visas tik vienadas

 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Kapec sievietes tere lielu naudu pucejoties lai beigas visas izskatitos tik lidzigi un pat vienadi . Visam viena tona blondi vai tiesi otradi melni mati, vienada gsaruma, vienadas figurad, pats drebes un stils lidzifdgs. Kur musdirnas palikusi odzina un roxinite kapec visas grib izskatities tik lidzigi.
10.05.2015 08:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kur ir tā atšķirība? Kāpēc būt par hipsteri un ģērbties kā vienam no hispterīgajiem kloniem (vai gotiskajiem, vai etniskajiem) ir OK, bet blondi, taisni mati - fui, fui fui? Tas pats taču vien ir. Tāpat nekāda baigā unikalitāte nesanāk.

Īstai unikalitātei vajag savu stilu - 13. gadsimta balles kleita + 80-o mati + hipsteru brilles ar milzu rāmjiem. Vot tad gan - otras tādas nebūs.
10.05.2015 13:24 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
steal dream Pirmkārt,izej ārā, nevis skaties instagram bildes. Paskaties Vecrīgā uz meitenēm, tad aizbrauc uz kādu nomaļāku vietu Latgalē, vēl kādu mazpilsētu un sāksi saprast, ka tik vienādas nemaz nav ;-):-D
10.05.2015 13:29 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Kur ir tā atšķirība? Kāpēc būt par hipsteri un ģērbties kā vienam no hispterīgajiem kloniem (vai gotiskajiem, vai etniskajiem) ir OK, bet blondi, taisni mati - fui, fui fui? Tas pats taču vien ir. Tāpat nekāda baigā unikalitāte nesanāk.

Īstai unikalitātei vajag savu stilu - 13. gadsimta balles kleita + 80-o mati + hipsteru brilles ar milzu rāmjiem. Vot tad gan - otras tādas nebūs.


Pilnībā piekrītu! Un kas tad jūsuprāt ir šī "odziņa"? Ja meitene staigā tāda kāda ir (īpaši nepiepūloties pie sava izskata, nepērkot jaunas drēbes u.t.t.) tad visi sāks bļaut virsū, ka lauku pāķiene. Ja šī pati sieviete iepērkas pieejamajos apģērbu veikalos (un tajos ir tas, kas ir, un neko jaunu tu neizdomāsi) un sāk sevi kopt, atkal visiem slikti - lelle, caca un kā tik vēl nenosauks. Neko nesaku, ir pabriesmīgi kad mati krāsošanas un taisnošanas dēļ birst ārā, āda arī nedabiski nodedzināta solārija un kosmētika kā vecs špaktelējums birst. Bet manuprāt tieši tagad šādu variantu kļūst ar vien mazāk. Sievietes tomēr atgriežas pie dabiskuma. Un tas ir skaisti!!! Nu ko lai izdara ja veikalā katru drēbi netirgo tikai 1 eksemplārā un tev sanāk satikt uz ielas tādu pat jaciņu vai kleitu. Bet vai tad vīriešiem nav tas pats? Tas, kurš sāks izcelties ar odziņām, ātri tiks apbērts ar kritiku. Un galu galā, vai tad ir tikai 1 cilvēks, kurš cenšas izcelties? Nē! Tādu ir daudz, un tas viņiem jau uzreiz atņem šo unikalitāti. Tā nu tas ir, diemžēl, mūsu sabiedrība nonāk pretrunās pati ar sevi.
10.05.2015 13:38 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Kaada suudzaas ka visas tik vienaadas, citas tepat noliek kaadu, kurai patiik kas citaadaaks kaa paareejaam. Galvenais, ka pasas perfektas. :)
10.05.2015 13:51 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Kopt nav uzkrasot biezas uzacis, pielimet skropstas, un 10 kartas ar tushu un 5 kartas tonalais. Kopt ir rupeties par sejas adu, lai ta ir statojosa un bez pumpam lielam poram. Koptai nevajas tonnu kosmetiku uz sejas. Pietiek ar mazliet tusu un lupu spidumu un bus skaista
10.05.2015 13:59 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Ļoti piekrītu šim viedoklim:

Vispār piekrītu tēmas veidotājai. Latvijā ir ļoti ļoti izteikta šablonveidīga ģērbšanās. Nav tā, ka ir lietas, kas ir ''modē'' un tad visām sievietēm tās patīk un visas tā izskatās. Modē šobrīd ir ļoti daudz kas, sākot ar boyfriend, oversized un androgīniem griezumiem, izteikti vīrišķīgiem apaviem, īsiem edgy matu griezumiem, hipsterīgiem tetovējumiem redzamās vietās un grunge izskatu utt. Latvijā pret modi attiecas ļoti selektīvi, tiek ņemts tikai vissievišķīgākais un stereotipiskākais. Ok, Rīgā vēl gadās ieraudzīt kādu 1 hipsteru pūlī, kas ir ļoti maz, bet mazākās pilsētās sievietes ir gandrīz vai uniformās. Nu jā, viena izvēlēsies zilu kleitu, otra melnu topu un sarkanus svārkus, bet tā ir tik niecīga atšķirība, ka vispār nav atšķirība.


Pati ar savu izskatu un ģērbšanās veidu jau gadiem ilgi atšķiros no vairākuma, tāpēc nereti nākas sastapties ne tikai ar izbrīnas pilniem, bet arī nosodošiem skatieniem. Rīgā ir daudz dažādu cilvēku un ejot pa ielu nejūtu to, ka kāds īpaši mani pētītu pat ja ar izskatu tomēr izlecu no pūļa. Mazpilsētās gan tas ir īpaši izteikti, jo visi staigā vienādi, reizēm pat tā kā nekad nespētu iedomāties, ka var savienot apģērba gabalus (piemēram, balerīnu kurpītes ar koši dzeltenām zeķēm kājās), rezultātā atliek parādīties kādam cilvēkam, kurš izskatās kaut mazliet savādāk (vai nu tas būtu hipsters, metālists vai panks), lai cilvēki ar skatieniem censtos otru aprīt, pētot viņu kā īpašu eksponātu. Manuprāt, Latvijā ir liela problēma pieņemt cilvēkus, kuri ar savu izskatu un stilu cenšas atšķirties, tāpēc nereti nākas lasīt un dzirdēt negatīvas, nosodošas piezīmes un izteikumus. Beigu beigās sanāk tā, ka vien vēlies būt individualitāte un patiešām atšķirties no vairākuma, jāsamierinās ar dzēlīgām piezīmēm, neizpratni un jautājumiem par to, kāpēc neesi "tāds kā visi citi."
Protams, atkārtošu, ka nerunāju par to, ka tā ir visur, šeit paprātoju tikai par gadījumiem, kurus nācies novērot pašai saskarsmē ar citiem cilvēkiem.
10.05.2015 14:18 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Ja šī pati sieviete iepērkas pieejamajos apģērbu veikalos (un tajos ir tas, kas ir, un neko jaunu tu neizdomāsi) un sāk sevi kopt, atkal visiem slikti - lelle, caca

Paskaties, kā ZARA, Mango un līdzīgi veikali, kas ir bezgala populāri LV, savās mājaslapās savus apģērbus prezentē. Cik daudzas no šo veikalu apmeklētājam ģērbjas tamlīdzīgi? 99% gadījumu viss tiek pirkts un kombinēts tā, lai izskatītos kā lelle un caca, taviem vārdiem izsakoties. Piedāvājums ir ļoti atšķirīgs no tā, ko beigās pircējas ar to apģērbu izdara.
10.05.2015 14:32 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Nu baigāās problēmas. :-D:-D Nav vienalga kā citas ģērbjas un izskatās?
10.05.2015 15:00 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
var redzēt, ka autore maz ceļojusi, maz redzējusi pasauli. katrā valstī ir lielais kvantums vienādu cilvēku un mazs % to kuri atšķiras, viss atkarīgs, kur tieši tu meklē to atšķirīgo. pastaigājot pa NY priekšpilsētas lielveikalu vispār visi izskatās vienādi, vienīgie atšķirīgie būs tie 5 emo kids, kas kaut kur stūrī sēdēs ar austiņām uz ausīm...

toties Manhattan ej kur gribi, tipāžu pārpilnība, acis var izmežģīt. Bet viņi ir koncentrēti mazā vietā daudz.
Tas taču ir atkarīgs no vietas, no situācijas.

Stulbi stereotipi. katrs izskatās tā kā uzskata par sev vajadzīgu.

Es Rīgā reti redzu kaut kādas pārkrāsotas, vai drausmīga paskata meitenes. Varbūt ir kleitiņas īsas, vai dekoltē dziļi, vai papēži baigie. bet kopumā labi izskatās mūsu meitenes. Ir dažādība!
10.05.2015 17:51 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Autor, pirms gudri dirs, paskaties pats uz sevi un tad kaut ko raksti sieviešu forumā.
10.05.2015 17:54 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es arī nesaprotu, kāpēc vesels bars ar "mākslinieciski" ģērbtām dāmām ir labākas par kādu, kura uzvelk zīmuļbikses? Tās mākslinieciskās tāpat "vienādas". It īpaši smiekli nāk, ja uzvelk kādu dīvainu drēbi un tad aizvainoti stāsta, ka uz cilvēki atskatās (Emilie, tas nekādā gadījumā nav par Tevi, jo neesmu ne Tevi redzējusi, ne arī pārmetusi kādam viņa izskatu). Bet vai tad tāds arī nav mērķis? Nu nesakiet, ka krāsoti zili mati, saplēstas zeķubikses 3 kārtās tika izdomāti tāpēc, ka meitenes tā labāk jūtas. Tas taču notiek tieši tāpēc, lai cilvēki atskatās, lai rodas šīs individuālisma sajūta! Labāk lai meitene izskatās dabiski skaista šabloniskās "standarta" drēbēs, nekā par visā vārītēm pārtaisa sevi par ķēmu, lai tikai izceltos. Lūk tā jau ir problēma, jo uzskatu, ka tas ir uzmanības deficīts un tieksme izrādīties, pievēŗst sev uzmanību. Neredzu neko labu šajā "vēlmē būt individuālai", ja tas pašai liek justies neērti. Un varbūt tiešām kādreiz jāpamēģina atbildēt uz šo jautājumu, kāpēc ir tik milzīga vēlme atšķirties.
Ja es jūtos neveikli uz stulbi augstpapēžu kurpēs, tad nu meitenes, sorry, būs Jums mani jāpacieš uz ielas, kā neizteiksmīgu pelēko masu ikdienišķās drēbēs :D Un jā, man ir slikta gaume un netaisos savu laiku tērēt interneta dzīlēs, lai tikai izkoptu savu gaumi un atrastu atšķirīgu drēbes gabalu, jo tas manā dzīvē ne tuvu nav galvenais.
10.05.2015 18:01 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Hahhaha, tu mani sasmīdināji, kurš nu to būtu teicis, palasi savas iepriekšējās diskusijas un tad gudri spried.
:D
Un vispār, man kaut kā vienalga par to, ko velk citi, ES uztraucos par sevi, ja gribēšu izskatīties kā citi, tad izskatīšos.
Es par citiem nedomāju, lai velk, ko grib.
10.05.2015 18:07 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Es šoreiz pilnīgi piekritīšu Catelaya, modeles ikdienā nekrāsojas, meitenes ;-) viņām neviens nedod stilistu padomus, jo viņas satiek pasaules labākos stilistus katru dienu savā darbā, bet brīvajā laikā modelēm ir pašu izkopts stils, to var redzēt kaut vai Karlinas Caunes vai Ievas Lagunas instagramos, vai vispasaules modeļu stilos models.com streetsyle sadaļā. Vizāšisti viņām nav vajadzīgi, jo ikdienā makeup nelieto. Kosmetologs un visādas sejas kopšanas procedūras viņas apmeklē vairāk par vidusmēra meiteni tikai tāpēc, ka darbs prasa, lai āda vienmēr būtu nevainojami tīra un skaista.

Bet kopumā piekrītu - tās meitenes, kas Rīgā var atļauties grūzt lielu naudu savā izskatā, tiešām izsktās savstarpēji līdzīgas. Turpretim meitenes, kuru līdzekļi ir ierobežoti, gan bieži vien cenšas atrast kādu rozīnīti, ko izcelt. Pēc maniem novērojumiem ;-)
10.05.2015 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nu nesakiet, ka krāsoti zili mati, saplēstas zeķubikses 3 kārtās tika izdomāti tāpēc, ka meitenes tā labāk jūtas.


iebrauci auzās. :D tipiska domāšana, ka cilvēks ar krāsainiem matiem vai savādāku apģērbu tā izskatās tikai tamdēļ, lai pievērstu uzmanību no apkārtējiem, nevis savas labsajūtas pēc. vakara anekdote, paldies.
10.05.2015 18:29 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
piekrītu Wolf, diezgan riebīgi lasīt šo diskusiju.


Nu nevajaga šo diskusiju tik ļoti ņemt pie sirds. Tas nav tā vērts! :)
Vispār jautri šo diskusiju palasīt. :D :D :D
10.05.2015 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu nesakiet, ka krāsoti zili mati, saplēstas zeķubikses 3 kārtās tika izdomāti tāpēc, ka meitenes tā labāk jūtas.


Nu c'mon ne jau lai uzmanību pievērst izvēlāmies neordinārāku matu krāsu ,bet gan tāpēc ,ka tā ir tīkama, man bijuši tumši zili mati ,tagad ir tumši zaļi ,neko , gan ar darba kostīmu iet kopā ,gan ar brīvā laika drēbēm. Vnk daudzi izvēlas to šablonu un dzīvo mierā ,citi atkal eksperimentē, es piederu pie eksperimentētājiem , kad man apnīk viens mans tēls ,es izveidoju jaunu.
10.05.2015 18:48 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Mani ar maniem melnajiem matiem laikam nolinčotu :D

Bet vispār, par matiem, manuprāt, tiešām nav ko diskutēt, jo katrs krāso tādus, kādi piestāv pie sejas un personībai. Par frizūru vēl varētu kaut ko teikt, tomēr daudzām - ieskaitot mani ir taisni mati un parasti tā arī ikdienā sanāk staigāt - reāli, ja tagad visiem būtu gotu vai hipsteru drēbes un čirkaini mati, tad atkal būtu šums un cilvēki uzskatītu, ka glītāk ir kaut kas no klasisko drēbju plauktiņa un taisnie mati, jo čirkas, tādas taču visiem.
Jā, ir lietas, kas man nepatīk, piemēram, kaut kādi vien veidīgi mēteļi, bēšā vai gaiši brūnā, rižīgā tonī, arī kaut kādas pufaikas, kas izskatās 'lēti', bet kàds tajàs jūtas ērti un tas ir viņa stils, lai arī ir cilvēki, kam tas liekas vienveidīgs un prasts.
10.05.2015 18:52 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Pacelojusi esmu diezgan, esmu bijusi pat Kina un Jaunzerlande, bet tas ta. Nekur Eiropa sievietes nelauz kajas pa brugi ar spilkam. Ja skrienama diena tad zempapezu kurpes, ja augsti papezi tad ar masinu parvietojas. Tikai Riga augstpapezu kurpes skrien pakal tramvajam. :-D
10.05.2015 19:03 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Un man nekas neskauz, tiesam negribetu 120 cm blondu pakulu matus, kas izskatas pec salmiem no parbalinasanas un taisnosanas(l)
10.05.2015 19:05 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Bet kopumā piekrītu - tās meitenes, kas Rīgā var atļauties grūzt lielu naudu savā izskatā, tiešām izsktās savstarpēji līdzīgas. Turpretim meitenes, kuru līdzekļi ir ierobežoti, gan bieži vien cenšas atrast kādu rozīnīti, ko izcelt. Pēc maniem novērojumiem

Loti shauri ;) Man papilnam pazinu,kuraam ir daudz liidzeklu, bet vinas nebaidaas izskatiities dabiski. Tapec jau daudzas 'iz grazi v knazi" ta grib kopeet cacu paarspiileetiibu,lai atbilstu it kaa shodienas skaistuma masu etalonam Latvijaa,jo tad par tevi domaas,ka tu esi turiiga. Bet,ja nav pieaudzetu garu,taisnu matu, geela nagu un solaarija bruunuma,tad esi nabadziite,kurai atliek buut hipsterienei?
Kape visp te ir tikai divi tipi, caca ar kurpitem un visu pieliekamo vai ari uzreiz hipsteri un citadie subkulturu parstavji? Man daudzas draudzenes nepieder ne pie vienas shis kategorijas,vinas ir personibas un nelaiza pakalu cacu kultam un tikpat daudz nestaigaa "maakslinieciskaa" neviizhiibaa. (t)
10.05.2015 19:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits