Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakara beztēma

 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Nemanīju vakara beztēmu, bet gribas papłāpāt.

Kā baudāt brīvdienas? Kas aktuāls?

Dzeru vinčiku, fonā hokejs, joprojām pārdomāju dzīvi. the..one, bakar teica, ka draudzeñu attiecībās vairāk drāmas, nekā attiecībās ar vīrieti- nevaru nepiekrist. Joprojām nezinu, kā šī stulbā situācija atrisināsies... Jūs bieži ar draudzenēm strīdaties? Jūtis kā vidusskolas laikā :-/
02.05.2015 22:53 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pa dienu bija superīgs izbrauciens ar draudzeni. Pirmoreiz biju gan Saulkrastu Baltajā kāpā, gan atjaunotajās Siguldas pilsdrupās. Salijām gan, bet bija to vērts! (l)

Tagad sildos ar karstvīnu un skatos hokeju.

Hmm... tikko sapratu, kad pēdējoreiz ar kādu tuvu draudzeni esmu strīdējusies 3. vai 4. klasē. Tad pat mums bija razborkas pie šūpolēm. :-D Bet tas ir vienīgais strīds, kas nāk prātā.
02.05.2015 22:57 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Šovakar aktuāls hokejs! Un tas, ka Sotnieks nevar savaldīt nūju :D

Ebe, es esmu klusais lasītājs, bet jau vismaz 3.reizi lasu Tavas pārdomas par strīdu ar draudzeni. Vajag ar kādu par to izrunāties! ;)

Bet tā, viss pa vecam, man darbu līdz kaklam, diplomdarbs uz priekšu neiet. Viss forši :D haha, kā tad.
02.05.2015 22:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Par ko bija strīds, Ebe? Ja konkrēti nepasaki, nekādu padomu nevar sniegt.
Skatos hokeju, lēnām nobeidzu bakalauru, nekas īpašs. :D
02.05.2015 22:57 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Un par tēmu - ar savu pēdējo laiku tuvāko draudzeni mums bija liels, liels strīds, kad viss sāka jukt un brukt. Tad vnk izkliedzām un izraudājām visu, kas sāp. Un kaut kā lēnām it kā būvējam visu no sākuma un ar stipriem pamatiem. Cerams.
Citādāk? Citādāk man ir vīna, pasākumu paziņas ar ko nav īsti par ko strīdēties, kurām tā īsti līdz galam neatklājos. :)
02.05.2015 22:59 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Atbraucu mājās, lai mācītos,bet visus mācību materiālus un klades aizmirsu Rīgā. Nu,neko,atpūšos!
02.05.2015 23:01 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Šodien izvizināju mammu un vecmammu pa veikaliem, tagad baigais nogurums. Domāju apēst tortītes gabaliņu, padzert tēju un iet gulēt. Rīt ar draugu brauksim mazā izbraukumā, vakarā ballīte pie draugiem. Zinu, ka viņš labprāt slaistītos mājās pie TV, bet man tik ļoti gribās iziet cilvēkos, savādāk jūtu, ka esmu iesūnojusi :D

Par tām draudzenēm - mēs nestrīdamies vispār. Laikam baigi demokrātiskas esam. Mums arī nav īsti daudz par ko strīdēties, it kā esam dažādas, bet es viņu tik labi pazīstu, ka negribu dusmoties un strīdēties, un pat ja viedokļi atšķiras, es zinu, ka viņa domā un dara tā, kā tas ir vajadzīgs viņai, nevis man. Ja sāktu aprunāt manu privāto dzīvi vai ģimeni, tad būtu savādāk, bet tā nespēju iedomāties, ka mēs kādreiz tā sastrīdētos, ka vairs nerunājam un tā. Par ko strīds vispār?
02.05.2015 23:02 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Ebe, es esmu klusais lasītājs, bet jau vismaz 3.reizi lasu Tavas pārdomas par strīdu ar draudzeni. Vajag ar kādu par to izrunāties!

+++ Es vakar arī lasīju, ka gruzies par to. Vajag aprunāties ar kādu. Ja ne gluži dos kādu padomu, tad vieglāk gan var palikt.
02.05.2015 23:04 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Sovakar atbraucu no ciemosanas majas. Superigi laiks tika pavadits-tik daudz smiekli,jautribas,ta kopa busanas sajuta. Super,par spiti sodienas laikapstakliem :)
Izbaudiju majas gatavotus vinus. Garsigi!
Tiesa gan-sodien jutos drankigi!!!:( Ilgi neskatisos uz alko un maciba,ka nevajag jaukt kopa dazadus alko dzerienus.... Peeee
02.05.2015 23:05 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Zakji, izklausās, ka forša diena bijusi :-) Kā patika Baltā kāpa? Man kā Saulkrastu gandrīz iezemietim interesanti dzirdēt, kāir no malas. Man dikti pierasta :-)

Liana, tā arī ir, ka es visu laiku iekšēji par to cepos. It kā izrunājos ar vīru, bet nu laikam bija par maz, ja jau joprojām cepos. Vienīgais, kas līdzētu droši cien būtu izrunāšanās ar viñu pašu, bet nu šobrīd negribas - zinu, ka atkal uzkurināšu visu no jauna un atrisinājuma nebūs.

Artemzija, zinu, zinu, ka nedabūšu padomu, ja neko neizstāstīšu. Godīgi sakot, pat nezinu, ko izstāstīt- viña jau pēdējos divus mēnešus iet sviestā, ar visiem strīdas, šoreiz man tika laimīgā loze. Zinu, ka pareizi būtu norīt aizvainojumu, bet šoreiz kaut kā nesanāk (jau miljons reižu esmu tâ darījisi!). Besī, ka viña nejūt robežas un atłaujas izteikties pat par to, kas uz viñu vispār neattiecas...
02.05.2015 23:06 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Skatos hokeju, rīt uz darbu, bet gulēt tāpat netikšu, kamēr hokejs nebeigsies.
02.05.2015 23:09 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Mistalee, mēs esam pazīstamas 20 gadus, sen jau kā nestrïdamies nopietnii, bet nu re kā... Piekrītu, ka ir tādi draugi, ko vienkārši pieñe am, viña man ir tieši tāda, lai gan esam łoti atškirīgas.
02.05.2015 23:09 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ebe - riktīgi smuki Baltajā kāpā! :) Man jau vispār jūra ir ļoooti mīļa. Un kā Jūrmalas jūras cilvēkam, man liekas reāla eksotika, ka pludmalē tek upe kā tas ir pie Baltās kāpas. :D
Bet nu forši viss sataisīts. Secinājām, ka arī kāzu fotosesijai būsļoti piemērota vieta.
Pat nebija žēl par parkingu maksāt, jo redzams, ka nauda tiek ieguldīta labiekārtošanai. Forši! :)
02.05.2015 23:09 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Ebe, Tu no Saulkrastiem? Man arī patīk dzirdēt un lasīt, kad kāds piemin Saulkrastus, tās man agrāk bija mājas, tagad tikai ilgāk nav būts. Pašai arī gribās tikt līdz tai Baltajai kāpai.
02.05.2015 23:11 |
 
Reitings 267
Reģ: 17.02.2014
Esmu tik ļoti, ļoti sailgojusies pēc Latvijas, pēc Latvijas ķieģelīšiem, neveselīgajiem biezpiena sieriņiem un neapmierinātajām sejām, ka esmu gatava mest visu pie malas un braukt mājās. :-/
Kā jums tur, Latvijā, sokas?
02.05.2015 23:11 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Heyā!
Es tikko no pirtiņas, sajūta fantastiska. Medus skrubis ar lavandu kārtējo reizi aizgrāba manu sirdi un nu jūtos kā no jauna piedzimusi :)
Drīz jau jādodas gulēt, jo rīt jāceļas uz super bingo :D

Ar draudzenēm iet kā iet - kā pa kalniem. Tomēr es ļoti cenšos un laužu sevi, lai uzturētu labas attiecības, jo saprotu, ka citu tik tuvu meiteņu man nav. Un, jā, nenoliedzu, ka bieži vien sanāk nesaskaņas tieši mana rakstura dēl. Tāpēc es ļoti cenšos, jo mīļas man viņas bezgala.
02.05.2015 23:12 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Par tām draudzenēm - mēs nestrīdamies vispār. Laikam baigi demokrātiskas esam. Mums arī nav īsti daudz par ko strīdēties, it kā esam dažādas, bet es viņu tik labi pazīstu, ka negribu dusmoties un strīdēties, un pat ja viedokļi atšķiras, es zinu, ka viņa domā un dara tā, kā tas ir vajadzīgs viņai, nevis man.

++
Man ir bijis tā, ka es pie sevis nodomāju kaut ko, bet nesaku to skaļi - mums ir diezgan atšķirīgi dzīvesveidi, intereses, uzskati, bet es respektēju viņu izvēles/uzskatus. Izturamies viena pret otru ar cieņu, laikam tā būtu pareizi teikt.
02.05.2015 23:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Lianne, man draudzene arī pa pusei no Saulkrastiem, viņai ome tur dzīvo. Viņa pati nebija bijusi Kāpā kopš tur viss tik smuki sataisīts. :)


Latvijā viss forši! :)
02.05.2015 23:13 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Izlasīju Sunscreen komentāru un sapratu, ka tādi strīdi klasiskā nozīmē mums nav. Vairāk sanāk tāda klusā apvainošanās vai līdz galam nepateikšana... Vai arī viedokļa uzspiešana.

Īsāk sakot, vienradži un varavīkšņu te nav, bet matus arī viena otrai ārā neplēšam :D
02.05.2015 23:14 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Zakjis, man atkal nekad negribētos kāzu fotosesiju tur, lai gan smuki jau ir, tomēr tur kāzas nu tiiiik daudziem fočētas. Piekrītu, ka pilnīgi atškirīgi kā Jùrmalā, tas gan.

Lianne, man vīrs un liela dała draugu no Saulkrastiem. Es tur visu mūžu vasaras esmu pavadījusi. Tu esi no Saulkrastiem?
02.05.2015 23:14 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
šodien kaut kāds skumīgais. Uz lapas beidzot sarakstiju sarakstu,kas vēl jānokārto firmai. Tad palasiju tievētāju diskusiju,un sapratu,ka jāsāk beidzot man sportot. Pirmo reizi mūžā ir liekie kg dēļ visiem stresiem,tad nu apņemos no rītdienas ēst savādāk un izslēgt dažās lietas no uztura. Cerams,ka izdosies. :)
02.05.2015 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits