attiecības ar sociopātu

 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
vai kādai ir gadījies tikties ar sociopātu?

mani nesen viens vīrietis uzaicināja satikties. viņš, lēšu, ka pelna virs 2k mēnesī, es esmu parasta veikala darbiniece. jau tad domāju, priekš kam viņam tas?

uzaicināja aptuveni pirms nedēļas. satikāmies. pēc tam viņš man ir rakstījis katru dienu. vai gribu satikties, cik ļoti viņš grib mani redzēt, cik es esmu skaista, vai es gribu attiecības ar viņu, kā viņš mani nekad neaizmirsīs, cik nervozu es viņu padaru (šis 100% taisnība, rokas viņam reāli trīs). tas viss sākās pēc 1 tikšanās reizes, pastiprinājās pēc otrās, un visā visumā viņš šķiet (t.i., gan jau izliekas nevis reāli ir) apsēsts ar mani. bet tajā pašā laikā viņš nav agresīvs, iedomīgs, patmīlīgs, bet ļoti izteikti laipns un pieklājīgs. piemēram, vakar 6 vakarā atrakstīja, vai gribu kaut kur aiziet, es atbildēju, ka esmu jau aizgājusi ar draugiem (patiesībā viena mājās browsēju netu, lasīju par sociopātiem), un ap 8 viņš man atraksta: ja gribi, lai aizbraucu tev pakaļ un atvedu mājās, raksti! tādas ''laipnības'' ir viņa stilā. jau ir paspējis arī atsūtīt ziedus uz darbu.

esam pazīstami nedēļu, satikušies 2 reizes. šodien vakarā (ceru) satikt trešo, lai atklātos vārdos visu pārrunātu. pa telefonu negribu, pa telefonu tādi kā viņš jebko var samuldēt. no vienas puses nedaudz žēl, jo man patika pavadīt laiku ar viņu, nevaru palepoties ar lielu draugu daudzumu.

kādai ir bijis līdzīgi? ko darījāt?

tagad man istabā viņa atsūtītās lilijas stāv, nedaudz jau pavītušas. smird šķebinoši saldi, kā viņš pats.
27.04.2015 14:21 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.04.2015
aa, nu skatos ka tu jau runā nākamo tikšanās, tad jau tev laikam šī situācija liekas tomēr pieņemama, ja ne interesanta... tādā gadījumā aprunāt vīrieti ir nesmuki, ja turpini tikties..
27.04.2015 16:20 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
slimi ir sūdzēties par kādu, bet pašai ar viņu tikties, tas liecina, ka arī tu neesi īsti normāla, ja reiz tiecies ar "tādu vīrieti".

es nesūdzos, es vienkārši aprakstu situāciju. turklāt es ar viņu netiekos tādā nozīmē, ka gribu turpinājumu. kā jau rakstīju, šodien ir pēdējā tikšanās, jo gribu šīs lietas noskaidrot aci pret aci. kā jau rakstīju pašā tēmas sākumā.
27.04.2015 16:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
ko tik cilvēki neizdomā, aiz neko darīt...

citām asaras birst, ka nav īstā, citas izdomā kaut kādu sviestu kāpēc vīrišķis nav normāls.


+++

un šim arī

slimi ir sūdzēties par kādu, bet pašai ar viņu tikties, tas liecina, ka arī tu neesi īsti normāla, ja reiz tiecies ar "tādu vīrieti".
27.04.2015 16:23 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
es nesūdzos, es vienkārši aprakstu situāciju. turklāt es ar viņu netiekos tādā nozīmē, ka gribu turpinājumu. kā jau rakstīju, šodien ir pēdējā tikšanās, jo gribu šīs lietas noskaidrot aci pret aci. kā jau rakstīju pašā tēmas sākumā.



tu sūdzies par viņu, ka viņš nav īsti normāls. ko ar šo tēmu gribēji pavēstīt? ka ir kāds kas tev pievērsis uzmanību, bet viņš ir tērēts? kāda starpība ar turpinājumu vai bez, ar cilvēkiem, kas nepatīk un nav cienīgi normāli cilvēki netiekas. 8-)
27.04.2015 16:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
:D
Uzskatīt, ka vīrietis nav normāls un doties ar viņu izskaidroties aci pret aci-Darvina balvas cienīgs gājiens :D :D
27.04.2015 16:27 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
teika_spolīte, +++

galvenais, lai pēc tam te atraksta visu :D
27.04.2015 16:28 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
ko ar šo tēmu gribēji pavēstīt?

Bet šo tēmu veidoju ar tādu domu, ka varbūt kāda izlasīs, un reiz paskatīsies ar aizdomām uz līdzīgu manipulētāju. Jo iekrist ir ļoti viegli.


Uzskatīt, ka vīrietis nav normāls un doties ar viņu izskaidroties aci pret aci - Darvina balvas cienīgs gājiens

Izskaidrošanās nav tas, kas mani interesē. Bet nu protams, puse kā vienmēr raksta, ka vīrietis ideāls, un es esmu kko sadomājusies. Otra puse atkal raksta, ka vīrietis nenormāls, un es esmu kko sadomājusies. Jebkurā gadījumā norakta tiks diskusijas veidotāja, lai vai kas :D
27.04.2015 16:31 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tā kā ir tev, nekad nebūs citām un aprakstīt pilnīgi situāciju nav iespējams, jo tu to uztver no sava skatu punkta, cits uztver no citas prizmas, + vīrieša skatu punkts.

manuprāt, attiecības ir jābauda, nevis jādomā par to, kas kuram aiz ādas un, ka tik neiekrist. tā laimi atrast ir grūti.

lai nebūtu tādu viedokļu, kas tev nepatīk, iesaku šeit nerakstīt. :D
27.04.2015 16:35 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ko tik cilvēki neizdomā, aiz neko darīt...
citām asaras birst, ka nav īstā, citas izdomā kaut kādu sviestu kāpēc vīrišķis nav normāls

un

Ja tev viņš nepatīk, tad pasakai tā un ļauj citai baudīt romantiskos vīrieša izgājienus, kurai tas patiks.

++++ !!!

Lai gan, ja jau pati turpina tikties, tad jau arī pašai patīk. Tikai te pati nezin ko tēlo.
27.04.2015 16:38 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
jā, tiekamies jau veselu nedēļu, nopietnas ilgtermiņa attiecības mums :D neskaudiet :D
27.04.2015 16:39 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Tikos ar tādu. Tādu cilvēku pirms tam nebiju sastapusi, tādēļ manī bija ziņkāre. Bet tas bija bez mīlestības un nākotnes plāniem no manas puses (eksperiments), par viņu joprojām nevar saprast, jo melo šie tipi mežonīgi un katra nākošā ir lielā dzīves mīla, ''sieviņa'' pēc pirmā randiņa :D Un tās drāmas!! Daļa meiteņu pat netur līdzi tādam drama queen līmenim. Kā arī it kā avārijas, mašīna lūžņu kaudzē, knapi izdzīvojis, kad izrādās, ka nekādas avārijas viņam tajā brīdī nav bijušas. Ļoti daudz pamatīgu melu. Nav ko tādus ņemt vērā nopietni :-D
27.04.2015 16:56 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vispār pati nesaproti, kā tas izklausās no malas?
Tavu uzmanību un labvēlību cenšas iegūt jauks, romantisks, galants vīrietis, par kuru Tavas kolēģes esot "ekstāzē" (kā pati rakstīji), bet Tev - ak, cik Tu īpaša - viņu nafig nevajag.
Tajā pašā laikā, kad Tev iesaka, lai tad sapazīstini ar kādu no tām kolēģēm, tas nez kāpēc nevarot izdoties, tā nu Tev nekas cits neatliek kā nest šo smago nastu un pašai vien turpināt ar viņu tikties.
Saņemt romantiskus uzmanības apliecinājumus - dāvanas, ziedus, komplimentus, sarunas utt.
Kamēr pati Tu viņam melo (teici, ka esi izgājusi no mājām, lai gan biji mājās pie datora) un aiz muguras noliec, pat vēl pamanies izņirgāties par satraukumā trīcošām rokām.
Ak, cik Tu varena un lieliska!
Pašai kauna nav? Jo, ja nē, tad pēc visa šī stāsta Tu man šķieti vairāk sociopāts, nekā tas džeks.
27.04.2015 17:01 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Cik ilgi bijāt kopā, Artija? Nebija bail? Man piemēram būtu, no tāda cilvēka nevar zināt, ko sagaidīsi.
27.04.2015 17:06 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Fiziski kopā (vienā valstī) zem pusgada. Par bailīgumu- jā, nebrīnītos, ja viņš spēj nogalināt vai spīdzināt citus vīriešus, esot ticis algots ''parādnieku'' apstrādei. Bet neviena meitene viņam nav bijusi ilgāk par pusgadu, arī es, tādēļ īsti baiļu par sevi nebija, jo man liekas, ka šādi tipi ko fizisku meitenei spēj nodarīt pēc ilgāka kopā būšanas laika.
27.04.2015 17:20 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Reiz tikos ar pilnīgu sociopātu, kuram arī piemita visas raksturīgākās sociopāta īpašības - šarms, milzīga pašapziņa, meli par visu, pat par sāpīgām un smagām lietām, augstprātīga, nicinoša uzvedība, pilnīgs nožēlas trūkums, jo varēja krāpt mani ar vēl desmit citām sievietēm, bet tad, kad tika pieķerts melos un neuzticībā, nespēja neko citu kā tikai paraustīt plecus, izgudrojot nākamos melus, kuriem ticēja viņa uzticamais bariņš. Parazītisks dzīvesveids atbilda perfekti, jo cilvēks ērti bija iekārtojies uz mana kakla finansiālajā ziņā, tāpat klāt nāca aizkaitinātība, strīdos šis cilvēks spēja kļūt nekontrolējams, taču sabiedrībā viņš uzlika savu galantā vīrieša masku un visi mani sauca par jukušu, jo nesaprata, kas man var nepatikt tik šarmantā, lieliskā vīrietī.
Lūk, manuprāt, tas ir sociopāts, nevis vienkārši pārāk uzmanīgs, varbūt mazliet uzmācīgs vīrietis, kuram no visām sociopāta rakstura īpašībām atbilst labi ja tikai viena.
27.04.2015 23:22 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.10.2013
Aizej vēlreiz uz randiņu, ja rokas trīc joprojām, paprasi, kas par vainu. Vēl jau vari facebukā apskatīties vai iegūglēt gan jau kaut ko par viņu atradīsi, bet pēc sociopāta neizklausās..
28.04.2015 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Daudzas te raksta, ka sociopāta īpašībām atbilst tikai viena, bet meitenei taču nav bijis iespēju ieraudzīt citas (melus, patieso seju), tāpēc nevar noliegt, ka tādu nav tāpat kā nevar teikt, ka ir, pirms pierādīts.
Es būtu uzmanīga, jo iespējams ir viss un nekas no tā, bet tāpēc jau nevajag būt galīgi naivai, jo citādi laimi neatrast (phe, alerģija pret aklu naivumi). Un tad te pinkšķ, ka krāptas, pazemotas, "kur mana vaina... es tikai ļāvos laimei". Kritisko domāšanu arī vajag, jo lielākoties to, vai sakrīt principi, dzīves uztvere un uzskati par pamatlietām, redz pirmajos mēnešos, bet diskusijas rāda, ka reti kura ar vīrieti runā par dzimumu līdzvērtību, krāpšanu utt. Tik ļaujas...
28.04.2015 01:43 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Neiekrīti uz tādiem, laipnības maska (ne visiem protams). Man ar tāds bija, gribēja pasauli nolikt pie kājām. Iepazinu un sapratu, ka eksperts tēlotājmākslā (e)
28.04.2015 08:48 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu un kas tur tik slikts? Ja viņs tev patīk, tad kur problēma? Es ar savējo no 1. tikšanās reizes dzīvoju kopā un uzreiz jau bija klikšķis :D Tā kā nav jau tā, ka visiem un vienmēr ir jāiekļaujas kaut kādos standartos :) kad ir, tad ir!
28.04.2015 08:53 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
meooow cik ilgas attiecibas jums ir ar to ar kuru jau 1.tikšanās reizes dzīvo kopā?
28.04.2015 12:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!