Nezinu, ko darīt :(

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šorīt draugs taisās no rīta un nevar atrast savu rokaspulksteni. Pirmdien (3 dienas atpakaļ) es no rīta ļoti steidzos uz darbu un aizmirsu aizslēgt dzīvokļa durvis. Viņš pamodās pāris stundas pēc tā, kad biju aizgājusi. Pēc tam man zvanīja un teica, ka durvis bija atvērušās, tā tas ir bijis arī iepriekš, kad esam mājās, bet durvis nav bijušas aizslēgtas.

Šodien tātad konstatējam, ka pulksteņa nav - ne dzīvoklī, ne mašīnā, nekur. Pa šīm 3 dienām neviens pie mums nav bijis. Viņš saka, ka visticamāk pulkstenis nozagts pirmdien no rīta, jo viņš to bija atstājis koridorā uz plaukta. Nekas cits pazudis nav.

Es laikam esmu vainīga tagad pie šī pulksteņa pazušanas :( saprotu, ka vajadzēja aizslēgt tās nolādētās durvis!!! Esmu izmisumā, nezinu, ko darīt, viņš mani nositīs laikam, ka neatradīsies...! Ko man darīt? Sēžu darbā un lūdzu Dievu, lai atrastos... Sapratu, ka daļa atbildības ir mana.:'-(
14.05.2015 11:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār jau - ja pulkstenis ir tiiiik dārgs un vīrieši to parasti uzliek katru dienu - kā viņš 3 dienas varēja nepamanīt, ka viņa nav?!


varbūt pa brīvdienām nekur negāja, tad nu ar nelika :D
14.05.2015 12:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik pat labi varbūt draugs pats to pulksteni kaut kur ir nozaudējis un nezin vienkārši kur likt to niknumu tad nu izliek uz tevi. . Par to ka zaglis ņemtu pulksteni es nebrīnos, bet negribas ticēt tomēr ka zaglis ir pie vainas.
14.05.2015 12:26 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Vispār jau - ja pulkstenis ir tiiiik dārgs un vīrieši to parasti uzliek katru dienu - kā viņš 3 dienas varēja nepamanīt, ka viņa nav?!

++

Man vispār liekas dumji priekštelpā atstāt vērtīgas mantas. Gan makus, gan telefonus un visu pārējo. Es priekštelpā atstāju tikai somu, visu vērtīgo nesu uz istabu, jo loģiski, ka tā ir pirmā un vienkāršākā vieta, no kurienes kaut ko izstiept, īpaši, ja tajā viss ir uzlikts kā uz paplātes. Varbūt esmu paranoiska, bet pietiekami daudz gadījumu dzirdēti, lieka drošība nenāk par ļaunu. Bet tas jau nedaudz novirzoties no tēmas..
14.05.2015 12:31 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Tā kā jau iepriekš ir bijusi problēma ar durvju atvēršanos, kad tās nav aizslēgtas, to vajadzēja laicīgi risināt saremontējot durvis. Ja tas netika izdarīts, tad vismaz jāņem vērā pats fakts un nevajadzētu turēt vērtīgas lietas koridorā uz plaukta, manuprāt, tas vispār nav ieteicams, jo neaizslēgt durvis var gadīties katram.

Protams, žēl par pulksteni, bet draugam vajadzēja risināt situāciju jau savlaicīgi tā, lai šāda gadījuma nebūtu, nevis tagad nogrūst atbildību uz meiteni. Ļoti gļēvi vainot Tevi, izskatās, ka situācija jau bja paredzama, ņemot vērā durvju problēmu un vērtīgo mantu glabāšanas vietu. Draugam vajag paskatītites tālāk par savu degungalu un sakārtot sadzīvi, tad neviens nebūs jāvaino.
14.05.2015 12:35 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
es šajā situācijā, laikam, vairāk panikotu par to,ka kāds ir nācis manā dzīvoklī kamēr guļu... šausmīga sajūta. Man būtu trauma uz ilgu, ilgu laiku. un štrunts par to pulksteni.
14.05.2015 13:21 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Varbut vins kkur citur to pulksteni pazaudeja. Nu pazuda, pazuda.. tas ir tikai pulkstenis
14.05.2015 13:29 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Zaglis būtu ņēmis gan pulksteni, gan citas vērtīgās mantas, jo viņi savāc visu, kas varētu būt vērtīgs, man tika nozagta ne tikai nauda, telefons, bet pat adīti dūrainīši, jo laukā ziema un smaržas, kuras par laimi nebija pārāk vērtīgas, viņi ņem visu, kas var noderēt īpaši, ja nav izdomāts konkrēti, ko zags.
Visdrīzāk draugs pats aizmirsis, kur nolicis un sadomājies, ka viss tevis dēļ
14.05.2015 13:32 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Hmm, nav ko pārdzīvot. Tas taču tikai pulkstenis. Vispār nevajag pārdzīvot par materiālām lietām.
Labi, ka pašiem viss kārtībā.
14.05.2015 13:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Agī.
Tu jau mani sabiedēji :-(:-)
14.05.2015 13:46 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vispār jau mani viens p*** sabiedēja. Kārtējo reizi izlienot ar purnu priekšā. Tāpēc paņēmu nepareizu trajektoriju ( šaurš ceļš ) un ar pakaļējo riteni uz apmales pārsitu riepu. Ah..
Tagad visas domas ap riepu.
14.05.2015 13:52 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
bet draugam vajadzēja risināt situāciju jau savlaicīgi tā, lai šāda gadījuma nebūtu, nevis tagad nogrūst atbildību uz meiteni. Ļoti gļēvi vainot Tevi, izskatās, ka situācija jau bja paredzama, ņemot vērā durvju problēmu un vērtīgo mantu glabāšanas vietu. Draugam vajag paskatītites tālāk par savu degungalu un sakārtot sadzīvi, tad neviens nebūs jāvaino.


ā nu jā, tā ir drauga vaina, ka meitene durvis neaizslēdza :D kāda starpība salauztas vai nē, durvis uz atslēgu ir jātaisa ciet vienmēr!
14.05.2015 14:02 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tik pat labi varbūt draugs pats to pulksteni kaut kur ir nozaudējis un nezin vienkārši kur likt to niknumu tad nu izliek uz tevi.
Visticamāk. Nu kaut kā nešķiet ticami, ka zaglis paņemtu pulksteni, bet turpat blakus esošu naudas maku atstātu.
Varbūt pats kaut kur pazaudējis vai zaudējis derībās, par ko negrib atzīties, un tāpēc Tevi pataisa par vainīgu.
Un, kas attiecas uz "viņš mani nositīs laikam, ka neatradīsies" - Tu tagad muldi vai tiešām baidies, ka viņš varētu kļūt vardarbīgs?
14.05.2015 14:05 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.10.2014
Neķer kreņķi! Neviena lieta, ja vien tā nav kā piemiņa lieta, nav tik dārga un neaizstājama, lai nevarētu tikt pie jaunas. Nopirks jaunu un drīz vien vecais pulkstenis aizmirsīsies. Kamēr vien visi dzīvi, veseli un ar jumtu virs galvas, tikmēr nekas ārkārtējs nav noticis.
Domāju, svarīgi izrādīt draugam, ka tev nav vienalga un darīt kaut ko lietas labā, piemēram, piedāvāt iegādāties slēdzeni, kuru no ārpuses iespējams atslēgt tikai tad, ja ir atslēga. Doma tāda, ka durvis no ārpuses vienmēr ir automātiski aizslēgušās, tiklīdz ir aizvērtas, bet no iekšpuses atslēdzas vai nu ar atslēgu, vai automātiski, kad nolaists durvju rokturis.
Atceries, ka tev visapkārt notiek arī briesmīgākas lietas un varbūt sapratīsi, ka šim gadījumam vajadzētu palikt atmiņā kā sīkām nedienām. ;)
14.05.2015 14:10 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
kāda starpība salauztas vai nē, durvis uz atslēgu ir jātaisa ciet vienmēr!
Es šo dzīves gudrību iemācījos tad, kad man kaut kāds nepazīstams džeks (laikam sajauca stāvus?) iespērās pa durvīm iekšā, izgāja cauri visam priekšnamam, ienāca virtuvē un laikam tikai saprata, ka nepareizā dzīvoklī ienācis. :D

P.S. - Ā, un par zagli, kas paņem pulksteni, bet ne naudu - varbūt tā varētu darīt pavisam mazi bērni, kas naudas vērtību nezina (bet pulkstenis šķiet forša mantiņa).
14.05.2015 14:10 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kas jums tās par durvīm, kas pašas mēdz atvērties?! Ja pie atvērtām dzīvojat, tad nav starpība vai viņš viens gultā guļ vai abi kopā skatāties TV.
14.05.2015 14:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja blakus nauda un pulkstenis, zaglis drīzāk ņemtu naudu - pustumšā priekšnamā ātrumā grūti noteikt, vai dārgais pulkstenis ir oriģinals, vai ķīniešu pakaļdarinājums. Ja nu vienīgi naudu nepamanīja. Ja naudu nevarēja nepamanīt, tad pulkstenis nebūs nozagts, bet būs pazudis.
14.05.2015 14:15 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
parasti koridorā stāv arī mašīnas atslēgtas, skaidra nauda un pazuda tikai pulkstenis...

Ja pazuda pulkstenis, bet nauda palika... Tevi vienkārši mēģina pamācīt lai durvis vaļā nepaliek.
Neviens neatstās redzami atstātu naudu un neņems pulksteni, par kuru bez novērtētāja nevar būt drošs, ka lombardā tas nemaksās vairāk, kā 2€.

P.S. Pasaki draugam, lai durvis salabo.
14.05.2015 14:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Es gan nedomāju, ka draugs noslēptu pulksteni un melotu autorei, ka nozagts un vainotu viņu...tas taču ir crazy pret savu otro pusīti (t) ja nu vienīgi pats kaut kur pakāsis un noveļ vainu uz durvīm...jo diezvai zaglis paņemtu tikai pulksteni no visa plaukta :D
14.05.2015 14:48 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Pārmācīt viņš mani nepārmāca, jo pats ir milzīgā stresā, ka nevar atrast, to es redzu un jūtu.

Man ir cerība, ka tiešām zaglis tas nebija un mēs mierīgi atradīsim... Citādāk būtu paņemta skaidra nauda arī, jo tās bija vienkārši banknotes uz plaukta.

Pulkstenis man par nelaimi ir tik dārgs, ka viņš katru dienu neliek, tikai uz darba tikšanos vai pasākumiem. Man grūti iedomāties, ka tas ir "tikai" pulkstenis, jo tādu pat Rīgā nevar nopirkt.

Muļķīgi, ka durvis jaunas esam ielikuši mēnesi atpakaļ, jo vecās tiešām bija nedrošas, bet tas, ka šīs taisās vaļā drīzāk ir kaut kāds brāķis un būs jāvēršās pie firmas, kas uzstādīja nu jau iespējami drīzāk (s)
14.05.2015 17:35 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Pulkstenis man par nelaimi ir tik dārgs, ka viņš katru dienu neliek, tikai uz darba tikšanos vai pasākumiem. Man grūti iedomāties, ka tas ir "tikai" pulkstenis, jo tādu pat Rīgā nevar nopirkt.


tu gribi teikt, ka tavs viirietis liks tev atliidzinaat par to pulksteni? (t)
14.05.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits