Nezinu, ko darīt :(

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šorīt draugs taisās no rīta un nevar atrast savu rokaspulksteni. Pirmdien (3 dienas atpakaļ) es no rīta ļoti steidzos uz darbu un aizmirsu aizslēgt dzīvokļa durvis. Viņš pamodās pāris stundas pēc tā, kad biju aizgājusi. Pēc tam man zvanīja un teica, ka durvis bija atvērušās, tā tas ir bijis arī iepriekš, kad esam mājās, bet durvis nav bijušas aizslēgtas.

Šodien tātad konstatējam, ka pulksteņa nav - ne dzīvoklī, ne mašīnā, nekur. Pa šīm 3 dienām neviens pie mums nav bijis. Viņš saka, ka visticamāk pulkstenis nozagts pirmdien no rīta, jo viņš to bija atstājis koridorā uz plaukta. Nekas cits pazudis nav.

Es laikam esmu vainīga tagad pie šī pulksteņa pazušanas :( saprotu, ka vajadzēja aizslēgt tās nolādētās durvis!!! Esmu izmisumā, nezinu, ko darīt, viņš mani nositīs laikam, ka neatradīsies...! Ko man darīt? Sēžu darbā un lūdzu Dievu, lai atrastos... Sapratu, ka daļa atbildības ir mana.:'-(
14.05.2015 11:23 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Neliks, protams, bet tas tomēr paliks uz manas sirdsapziņas, reāli jūtos vainīga!
14.05.2015 18:19 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
aa, nu es jau domaaju...
bet nav jau teiks,ka tieshaam kaads ienaacis pa durviim un tavas vainas peec pulkstenis pazudis. varbuut vnk nokritis no rokas vinjam un nav pamanijis. man vienreiz taa bija, ka pats kkaa attaisijaas un nokrita, pati pat nemaniju, arii bija kvalitatiivs, daargs pulstenis. bet es par laimi mashiinaa atradu.
14.05.2015 18:22 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Ļoti, ļoti ceru un šovakar vēlreiz veikšu meklēšanu!

Paldies liels, meitenes, par viedokļiem un ceru, ka šī būs bijusi tikai mācība man un draugam...
14.05.2015 18:31 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es atceros, es vienu reizi noliku savas vismīļākas Calvin Klein brilles koferī, lai Latvijā nomainītu stikliņu. Un adjos - briļļu nav ne koferī, ne manā mājās, ne drauga mājās, arī mašīnā nebija.
Kāpēc e to stastu? Tāpēc ka dažreiz lietas vienkārši pazūd un neviens nav vainīgs.\
Bet nu dzīvokļa durvis tomēr jātaisa ciet.
14.05.2015 18:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kas tas par sviestu : "kraj naudu Un perc vieta " :D Nav teikts, ka vins to pulksteni nepazaudeja. Vins vinu taa katru dienu nesaja ?
Relax, bet durvis gan macies slegt ciet.
Man bij gadijums kad atstaju atslegas dzivokla durvis ( no arpuses ) un h biju prom. Ksd atnacu domaju, Ka sirdstrieku kersu, bet nekas nepazuda.
Vsp ceru, ka vins tevi parmacit gribeja.
14.05.2015 18:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu kurs? Kurs dzivokla durvis nesledz ciet? Pati vainiga. Drauga vieta tevi tiesham nolamatu. Un tava vieta kratu naudu jaunam pulkstenim un kaut vai no elles to izrautu...ta tomer ir vinam loti darga lieta..ka gan vins var nedusmoties tavas aizmarsibas delj? It seviski, ja ta nav pirma reize..
14.05.2015 18:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kas tas par sviestu : "kraj naudu Un perc vieta "


Ja tas par manis teikto tad tas bija domāts vaispārīgi vairāk, nevis ka autorei jākrāj nauda jaunam pulkstenim, drīzāk tas tika teikts ar domu kā viss reiz pazūd, sabojājas utt. bet tas nozīmē ka vietā varēs nākt kas cits, pat labāks :)
14.05.2015 18:46 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja jau taada tragjeedija, tad nevajag pirkt pulkstenjus, lecot augstaak par savu dirsu, kurus var atljauties uzlikt tikai iipashos gadiijumos. Normaaliem cilveekiem pulkstenis ir ikdienas neesaashanai, nevis uzlikshanai biznesa paartijaa, lai nez ko paraadiitu, cerams, ka Hermes zhakete un Versace krekls arii ir komplektaa, savaadaak taa pastulbi tas uuberkrutais pulkstenis tajos biznesa paartijos izskatiijaas noteikti.

Cik skaitaas daargs? Par kaadu summu shii breeka sacelta? Kaut kaads "limited edition" Rolexss, vai?

Jaa, jaa, shii laikam panjeema un pret griidu izshkjaidiija, ka shai jaaskrien vietaa pirkt, vispaar, kaa te redzams, nav skaidrs, kur tas sasodiitais pulkstenis palika. Varbuut ieteiksiet krediitu autorei panjemt? :-D

Stulbums, normaals viirietis pasaules galu neriikotu, lai cik daargs tas pulkstenis buutu bijis.
14.05.2015 19:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ieteiktu to pulksteni tā cītīgāk pameklēt turpat mājās. Gadās, ka mantas kaut kur aizkrīt, ieslīd. Manam vīram tādā veidā izslēgts telefons divas nedēļas bija pazudis,
Un, ja arī ir tas pulkstenis nozagts, nav jau pasaules gals, tā ir tikai lieta.
14.05.2015 19:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 26.04.2015
Pilnigi izklausas pec mana rakstita. :D Mums sada situacija ir biezi. Jo vejs kaut ka atrauj durvis vala. Nesludzu ciet, jo jauna maja, kapnu telpa tiek ar ieejas kartem un ir kameras.
Viriskis drosi vien pats kaut kur nolicis un tagad neatceras kur. un tad versas ar jautajumu ''Mila, neredzeji pulksteni?'' Jo zagla darbibai nav nekada merka. Dargus pulkstenus lombarda gruti nopardot + var atrast zagli pec kameram. Naudu ir vieglak zagt :D
14.05.2015 19:30 |
 
Reitings 66
Reģ: 26.04.2015
Izlasiju parejos komentarus. :D
Paris, pieej vakara mili pie drauga un pajauta, ko tev darit, ka slikti juties. Kads sakars uzreiz pirkt vieta!
14.05.2015 19:33 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
DieKleinenHexe Tev par mana vīrieša statusu jau nu noteikti uztraukties nevajadzētu ;) arī cilvēkiem ar rolexiem gadās to pazaudēt un nedomāju, ka vīrietim vairākus tūkstošus vērtu pulksteni jāvalkā uz treniņiem vai ejot uz veikalu, bet Tev jau droši vien labāk zināms. Un par biznesa pārtijiem nesapratu, runāju par darba tikšanos.

Brēku ceļu es, zinot, ka tādus pulksteņus es viņam nu noteikti nevarētu uzdāvināt, lai cik to šobrīd vēlētos! Un arī turīgi cilvēki pārdzīvo par zaudētām, nozagtām un salauztām lietām, tavai zināšanai.
14.05.2015 19:35 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Odziņa paldies, mēs jau runājām un atklāti pateicu, ka ļoti pārdzīvoju un kā jūtos!
14.05.2015 19:37 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Zagļi pa dienu tā nemaz nestaigā pa dzīvokļiem un durvis nevirina. Ja kāds kaut ko no koridora paņēma tad ganjau savējie(podruškas, paziņas...).
14.05.2015 19:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Zagļi pa dienu tā nemaz nestaigā pa dzīvokļiem un durvis nevirina.
i

Tieši tā arī viņi dara! Mēģina virināt durvis un tās, kuras atveras, tad arī visu, ko var ātri paņemt tajā koridorā, to arī paņem. Mikrorajonā, kur es dzīvoju, tā arī noķēra dažus pusaudžus, kas tieši tā darās.
14.05.2015 20:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
kā jau te citas meitenes minēja, arī es iesaku slēgt dzīvokļa durvis ciet uz nakti, pat pa dienu,kad esat mājās. mazums, kaut ko darāt istabā vai kur citur dzīvoklī un nesadzirdat, ka kāds ienāk dzīvoklī un nozog kaut ko. nav runa tieši par autores gadījumu, jo nav zināms, vai kāds ienāca, bet nu tam jāpievērš uzmanība. pāris dienas atpakaļ no manis netālu esošajā kaimiņu mājā cilvēkam nozaga telefonu,aizmirsis durvis aizslēgt, citreiz regulāri slēdzot, vot gadījās. un tas ir samērā mazā Latvijas pilsētā. Ticu,ka Rīgā un arī citviet regulāri staigā zagļi pa mājām un pārbauda,kam durvis nav aizslēgtas un sarosās.

autorei,kaut notiktu brīnums un atrastos pulkstenis ;-):-)
14.05.2015 22:35 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man paziņa ārzemes brauca sportot īretà mašīnā, atstāja tur 20tk vērtu plkst, pec sportošanas uzzināja ļoti traģiskus notikumus, steidzas uz lidostu, bet tajā mašīnā nevarēja atrast vairs to plkst.! Nu kkur bija ieslidējis vai tā.. Bet par cik tajā mirkli bija svarīgāk tikt uz lv vnk aizbrauca bez tā.
Kam negadās!.. Varbūt vel atradīsies!
15.05.2015 08:44 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
un kā vēl staigā pa dienu un virina durvis! Cik nav dzirdēti gadījumi, ka gaišā dienas laikā, kamēr ģimene skatās tv, ir kāds ienācis koridorā un paņēmis visu, kas vērtīgs! Zinu,ka pat kažoks aizstiepts..
15.05.2015 11:04 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
pie manis nekad nav gājuši. Arī viss mans klans(vecāki, vecvecāki) durvis ciet neslēdz kad ir mājās un nekas no koridoriem nezūd.
15.05.2015 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)