atnaks! atceries manus vardus, kad busi kopa ar savu lielisko(l)
14.05.2015 23:43 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
manupraat tas nav reaali, tur gan jau pamatiigas probleemas ar raksturu, dziives uztveri.
man ir viena paziistama meitene, kura jau gadiem viena, bet vina grib attiecibas, bet nu es nebriinos,ka tie puishi muuk. taalaak par paaris randinjiem nekad netiek :D itkaa sakariiga meitene, peec skata arii neko, bet ir dazhas lietas vinjaa,kas atbaida cilveekus
14.05.2015 23:43 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nu jaa, rakstura ipasibas ari ir viens no kriterijiem :D ne parak tizla, un ne parak augstpratiga :D
14.05.2015 23:45 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man šķiet, ka no manis bēg tāpēc, ka es negribu attiecības. Kā reiz smejoties teicu - sevi vecumdienās iztēlojos kopā ar pāris kaķiem, vienu sevis iekārtotā dzīvoklī un, iespējams, ar kādu vīrieti ar kuru satikties reizi nedēļā. Tāds ir mans vēlamais dzīves modelis, līdz ar to nespēju vainot vīriešus ar kuriem nekas nesanāk, jo nevaru cilvēkiem, kuri vēlas ģimeni, uzspiest savus ideālus. Tiesa gan, neskumstu par to, jo savā ziņā jūtos pārāk pašpietiekama un vienai būt ir pārāk labi.
14.05.2015 23:49 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Ar laiku pierodi būt viena, ka otrs blakus pat īsti neprasās.
Vēl variants, ka negatīva iepriekšējo attiecību pieredze.
14.05.2015 23:57 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
īstais nak istaja laika! varbut tagad javelta laiks kajerai, sev pasai, gimenei esi vajadziga, un tas virietis vnk tagad 100% nav vajadzigs tava dzivee! kad bus istais laiks, istais atnaks!


Šī ir 100% taisnība! Es to zinu! :-D Visam ir savs laiks un, ja tas vēl nav pienācis, vari no ādas izlīst, bet nekas nebūs ātrāk kā paredzēts. Jā, fatālistiski.
Tiesa gan, neskumstu par to, jo savā ziņā jūtos pārāk pašpietiekama un vienai būt ir pārāk labi.

Ak, cik labi pateikts! Dažreiz domāju, cik labi būtu, ja varētu izdzīvot 2 paralēlās dzīves-vienu pēc visiem sab.standartiem un otru ar sevi pašu! Dievinu būt ar sevi pašu, lai cik šizīgi, egoistiski vai iedomīgi tas kādam neizklausītos(l)
15.05.2015 00:03 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
15.05.2015 00:08 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
15.05.2015 00:09 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es ilgu laiku bija viena un joprojam to laiku atceros, kaa vienu no labakajiem periodiem!
15.05.2015 00:13 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Stiprais_dzimums kas viņai raksturā par vainu? Tiešām interesanti, kāds ir tas viedoklis no malas.

Es esmu viena no tādām - 4 gadi un mazliet. Pirmie pāris bija grūti, jo bija sajūta, ka toč vajag attiecības un bez tā nu nekā. Vēl pirms gada absolūti nevarēju saprast to konceptu par būšanu laimīgai vienai pašai. Bet tad notika kaut kāds klikšķis un ir lieliski! Jau sen zināju, ka gribu THE attiecības nevis kaut kādas, tikai nevarēju iedomāties, ka arī bez tādām ir forši :)

Neesmu ļoti prasīga (ar nozīmi, ka augstas prasības), drīzāk pietiekami precīzas vēlmes un vajadzības, lai tā vienkārši tas nebūtu. Un nav arī tā, ka es apzināti meklētu, tāpēc nesūdzos un viss ir labi.

Katrā ziņā neesmu ragana un gribētos domāt arī, ka nav man tik daudz putnu, lai atbaidītu :) vienkārši ļoti ātri sanāk saprast, ka nebūs. Un ir labi.
15.05.2015 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Es ilgu laiku bija viena un joprojam to laiku atceros, kaa vienu no labakajiem periodiem!

Neko pielikt neko atņemt. Ir vienkārši cilvēki ,kuri NAV domāti attiecībām ja tādās nonāk ,kaut kādu mistisku sakritību dēļ, tad stiepj gumiju līdz pēdējam ,lai tik nav jādzīvo kopā un jāredz otrs katru dienu:-D Nu esmu īsta vienpate, man, vienkārši, pašai ar sevi ir labi,ok, esmu es "attiecībās",teorētiski ,bet es stiepju kaķi aiz astes praktiski ,buksēju par visiem simts, šad tad pa retam ir ok pabūt ar kādu ,bet ilgāk par nedēļu ,sadzīvot kopā, nē ,tas no manis ir pa daudz. Reāli traucē fakts ,ka pēķšņi otrs kaut kādā mērā jāņem vērā:-/
15.05.2015 00:39 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
es nesen kā izšķīros no puiša. Diezgan ātri tiku pāri.. 2 nedēļas pārdzīvoju ,un tad klikšķis un iestājās laimes sajūta. Tagad esmu itkā viena,jūtos IDEĀLI." Itkā ", tāpēc ,ka ir vairāki vīrieši ar ko satiekos,un pavadu brīvo laiku,un viens ir tāds,ka šķiet,ka jāņem ciet kamēr var ! LAbāku neatradīšu! Vīrieša ideāls! BET ,man ir tīiiiiik labi būt brīvai. ! Dzīvot SEV. Domat tikai par SEVI. nevienam nav jāatskaitās var darīt ko gribas izklaidēties,pilnveidoties,nekādu sirdsāpju!!! Tāpec par visu varu negribas sākt attiecības ar to TIEŠĀM IDEĀLO (manās acīs vīrieti) jo negribas pazaudēt šo lielisko brīvibas sajūtu.. Meitenes,kas ir vienas un pārdzīvo dēļ tā.. Jūs vienkārši vēl neest sākuša sbaudīt dzīvi un dzīvot sev :)
15.05.2015 01:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mani novērojumi par cēloņiem:
1) sieviete ar putniem;
2) sieviete ir izfantazējusi nereālu ideālā vīrieša tēlu un ne uz ko mazāku negrib piekrist;
3) sievietei objektīvi nav iespējas satikt vīrieti-piemēram, strādā sieviešu kolektīvā, pēc darba iet mājās, brīvo laiku pavada hobijos, sēžot mājās vai sieviešu kompānijās. Labākajā gadījumā izejot ārā pastaigāties.

Ja pēdējo var labot, ieņemot aktīvāku pozīciju, tad pirmie divi ir bezcerīgi.
15.05.2015 06:51 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 23.11.2009
Man pašai ir tā, jo ilgāk esmu viena, jo kritiskāk izvērtēju potenciālo partneri, jo zinu, ka varu būt viena, ka lieliski jūtos un spēju būt laimīga arī viena, tāpēc tam cilvēkam, kas ienāks manā dzīvē jābūt tiešām to vērtam, lai es viņu tur ielaistu un ļautu ieviest kaut kādas savas korekcijas :-D Un es domaju tāpat kā hellish ♥ , ka īstais atnāks tad, kad tam būs jāatnāk (l) Tikmēr pilnvedoju sevi, būvēju karjeru un izbaudu vīriešu uzmanību, nevienam neatskaitoties, kāpēc FB man kāds "salaikojis" visas bildes :-D
15.05.2015 06:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar laiku pierodi būt viena, ka otrs blakus pat īsti neprasās.


Tā ir. Man arī ir bijis 3+ gadu bez attiecībām periods, un no teika_spolīte saraksta uz mani var (gan tajā periodā, gan joprojām) attiecināt tikai pirmo punktu - putnu un tarakānu klātbūtne galvā.
15.05.2015 07:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
īstais nak istaja laika! varbut tagad javelta laiks kajerai, sev pasai, gimenei esi vajadziga, un tas virietis vnk tagad 100% nav vajadzigs tava dzivee! kad bus istais laiks, istais atnaks!


Vienmēr tā nav. Ir vientuļi cilvēki pēc 30 un pēc 40 kam tā arī nav sanākušas nekādas attiecības. Dzīvot un gaidīt ka kāds jūs abus sabīdīs kopā var, bet var arī nesagaidīt.
Nevajag uz to iespringt, bet nevar galīgi neko nedarīt. Vientulība ir liela problēma mūsdienās.
Ja es attiecīgā laikā nebūtu neko darījis, man tagad nebūtu ģimenes.
15.05.2015 07:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man rados ir vientuļš vīrietis virs 40. Tikai viņš nejūtas vientuļš. Precēties un attiecības viņš principā nevēlas, un vientuļš viņš nejūtas, jo viņam ir ģimene, ar kuru viņš ir ļoti tuvs. Māsa, māsasvīrs, māsas bērni, māsas bērnu bērni.
15.05.2015 07:42 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nopietnas attiecības nav bijušas gadus 5, cik nu nopietnas bija pirmās.. Nav sanācis atrast abilstošu kandidātu. 1-2 mēn "attiecības" reizi gadā, kurās abas puses neuzskata, ka ir kopā, neskaitu ;D
Bet es arī izmisīgi nemeklēju iepazīšanās saitos u.c. platformās, kā to dara daži pazīstamie. Protams, ka gribās attiecības un sirsniņa dažreiz saskumst, bet neiesi tak būt kopā ar kādu tikai kopā būšanas pēc. Gan viss ar laiku (vienai, starpcitu, arī nemaz nav tik slikti).
Tajā pašā laikā, iepazīstos ar jauniem cilvēkiem un turu savas opcijas un acis vaļā un galīgi nejūtos, ka dzīvotu nepilnvērtīgāku dzīvi, kā cilvēki ar attiecībām. Tik tas, ka dzīvošana noteikti lētāka kopā dzīvojot :D
15.05.2015 08:09 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Lai gan muļķīgi, bet man vīrieti prasās tikai tāpēc, lai nebūtu garlaicīgi. Nevajag no viņiem man ne mājokli, ne kādu finansiālu atbalstu. Tīri tā - kopā jautrāk!
15.05.2015 08:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mona
Nevis muļķīgi, bet tā tam ir jābūt. Tas ir normāli. Nav normāli, ja vīrieti vajag kā sponsoru.
15.05.2015 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!