Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nejūtu drauga atbalstu

 
Reitings 187
Reģ: 22.04.2012
Esam kopā vairāk kā divus gadus. Līdz šim viss bijis jauki. Protams strīdējāmies kā jebkurš cits pāris, bet viss normas robežās.
mēs dzīvojam īrētā dzīvoklī. Par dzīvokli maksāju es. Šo dzīvokli īrēju jau pirms bijāmpazīstami. Viņš savukārt maksā par lauku māju un par savas mammas dzīvokli.
Kādu laiku atpakaļ es pazaudēju darbu. Par nožēlu, arī viņam ar darbu negāja spīdoši. Sanāca diezgan paknapināties. Bet tad viņam viss plus mīnus nokārtojās. Tika pie liekas naudas. No nākamā mēneša sāks strādāt jaunā darbā. Es darbu joprojām neesmu atradusi. Līdz šim no papildus ienākumiem par dzīvokli samaksāt izdevās. Pagājušo mēnes visas manas rezerves beidzās. Palūdzu viņam lai šomēnes samaksā. Un tas izvērtās par gadsimta strīdu. Viņš atteicās maksāt par dzīvokli, kaut gan zināju, ka viņam ir lieka nauda. Viņš paziņoja ka viņam tas dzīvoklis nav nemaz vajadzīgs, un ja es nespēju par to samaksāt, tad mēs varam dzīvot pie viņa mātes. (Ar viņa māti man attiecības ir tik sliktas, ka mēs pat nesarunājamies).
Galugalā caur pamatīgiem strīdiem mēs nonācām pie tā, ka viņš man aizdeva naudu, jo es zināju, ka mēneša sākumā man būs papildus ienākumi.
Diemžēl tie nebija tik lieli, cik plānoju un es viņam atdevu tikai pusi summas. ( jāpiebilst, ka laiku atpakaļ viņam arī bija finansiālas grūtības uz mirkli un es toreiz viņam iedevu naudu, lai segtu mātes dzīvokļa izdevumus).
Šomēnes diemžēl arī pietrūks 100 eiro lai samaksātu par dzīvokli. Uz ko viņš atbildēja - es par to neko vairs negribu dzirdēt. Tiec pati galā. Galu galā es paņēmu ātro kredītu.
Un tagad es jūtos šausmīgi... Man blakus ir mans pasaulē mīļākais cilvēks, viņam ir nauda un man ir jāņem kredīts....
Smaga sajūta.
Vispār, man arvien vairāk jūtās, ka viņam ar mani ir labi tikai tad, kad man viss ir kārtībā. Tiklīdz kaut kas nav tā kā vajag, viņš novēršas, kļūst neatsaucīgs nemīļš. Viņam nerūp manas lietas. Tas ar ko es nodarbojos.
Vispār šobrīd man šķiet, ka viņam rūp tikai nauda.
30.04.2015 02:07 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Paga, viņš vispār piedalās kaut kādos maksājumos par dzīvokli vai visu, visu maksā tikai tu?
30.04.2015 02:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es personiigi ar taadu cilveeku beernus un gjimeni kopaa negribeetu.
30.04.2015 02:15 |
 
Reitings 187
Reģ: 22.04.2012
Par dzīvokli maksāju tikai es. Mēs tā vienojāmies sākumā, kad mana materiālā situācija bija stabila. Jo es zināju cik lieli ir viņa ienākumi un izdevumi. Man tas likās godīgi. Viņš uztur savu māti. Viņa ir invalīde. Viņš viņai sedz gan dzīvokļa, gan pārtikas izdevumus. Mūsu "saimniecībā" viņš piedalās tikai pārtikas iegādē un negribīgi maksā par internetu. To es viņam liku darīt, jo manuprāt viņš internetā pavada pārāk daudz laika.
30.04.2015 02:18 |
 
Reitings 156
Reģ: 13.03.2014
No manis liels pluss viņa labā par māti. pati ļoti labi zinu, ko tas nozīmē...
30.04.2015 02:26 |
 
Reitings 156
Reģ: 13.03.2014
taču, uzskatu, ka arī par tevi viņam ir jārūpējas, jo jūs tomēr esat kopā.
30.04.2015 02:29 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.01.2009
Njāā,kāda varbūt nodomās,atkal tā Spell...,bet ,lai arī kā būtu,vienojāties kad sākāt kopdzīvi un nebija paredzamas situācijas,kas varētu notikt. Uzskatu,ka puisim vajadzētu atbalstīt tevi.Ja vēlies varu sīkāk par savu situāciju privāti:-)
30.04.2015 02:30 |
 
Reitings 187
Reģ: 22.04.2012
Jā, no manas puses arī tas ir liels pluss viņa labā. Viņam vispār ir daudz plusu. Bet šis Tev ir sūdīgi - tās ir Tavas problēms, gan mani uztrauc. Nomāc...
Viņam nav anormāli daudz naudas. Nebūt ne. Un es pat nevēlos no viņa prasīt, lai viņš pavisam un galīgi piedalās dzīvokļa apmaksā. Līdz šim es tiku galā. Bet šobrīd ir šobrīd. Un tas mani grauj.
30.04.2015 02:33 |
 
Reitings 187
Reģ: 22.04.2012
Pastāsti
30.04.2015 02:34 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu, ļoti nejauki.. :-(
Bet cik ilgi tev darba jau nav? Varbūt tieši šis jautājums viņu tā kaitina, tādēļ tā sacepās.
30.04.2015 02:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ļoti nesmuka rīcība no vīrieša puses. Nu un, ka viņš uztur māti? Izskatās, ka jau "berzē rociņas" priekā, ka tūlīt tu zaudēsi dzīvokli un būsi spiesta pārvākties uz lauku māju, visu darīt saimniecībā (jo kundziņš tak naudu pelna!) un apkopt viņa māti-invalīdi. Viņam tas noteikti ir vairkāk kā izdevīgi un par tavām vēlmēm pat dzirdēt negrib. Atradis sev kalponi! :-/
Un kā vispār ar tādu cilvēku var plānot nākotni, ja jums viens otram nauda ir jāaizdod?... Jūs esat tik sveši, ka naudu aizņematies, nevis vnk lietojat kopā no kopējā "katla"?... Un, ja nu bērniem kaut ko vajadzēs un tev nebūs uz to brīdi līdzekļu - arī viņš pateiks "tiec pati galā" vai visžēlīgi "aizdos" kādu kapeiciņu?... Nu vnk fuj!!!...
30.04.2015 04:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Palasot cosmo, bieži vien rodas jautājums - kas ir jādara un cik zemu sevi jāvērtē, lai tiktu pie šāda vīrieša?

Bet ir aitas, ir cirpēji...
30.04.2015 07:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī ar tādu cilvēku nevēlētos nodibināt ģimeni..
30.04.2015 08:02 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
njā, foršs džeks tev... es savējam arī neko nedodu par dzīvokļa īri vai maksājumiem, bet viņš neko arī no manis neņemtu. Tā kā vīriešiem par ēst gatavošanu un pārtikas iegādi saprašana maza, tad lielākoties es eju uz rimīti pakaļ visam, bet arī uz to viņs man parasti iedod naudu. Ja viņam gadītos ķibele darbā vai kaut kas notiktu, bet naudas nebūtu pietiekoši, es pat nedomājot un bez vārda runas viņam iedotu naudu nomaksāt rēķinus vai īri utt! Man tas liekas nepieņemami, ja jūs veidojat kopīgu nākotni un pastāv iespēja, ka jums būs ģimene, tad kā viņš var labāk gribēt, ka tu paņem ātro kredītu, lai samaksātu par dzīvokli, kurā jūs kopīgi dzīvojat, neatkarīgi no tā, par ko jūs vienojāties sākotnēji? Saprotu, ka māte invalīds, bet tomēr... tā nav tava māte. Tev nav jānes viss smagums uz saviem pleciem, jo tava puiša māte ir invalīde.
30.04.2015 08:07 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Nu tad jau sanāk - ja gribēsi bērnu, par spermu arī piestādīs rēķinu!
30.04.2015 08:22 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Ērti iekārtojies. Dzīvo pie tevis, bet maksāt neko negrib.
30.04.2015 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Neatkarīgi no tā vai viņš uztur māti, brāli vai krustmāti, šāda attieksme un rīcība no puiša puses nav pieļaujama. ja viņš dzīvo Tavā dzīvoklī, tad viņam ir jāpalīdz ar maksājumiem. pie tam teksts" es neko negribu par to dzirdēt" liecina, ka viņam pie d**** Tavas problēmas un Tu pati.:-/
30.04.2015 08:36 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
viņam tiešām ir pie dirsas. un nekādā gadījumā nepiekrīti dzīvot pie mātes.
30.04.2015 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Bieži vien otra puse parāda savu patieso seju, kad runa iet par naudu.
Bet es vispar brīnos, kā var runāt par attiecībām, ja ir šada situācija. Kādas tur attiecìbas, ja pie pirmās nopietnās problēmas viņš ierauj asti starp kājām....
30.04.2015 08:58 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es vēl saprastu atteikumu, ja pats puisis knapinātos ar naudu, bet te autore minēja, ka puisim ir brīva nauda un iedošana vai aizdošana viņam vai viņa mātei neliks mirt badā. Tas tikai parāda attieksmi pret kopīgu dzīves organizēšanu. Un kas notiks, ja autore kādreiz saslims? Pametīs, jo vairs nav ērti un viegli dzīvot? Jā, katram ir savs maks un katrs ir tiesīgs ar savu naudu rīkoties kā vēlas. Bet, ja ir doma par nopietnām attiecībām un kopīgu ģimeni nākotnē, tad arī problēmas ir jārisina kopā. Man šāda situācija nebūtu pieņemama un es vēl padomātu, vai vēlos tādu cilvēku savā dzīvē.
30.04.2015 09:06 |
 
Reitings 46
Reģ: 21.04.2015
Es uzskatu, ka pati vainīga, ka viņu nostādīji šādā situācija. Protams, ka viņam tagad ērti ir un kapēc, lai viņš kaut ko maksātu. Tagad pataisīs pats sevi par cietēju, ka epietiek, ka viņam māmuliņa jauztur, tad tagad vēl tevi. Ta lai iet dzīvot kopā ar māti un miers.

Pēc manām domām- kamēr nav ilggadējas attiecības ( un te es nerunāju par 2 gadiem) un kamēr nav bērni- maksājumi jādaa uz pusēm ir un punkts. Lai nebūtu nekādu pārpratumu, aizvainojuma vai vēl sazin kas. Vai arī- kopīgs konts, kurā pārskaita naudu sadzīves masājumiem. Ok ok, tik nerejat par to, ka redz visas nevar atļauties un la la lā, protams, tad jau katrs skatās pēc ieskatiem- viens maksā rēķinus, otrs paiku pērk ( nu paši gudri)


Bet šī situācija- neuzskatu, ka tev ir jābūt kopā ar šitādu muļļu, kur 1. kārt attieksme ir pretīga. B** ja dzīvo kopā, tad viens otam arī izpalīdz ( ja nē, tad na*** vsp kopā jādzīvo? Ta lai viņš dzīvo pie mātes, bet tiekaties tikai lai pabuut kopa. Kapec lai tev vinsh butu jauztur?!?!?!?!??!!?

2. kart- nu pasapes, paries. vismaz ieeknomesi naudu kau vai uz komunalajiem :D
3. kart- vnk ar kau pa dirsu un lai vacas uz saviem laukiem. Ja jau nevar pa dzivoklipiemest kapeiku, tad kas notks kad bus kkas nopietns? Veseliibas problemas? arii pateiks- tu za*** pati tiec galaa:-D
30.04.2015 09:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits