Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju Jūrmalas skolēnu vecākus

 
10 gadi
Reitings 196
Reģ: 29.01.2009
Sveiki!
Mani sauc Madara Mika, šobrīd studēju Latvijas Universitātes Sociālo Zinātņu fakultātē, Informācijas pārvaldības programmā, 3. kursā. Šobrīd rakstu bakalaura darbu par Jūrmalas skolu bibliotēku krājuma vizuālo noformējumu. Bakalaura darba mērķis ir noskaidrot skolas vecuma bērnu domas par to, kāds bibliotēkas krājuma noformējums ir saprotams un vai tāds vispār ir vajadzīgs, lai atvieglotu skolēniem nepieciešamo grāmatu meklēšanu.

Meklēju skolēnu vecākus, kuri ļautu palīdzēt sazināties ar skolēniem, kuri mācās Jūrmalas vispārizglītojošajās skolās un kuri ir vecumā no 14 - 18 gadiem. (mācās 7.-12.kl.). Man ir sagatavoti dažādi jautājumi par skolas bibliotēku un informācijas meklēšanas paradumiem skolas bibliotēkā. Katram aptaujātajam izsūtu aptuveni 10 jautājumus. Atbildes uz jautājumiem var sniegt brīvā formā, paplašinātās atbildēs, tā nav gluži anketa, bet vairāk kā intervija korespondences (sarakstes) veidā. Visi respondenti ir anonīmi, netiks publicēts ne vārds ne uzvārds, tikai skola, kurā mācās un vecums.

Mans e-pasts:
[email protected]
variet rakstīt arī man tepat, portālā cosmo.lv vēstuli, paskaidrošu sīkāk par pētījumu.
05.05.2015 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 196
Reģ: 29.01.2009
Hmm, varbūt kādai ir māsa vai brālis tajā vecumā, kas mācās kādā no Jūrmalas skolām? :-)
Pagaidām vecāku portālos (cālis.lv un mammamuntetiem.lv) ir nulle atsaucība.


:-)
06.05.2015 11:15 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kāpēc tu pati neaizdodies uz kādu no skolām? Iepriekš sazinies ar vadību un gan jau ir iespēja tikt līdz skolēniem.
06.05.2015 11:20 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Varbūt meklē nevis vecākus, bet aizej uz skolām un runā ar skolotājiem/bērniem?
Kad es vēl mācījos Jūrmalas skolā :) mums audzināšanas stundās pa laikam ieklīda studenti ar savām anketām.
06.05.2015 11:21 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Ja jau neviens šādos portālos neatsaucas, kāpēc nebrauc pati uz Jūrmalas skolām? Sakontaktējies ar skolu sekretārēm, izstāsti par savu pētījumu un lūdz atļauju aizbraukt uz skolu un kādas stundas laikā izdalīt aptaujas. Tā aptaujas aizpildīšana visticamāk aizņem maz laika, tāpēc stundas bērniem nekavēsi. Turklāt var mēģināt šo braukšanu pa skolām saplānot tā, lai pa vienu vai divām dienām apbraukā visas Jūrmalas skolas - tā tev viss ies ātrāk nekā šādi gaidot, kad atsauksies kāds no portāliem. Turklāt, braucot uz skolām klātienē, iegūsi arī vairāk respondentu.
06.05.2015 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 196
Reģ: 29.01.2009
Paralēli aptaujām,protams, dodos uz Jūrmalas skolu bibliotēkām, kur novērtēju bibliotēku krājuma vizuālo noformējumu tabulā un parunājos ar bibliotekārēm. Mīnuss tikai tāds,ka katrā skolā starpbrīžu garums ir savādāks un pašiem bibliotekāriem arī maz laika, bibliotēkās uzkavējos vairāk nekā stundu.
Ar to sarunāšanu ir tā - kursa biedriem pagājušogad bija negatīva pieredze - bibliotēkās atstātās anketas neviens neredz un nepilda, bet iet klāt un uzrunāt īsti nedrīkst, jo pēc sejas vien nav iespējams noteikt konkrēto vecumposmu, uzrunājot mazākus var būt nepatikšanas ne tikai no skolas, bet arī no bērnu vecākiem, tā lūk. :) Par anketu dalīšanu kādā stundā bija doma, bet lieta ir tāda, ka šajā pētījumā tās aptaujas nav uz daudzumu, bet gan uz katru skolu pa 1 - 2 anketām no katras, jautājumi nav no tādiem, kurus uz ātro var atbildēt ar "jā"/"nē"/"daudz"/"necik".
Parunāšos ar bibliotekārēm, gan jau tikšu galā. :)
06.05.2015 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits