Bēgļu kvotas

 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Brīnos ,ka nav šādas tēmas.
Droši vien esat ziņas lasījušas vai klausijušās un nav jāstāsta visas detaļas.
Jūsuprāt Latvijai ir jāuzņem bēgļi?
Ja ir- cik?
Ja nav-kāpēc?
14.05.2015 23:30 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Mans viedoklis ir tāds, ka no kara bēgt nav slikti, bet to vajadzētu darīt uz radniecīgām zemēm - gan pašiem vieglāk, gan apkārtējiem. Ar to arī viss iztikts - visā Āfrikā nav karš šobrīd - var aizbēgt uz kaimiņvalsti un dzīvot, bet nē, jāskrien uz Eiropu, jo te zāle zaļāka.
Uzskatu, ka no Āfrikas nevienu nevajadzētu ņemt, bet no Ukrainas gan varētu paņemt, ja ir gribētāji uz šejieni bēgt.
16.05.2015 15:58 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Protams, uzņemt Ukraiņus būtu labāk uzņemt nekā visādus somāļus, turkus utt. Ukraiņi kaut cik līdzīgi kultūrā.


Nez kāpēc ukraiņus būtu jāuzņem? Tie jau ir totāli laimes meklētaji :-D Nosacīts karš notiek tikai pāris austrumu apgabalos, pārējā Ukrainā dzīvo, kā līdz šim, bet jau pilnas ausis piebļāvuši, ka jāglābjas no kara, lai gan patiesībā grib labāku dzīvi. :-D
16.05.2015 16:00 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Valdnieks, nu Latvijā nav baigi labāka dzīve nekā Ukrainā. Ja gribēs krutu dzīvi, tad jau jāraujas uz Vāciju, Franciju, Norvēģiju utt., bet ne jau LV :D
16.05.2015 16:03 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es ar biju par to aizdomājusies, ka Āfrikā jau nav tā, ka visā valstī karo. Pati esmu bijusi Āfrikā un nav tur tikai džungļi, tuksneši un koka/salmu būdas, kurās cilvēki dzīvo. Nesaprotu ko viņi perās uz to Eiropu. Nu negrib neviens melnos īsti. Labi, nerunāšu par visu Eiropu, bet diezgan droši var apgalvot, ka post padomju valstis nav īpaši tolerantas pret melnajiem vai čurkām, un labi, ka tā.

Es vispār nesaprotu kādēļ ir jāgrib līst kaut kur, kur ne tu gaidīts esi, ne iederies. Nu kapēc tam pašam musulmanim ir jālien zemēs, kurās ne viņu kultūru/reliģiju kāds saprot, ne vēlas pieņemt un saprast. Interesanti par to dokumentālās paskatīties vai grāmatas par islāmu palasīt, bet vai es gribu to redzēt diendienā savā valstī? Noteikti ne!
16.05.2015 16:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man nav saprotams, kāpēc viņi paši nevar savest kārtību savās valstīs? Galu galā daudzās vietās ne jau nu pirmo gadu kaut kāds karš pēkšņi notiek... Ja jau viņi ir tik izslavēti agresori - nu tad, lai vismaz to izmanto lietderīgi.
16.05.2015 16:25 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Es ar biju par to aizdomājusies, ka Āfrikā jau nav tā, ka visā valstī karo. Pati esmu bijusi Āfrikā un nav tur tikai džungļi, tuksneši un koka/salmu būdas, kurās cilvēki dzīvo. Nesaprotu ko viņi perās uz to Eiropu. Nu negrib neviens melnos īsti. Labi, nerunāšu par visu Eiropu, bet diezgan droši var apgalvot, ka post padomju valstis nav īpaši tolerantas pret melnajiem vai čurkām, un labi, ka tā.

Es vispār nesaprotu kādēļ ir jāgrib līst kaut kur, kur ne tu gaidīts esi, ne iederies. Nu kapēc tam pašam musulmanim ir jālien zemēs, kurās ne viņu kultūru/reliģiju kāds saprot, ne vēlas pieņemt un saprast. Interesanti par to dokumentālās paskatīties vai grāmatas par islāmu palasīt, bet vai es gribu to redzēt diendienā savā valstī? Noteikti ne!


Pilnigi pareizi, Afrikaa ir Maroka, Alizirija utt. neviens tur nekaro, bet nav jau to pabalstu :)

Quince: MUMS NAV KSENAFOBIJAS, mums ir realas bailes par Eiropas drosibu un nakotni. Sogad Eiropaa valstiis kuraas ir liela musulmanju kopiena ir rekorda liels numurs anti-terorismu reidi, tas nav apgalvojums, tas ir fakts. Fakts ir ari, ka Norvegija,Danijaa, Niderlande, Zviedrijaa, Francijaa cilvekiem, kuri kritize Islamu ir vajadziga policijas apsardze 24/7, tu uzskati to par normalu paradibu 21. gadsimta Eiropaa?

Panjem mapi rokaa un uz dullo izvelies valsti ar pietiekami lielu Musulmanju kopienu...sakot no Eiropas beidzot ar Aziju un Afriku un nosauc vienu valsti, kur vinji ir spejigi integreties un nekonfliktet ar sabiedribu? Pat Budistu pacifisti Mjanma(Birma) nespeej ar vinjiem sadzivot, jo luuk Mudzahidiem vajadzeja atdalities religisku apsverumu deelj no Mjnamas un pievienoties Pakistanai... Es nesaprotu, kapec tas ir vajadzigs un mums ir jariskee ar savu valsts drosibu?

Paverojiet pashas/pashi, kapeec Musulmanji zelojas par mistisko Islamofobiju rietumos/Azija/Afrikaa? Ignorejot faktu, ka 23 Musulmanju valstiis(http://www.loc.gov/law/help/apostasy/apostasy.pdf) pat nomainit religiju nav iespejams un ir sodama riciba? Taa nav nekada "ekstreemaa" minoritate, bet gan simtiem miljoni cilveku, kuriem shadi likumi ir pienjemami. Daudzas shiis valstis buus pirmaas, kas visur apsudzees citas valstis pie Islamofobijas.

Vai tada lieta kaa piemeram Hindufobija, Budistfobija, Bahaifobija... eksistee rietumos vai pasaulee ir aktuala? Ne. Visas citas religijas muusdienas speej sadzivot, varbut vainja ir Islamaa nevis prejos cilvekos?
16.05.2015 16:26 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
fuu, man pilnīgi riebj iedomāties, ka maniem bērniem skolā būs kaut kādi ierobežojumi tādēļ, ka jāpielāgojas kaut kādu "ienācēju" reliģijai utml. Vai tajās pašās slimnīcās, te jau izskanēja tas, ka sievietes velk garās uniformas, laigan tas nav higiēniski un var apdraudēt pacientu veselību un pat dzīvību. Tas ir normāli, ka SAVĀ valstī kas tāds ir jāpacieš, jo kāds mudaks fanātiski tic pilnīgi slimai reliģijai? Thank you, but no thank you....
16.05.2015 16:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man nav saprotams, kāpēc viņi paši nevar savest kārtību savās valstīs? Galu galā daudzās vietās ne jau nu pirmo gadu kaut kāds karš pēkšņi notiek... Ja jau viņi ir tik izslavēti agresori - nu tad, lai vismaz to izmanto lietderīgi.


Kāpēc Latvija nevar savest kārtība savu valsti, kāpēc, vismaz, 200 000 cilvēki ir ekonomiskie bēgļi ?
Retorisks jautājums.
16.05.2015 17:40 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Latviju jebkurā gadījumā nevar un nedrīkst pielīdzināt tām valstīm. Mums, salīdzinot ar viņiem, vēl ir puķītes.
16.05.2015 17:42 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.05.2015
Kas notiks ar mūsu sabiedrību?

Ja ienāks bēgļi, ar laiku, iespējams, latviešiem sāks zust aizspriedumi, kas redzami šajā diskusijā pret citu rasi, jo viņi redzēs, ka tas "neizglītotais" bēglis viņu ārstēs vai tamlīdzīgi, ka meita/māsa apprecēsies ar tādu "neizglītoto, netīro" utt. Latvieši izkāps no savas kastes un būs ieguvēji.

Es esmu par bēgļiem.
16.05.2015 17:42 |
 
Reitings 180
Reģ: 16.05.2015
Ja ienāks bēgļi, ar laiku, iespējams, latviešiem sāks zust aizspriedumi, kas redzami šajā diskusijā pret citu rasi, jo viņi redzēs, ka tas "neizglītotais" bēglis viņu ārstēs vai tamlīdzīgi, ka meita/māsa apprecēsies ar tādu "neizglītoto, netīro" utt. Latvieši izkāps no savas kastes un būs ieguvēji.


Vari ludzu nosaukt vienu Eiropas valsti, kur tavs modelis reali stradaa? Kapeec Eiropieshiem ir jaatver durvis un visiem japielagojas? Japana un Azijas valstis ir lepnas par savu kulturu, bet Eiropai saglabaat kulturu nozimee buut "rasistam" un ksenafobam?
16.05.2015 17:47 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
purity, ar aizpriedumiem te nav nekāda sakara. Gribētu redzēt, cik gadu paies kamēr kāds no tiem bēgļiem kādu te ārstēs, un par precēšanos es nemaz nešaubos, jo tā viņiem būs garantija uz palikšanu šeit jebkurā gadījumā.

Malacis, ka tu par, varbūt sāc pa vienam uzņemt savās mājās un uzturēt arī? :)
16.05.2015 17:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.05.2015
Es esmu egoiste šajā jautājumā. Es neesmu gatava ziedot un mainīt savu ikdienu, apkārtni utt, lai tikai kādiem citiem cilvēkiem, ar kuriem man nav nekāda sakara un darīšanas, būtu labi un droši. Nu nebūs tā, ka viņi klusiņām dzīvos kaut kādā lauku ciematiņā. Rekur kā UK...veselas pilsētas jau ir pārņemtas, kur nedod Dievs tu parādīsies šortos vai īsā kleitā... viņiem tiek pakārtotas skolas, darba vietas utml. Man vispār liekas nepieņemami tas, ka viņi aizbrauc uz valsti, kur ir sava kultūra, likumi utt, bet viņi uzdrošinās sūdzēt tiesās darba devējus utt, jo redz viņiem nav pieņemama uniforma un tas, ka viņus atlaiž dēļ tā, ka viņiem tā uniforma ir pa pliku un viņi tādu nevilks, ir kaut kāds likumpārkāpums. Tas ir tas pats, kas iet strādat Hooters un tad iesūdzet viņus tiesā, jo atsakies vilkt hooters uniformu, labi zinot kāda tur tā ir.

100% krievu apraksts.
16.05.2015 17:52 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
purity, tam ko tu raksti ir 100% dauņu apraksts.
16.05.2015 17:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kingston, U turn- velreiz jaatkarto kapec vispar pastav terorisma probleema. Nekarojiet ar shiim valstiim, nebus terorisma.

meooooww, Latvijas skolaas pusdienas jau tagad ir atbaidoshas, cuukgalas truukums taas nesabojass.
Neaizmirsti ka vecaaki maksaa par beernu pusdienaam skolaa taaeec viniem ir tiesiibas prasiit kaadus paartikas produktus veelas. Kaa te miil teikt- kas maksaa tas pasuuta muuziku. :)
16.05.2015 17:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.05.2015
Un kas tieši tur ir nepareizs?
veselas pilsētas jau ir pārņemtas,

Re, piemēram Daugavpils.
viņiem tiek pakārtotas skolas, darba vietas utml.

Krievu skolas, bez maz vai obligātā krievu valodas prasība darbā
Man vispār liekas nepieņemami tas, ka viņi aizbrauc uz valsti, kur ir sava kultūra, likumi utt, bet viņi uzdrošinās sūdzēt tiesās darba devējus utt, jo redz viņiem nav pieņemama uniforma un tas, ka viņus atlaiž dēļ tā, ka viņiem tā uniforma ir pa pliku un viņi tādu nevilks, ir kaut kāds likumpārkāpums. Tas ir tas pats, kas iet strādat Hooters un tad iesūdzet viņus tiesā, jo atsakies vilkt hooters uniformu, labi zinot kāda tur tā ir.

Visu apģērba daļu izņemam un ievietojam valodu, tradīcijas, svētkus vai jebko citu. Atbrauc uz svešu valsti, spiež virsū savu valodu, spiež virsū savu 9. maiju utt.

Tā kā.. Bēgļi nebūtu tā lielākā problēma. Domāju, ka krievi ir lielāka problēma.
16.05.2015 17:57 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
quince, skatos, ka tu baigi naiva esi, tomēr līdz šim to nebiju pamanījusi.

Nelasi ārzemju ziņas? Nelasi par to, kā viņi nogriež galvas "savējiem" par to, ka viņi klausījušies mūziku, kas neatbilst viņu "noteikumiem"? Par to, ka viņu datoru vēsturēs atrasts, ka viņi skatījušies mājaslapas, kas neatbilst viņu "likumiem"? Viņi jau nekaro tik daudz ar citām valstīm, kā viens ar otru. Atvaino, bet nu žēluma dēļ to labprātīgi uz šejieni pieņemt kaut kā galīgi negribās
16.05.2015 17:59 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Jā, krievi ir tik liela problēma. Viņi nestrādā, nemaksā nodokļus, dzīvo uz pabalstiem utt. Pareizi, kā es neiedomājos!
16.05.2015 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Savā naktī varēšu visas 13 lapas izlasīt, kaut pieņemu, ka tur - diskusijas beigās, jau ir pavisam cits temats, gan jau par to, ka krievi atkal pie kaut kā vainīgi...

Man ir dažreiz kauns par to, kā tiek vadīta šī valsts, bet biežāk man ir kauns par skopajiem latviešiem, kuri atteiks palīdzību bēglim, kad viņam draud nāves briesmas, tikai tāpēc, ka pašam tad būs mazāks maizes klaips uz gadu.

Ja ir iespēja sniegt palīdzību, kādēļ to atteikt? Karma strādā lieliski; skatieties, ka pašas netiekat atstātas bēdās nelaimes mirklī un visi uzgriež muguru.
16.05.2015 18:01 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
meooooww, es biju sameeraa tradicionaalaa valstii, Rietumu muuziku vini tur klausaas uz nebeedu un galvas neviens par to negriezh. Nav jaatic visam ko zinjaas staasta. Internetaa vinji neko taadu nemaz nevar skatiities, jo neveelamie saiti vispaar ir blokeeti, pat youtube ir blokeets.
16.05.2015 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits