Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PLUS SIZE (tikai foto)

 
Reitings 168
Reģ: 21.04.2015
Šī diskusija domāta lai liktu bildes!
Jautājumiem un diskusijām domāta šī saruna
:-P:-P:-P
22.04.2015 10:48 |
 
Reitings 168
Reģ: 21.04.2015


26.04.2015 10:21 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Laikam dažām šķiet, ka, ja vien viņas atzītu, ka arī apaļiem cilvēkiem ir sava vieta zem Saules, tad tas samazinātu vērtību visam, ko viņas upurējušas, lai būtu tievas...

Visu dzīvi esmu ēdusi visu ko vēlos un nekad nevienu diētu neesmu ievērojusi. Ak, jā, vienīgi sportoju,bet tas man tāds hobijs.
24.04.2015 13:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Hm, manām acīm tomēr nepaskrēja acīm paradokš, ka ar savu ķermeni tik ļoti apmierinātās apalītes, vismaz pusē no te ievietotajām bildēm, ir figūru koriģējošā veļā.


Par kurām bildēm konkrēti iet runa?
23.04.2015 21:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
paradokss*
23.04.2015 21:26 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Hm, manām acīm tomēr nepaskrēja acīm paradokš, ka ar savu ķermeni tik ļoti apmierinātās apalītes, vismaz pusē no te ievietotajām bildēm, ir figūru koriģējošā veļā.
Neko nesaku, tā veļa ir riktīgi labā lieta, bet nepamanīt viņu ir grūti :D
23.04.2015 21:26 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Big bad wolf, vispar jau shajaa diskusijaa netika prasiits viedoklis - tikai foto. Ja nepatik, vari nevert valjaa diskusiju, jo uzreiz var saprast par ko taa buus.

23.04.2015 21:10 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Bļa, ir tikai 3 varianti - patīk, nepatīk un pohuj.
Ko jūs gribējāt panākt? Lai visi teiktu, ka šīs tauklodītes ir afigeķ seksīgas un brīnumainas ar burvīgu iekšējo pasauli?

Psc, tagad te apvainojas puse.
Ja kaut kas nepatīk - nerijat.
23.04.2015 19:24 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010






Un kas šeit neglīts? Tiešām nesaprotu dažu labu domu gājienus..
Kā arī nesaprotu, kāpēc visi domā, ka visi clvēki ar lieko svaru sēž mājās un rij ceptus kartupeļus, čipsus un šokolādi līdz vemšanai...?!
23.04.2015 18:49 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Laikam dažām šķiet, ka, ja vien viņas atzītu, ka arī apaļiem cilvēkiem ir sava vieta zem Saules, tad tas samazinātu vērtību visam, ko viņas upurējušas, lai būtu tievas...
23.04.2015 18:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Šī diskusija parāda tikai vienu - briesmīga personība un pretīga attieksme pret citiem ir atbaidošāka par plus size izmēru.


+++++

Dažām te tie komentāri ir tik pretīgi, ka šķiet, ka pirmie pazaudētie kg bija smadzenes.
23.04.2015 17:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
tieši tā.
ok, piemērs ar amerikāniem ir pārspīlēts, bet arī viņi reiz bija kā šis it kā plus size dāmas, no sākuma ar liekiem 5, tad 10, tad 15 kg... viņi taču nepiedzima tonnīgi un nekļuva tādi vienā dienā, tas notika pamazām...


Par tiem amerikāņu variantiem, cik es esmu skatījusies dokumentālas filmas un vienkārši seriālus par tādiem ekstrēmiem uzresnēšanas gadījumiem, aiz tā lielākoties spēpās psiholoģiskas problēmas, traumas kā piemēram biežos gadījumos cilvēks uzresnēja jo sēras pēc kāda radiniekanāves bija neizturamas un tai vietā lai spētu ar tām tikt galā, viņi bija par vāju un pievērsās ēšanai.

Lielākoties vispār ir reti tādi gadījumi ka cilvēks noved sevi līdz tādai stadijai ka nespēj par sevi pats rūpēties un zem tā neslēpjas psiholoģiskas problēmas.
Jo ja cilvēkam ar psihi viss ir kārtībā, tad viņš līdz tādam variantam viss drīzāk nenonāks, varbūt būs liekie kg kā man ka vienkārši lielāki stresi mani nomoka, bet trakāk ar nevajadz'tu būt.

Tās pašas anoreksiķes jau ar to vienkārši nedara tā pat, aiz tā ar slēpjas psiholoģiskas problēmas, tieši tāpēc nevajadzētu ne resnam, ne tievam cilvēkam izteikt aizskarošus komentārus par izskatu, jo tā vietā lai viņš saņemtos un pārtrauktu sevi lēnām nogalināt, viņš var iekrist depresijā un sevis iznīcināšanā un viss var aiziet tiešām līdz galējībām.
23.04.2015 17:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Diversija

Es nemaz neuztveru to kā apvainojumu, es vienkārši paužu savas domas, man pret tevi naids nav :D

Protams ja svars ir par daudz tas nav labi ne veselībai, ne pašapziņai bet ir ar reizes kad ir jācešas saprast tie apaļie cilvēki un šeit dažām jau tie pāris liekie kg ir kā pretīgākā lieta uz planētas, lai gantas tā nemaz nav un nevajadzētu būt.

Pazīstama visu mūžu ir bijusi resna, cīnijusies ar to kā vien spēj, bet neveiksmīgi, apkaunota viņa bija ļoti,bet tai pašā laikā viņai ir tik spēcīgs raksturs. Viņa vienu reizi ar pareizi tievējot notievēja līdz apaļīgām formām, tam rezultāts bija tāds ka viņa jutās ļoti slikti veselības ziņā, viņai ķermenis nespēja pie tā pierast, viņa bija bāla un izskatījās slima + viņas pašas teiktais arī liecināja par to ka pašapziņa ar kritās līdz ar kg jo ja tu no ļoti liela svara centies tikt vaļā, tad pēc tam ir pat vel pretīgākas sekas ar nokarājušos ādu kur nu bez operācijas neiztikt, bet arī ne to visi var atļauties.
Tā kā ir reizes ka ir ar jāsaprot kāpēc tas cilvēks ir tāds kāds ir un nemainas.

Es personīgi jūtos labi ar saviem liekajiem kg, bet ja ir reizes kad tas man sāk traucēt tad es arī attiecīgi sevi ierobežoju līdz tās sajūtas pazūs, ēdu mazāk, apzinīgāk, pavingroju lai gan pēc pēdējās reizes kad es tiešām biju aizrāvusies ar vingrošanu, rezultātā es drusku samocīju ceļus kas arī nenāca par labu, tā kā ekstrēmas vingrošanas ir garām, joga gan ir jauka :)
23.04.2015 17:42 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šī diskusija parāda tikai vienu - briesmīga personība un pretīga attieksme pret citiem ir atbaidošāka par plus size izmēru.


+++

Un galvenais, ka ārdās vienas un tās pašas. Nu, ko lai saka.. mazohistes :-(
23.04.2015 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
daudzām gan nākotnē varētu būt kaudze veselības problēmu..


tieši tā.
ok, piemērs ar amerikāniem ir pārspīlēts, bet arī viņi reiz bija kā šis it kā plus size dāmas, no sākuma ar liekiem 5, tad 10, tad 15 kg... viņi taču nepiedzima tonnīgi un nekļuva tādi vienā dienā, tas notika pamazām...
23.04.2015 17:33 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es pieturēšos pie tēmas idejas un likšu bildes :)








23.04.2015 17:30 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Miss Joker, es tiešām centos to rakstīt tā, lai tas nav jāuztver kā briesmīgs apvainojums vai nosodījums. Protams, ir daudzas lietas, kas nodara skādi veselībai, bet šajā tēmā kontekstuāli iederas tieši svars, es jau varētu sākt arī par smēķēšanu un citām lietām, bet man teiktu, ka novirzos no tēmas :D
Ēst vajag, es taču arī ēdu, bet, ja jūt, ka svars ir tik pat liels, cik cm garš cilvēks ir, tad tomēr kaut kas nav kārtībā un ēdienkarte IR jāpārskata. Tā jau tāda smalka robeža - cik "liekie" kg ir OK un cik vairs nav. Ārsti taču arī nevienam nesit pa plecu un nesaka, ka malacītis, jo ir jau tik daudz tā liekā, ka nevar pakustētie, vai arī tā nopīpējies, ka paelpot nevar. Es pat nerunāju par to, cik skaisti tas ir, jo gaumes ir dažādas, tur nav tiesību kaut ko teikt, bet man arī rados ir cilvēki ar lielu lieko svaru un no tā arī secinu, ka labi tas nav.
23.04.2015 17:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
a ko dod tas, ka kopta? tas kaut kādā veidā kancelē viņas 20 liekos kg? ko tas maina?


Tas nozīmē ka cilvēks par sevi tomēr rūpējas, kas ar var liecināt ka svars tiešām ir veselības problēma, vai arī viņa vienkārši negrib to zaudēt.
Vai tiešām ir tas tik nesaprotami ka visi negrib būt vienādi? Negrib ietilpt visos standartos un ka tā nemaz nevajadzētu būt. Un ir atšķirība vai cilvēkam ir lieki 10-20 kg vai arī 50-100kg.

Es goda vārds negribu zaudēt par daudz svaru jo bez krūtīm negribu palikt un negribu lai arī viņas pēc tam izskatās kā maximas maisiņi. . . Es vispār visu savu ķermeni gribu atstāt tādu kāds ir un vienīgais dabūt nost vēderīnu un back boobs kas ar stresiem drusku parādījušies vairāk nekā parasti :D
23.04.2015 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
var būt resna, bet tai pašā laikā kopta


a ko dod tas, ka kopta? tas kaut kādā veidā kancelē viņas 20 liekos kg? ko tas maina?
23.04.2015 17:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Diversija

Tās veselības problēmas bieži vien tā pat nāk, ja ne no svara tad no kā cita, bet protams tas nav attaisnojums. Protams ja svars ir jau daudz par daudz, tad loģiski ka nekas labs no tā nenāks ja no gultas nevarēs izlīst vairs, bet ja svars nav kritiski liels, tad viņš nevar nodarīt lielu postu. Kur arī teikts ka visas tās meitenes kuras ir tievas ir veselīgas? Tak ik pa laikam uzpeld diskusijas par ātrajām diētām jo jāielien kāzu kleitā vai palikusi nedēļa līdz tusiņam pirtī. . .Ir arī tievas meitenes kam vielmaiņa ir laba tāpēc ar ir tievas, bet ēd tādus draņķus kam es labi ja reizi gadā pieskaros, vai tad viņai ar tas vēlāk uz veselību neatsauksies?

Kā arī piemēram es esmu ļoti agresīvs un nervozs cilvēks, ja man gadās vairāk stresi man veselība acīmredzot aiziet pa pieskari un smieklīgākais ir tas ka kamēr es nepaēdu kārtīgāk, goda vārds mani neviena dzīva būtne nevarēja paciest + man vairāk sliktu veselībai tajos stresainajos brīžos nodara neēšana nekā ēšana, un es nerunāju par burgeriem un fri kartupeļiem kurus nespēju ciest, es runāju par kārtīgu maltīti ar salātiem, gurķiem tomātiem, krējumiņu, ceptu gaļu, ceptiem kartupeļiem (vārītus neciešu). Tā kā nav vienmēr runa tikai par slinkuma, bet arī par stresa noņēmēju.
23.04.2015 17:20 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nezinu, kā to pateikt, neizklausoties ļauni, bet... ja dzīvniekiem (kaķim, sunim, zirgam, vienalga) ir liekais svars, mēs visi zinām (cerams, ka zinām!), cik tas ir slikti, pie kā tas var novest un jākonsultējas ar veterinārārstu, lai novērstu to, ko esam izraisījuši, nevis jāpriecājas, ka ir vairāk ko mīlēt. Tas pats taču ir ar cilvēkiem. Jā, te ir arī bildes ar lielākām meitenēm, bet tādām, kas ir normas robežās un izskatās skaisti (tā iepriekšējā lapā ar dzelteno mēteli man liekas superstilīga un visādi citādi baigā dāma), bet daudzām gan nākotnē varētu būt kaudze veselības problēmu... Mīlēt sevi nozīmē arī rūpēties par savu veselību.
23.04.2015 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits