Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

īsti nezinu ko domāt

 
Reitings 10
Reģ: 02.04.2015
Domājot kā, lai apraksta situāciju sajutos kā bērnu dienās, goda vārds. Īsumā centīšos sakarīgi aprakstīt manu situāciju.

Esmu attiecības jau trīs gadus. Ar draugu viss ir kārtībā, protams, reizēm ir kāds strīds, bet kopumā sūdzēties nevaru. Pagājušo gadu darba vietā atnāca strādāt jauns kolēģis. Sāku šo vīrieti pieķert vērojot mani un smaidot. Ignorēju. Tā paspēju ignorēt viņu gadu :D Bijām pārminuši tikai pāris vārdus gada laikā. Sākumā ļoti nepatika, ka tik ļoti blenž un smaida. Bet pa pēdējo pus gadu viss izmainījās. Sanāca vairāk pakontaktēties, sapratām ka ir vienādas intereses. Apmainījāmies ar telefona numuriem, katram gadījumam - ja nu kas. Beigās vēl izrādījās, ka mums ir kopīgi draugi. Ballītēs sanāca bieži satikt viņu. Protams, vienmēr skatieni tiek vērsti uz mani, smaids, acs miegšana un visas šīs muļķīgas izdarības. Vienmēr ballīšu beigās palikām divatā, garās sarunas. Bet starp mums vairāk kā saskatīšanās nav. Vairāk nemaz neko nevajag. Atzīšos, ka es īsti nesaprotu, ko tas viss nozīmē no šī vīrieša. Cik saprotu, viņam ir draudzene.
Kā jums liekas - es viņam patīku vai kā? Diez gan muļķīgi skan, jo es neesmu pieradusi, ka tā vīrietis dara. :D Draugi jau ķiķina, ka viņš mani laikam saķēries, jo nekad nav redzējuši viņu tā smaidam. Es pat īsti nezinu, ko vēlos no Jums..
Viņš pats man ir kā labs draugs, tadēļ laikam naivi ceru, ka arī viņam esmu tikai draudzene :D
21.04.2015 23:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ieturi distanci no šī cilvēka.. Manuprāt, tas būtu labākais risinājums (attiecību labā) :)
21.04.2015 23:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 02.04.2015
Piekritīšu, jo tiešām jūtos neērti. Cilvēks kā sarunu biedrs ir tiešām ļoti labs, bet ja tur ir kāds apslēpts nodoms, tad nevēlos šādu draudzību.
21.04.2015 23:11 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es ari ieteiktu ieturet distanci... Balliites stundam nesarunatos ar vinu, lai vinam nerastos lieks kardinajums..lai ariciti neparprastu mani. Savadak vards pa vardam starp citiem un tavs draugs to var parprast. Tu esi attiecibas. Nelaujies provokacijai. Un, ja -vai nu vinam ir jutas pret tevi vaij vnk velas papriecaties..
22.04.2015 18:03 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ieturi distanci no šī cilvēka..


++
22.04.2015 18:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits